Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) kelzsoca válasza s4tch (#4150) üzenetére


kelzsoca
félisten

Természetesen amint lesz előrelépés ez ügyben, az mindenképpen kommunikálva lesz a közösség felé.

https://vertigostore.eu

(#4152) Viktor0610 válasza kelzsoca (#4149) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Troll ON:
Pedig visszaküldik a hibás készülékeket Kínába!!44! :P :))

Troll OFF:
...természetesen az után, hogy kiderült, nem javítható és kicserélték egy jóra! :D

Samsung Galaxy A54

(#4153) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Most fedeztem fel egy hibát a v5-ben.
Nem tudom mikor vagy miért, de mikor nézegetem időnként a beállításokat, feltűnt, hogy aktiválja a rezgést ha csendes üzemmódba teszem. Mindig azt állítom be, hogy csendes módban ne rezegjen.

(#4154) kelzsoca válasza Viktor0610 (#4152) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nincs visszaküldés. :)

https://vertigostore.eu

(#4155) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ezen mire való az on-off gomb a tetején???
Nagyon csinos, nagyon karcsú bumpert tudtok a telóra aluból? Vagy valami leheletvékony szilikonbumper??
Néztem ibuygou-n az MI4 alu-frame-et, na az tetszik! :)

[ Szerkesztve ]

(#4156) VD válasza zolikaDB (#4155) üzenetére


VD
őstag

A hátlapott azzal lehet leoldani.

A MI3 formája miatt, csak gány bumperek és keretek vannak. A lekerekített oldal nem kedvez az ilyen kiegészítőknek. A MI4 ebből a szempontból előnyösebb kialakítású.

[ Szerkesztve ]

(#4157) zolikaDB válasza VD (#4156) üzenetére


zolikaDB
veterán

Erre gondoltam én is, amikor keresgettem ebay-en :)

(#4158) morfondőr válasza zolikaDB (#4155) üzenetére


morfondőr
őstag

Én ezt rendeltem hozzá, de még nem jött meg sajnos: IMAK Cowboy Shell Ultra-thin Case
Elvileg ez vékony és utána néztem ezeknek az IMAK tokoknak és elég minőséginek mondják.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4159) ORCA58


ORCA58
addikt

A Mi3 leírások sajnos nem minden hol egyformák. Alig találni olyant, mely a DLNA-t említi. Most tudja, vagy sem? A tv-re át lehet vele küldeni a filmet, képet? Mármint ha a TV ahhoz a routerhez kapcsolódik, melyhez a telefon WIFI-n, vagy a TV WIFI képes.
A másik kérdésem. Miracast képes a MI3? Más szóval van benne "Wifi display" lehetőség? Tudom ezt csak kevés Tv vagy külön megvásárolható Stick tudja. Pl a MeasyA2W Miracast Dongle. Mivel nekem van egy, nem ártana, ha következő telefonommal tudnám használni.

(#4160) zolikaDB válasza morfondőr (#4158) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha megérkezett, rakhatnál fel róla pár képet! :) :R

(#4161) Tomi_Ohl válasza ORCA58 (#4159) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Mindkettő van.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4162) s4tch válasza Tomi_Ohl (#4161) üzenetére


s4tch
veterán

Picit bővebben:
- a gyári videólejátszó programot nem használom, túlzottan nem ismerem; lehet, hogy azzal is megy a DLNA. A BubbleUPNP-vel viszont 100%, hogy akár helyi, akár hálózati videókat, sőt, akár PC-n futó streameket is ki lehet lőni DLNA-kompatibilis tévére.
- Sony tévé van otthon, azok tudtommal Miracast technológiát használnak. Tökéletesen megy a kijelző tükrözése, igaz, rövid késéssel követi a tévé a telefont, így játszani nem alkalmas ez az összeköttetés.

(#4163) Tomi_Ohl válasza s4tch (#4162) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Pontosan. Amúgy a gyári DLNA is megy, de csak videóra meg zenére (képeket nem közvetít, médiaszervert tudtommal nem lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4164) ORCA58 válasza Tomi_Ohl (#4163) üzenetére


ORCA58
addikt

Tomi_Ohl, s4tch köszi!

Ez jó hír! Nem értem a specifikációkban miért nem jelzik ezeket. A teszteken is illene ezeket is megnézni, hiszen pont az ilyen tulajdonságok azok, melyek nem jellemzők minden droidos telefonra (egyelőre).

[ Szerkesztve ]

(#4165) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Off: ibuygout, geekbuyingot hany nap utan zaklassam, ha lustak kuldeni a cuccot?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4166) Barthezz2 válasza Mr.Csizmás (#4165) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ibuygou-t én egy nap után zaklattam, aztán mégegy nap és a harmadik mail után jött a válasz:

"What are you worrying about?" :D

Hát mondom a nálatok lévő 500 dolcsim aggaszt, amiről nem tudom, mit kezdtetek vele :DDD

Everybody lies.

(#4167) Tomi_Ohl válasza Mr.Csizmás (#4165) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Gondolom olyan 3 napon belül kéne küldeniük a cuccot, azt hiszem, valahol ezt olvastam.

Itt van: "14. How long can I recive the product?
Most normal orders(Excetpt the OEM orders) are sent out within 3 working days.Courier delivery (UPS, FedEx, DHL) takes 2-4 days depending on your destination."

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4168) tDr1v3r válasza Mr.Csizmás (#4165) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Apropó iBuyGou, tegnap rendeltem, normálisan levonták PayPal-ról az összeget, confirm emailt is kaptam a rendelésről de nincs rajta az Order List-emen. WTF?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4169) Digojr válasza kelzsoca (#4154) üzenetére


Digojr
csendes tag

Rendben, ha te mondod. :)

Az viszont nagyon korrekt,és szép gesztus a WayteQ-től, hogy felajánlott egy Redmi 1s-t
a hétvégén tartandó MIUI Magyarország találkozóra ,ahol az több ajándék között ki lesz sorsolva.

Remélem több fórumozóval is találkozhatok innen! :DD

info@miuiszerviz.hu

(#4170) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Amúgy azt láttátok hogy az óra animációi kicsit megváltoztak az új buildben? Szerintem jobb lett. De a felső betűméret még mindig kiakaszt...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4171) Mr.Csizmás válasza Tomi_Ohl (#4167) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jóvan, ezt megúszták, mert hétvégén rendeltem :D van mégegy napjuk.

geekbuyingot csak emlegetni kellett, jött is a TN mail ;] :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4172) Tomi_Ohl válasza Mr.Csizmás (#4171) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Mit is rendeltél ibuygouról? Én vasárnap este rendeltem tőlük Piston2-t (akciósan), hétfőn már jött az e-mail, hogy kiküldték.

tDr1v3r mármint az óra app-ben, oldalra lapozáskor? Nekem tetszenek, de nem vagyok biztos benne, hogy mások voltak eddig.
Azt a fenti betűméretet meg megnéztem még egyszer, és nem is annyira kicsik. Végülis az alattuk lévő betűk (pl üzenetszöveg) sem kisebbek.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4173) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Sziasztok, MI3 vásárlásán gondolkodok, mivel egy nagyon jó telefon, most viszonylag alacsony áron. Az Mi4 mellett, és már lassacskán az Mi5 árnyékában mennyit lehet tudni a termék-támogatásról? Mennyi ideig lesz még a Xiaomi-nál TOP telefon? Mellette még a Meizu MX3-on gondolkodom, hasonló árkategória, a Meizu picivel drágább............

Oneplus 8T 8/256

(#4174) tDr1v3r válasza Tomi_Ohl (#4172) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Változott, az előző buildekben előbubbanós áttekerős izé volt, most áttűnős áttekerős izé.

Nálad amúgy látszik az iBuygou site-ján a rendelések közt a termék? Én tegnap rendeltem tőlük accessory kit-et, de nem látszik.

(#4173) ruszi_tomi: Vegyél nyugodtan, egy ideig még be lesz biztosítva a támogatása.

A Mi 4 csak külsőségekben (haha, iPhone-feelinges fémkeret és műanyag hátlap - ami cserélhető!) illetve RAM-ban (2 vs 3 GB) különbözik, a CPU (Snapdragon 800 vs 801) sokat nem dob rá... az meg gondolom sokat mond hogy ugyanaz a ROM jó a Mi 3-ra és a 4-re is. :)

Nyugodtan vedd meg, a Mi 4 ára még egy ideig nem fog beállni a hármas jelenlegi szintjére (kb. az a reális), a felárat nem éri meg szvsz, az utód meg jövő nyáron jön a mostani launch-ból kiindulva.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4175) ruszi_tomi válasza tDr1v3r (#4174) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Köszönöm a kielégítő választ............:D Valószínűleg rendelek egy fehéret. :D

Oneplus 8T 8/256

(#4176) Tomi_Ohl válasza tDr1v3r (#4174) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

ööö izé biztos.
igen, ki van írva, hogy, on the way. De néhány dolognál nem lesz kiírva, olvasd el ezt:
22. How can i track my order if i have nothing about my order?
You need email your transaction id from paypal ,and order information to support@ibuygou.com,ibuygou will email you tracking no via email.
23. I have an Ibuygou account,but i can not see anything related to my order from ibuygou?
You need to email your Ibuygou account email address and order info to support@ibuygou,we will add the order under your Ibuygou account.

Szerk.: jééé, elértem a 200 posztot és tag lettem. :))

ruszi_tomi Mx3-ban semmiképp ne gondolkodj, akkor már inkább mx4, ha jól tudom 290$-on fog kezdeni a 16GB verzió.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4177) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Pandawill.com ma: 63.000.-Ft

Onnan még rájön DHL költség, gondolom az nem eu-raktár, megbízható?, lehet ennyi?, erre még vám meg adó? Még mindig "gyáva" vagyok, nem mertem venni. :(

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4178) ruszi_tomi válasza Tomi_Ohl (#4176) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Igazad van, Mx4-et néztem, de csak B tervnek, ezért is nem tudom pontosan mit is néztem, de Mx4 lesz az............... :D

Oneplus 8T 8/256

(#4179) tDr1v3r válasza Tomi_Ohl (#4176) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az azért elég gáz... akkor most ők kvázi díszből rakták oda a követéses aloldalt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4180) Barthezz2 válasza tDr1v3r (#4170) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Benne is volt a changelog-ban. Szerintem is jobb, csak marhára nem ezzel kellene most foglalkozni, mikor ezer más dolog van, amin dolgozniuk kellene..
Pl elég vicces, hogy S801-en szaggat a galéria..

Everybody lies.

(#4181) Tomi_Ohl válasza Milestone2 (#4177) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Elvileg 270$, azaz 65232Ft a xiaomi kínai oldalán. Ennyi esetleg akkor lehet, ha most valami speciális akció van.

tDr1v3r hát igen. Sőt, mi több, nekem még a július 29.-ei rendelés is on the wayként van feltüntetve.

Barthezz2 ezt a galéria szaggtást mindig írod, de én mégsem értem, szerintem nekem nem szaggat... Max akkor, ha először indítom el a galériát, és egyből görgetek jobbra (a mappanézetre), mert ilyenkor még nincs ideje betölteni az előnézeti képeket.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4182) Barthezz2 válasza Tomi_Ohl (#4181) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Sokadszorra is döcögve vált jobbra-balra, nem csak elsőre. És nem, nem halucinálok, mert beta v6 alatt jó volt, szóval tud ez az is lenni.

De ez csak egy példa, ezen kívül is lenne még mit csinálni, új óra animáció helyett..

Everybody lies.

(#4183) Tomi_Ohl válasza Barthezz2 (#4182) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Pedig tényleg halucinálsz, mert nekem nem akad, pedig "csak" Snapdragon 800. :DDD
Viccet félretéve: lehet, hogy csak mi4-en akad, vagy lehet, hogy egy adatok visszaállítása megoldaná a problémát.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4184) virkir válasza Milestone2 (#4177) üzenetére


virkir
veterán

Finoman szólva is ritka ocsmány átbaszás.
Állítsd át dollárra ami rögtön 280 lesz majd ezt szorozd a napi aktuális deviza árral. = 69k amire még jön szállítási költség ha nem a nyuszitól várod ajándoknak és jó eséllyel az ÁFA ami így már simán belekarcint a 90k-ba.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4185) Milestone2 válasza virkir (#4184) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R
Maradok a "hazai forgalmazóknál"...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4186) Mr.Csizmás válasza Milestone2 (#4177) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hazai maszek, van ante spanyol, 80-ból megáll.

(#4172) Tomi_Ohl én is pistont, amit most 2x is linkeltek az urak (llaszlo és 8nemesis8)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4187) Milestone2 válasza Mr.Csizmás (#4186) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi. Ante adott a múltkor egy bónuszt, mikor megreklamáltam a hibás árat tartalmazó hírlevelet...csak azt nem írták rá meddig használható fel...de mindegy is, valószínűleg ki kell várnom a tavaszt, akkorra lesz meg rá a pénz...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4188) ORCA58 válasza Milestone2 (#4187) üzenetére


ORCA58
addikt

Te is a Jó Öreg OT995-öt nyüstölöd még, mint én?
Ha lesz rá keret valószínű én is ezt választom (csak lehetne egy kicsit kisebb, de nem az!)

(#4189) Milestone2 válasza ORCA58 (#4188) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem a szemem miatt még jobb lenne 5.5" (ami a RedMi Note Snapi 400) de annak meg gyengébb a HW.
Igen még nyüstölődik az AlcaOT995 és LGE-P760 is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4190) morfondőr


morfondőr
őstag

Valami jól sikerült a legújabb fejlesztőiben: 2 nap 9 óra 30 perce megy a telefon és 31%-on az akksi! Ugyanúgy használom, mint eddig, és mióta megvan a második nap végére 40% körül szokott lenni. 3 óra 10 perc képernyő, 3G-n, wifi, data bekapcsolva végig. :))

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4191) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ibuygou nem válaszolt az emailemre :U kaptak egy disputet. nagyon szopóág ez a füles beszerzés :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4192) tDr1v3r válasza Mr.Csizmás (#4191) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem válaszoltak ma. Az már más kérdés hogy a kérésemmel ellentétben nem rakták be az Order List-be a rendelést... de legalább tájékoztattak hogy feladták. Tracking nélkül.

Eddig elég vegyes az összkép, de ha gyorsan megjön a csomag akkor elnézem nekik.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4193) Tomi_Ohl válasza tDr1v3r (#4192) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

+Mr.Csizmás akkor ezek szerint nekem szerencsém volt, mert nekem eddig mind a két orederem zökkenőmentes volt...
Pedig mások is azt mondják, hogy az ibuygou megbízható...
Reménykedjünk, hogy hamar megjön, ha már ennyien rendeltünk tőlük innen...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4194) calamites


calamites
őstag

Sziasztok! Autós tartót keresek a telefonhoz, mert sehol nem érzem eléggé biztonságban. Olyan kellene, ami lehetőleg állíthatós, és nem csillagászati az ára. Használ egyáltalán valaki valamilyent? Linkkel tudná nekem képesíteni?

(#4195) Mr.Csizmás válasza tDr1v3r (#4192) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

na persze, az kéne még, direkt NL postát kértem, TN-el :o

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4196) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Urak, van valami ertelmes progi, amivel slow motion videot lehetne rogziteni?
Az ajanlott CM kamera app az nalam nem indul el.

(#4197) bozarjoska válasza zolikaDB (#4196) üzenetére


bozarjoska
őstag

Frissítsd 4.4.4-re akkor menni fog, de lehet v6 kell neki nem tudom, más ilyen kamera appról nem tudok

(#4198) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Olvasgattam a v6-ról a tapasztalataitokat, de most őszintén, nyújt olyan extrákat vagy újításokat a v5-el szemben amiért érdemes váltani?

(#4199) [KgP].Robot


[KgP].Robot
aktív tag

Sziasztok!
Mi3 vásárlásán gondolkodom hónapok óta. Olvasgattam sokat itt-ott, de antutu eredmények között találkoztam 30k-45k-ig terjedő skálán szinte mindennel. Mi a real pontszám végülis?
Ja és olyat is olvastam, hogy Snapi801-gyel is szerelik. Igaz ez, vagy csak a 800-as?
Köszönöm.
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#4200) szkorhetz válasza Fejvadi (#4198) üzenetére


szkorhetz
őstag

Igen, eszméletlenül epic a cucc. Mocskosul hiányzik...

4199: 800 az, az Antutut meg szar le, teljesen jó lesz a speed és a UI is, hidd el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.