Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pigster


pigster
senior tag

Egy darab filmelőzeteshez kár volt megvenni.
Illetve kérdezném: Milyen előzetes van DVD ripként terjesztve (amiből a Gaumont logó van ugyebár).
Jól elhitetted... :))

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#2) szaszlaci válasza pigster (#1) üzenetére


szaszlaci
addikt

A fene, jól becsaptak.. :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#3) Illusion1010 válasza pigster (#1) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Te most miről beszélsz? :F

A cikkhez:

Nagyon jó leírás, épp a napokban próbálom magam rávenni egy mediaplayer vásárlására, ez is bekerült az esélyesek közé. :R

Még annyi lenne a kérdésem, hogy az online videókat, zenéket megfelelően kezeli?

(#4) Totis


Totis
aktív tag

Szia!

Véletlenül nem lehet úgy ugrani, hogy elindítod a tekerést majd megnyomod az ugrás gombot. Elméletileg a régi Live-on (nekem ez van) 10min-eket lehet ugrani a tekeréssel megegyező irányba.

Üdv:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#5) pigster válasza Illusion1010 (#3) üzenetére


pigster
senior tag

Nem baj, ha nem érted...

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#6) szaszlaci válasza Illusion1010 (#3) üzenetére


szaszlaci
addikt

Köszi! Pontosan mit értesz alatta, YouTube pl.? Írd le pontosan, és holnap megnézem őket!
Van még valamilyen netes TV szolgáltatás, de arról azt olvastam, hogy hazánkban nem megy.

Totis: Szia, köszi a tippet, holnap ezt is megnézem!

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#7) hunika1


hunika1
tag

Ez termék pocsék. Rengeteget fagyott. Kicserélték. Az új dettó. Szerencsére visszakaptam a pénzemet.

(#8) Daanika


Daanika
tag

Jo cikk!
A hetekben tervezem en is egy lejatszo vasarlasat. Kerdes hogy ezek a kutyuk mennyire mukodnek jol egy NAS-al?
Mennyibe kerul? Hol lehet ilyenhez hozzajutni? Barmilyen arukeresobe beirom, csak a sima WD TV Live-t dobja fel. Ha esetleg a forum nem engedi meg hogy konkret helyet irj, ahol erdeklodni lehet (bar miert ne engedne), akkor privatba szeretnem kerni a segitseget.
Elore is koszi!

(#9) worxland válasza Daanika (#8) üzenetére


worxland
addikt

NAS: gond nélkül megy
régi vs új Live: keress a WDBGXT0000NBK vagy a Live Streamng kifejezésre. Így is jönnek fel hülye találatok, de ott a fejlécből már ki lehet szűrni, melyik az új.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#10) Illusion1010 válasza szaszlaci (#6) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Igen. YouTube, Vimeo főleg. Egy-két zenei dolog, Deezer Tunein. Az érdekelne hogy nem akadozik-e a lejátszás, a legmagasabb felbontásban jeleníti-e meg, keresés normálisan működik-e.....ilyesmi. Szóval rendesen használható ezekre vagy szívás van vele.

Köszönöm :R

(#8) Daanika

[link]

[ Szerkesztve ]

(#11) kutyamutya válasza Illusion1010 (#10) üzenetére


kutyamutya
csendes tag

Nekem nem akadozott vele a lejátszás. (régebben volt egy ilyen lejátszóm) Cserébe viszont néha lefagyott.

És gyülölte az USB3as külsö meghajtómat. pár másodperc és pár 10 perc közti időközönként lefagyott ha arrol játszottam le bármit. Olyankor csak teljes áramtalanítás segitett. (a lejátszón keresztül átmásolva a filmet egy másik USB2es külső meghajtóra , onnan már vidáman gond nélkül tolta)

Amit még nagyon nehézkesen kezelt azok az flv fileok voltak. Lejátszotta őket de előtte erősen elgondolkodott. Aztán beléjüktekerni rettenetes kinok közt lehetett csak és gyakorta elcsuszott a hang a képhez képest ha megtetted.

Szóval ha nem akartam volna FLVket lejátszani, hajlandó lettem volna lecserélni csak miatta a 2TBos külső USB3as meghajtómat és nem idegesitett volna halálra hogy nehézkes beletekerni dolgokba holott az iszonyatos, évekkel előbbröl származó egreat lejátszóm ezt mind kifogástalanul tudta, akkor lehet hogy megtartottam volna.

Végülis a háttérképei sokkal szebbek mint az egreat fekete háttere :U .

Jaj tudom, ezen kivül még a WD terméktámogatását is gyülöltem. Csapatokban rimánkodtunk a fórumon hogy jaj USB3ról szerteszéjjel fagy a cucc, azok meg mindenféle internetes tartalmakhoz kapcsolodo FW updateket adtak ki rá minket meg le se ...

(#12) Illusion1010 válasza kutyamutya (#11) üzenetére


Illusion1010
senior tag

:R

(#13) kutyamutya válasza Illusion1010 (#12) üzenetére


kutyamutya
csendes tag

Ja, ez pár honappal ezelőtt volt, azóta könnyen lehet hogy sokat javult a dolog.

(#14) szaszlaci válasza Illusion1010 (#10) üzenetére


szaszlaci
addikt

Megnéztem amit kértél, úgy – ahogy, de vedd figyelembe, hogy szerintem az összes ilyen dolog bohóckodás ezeken az eszközökön, tehát a véleményem sem lesz teljesen releváns.
Ezen kívül a kapcsolat egy távoli szobában volt WiFi-n, éppen befogta a jelet.

YouTube: úgy néz ki, mint egy Samu 5-ös szériás "LED" TV-ben, működik, de a HD videók hamar megálltak a puffer miatt. De ott ez a TV is ezt csinálja (szintén WiFi), rendes hálózati kapcsolatnál nem hiszem, hogy baj lenne.
Keresési sebesség nem vészes, megnyitáskor kicsit gondolkodik viszont. Kb. 5 mp.
Illetve úgy tudom, lehet USB-s billentyűzetet csatlakoztatni, az sokat segít.

Vimeo: megy szépen, elvileg gyorsan, itt még a HD-ra is azt mondom, hogy nem csak egy pofon a szarnak. De ugye a távoli WiFi miatt pillanatok múlva megállt tölteni, de fagyás vagy hasonló nem volt a pár perc alatt, míg néztem.

Netflix: nálunk nem elérhető.

SlingBox: beregeltem, elfogadta, de nem sikerült továbbmenni valamiért.

SnagFilms: megy, kicsit lassú, de borzalom rondák a filmek, amiket néztem.

YuppTV: regelni kellene, nem tettem meg.

Flixster: ez is gyorsnak mondható, van angol jukebox, de itt csak előzeteseket találtam.

Rádiók:
Deezer és Spifty, vagy mi a neve: regelni kell.

Tunein, Live365, ShutCast: megy jól, gyorsan. Ha kilépünk az egész netes szolgáltatásból, a háttérben akkor is szól a zene, a fejlécben pedig írja. Stop gombbal azt hiszem, leállítható bármikor, de a főmenüben is megjelenik a rádiócsatorna ikonja, ahonnét vissza lehet ugrani.

De ha valami fontos, akkor meg tudom még nézni UTP-n, csak ezek miatt nem akartam projektort koptatni.

kutyamutya: nekem is egy USB 3-as, ebayes 2.5"-os házam van, de viszi szépen a legújabb firmmel. A gyárban rátett régivel volt pár random visszaugrás a menübe, de mivel a mostanival ilyet sosem csinált, ezért ezt feleslegesnek tartottam megemlíteni.
Valamint van egy szintén kínai SATA -> USB átalakító, USB2, külön ATX tápról használt állandó vinyónak hozzá, de ott is minden hibátlan. (Lejátszás, leválasztás, leállítás.)

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#15) kutyamutya válasza szaszlaci (#14) üzenetére


kutyamutya
csendes tag

Igy van. A forumon is volt egy halom ember akinek nem voltak ilyen problémái az USB3al meg egy halom akinek voltak. Volt akinek megoldotta az hogy az elülsö USB csatlakozó helyett a hátulsoba dugta a kábelt. Nem azt mondom hogy az USB3al szar, hanem valahogy ugy általánosságban egy szar. Mintha nem figyeltek volna oda a mérnökök, nem figyeltek volna oda a tesztelők és a gyártás során leszarták volna a qualityt.

Viszont akinél kifogástalanul megy azok gondolom meg vannak vele elégedve. Én csak saját tapasztalataimrol tudok irni (meg néhány fellow forumozó tapasztalatairol a WD forumrol).

Gondolom/remélem ezt sem kockázatosabb megvenni mint egy egreat lejátszót.

(#16) Illusion1010 válasza szaszlaci (#14) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Köszönöm szépen :K :R

(#17) szaszlaci válasza Illusion1010 (#16) üzenetére


szaszlaci
addikt

Vimeo-t megnéztem LANon, megy jól. Kivéve, hogy nem egy videónál nem számolja az időt, hol tart, de megy és ugrani is lehet benne.

Totis: pörgetés közbeni ugrást próbáltam, de sajnos ott sem lehet.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#18) vectra91


vectra91
csendes tag

Szerintem elég egyoldalú és kissé elfogult az összehasonlítás az Asussal, ezt az "eltúlzott" fotók is igazolják, a leírt hang-, és képminőségi különbségekről nem is beszélve. Előrelépésnek nem nevezném, maximum szinten tartásnak az olcsó kategóriában, aki itt csodákat vár, csalódni fog.

Kellenek az ilyen "tesztek", a befektetett munka korrekt, de kár az elfogultságért.

V.

(#19) trance89 válasza vectra91 (#18) üzenetére


trance89
őstag

pedig igaza van, a streaming mérföldekkel jobb/többet tud mint az o!play r1, tapasztalatból beszélek mivel 2 évig nyúztam egy r1-et mire egy streaming-re váltottam, az egyetlen dolog amit a mai napig nem szoktam meg az a hangerő szabályzó gomb hiánya ami a realtek-es masináknál alap de minden másban taccsraveri az r1-et

(#20) vectra91 válasza trance89 (#19) üzenetére


vectra91
csendes tag

Nem volt kérdés, hogy igaza van-e vagy nem. Én véleményt írtam....

Nyilván többet tud, mint egy 2009-es lejátszó, amelyhez ugyan volt több frissítés, de a hardver ugyanaz. Azt is értem, hogy neki ilyen volt előtte, ezért hasonlítja hozzá, de az arányokat nagyon eltúlozza, mint ahogyan Te is ("mérföldekkel jobb..., taccsraveri...).
Persze normális reakció, ha az új szerzeményt jóval jobbnak látjátok.

A véleményem, hogy félrevezet vele olyanokat, akik most vásárolnának lejátszót, vagy váltanának jobbra, mert ebben az árkategóriában nincsenek "mérföldnyi" különbségek. Csak annyival jobb, amennyivel újabb és drágább. A legtöbb, normális házimozi komponensekkel nem rendelkező felhasználó csak a menüt látja az egészből.

A Streaming a saját mezőnyében valóban jó vétel, a hibáit meg majd orvosolják frissítésekkel, de a minősége nem mutat túl kategóriájánál.

V.

(#21) szaszlaci válasza vectra91 (#20) üzenetére


szaszlaci
addikt

Szia!

A véleményed tiszteletben tartom, és nem akarlak megsérteni, ezért csak kérdezem!
Vectra91 téged takar, aki az adatlapja szerint egy Asus O!Play lejátszóval rendelkezik?

Valamint egy LG LCD televízióval, amit minden rossz szándék nélkül hoztam fel negatív példának az írásomban.

Ha nem, akkor elnézésedet kérem. Ha egy jobb megjelenítőn alaposabban megvizsgáltad a Streaming-et is, szintén. Egyéb észrevételeidet és javaslataidat szintén szívesen olvasnánk.

Ha viszont a kérdésemre a válasz igen, akkor az egyoldalú véleményt és félrevezetés vádját érdemes lenne újra átgondolni. Nem miattunk, hanem az olvasók érdekében.

Köszönöm az álláspontod megosztását!
Maradok tisztelettel,
László

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#22) vectra91 válasza szaszlaci (#21) üzenetére


vectra91
csendes tag

Szia,

Igen én vagyok, vállalom a véleményem adatlappal együtt. Nem vádoltalak semmivel, csak véleményt formáltam, mindemellett korrekt munkának tituláltam a tesztet. A terméket is jónak tartom. Azt is tudom, hogy könnyebb véleményt, mint tesztet írni, ne vedd támadásnak, ha valaki leírja amit gondol.

Az említett eszközök már a gyerekszoba díszei (gyermekeim örömére), de használtam őket a nappaliban is, elég sokat. Túl vagyok idén egy előrelépésen, mely előtt sikerült megnéznem egy-két konfigurációt alaposabban, de határozott minőségi cserét, csak jóval magasabb árkategóriában találtam. Ezt szerettem volna megosztani a hozzászólások olvasóival. Nyilván nyomot hagyott bennem a többletkiadás, de nem akarok senkit sem félrevezetni.

Nem lenne jó, ha egymással foglalkoznánk ezen a fórumon, szóljon inkább a streaming-ről.

Üdv.,

V.

(#23) szaszlaci válasza vectra91 (#22) üzenetére


szaszlaci
addikt

Oké, így kerek a kép :R

Természetesen nem azt akartam mondani, hogy a Streaming hozza a négyszer drágább termékek képminőségét, mikor a kategóriát/szintet írtam. (Ilyen nem is járt nálam.)
Viszont hogy kép- és hangminőségben milliószor jobb az R1-nél, azt továbbra is tartom. Persze nem LCD tévén.

Meg ugye van 20 körül az R1. 25-ért az előd Live. AC Ryan HD2 még többért, bár már nem nagyon kapni, úgy látom. Volt valamelyik Egreat is. Van még használtam Popi A100, azért az se tökély, ahogy olvasom. Az olcsóbbik, de már nem olcsó Dune, de azon mintha nem lenne optikai S/PDIF. Hirtelen ezek ugranak be.

Azért tartom nagyon jó vételnek a Streaming-et, mert ebben az árkategóriában semelyik lejátszóval nem érzi magát jól az ember, kivéve ezzel. Tehát végre olcsón egy jól használható termék, ezt szerettem volna átadni az írással. A szerintem jobb kép és hang csak egy nem elvárható extra itt. (Sigma hitvitákba meg kár belemenni, de sebességben úgy tudom, vagy 3x gyorsabb, mint az R1 Realtek-je.)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24) vectra91 válasza szaszlaci (#23) üzenetére


vectra91
csendes tag

Elfogadom, hogy sokkal jobb, én csak lcd-n láttam, másra nincs lehetőségem.
Új készülékből nem találni kompromisszum menteset, még 40k körül sem. A felsoroltak valóban gyengébbek (a.c. ryan hd2mini- csalódás volt, dune is hiányos,...).

Ismétlem: jó vétel itt, ez nem kérdés.

V.

(#25) szaszlaci válasza vectra91 (#24) üzenetére


szaszlaci
addikt

Akkor bizony javasolnám neked is és a többi olvasónak is – ha már erre terelődött a téma – hogy ne LCD TV-n próbálkozzunk ilyen összehasonlításokkal, mert úgy valóban érthető a kételkedésed. Jó dolog és kétségtelenül sok előnye van, de vagy plazmán, vagy sokkal inkább mozis DLP projektoron kellene, csak hogy az olcsóbb és elterjedtebb kategóriákat említsem.

Ui.: bárkit szívesen látok Pilisszántón, hogy olcsó képi lánccal is lehet jót. HDMI átkapcsoló van, ha hozni szeretne lejátszót hasonlítani.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#26) F34R


F34R
nagyúr

Jo volt a cikk , thanks.

Nem is olyan veszes aron elerheto egy jo kis media player.

(#27) @TOM


@TOM
csendes tag

Hali

Blu-ray-eket lejátszik menüvel ha könyvtárakban vannak (nem cd-képben)?

TDI - Turbós Drága Igényes

(#28) szaszlaci válasza F34R (#26) üzenetére


szaszlaci
addikt

Igen, sokunknak lélektani határ alatt van az ár!

@TOM: tudomásom szerint nem.
De ennek mi alapvetően örülünk, mert így nem kell licenszt vásárolni, tehát sejtheően a másolásvédelem is kevesebb eséllyel lesz jelen.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#29) F34R válasza @TOM (#27) üzenetére


F34R
nagyúr

ugy tudom hogy nem mert ezeken java protection van.

(#30) Dawe24


Dawe24
tag

"Hogyha egy adott fájlon vagyunk, az Opciók menüben kiválasztjuk, hogy keressen hozzá tartalmat."
Nekem ilyen nincs. hogyan kell ezt megcsinálni?

(#31) szaszlaci válasza Dawe24 (#30) üzenetére


szaszlaci
addikt

Azt hiszem, szükséges aktív internet kapcsolat, ezen felül pedig engedélyezni kell a meghajtón a médiakönyvtár létrehozását. Ehhez valóban meghajtó kell, egy pár Gigás pendriven nem hozza létre, így a menüpont is rejtve marad.
Utána távirányítón az Options gomb, és ott kell legyen az első helyen.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#32) Dawe24


Dawe24
tag

És a wifin keresztül PC-n megosztott mappáiban lévő fájlokra ez miért nem jó? vagy hogyan kell beállítani?

(#33) szaszlaci válasza Dawe24 (#32) üzenetére


szaszlaci
addikt

Nem teljesen értem a kérdést.
Miután a lejátszó sikeresen csatlakozott a hálózathoz, látnia kell a megosztásokat. Fájlkezelő menüpont, és a forrást át kell állítani a hálózati megosztásokra. (Sőt, még a PC-ről is lehet használni a lejátszóra csatlakoztatott partíciókat.)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#34) Dawe24 válasza szaszlaci (#33) üzenetére


Dawe24
tag

úgy van beállítva, nekem csupán annyi a problémám, hogy ha rá megyek egy fájlra nem teljesen látom az options menüben, hogy keressen hozzá tartalmat az interneten.

(#35) szaszlaci válasza Dawe24 (#34) üzenetére


szaszlaci
addikt

De a lejátszóhoz csatlakoztatva van USB-n egy merevlemez, és a konkrét videofájl is azon van?

Esetleg a beállítások között lehet, nincs megadva a tartalomszolgáltató. Hogyha Európába szánt darabod van, egy gyári beállítások visszaállítása segíthet.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36) Dawe24 válasza szaszlaci (#35) üzenetére


Dawe24
tag

Nincs semmi külső winyó rá csatlakoztatva, csak wifin keresztül a számítógépen gépen lévő megosztott mappákból élek :)

(#37) szaszlaci válasza Dawe24 (#36) üzenetére


szaszlaci
addikt

Tudomásom szerint ezzel úgy nem lehet létrehozni jukeboxot.
Annyit viszont tehetsz, hogy a film címével pontosan megegyező .jpg képet teszel mellé, akkor az fog látszódni. Elvileg ez hálózatnál is működik.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38) Dawe24 válasza szaszlaci (#37) üzenetére


Dawe24
tag

a képnek nem kell ugyanolyan nevűnek lennie, nekem csak úgy be va nrakva egy és mutatja, viszont a tartalom infó hiányzik :(
Na mindegy, akkor jó lesz így.. majd imdb-n rákeresek mielőtt megnéze kvalamit, amiről nem tudom, hogy micsoda is :D

(#39) szaszlaci válasza Dawe24 (#38) üzenetére


szaszlaci
addikt

Hogyha egy könyvtárban vannak a videofájlok, és azt szeretnéd, hogy ne a könyvtárat, hanem magát a fájlt jelenítse meg pl. borítóképként, akkor azt tudod megtenni azonos fájlnévvel. Erre gondoltam.

Még annyit érdemes megpróbálni, hogy van valami hálózati hely hozzáadása lehetőség a lejátszóban, vagy valami hasonló. Hátha úgy hajlandó szedni hozzá infót.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#40) Dawe24 válasza szaszlaci (#39) üzenetére


Dawe24
tag

Azt is megcsináltam már és úgy sem hajlandó szedni.. Mindegy akkor ez így marad...

(#41) paix


paix
tag

Sziasztok!

A cikkhez gratulálok, sok újat tudtam meg belőle.

Egy kérdés: hogyan kell elnevezni a különböző nyelvű feliratokat, hogy váltani tudjak közöttük?

Köszi,
paix

(#42) szaszlaci válasza paix (#41) üzenetére


szaszlaci
addikt

Szia!

Köszi.
Ha egy van, akkor a videofájl neve.
Ha több, akkor egy olyan tippem van, hogy:
filmcím.hun.srt
filmcím.eng.srt
filmcím.másik.srt

Mert elvileg a pontig figyeli a hasonlóságot.
Ahhoz pedig, hogy a lejátszó kiírja a nyelvet, már a fájlban kell tárolni ezt az információt, nem a nevében.

Végső esetben MKVToolnix, ami összerakja egy fájlnak, ha .mkv-ről van szó.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#43) rsf


rsf
senior tag

Jó kis lejátszó és a gyártó fw támogatása is példa értékű szemben pl. az asus-al.
Üdv.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#44) paix válasza szaszlaci (#42) üzenetére


paix
tag

Szia!

Nagyon köszönöm! Az volt a gond, hogy a megkülönböztetés a fájlnév elejében volt:
hu-xyz.srt
en-xyz.srt

A végére rakva azonban már gond nélkül vált.

Köszi! :R

(#45) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen készüléket, nagyon meg vagyok vele elégedve, egy dolgot leszámítva, ami elég bosszantó.
Két gép van a hálózaton, egy xp-s és egy win7-es. A windows-ban szépen látják egymást, megy a megosztás, minden, a készülék azonban csak az XP-s gépet látja, a win7-est hol látja hol nem, de inkább nem. Próbáltam a registrys beállítást is, de továbbra is fenn áll a probléma. Van esetleg valami ötletetek? :U

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#46) szaszlaci válasza Rizzo (#45) üzenetére


szaszlaci
addikt

Szia!

Azt meg lehet próbálni, hogy a megosztást úgy csinálod, hogy:
Adott tartalom >jobb klikk >Tulajdonságok >Megosztás >a csoportoknál pedig mindenki.

Ha egyből a megosztás menüpontot választod, lehetnek problémák.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#47) bencus3


bencus3
tag

Sziasztok
lenne egy problémám a készülékkel kapcsolatban, remélem tud valaki segíteni.
a gondom az hogy egy külső vinyot csatlakoztatok a lejátszóhoz és egy mappában van mondjuk 20 film és hiába állítottam be hogy az összes lejátszása nem megy automatán a következő filmre, de hiába teszem akár a véletlenszerű összesre akkor sem megy tovább a film után kirak a menübe és kész. Vagy kell még valami mást is állítani?
Köszi

(#48) szaszlaci válasza bencus3 (#47) üzenetére


szaszlaci
addikt

Szia,

ez másnál se megy sajnos.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#49) bencus3 válasza szaszlaci (#48) üzenetére


bencus3
tag

Köszi
de ez hibás? cseréltessem gariba vagy ez mindegyiknél előfordul, vagy ez valami szoftveres probléma?
nem lehetne valahogy megcsinálni?

(#50) szaszlaci válasza bencus3 (#49) üzenetére


szaszlaci
addikt

Ez szoftveres probléma, talán megoldják. Tenni sajnos nem sokat lehet.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.