Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) yash válasza HavocS (#2) üzenetére


yash
senior tag

Én csak azóta álltam rá, mióta rátaláltam a K-Lite Codec Pack-ra. Vista telepítés után (amiben egyből benne van a WMP11-es verzió) ráteszem a K-lite-ot és kész, megy a FLAC, FLV, Xvid, DivX, meg minden amit akarsz, utána esetleg rámegy a Quicktime Alternative, és kész, megy a QT is. Kell ennél több? Semmivel sem bonyolultabb,mint Winamp-ot telepiteni, és ráadásul kezd átláthatóbb lenni, mint a Winamp (számomra), azon kivül imádom a trnszparens dolgokat, főleg full-screen-nél, sokkal szebb a WMP, mint akárki más. Hát ezért.Ezenkivül, ingyen enged rippelni is, míg pl a Winamp nem... most azért hozzá hasonlítottam, mert audio formátumokkal jöttél elő. Mindenesetre, videó formátumokat is ugyanígy viszi a K-Lite tuninggal. Azt tudom csak mondani neked, nem tudod mi a jó :) WMP 11 már nagyon sokat finomodott, érdemes próbálkozni vele szerintem, és másrészt a válaszom igen, a kényelem (és a dizájn). Egéybként évekig Winamp-os meg egyéb 3rd party-s voltam, már már nincs ilyen.. K-lite azt csá :) És akkor egy szoftverből vezérlek mindent, nem kell ikonokat vadásznom, és mindig tudom, hogy az adott GUI-n mi hol van, milyen menük/lehetőségekim vannak.. .zon kivül, nem kell ezerféle programot setup-olni meg settingelni... hát ezért. Kényelem, lustaság.

ui: nálam soha nem tölt 20 másodpercig, most lemértem 1,5 second alatt az ikonra kattintás után bejön odáig, hogy nyomhatok a zenére... persze, ahhoz, hogy rájöjj, miért jó a WMP, hozzá kellene szoknod, ez nekem is időmbe került... de utána heaven! ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.