Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) andreasbee


andreasbee
csendes tag

hát végig olvastam ezt a csodálatos beszélgetést. a win7 elsö bétáit is teszteltem s most már az rc1-es is megvan (torrentröl).
egyrészt hülyeség ilyen boot time meg hasonlokkal hasonlitani a 2 op rendszert. szinte mindenben eltérnek csak a Windows név nem változott. igazából semmi bajom nincs, nem is volt vele, csak valahogy az emberben benne van hogy BETA. de megjött az RC1 és bár sok változás nem lelhetö fel (elöször), de tökéletes. de ki mire használja. most aki non-stop gamel, meg netezik, film. azzal nem fog kiderülni, hogy milyen. sokat nevettem, hogy a sok gamernek az a legnagyobb problémája, hogy milyen játék, hogy fut mit fut. 1998-as kiadású eredeti cd-röl tepeitett starcraft-al játszok rajta minden gond nélkül. nincs komp. benyomva meg semmi.
a teszt: ne haragudj, becsülöm a fáradozásod, de nem játékokkal kell tesztelni egy op rendszert, de nyilván ezt TE is tudod.
Az XP meg egy rakás kaka, mindig is az volt s az is marad. 500 frissités után vált használhatóvá már amennyire. azért kedveli mindenki ezt, mert anno az iskola elé leültettek és ez zakatolt a gépen, és minden 2. blog xp fanokkal van tele. holott linuxon elinditok bármit amit xp-n és még csak nem is eszi meg a gépet.

Üdv: néma lázadó - Vista - W7 fan :)

Senkit nem akarok bántani, csak én is elmondtam a véleményem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.