Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) kutyamutya válasza Illusion1010 (#10) üzenetére


kutyamutya
csendes tag

Nekem nem akadozott vele a lejátszás. (régebben volt egy ilyen lejátszóm) Cserébe viszont néha lefagyott.

És gyülölte az USB3as külsö meghajtómat. pár másodperc és pár 10 perc közti időközönként lefagyott ha arrol játszottam le bármit. Olyankor csak teljes áramtalanítás segitett. (a lejátszón keresztül átmásolva a filmet egy másik USB2es külső meghajtóra , onnan már vidáman gond nélkül tolta)

Amit még nagyon nehézkesen kezelt azok az flv fileok voltak. Lejátszotta őket de előtte erősen elgondolkodott. Aztán beléjüktekerni rettenetes kinok közt lehetett csak és gyakorta elcsuszott a hang a képhez képest ha megtetted.

Szóval ha nem akartam volna FLVket lejátszani, hajlandó lettem volna lecserélni csak miatta a 2TBos külső USB3as meghajtómat és nem idegesitett volna halálra hogy nehézkes beletekerni dolgokba holott az iszonyatos, évekkel előbbröl származó egreat lejátszóm ezt mind kifogástalanul tudta, akkor lehet hogy megtartottam volna.

Végülis a háttérképei sokkal szebbek mint az egreat fekete háttere :U .

Jaj tudom, ezen kivül még a WD terméktámogatását is gyülöltem. Csapatokban rimánkodtunk a fórumon hogy jaj USB3ról szerteszéjjel fagy a cucc, azok meg mindenféle internetes tartalmakhoz kapcsolodo FW updateket adtak ki rá minket meg le se ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.