Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) Neoka


Neoka
aktív tag

Sziasztok..

Tudnátok abban segíteni, hogy miért nem látja a a "kütyü" DLNA-n keresztül az iso filokat?

köszönöm

(#2302) AiRLAC válasza festina10 (#2299) üzenetére


AiRLAC
addikt

Van, ez az egész topic erről a lejátszóról szól :DDD Jó olvasgatást ;)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#2303) AiRLAC válasza AiRLAC (#2302) üzenetére


AiRLAC
addikt

Ok, kicsit benéztem ;) mentségemre szóljon hogy én kb semmi információt nem találtam hogy az "új" WDTV 2nd gen miben különbözik :)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#2304) Gedeon31 válasza AiRLAC (#2302) üzenetére


Gedeon31
addikt

Marha sokat segítettél inkább maradtál volna csöndben.

Nem a régebbi modellről kérdezett, hanem a legujabbról. Az meg nem sok embernek lehet még így vélemény sincs még róla.

(#2305) Zax1231


Zax1231
csendes tag

Sziasztok, 3D filmeket próbáltatok már lejátszani a WD Live-al? Van ezzel valakinek tapasztalata? Nem rég vettem egy Sharp Aquos TV-t ami tud 3D-t is. Nagy lendülettel be is szereztem pár 3D-s filmet, amit a TV ugyan nem automatikus módban nem, de ha be állítom "egymás mellet" módra, akkor le is játszik.
Viszont a szemüveget felvéve szellemképes a film. Elvileg párosítani kellene a szemüveget a TV-vel, mikor 3D tartalom megy rajta. Ez nem tudom pontosan hogyan működik (a működési elvét), de egy zöld lednek 3 mp ig villognia kellene...na ilyet még nem sikerült elérnem. Arra gondoltam, hogy talán a WD Live nem megfelelő jelet küld és emiatt nem megy a párosítás és emiatt nem megfelelő a kép.

Ezen a vonalon elindulva ide jutottam:
http://wdc.custhelp.com/app/answers/detail/search/1/a_id/9385/c/130/p/208,393

Szóval ezek szerint hivatalosan nem támogatja a 3D-t, de mégis...vagy most akkor hogy? :W

(#2306) aldebaran válasza Zax1231 (#2305) üzenetére


aldebaran
őstag

Nekem is olyan tévém van, 60"
Felejtsd el ezt a lejátszót. mede8er600 kell neked. :K

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#2307) sony309 válasza Zax1231 (#2305) üzenetére


sony309
őstag

Nekem gond játssza le a 3D-s .mkv-kat, nincs vele semmi gondom!

S3x, hifi & rock and roll

(#2308) Diplomata


Diplomata
aktív tag

Üdv!

Nekem egy wd tv live hub lejátszóm van legutolsó gyári frissítéssel, you tube videózás során időnként újraindul a gép, tapasztalt ilyet már valaki esetleg? Valamint a facebook alkalmazásnál nem jeleníti meg a képeket, bár ezt nem használom igazán de azért jó lenne tudni mitől lehet.

(#2309) Zax1231 válasza sony309 (#2307) üzenetére


Zax1231
csendes tag

Nekem is lejátssza, 3D-ben is látom, de szellemképes. Akármilyen verziót próbáltam eddig (SBS,OU,HSBS).
Viszont ha nálad semmi szellemkép, akkor lehet a 3D szemüveg/3D TV környékén kell keresnem a probléma okát?

(#2310) szaszlaci válasza Zax1231 (#2309) üzenetére


szaszlaci
addikt

Az SBS 3D-nek nem sok köze van a lejátszóhoz, hiszen az egy sima 2D-s videó, side-by-side, majd a TV szedi szét.
A szellemkép lehet, azért van, mert nincs összelőve a megjelenítő a szemüveggel. Általában csak annyi, hogy jó hosszan megnyomod a szemüveg gombját, esetleg ad is valami visszajelzést, hogy megvolt a szinkronizáció. Ha utána is szellemképes, hát akkor sejthetően ennyit tud (a TV), nem elég gyors.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2311) szabferi válasza szaszlaci (#2310) üzenetére


szabferi
tag

Nem biztos ám hogy a TVt kell leírni.

Nekem egy LG LB730-as van, és kiváncsiságból megnéztem hogy a WDTV-vel hogyan lehet lejátszani az egymás feletti képekből összerakott 3D-t.

No a TV felismerte hogy 3D, át is váltott a megfelelő módba, de szellemképes lett nekem is. Látszik hogy majdnem megvan a 3d, de vhogy el van csúszva és ezért a szellemkép.
Passzív 3d, tehát nincs mit nyomkodni a szemüvegen, a beállítások közt pedig csak minimális korrekciót lehet művelni.

DE: ha serviooval streamelem ugyanazt az MKVt, akkor tökéletesen megjelenik.
Szóval én ezek alapjána wdtv-t tartom a hunyónak :)

[ Szerkesztve ]

(#2312) szaszlaci válasza szabferi (#2311) üzenetére


szaszlaci
addikt

Elképzelésem a magyarázatra: valamiért a TV-d által sorokra szedett és átméretezett kép átcsúszik, tehát meg is van a szellemkép. Esetleg érdemes megpróbálni, hogy a WDTV kimenetét másik felbontásra állítod/állítja, változik-e.
Nem áll túl erős lábakon az elméletem, de azért elég nehezen magyarázható, hogy egy SBS-en mit tud elrontani a lejátszó.. Esetleg a TV-nek, HDMI-jének, szoftverének van baja a 24/25/50 kockával? De tényleg érdekes.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2313) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Sziasztok!
Van egy ilyen kütyüm és nemrégiben lett mellé egy iMac-em.Addig eljutottam,hogy az iMac làtja wifin keresztül a WDTV-t, sőt màr forditva is megy, de amikor csatlakoznék a WDTV-vel az iMac-hez,akkor felhasznàlò nevet és jelszòt kér.Na itt, mit kellene megadnom,beírnom?!

(#2314) szabferi válasza BrandonXXV (#2313) üzenetére


szabferi
tag

Windows7-en létre kellett hoznom egy usert és annak a userneve/passwordje kellett :)
Gondolom IMACcen is van user authentikáció a sharelésnél....

(bocs ha nagyon általános volt és nem segített semmit)

(#2315) Zax1231 válasza szaszlaci (#2310) üzenetére


Zax1231
csendes tag

Közben tréningeztem a TV-vel. próbáltam más verziokkal is (pl. OU), de az eredmény ugyanaz. Próbáltam pendrive-ról lejátszani a filmeket a TV saját lejátszójával, de továbbra is szellemképes. A szemüvegen egy zöld LED-nek kellene 3mp ig villogni, ha párosodott a TV-vel. Na ilyet még nem sikerült előidéznem, pedig látom, hogy aktívvá válnak az infra LED-ek a TV-n. Írtam a SHARP ügyfélszolgálatnak akik1 nap 1 levél stílusban valaszolgatva 3 nap után lezárták maguk részéről annyival, hogy "blue ray lejátszót szoktunk javasolni". Köszi.
Azóta nem sikerült választ kicsikarni belőlük, pedig van egy NAS-om is, amivel képtelenség összehozni a TV-t...de ezt egy másik topicban sírom el :D

(#2316) szaszlaci válasza Zax1231 (#2315) üzenetére


szaszlaci
addikt

Pedig a párosítást javasolt elvégezni. Amennyire emlékszem, a Samu, nem tudom, hányas tévénknél is mintha szellemképes lett volna, míg nem lett párosítva. De lehet, rosszul emlékszem. Ha minden igaz, annál hosszan, legalább 3 mo-ig kellett nyomva tartani a szemüveg gombját. Sőt, még közel is kellett vinni a tévéhez, kb. tíz centire, és csak úgy csinálta meg, pedig az rádiós.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2317) sony309 válasza Zax1231 (#2315) üzenetére


sony309
őstag

Isten mentsen meg, hogy bármit is feltételezzek, de a szemüvegben a fóliát eltávolítottad az elem és az érintkezője közül?

Egy barátomnak ezzel gyűlt meg a baja, nem gondolta, hogy van!

Utána sikerült párosítani azonnal!

S3x, hifi & rock and roll

(#2318) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Aki megvásárolta már ez a legújabb szerkezetet esetleg írhatna róla véleményt [link]

(#2319) rihi1


rihi1
tag

Sziasztok!
valamiért nagyon hiányossan jelennek meg a képek,hiába nevezgetem át őket!
van valami trükkje hogy mire kell figyelni?
meg ha rákeresek a filmre,akkor sem tudom hogy kell hozzá társítani kézzel.

köszönöm

(#2320) End-ru válasza rihi1 (#2319) üzenetére


End-ru
aktív tag

Nálam akkor nem működött a kézi keresés sem, ha a film mappájában benne volt az nfo file. Töröld ki, és próbálj meg újra rákeresni.

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#2321) rihi1 válasza End-ru (#2320) üzenetére


rihi1
tag

a filmek mappába én csak MKV kiterjesztést teszek be.

(#2322) krisztian7


krisztian7
tag

Ti milyen programmal használjátok a windows nfs megosztást? Próbáltam a Freenfs-t és a hazenfs-t, de nem sikerült működésre bírnom a megosztást. A médiaszervernél látja a windows alapértelmezett médiaszerverét, de a windows hálózati megosztásnál nem látja a megosztott mappát. Munkacsoport neve megegyezik. Tűzfal kikapcsolva, hálózat lanon keresztül megy.

(#2323) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Pár napja WD TV tulajdonos lettem és lenne 1-2 kérdésem.

1., Az Accuweather-t belöttem városra viszont valamiért csak akkor frissül a menüben a hőfok, ha elindítom magát az alkalmazást. Nem lehet valahogy beállítani, hogy automatikusan frissüljön?

2., Már találtam egy filmet, aminek csak a hangját játssza le, képet nem ad. Valamit tudnék kezdeni vele?
Ezt adja róla a Mediainfo (a sample-ről):

Format : Matroska
Format_Version : Version 4 / Version 2
FileSize/String : 42.4 MiB
Duration/String : 1mn 45s
OverallBitRate/String : 3 359 Kbps
Encoded_Date : UTC 2014-10-03 09:46:20
Encoded_Application : mkvmerge v6.0.0 ('Coming Up For Air') built on Jan 20 2013 09:52:00
Encoded_Library/String : libebml v1.3.0 + libmatroska v1.4.0

Video
ID/String : 1
Format : MPEG-4 Visual
CodecID : V_MS/VFW/FOURCC / DIVX
CodecID/Info : Project Mayo
CodecID/Hint : DivX 4
Duration/String : 1mn 45s
Width/String : 1 280 pixels
Height/String : 536 pixels
DisplayAspectRatio/String : 2.40:1
FrameRate_Mode/String : Constant
FrameRate/String : 59.880 fps
ColorSpace : YUV
ChromaSubsampling : 4:2:0
Compression_Mode/String : Lossy
Default/String : Yes
Forced/String : No

Audio
ID/String : 2
Format : AAC
Format/Info : Advanced Audio Codec
Format_Profile : LC
CodecID : A_AAC
Duration/String : 1mn 45s
Channel(s)/String : 2 channels
ChannelPositions : Front: L R
SamplingRate/String : 44.1 KHz
Compression_Mode/String : Lossy
Video_Delay/String : 5ms
Default/String : Yes
Forced/String : No

A tippem az, hogy a framerate a gond...
A segítségeteket előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#2324) Janusz001


Janusz001
őstag

Sziasztok, bd iso val van valami teendő vagy csak könyvtárastól másoljam rá az usb -re és onnantól a wd tv live streaming felismeri és lejátsza?

(#2325) silboy


silboy
aktív tag

Böngésző van a készüléken(én nem találtam)?Ha nincs,lehet rá telepíteni?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#2326) Minstrel válasza silboy (#2325) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nincs és nem is lehet.

(#2327) silboy válasza Minstrel (#2326) üzenetére


silboy
aktív tag

Értem,köszi.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#2328) juhiimi válasza silboy (#2325) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Settings > About; itt megnyomod a search gombot es elojon a rejtett browser.USB-es egerrel es billentyuzettel is mukodik.

(#2329) Minstrel válasza juhiimi (#2328) üzenetére


Minstrel
senior tag

:B Na ezt én se tudtam, köszi. Nem gondoltam, hogy ezen is van, még a régi WDTV-n bohóckodtam valami browser-el, mondjuk az nem volt valami jó.

(#2330) silboy válasza juhiimi (#2328) üzenetére


silboy
aktív tag

Köszi,megvan!Távirányítóval lehet valahogy használni?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#2331) aldebaran válasza silboy (#2330) üzenetére


aldebaran
őstag

sehogy

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#2332) silboy


silboy
aktív tag

Köszi a válaszokat!Kipróbáltam a böngészőt,de nagyon döcögős,lassú.Még egy kérdés a lejátszóval kapcsolatban.Mostanában azt az üzenetet írja ki,hogy "a rendszer memória kevés,ezért teljesítménnyel kapcsolatos problémát tapasztalhat,hacsak nem indítja újra a médialejátszót"Ez miért van,és mi rá az orvosság?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#2333) silboy válasza silboy (#2332) üzenetére


silboy
aktív tag

Erre valaki?Illetve kérdezném hogy hogyan lehet vele torrentezni és pendriveról lehet-e?Eddig csak az első usb-t használtam usb 3-as pendrive-val,most kipróbáltam a hátsót de az nem működik.Ez mitől lehet?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#2334) aldebaran válasza silboy (#2333) üzenetére


aldebaran
őstag

Ez: (#2332) azért van, mert a béna belső böngészőt használod, vagy még a youtube miatt lehet, bár azt kétlem. A médialejátszó nem internet böngészésre való.

Melyik firmware van rajta?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#2335) silboy válasza aldebaran (#2334) üzenetére


silboy
aktív tag

Nem csak a béna belső böngésző létezik?2.02.32 verzio van rajta.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#2336) juhiimi válasza aldebaran (#2334) üzenetére


juhiimi
aktív tag

A youtube miatt siman lehet ,en minden youtubeozas utan ujrainditom mert hulyesegeket csinal

(#2337) silboy válasza silboy (#2333) üzenetére


silboy
aktív tag

Update.A torrentet megoldottam és a hátsó usb probléma is megoldódott.Már csak a normális böngészésre kellene valami megoldás.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#2338) szaszlaci válasza silboy (#2337) üzenetére


szaszlaci
addikt

"A torrentet megoldottam és a hátsó usb probléma is megoldódott."
Akkor már csak azt kéne leírni, hogy miként oldottad meg. Ez egy fórum, másnak is jól jöhet, más is olvassa.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2339) silboy válasza szaszlaci (#2338) üzenetére


silboy
aktív tag

Hát ha mindenáron tudni szeretnéd...Igaz,elég ciki...Vakon hátranyúltam és gond nélkül bedugtam a pendrive-ot a LAN(?) aljzatba :-).

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#2340) szaszlaci válasza silboy (#2339) üzenetére


szaszlaci
addikt

Nyugi, nem te vagy az egyetlen, az én környezetemben is volt ilyenre példa. :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2341) Diplomata


Diplomata
aktív tag

Üdv!

Dts wav. formátumnál nem ad ki hangot a lejátszó(elindul), csak ha kiveszem a pipát a dolby, dts kompatibilis erősítő elől, ilyenkor is csak 2.0-ban szól. Optikai kábel az összeköttetés, az erősìtő tudja a dts-t. Mi lehet a gond?

(#2342) amulet


amulet
senior tag

sziasztok, nem tudom melyik fórum az igazi, mert van itt több hasonló nevű topik, de nem tudom melyik-melyik, számomra nem egyértelmű az elnevezés.
Vettem egy WD tv media player-t ez a neve, de úgy néz ki mint a live streming, azonban a WD tv media player topik egy ősrégi egységről szól. Bocsi, ha nem ide kell írnom.
Szeretném megtalálni a topikot ennek a lejtászónak.
Erről lenne szó
http://www.wdc.com/en/products/products.aspx?id=1270#Tab3

bocsi de a link gomb nem müxik :(

[ Szerkesztve ]

(#2343) szaszlaci válasza amulet (#2342) üzenetére


szaszlaci
addikt

Szia,

ez a WD TV, a régi, ez a topik nem erről szól.
Amit linkeltél, az pedig az újabb (újabbak), itt van róla szó. Bár amennyien ezt a topikot mostanában látogatják.. :)

Mi nem megy a link gombon? Megnyomod, bemásolod a linket, OK.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2344) amulet válasza szaszlaci (#2343) üzenetére


amulet
senior tag

köszi

és a link gomb tényleg nem működött! nem vagyok hülye, már bocsi, tudom használni.
amúgy 3 böngészővel próbáltam, és ott sem ment...
most megy

(#2345) silboy


silboy
aktív tag

Már az idegeimre megy ez a sz.r!A bekapcsolás eddig is kinlódott,többször kikapcsolt mire magához tért,ezt elnéztem neki.Aztán youtube-ba belépéskor ki-be,na bejött a menű,rákeresek valamire megint ki-be,szóval mire meg tudok nézni a youtube-on egy videót,a macerás bekapcsolással együtt újraindul vagy ötször.Ma meg fogja magát és nem tud csatlakozni a wi-fi hálózathoz.Reset után szintén semmi,megadom a jelszót és nem tud kapcsolódni.Mi van ezzel?Kuka?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#2346) ZsoZso78


ZsoZso78
tag

Üdv!Vásároltam én is egy wd média lejátszót.Szeretnék rendelni hozzá egy 2,5-es hordozható hdd-t.1 Tb-ba gondolkozom kérdésem az lenne milyen márkát válasszak hozzá mi az amit nem szeret?SAMSUNG M3 Portable 1.5 TB ezt néztem ki jó árba hozzá.Szerintetek jó választás vagy inkább vegyek Wd márkájút?

(#2347) walter70 válasza ZsoZso78 (#2346) üzenetére


walter70
tag

Az pont másfél,nem egy :) .Nekem a wd-t,toshibát,samsungot viszi,mind 1 tb.

(#2348) Diplomata válasza ZsoZso78 (#2346) üzenetére


Diplomata
aktív tag

youtube-nél nekem is újra szokott indulni általában ha a következő videót indìtaná a sorban, meg néha tablettről vezérelve szintén a youtube. szerintem szoftver gond, de a legújabb van fent nekem.

(#2349) silboy


silboy
aktív tag

Azt meg lehet oldani valahogy,hogy a számítógépem merevlemezén lévő videókat,fotókat megosszam a mediaplayerrel és le is játsza?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#2350) trance89 válasza silboy (#2349) üzenetére


trance89
őstag

ez a lejátszó végülis arra van kihegyezve...
1. lépésként meg kell osztani a gépen a cuccokat: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.