Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) TOLEDOO válasza WestBam (#2699) üzenetére


TOLEDOO
tag

Esetleg nem tudsz appot,amivel működne?
Én nem találtam.

(#2702) WestBam válasza aldebaran (#2700) üzenetére


WestBam
senior tag

Majd ha a gyereknek a telefonját el sikerül kobozni megmondom. Másik samsunggal nem sikerült, de lehet ő valami appon keresztül tette ki a képet.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#2703) WestBam válasza TOLEDOO (#2701) üzenetére


WestBam
senior tag

WP-ról mint írtam is nekem sem sikerült működésre bírnom.
Ellenben most kipróbáltam és pl. a routeren lévő vinyó tartalmát simán látja, SD filmeket hibátlanul viszi wifin keresztül is, HD-t nem próbáltam.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#2704) dombi81


dombi81
senior tag

Üdv mindenkinek!

Szeretnék vásárolni egy Steam linket, és ezzel kapcsolatban érdekelne, hogy ha főleg online, multiplayer játékokat szeretnék ezen keresztül játszani a tv-n, akadásmentesen, akkor ez gond nélkül megtehető?
Nem fog szaggatni a játék?
Illetve a netsebességből mennyit foglal le a készülék?
50megás net elég hozzá ( 1,5 mega feltöltési sebesség)?

Köszönöm.

(#2705) WestBam válasza dombi81 (#2704) üzenetére


WestBam
senior tag

Szerintem rossz a topik választás. Próbálkozz ITT.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#2706) gonger


gonger
senior tag

Sziasztok,
wd tv live streaming medai lejátszóm egy wifi hálózaton van a pc-vel és a tablettel is.
Mindhárom készüléken megy a spotify.Pc-ről tabletra és fordítva is tudom a lejátszást irányítani, viszont a média lejátszóra nem tudom, mert sem a tab, sem a Pc nem látja azt. Talált már valaki erre megoldást? Vagy ennyire kezdetleges a spotify app a lejátszóban, így ne is erőlködjek?

(#2707) TOLEDOO


TOLEDOO
tag

Sziasztok!

Mostanában a filmek megállnak,és visszaugranak az elejére.Próbáltam már mindent.
( gyári alap,fw vissza)
1.5TB Samsung külső HDD-n vannak a filmek.
Más gondolatom nincs mint átmásolom a filmeket,és ujraformázom a HDD-t.
Valakinek ötlet???
Köszönöm előre is.

(#2708) gonger válasza TOLEDOO (#2707) üzenetére


gonger
senior tag

Nekem is csinál néha ilyeneket sajnos. Egy-egy sorozatnál jött elő. leszedtem más verzióban a filmeket és az megoldotta a problémát. Próbáld meg kiszűrni, hogy milyen kódolású videó fájloknál csinálja. Azokat lehetőleg érdemes elkerülni. Sajnos most nem tudnám megmondani, Nekem melyikkel volt bajom.

(#2709) sony309 válasza TOLEDOO (#2707) üzenetére


sony309
őstag

Volt egy idő, amikor .32 végződésű fw. volt a legfrissebb, akkor nálam is előfordult véletlenszerű fagyás. Majd felkerült egy új fw. (2.03.20) és azzal semmi gond nincs, hibátlan.

S3x, hifi & rock and roll

(#2710) Janusz001


Janusz001
őstag

Sziasztok, lenne egy WD TV Live Streaming Media Player "WDBGXT0000NBK" , vagy 2 évig porosodott a fiókban, mert vásárlása után nem sokkal lett egy smart tv, házimozival és mindkettő képes volt média tartalmat lejátszani hálózaton keresztül. Most azonban vettem egy wifi extendert és a hálószobába tettem a wd tv -t, hogy onnan is elérjem a média szervert wifin keresztül, összeraktam, bekapcsolás után a wifi beállítása után egyből látta a media szerver (servioo) által megosztott tartalmakat. Azonban tegnap már nem látta, internet működött rajta, asztali gép servioo konzol látta, hogy aktív a wd tv eszköz.
A fentebb említett smart tv és házimozi is látja a tartalmakat, volt már alaphelyzetbe állítás, áramtalanítás, bios a legújabb van vent, de semmi.
Valami ötlet?

(#2711) aldebaran válasza Janusz001 (#2710) üzenetére


aldebaran
őstag

Állítottál be jelszót esetleg?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#2712) Janusz001 válasza aldebaran (#2711) üzenetére


Janusz001
őstag

Nem, tegnap előtt este még moziztunk rajta, tegnap pedig bekapcs, aztán nem látta a média szervert.
Lövésem nincs mi nem tetszik neki.

(#2713) Janusz001 válasza Janusz001 (#2712) üzenetére


Janusz001
őstag

Nos ez konkrétan egy wd tv live streaming ch3 , fw : 2.03.20 , hogyan tudok esetleg régebbi fw -t rárakni, a mostanira azt mondja naprakész, de nem boldogulok vele.

(#2714) Janusz001 válasza Janusz001 (#2713) üzenetére


Janusz001
őstag

Fw downgrade megvolt, most sem látja a media szervert. Lassan élezem a macsétát.

(#2715) WestBam válasza Janusz001 (#2714) üzenetére


WestBam
senior tag

ŰIlyet nekem is szokott csinálni, bár nálam a router a ludas, már rájöttem. Ott ki-be kapcsolom a megosztást és már megy is újra minden szépen. Talán nálad is egy asus router van használatban?

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#2716) Janusz001 válasza WestBam (#2715) üzenetére


Janusz001
őstag

Végül is meglett a hiba, wifi extendert kellett újraindítani :/

(#2717) oldgeorge


oldgeorge
tag

Sziasztok! Most vettem egy ilyen médialejátszót egy androidos helyett. A külső vinyókat, pendrive-okat nem látja, egyébként minden más működik rendesen. Gondolom ez csak valami beállítási probléma lehet. a legújabb fw van rajta. :((

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#2718) Minstrel válasza oldgeorge (#2717) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nem igen van ilyen beállítás. Áramot ad a pendrivenak? Valami led világít rajta? A videók menüben tudod megnézni helyi tárolónál.

(#2719) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!
Live Streaming-re van most valami frissítés a 2.03.20 óta?
Még tavaj volt valami nagyon félre sikerült amikor fagyott meg újra indult, akkor vissza állítottam a fent említettet és gyorsan ki is kapcsoltam a frissítés keresését, de kíváncsiságból azért megkérdezem van-e valami említésre méltó azóta.

Köszönöm!

(#2720) TOLEDOO


TOLEDOO
tag

Sziasztok!

Nálam megint fagy a wd.
Próbáltam már mindent.
2.01.86 gyári vissza.Egy darabig jó volt aztán fagyás.
A filmekkel nincs gond mert már végig játszotta mindent.
Van valami végleges megoldás,hogy ne fagyjon?
Köszönöm.

(#2721) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Sziasztok!

Srácok, megment a nagy 2 TB-os külső HDD-ém. Most vennék egy ilyen táp nélküli sima 1 TB-os külső HDD-ét. Gond nélkül menni fog a WD-én, mármint fagyások nélkül, ha direkt csatlakoztatom? Illetve melyik márka ajánlottabb WD vagy Seagate?

Köszönöm szépen!

(#2722) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!

Egy ideje nem volt gondom a lejátszóval, de újabban elkezdett fura hibákat mutatni. Pl látszólag be van kapcsolva, de a tv-n meg semmi....
Melyik a legutolsó használható fw? Nekem a 2.03.20 van fent, de elég bizonytalan...

[ Szerkesztve ]

(#2723) sony309 válasza v.attis (#2722) üzenetére


sony309
őstag

Nálam is az van fent (ez az utolsó fw.), de nekem semmi bajom vele.
Hetente egy-két film lemegy rajta.

S3x, hifi & rock and roll

(#2724) v.attis válasza sony309 (#2723) üzenetére


v.attis
őstag

Spontán újra indul, mondjuk youtube-nál, nem ismeri fel a vinyót, nem tölt be bekapcsoláskor. Nekem ezeket produkálja.

(#2725) sony309 válasza v.attis (#2724) üzenetére


sony309
őstag

Fogalmam sincs, hogy mi baja lehet.
Nekem eddig egyszer volt vele problémám, de akkor a fw. volt a hunyó. Mások is megszenvedték azt a fw.-t.

S3x, hifi & rock and roll

(#2726) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!
Live streamingen mit kell beállítani, hogy okos (nem annyira okos, egy Technika smart led) tv is lássa a vinyót?
Jelenleg csak windows megosztás van rajta beállítva, a gépről látom is, de a tv még a készüléket sem dobja fel. Valódi nas-ként szeretném használni, hogy elérjem telóról tévéről, pc-ről.

(#2727) oszy


oszy
veterán

Végre ismét WD TV (Live Streaming) tulaj leszek. :) Nem kellenek az androidos dolgok! :DD

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2728) azka79 válasza oszy (#2727) üzenetére


azka79
aktív tag

Grat! Nem jött be a zandroid?

(#2729) oszy válasza azka79 (#2728) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! Soha nem is jött! ;) :C

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2730) g@bo válasza oszy (#2729) üzenetére


g@bo
nagyúr

korrekt kis gép ez a wd tv, nekem se akaródzik eladni.

de jó lenne x265 támogatás, amire esély sincs, hw hijján.

(#2731) oszy válasza g@bo (#2730) üzenetére


oszy
veterán

Miben jelentkezik ez? Nem játsza le azokat a fájlokat?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2732) cucuska79 válasza oszy (#2731) üzenetére


cucuska79
tag

Nekem van egy eladó, ha valakit érdekel.

(#2733) oszy válasza cucuska79 (#2732) üzenetére


oszy
veterán

Már vettem :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2734) oszy


oszy
veterán

Megjött a gép! :) Hogyan lehet beállítani a kezdőképernyőt? :) Arra gondolok, hogy én pl. alapból a hdd tartalmát szeretném látni, nem pedig azt a kezdőkképrenyőt.
A másik ami nagyon érdekel, hogy milyen méretű fotókat kell betenni és hová, hogy a borítóképeket és a tartalmát lássam a filmeknek? Mi kell ehhez?

Köszönöm! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2735) oszy válasza oszy (#2734) üzenetére


oszy
veterán

Sikerült beolvastatni a filmek infóit, borítóval. :) De nem tudom, hogyan csináltam. :DD

A kezdőképernyő még mindig megoldásra vár.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2736) oszy


oszy
veterán

Valami ötlet arra, hogy miért akadozhat némelyik film? Pont azért vettem, hogy ilyen ne forduljon elő. :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2737) aldebaran válasza oszy (#2736) üzenetére


aldebaran
őstag

wifi-n? több infót is adsz, vagy csak ennyit, amit írtál?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#2738) oszy válasza aldebaran (#2737) üzenetére


oszy
veterán

A filmről most nem tudok. HDD-ről lett elindítva.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2739) Czimby válasza TOLEDOO (#2720) üzenetére


Czimby
addikt

Én rollbackeltem 1.03-ra és stabil volt, csak elég bugyuta..

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2740) Czimby


Czimby
addikt

Honnan tudnék letölteni olyan teszt videó csomagot ami jól megizzasztja a kis mediaplayert?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2741) oszy válasza Czimby (#2740) üzenetére


oszy
veterán

Esetleg innen?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2742) Czimby válasza oszy (#2741) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi! :R

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2743) oszy válasza Czimby (#2742) üzenetére


oszy
veterán

Kipróbáltad őket? :) Beszámoló? ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2744) Maximum1


Maximum1
őstag

4 éve van egy ilyen lejátszóm, semmi bajom nem volt vele.
Fél éve frissített a Win 10, azóta nem hajlandó a megosztásokat látni wifin, de még kábelen sem.
Vártam hogy majd javítják valami frissítéssel a windowséknál, de semmi.
Több órát elkurtam már vele hogy rábírjam, de nem megy, már csak az maradt hogy a wint rakom újra, de ahhoz nem sok kedvem van.
Az az érdekes hogy a telefonom sem látja a megosztásokat.
Esetleg valakinek volt ilyen problémája?

(#2746) oszy válasza Maximum1 (#2744) üzenetére


oszy
veterán

Pedig nem olyan sok az, ha az adataid nem a C-n vannak! :)
Vagy nem lehet a frissítéseket törölni a 10-ben? 7-ben még lehetett.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2747) PhoenixK válasza Maximum1 (#2744) üzenetére


PhoenixK
őstag

A hálózat-felderítés be van kapcsolva? Ha ki van kapcsolva, bekavarhat a megosztásoknál is.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#2748) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

Srácok!

Azon agyalok, hogy ismét beszerzek egy WD-t. Az lenne a kérdésem, 2 TB-os 2,5" HDD mehet rá USB-re? Fogja látni?

És a 24p még mindig nem megy neki? Kösz a segítséget.

"csak a zene van"

(#2749) sony309 válasza dgyuri0123 (#2748) üzenetére


sony309
őstag

Nemrég adtam el azt, amit Tőled vásároltam anno!

Nem ment a 24p.

S3x, hifi & rock and roll

(#2750) dgyuri0123 válasza sony309 (#2749) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Köszi.

Akkor lehet, mégis mást kell néznem, bár fogalmam nincs, van-e egyáltalán 24p-s anyagom. :)

"csak a zene van"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.