Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#388) Pete55555 válasza Syl (#85) üzenetére


Pete55555
addikt

Bírom a stílust, meg a szarkazmust is, de! :D

Akkor arra válaszolj, hogy:
Iskolázott vagyok, (diplomás mérnök)
Tán butább sem vagyok mint az átlag (sőt)
Munkám sem szar...
... és meg is engedhetném magamnak.

Mégsincs Macbook Pro-m.

Na, most mivan? :D

:P :R

(Amúgy régen nagyon vonzottak a MAC-ek, de egyszerűen egy ideje nem érzem azt, hogy valami pluszt nyújtanának, vagy legalább is annyit, amennyivel többe kerülnek. Talán mióta Jobs nincs...azóta le is van sz*rva a laptop/desktop vonal)

*** Előre szólok, kérlek ne vegyétek általánosításnak a "hülye" szót a lenti kis írásomban. Elfogadom, hogy vannak olyan élethelyzetek, szituációk, felhasználási módok, ahova egy ilyen olcsó gép pont megfelelő, és akár ésszerű választás is lehet. De úgy gondolom, hogy az esetek többségében sajnos nem erről van szó - köszönöm.***

(#81) söncö
Ne is haragudj, de laza 3 éve notikat árulok kisebb-nagyobb idelyű osztálycserékkel egy megnem nevezett boltban aminek a reklámai az agyadra mennek.

Gratulálok.

Meglepődnél mégegyeszer kiemelve "meglepődnél" rajta hányan vesznek ilyen kis gépet akár a most divatban álló EndlessOS linuxal előtelepítetten.

Nem, nem lepődnék meg, tudom, hogy sok a hülye.

Aki informatikában jártas az persze bizniszt vesz használtba jó pénzért és élvezkedve nézi a teljesítmény panelt ,hogy jee micsoda csilivili gigahertzek (mondom úgy hogy biznisz asztalim van)

Persze, mert nem hülye, és nem akar magával kib*szni.

De aki nem ezekkel szarakodik napi szinten azt pont nem érdekli hogy milyen hp meg thinkpad meg xps.
Neki egy új gép kell ami kielégíti a használati feltételeket. Ezek az emberek nem mennek használt vackot venni, nem kísérleteznek mikor döglik meg a gép. Onnan veszik ahol nincs gond ha baj van.
Sokan nem láttok a falakon túl. Igen mindenkinek meg van a konfort zónája. Itt a lényeg nem' mindenki ugyanolyan.

Meg is veszi a szart, és viszi egy pár sorral fentebb leírt hozzáértőhöz, hogy "gyorsítsa már fel" a kis szutykát, mert nem tölt be a fészbukk.
Nincs gond, ha baj van? Persze, van garancia. Küldd el, 1-2 hónap múlva visszakapod ugyanazt a fost, de legalábbmár működni is fog. Tiszta haszon.
Persze, hogy nem mindenki ugyanolyan. Van akinek az új kell, mer' az új. Annak nem lehet bemagyarázni, hogy a használtüzleti 60-ért fél év garival jobb üzlet, mint az új 60-ért, 1 év garival.
Aki nem akar használtat, annak megmondom, hogy új gépet 150k+felett érdemes venni. Aztán vagy néz rám mint a birka, vagy elfogadja, esetleg kérdez, érdeklődik tovább.
Ha meg megveszi a 60k-s gépet, és hozza, hogy kéne ez, meg az, akkor elhajtom a f*szba. Hülye voltál, szenvedj.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.