Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) FhRossi válasza ultio (#950) üzenetére


FhRossi
tag

Nagy kár, pont az nem jó amelyik a legjobban tetszik.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#952) ultio válasza FhRossi (#951) üzenetére


ultio
senior tag

Nekem is pont a futószöveges tetszik, de ez van.

rasti rusti

(#953) csodacsoki


csodacsoki
tag

"Végzetes rendszerhiba történ, az eszköz újraindul" vagy vmi ilyesmi üzenetet kapok mostanában teljesen random módon. Van amikor filmváltáskor van amikor film közben, van hogy csak a menüben a filmek tallózásánál.
Minden gyári és legfrissebb, vkinek vmi ötlet? Esetleg vigyem vissza?

(#954) Ispy válasza csodacsoki (#953) üzenetére


Ispy
veterán

Gyanús, hogy ez hardver hiba lesz, szerintem szerviz.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#955) ultio válasza Ispy (#954) üzenetére


ultio
senior tag

Szerintem is.
Esetleg gyári visszaállítás, ha nem volt. Vagy egy régebbi fw visszarakása.
Ha mindezek ellenére továbbra is fennáll a hiba, én visszavinném.

rasti rusti

(#956) anonym1s válasza Ispy (#946) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Melyik fw van a te lejatszodon? Tegnap kiprobaltam a 12, 13, 14, 15 fw-t de egyikkel sem indul el az emlitett film.

(#957) Ispy válasza anonym1s (#956) üzenetére


Ispy
veterán

1.15.10 az fw verzio

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#958) anonym1s válasza Ispy (#957) üzenetére


anonym1s
őstag

En probaltam a 15-el is de azzal sem ment.
Megprobalom majd ujra osszerakni az mkvtoolnix-el. Ha ugy sem jatsza le, akkor torlom.

(#959) anonym1s válasza Ispy (#946) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Valoban az volt a baj hogy szarul volt osszedobva a film az mkv kontenerbe. Megcsinaltam mkvtoolnix-el es most lejatsza hibatlanul.

Ja, tudja valaki, hogy hany TB-ig kezeli a vincsesztereket?
Le akarom cserelni a 2tb-os vincsesztereimet 3tb-osokra, aztan majd idovel 4tb-osokra, ezert erdekel.

[ Szerkesztve ]

(#960) Hooper


Hooper
őstag

sziasztok!
A "médialejátszós" topikban tettem fel egy kérdést, de csak most találtam ezt a topikot, és mivel ilyen lejátszóban gondolkozok ide is kapcsolódik. ha van vkinek tapasztalata, véleménye megköszönném! :)

(#961) szaszlaci válasza Hooper (#960) üzenetére


szaszlaci
addikt

"1. van-e értelme lejátszó vásárlásának, ha a tvben van saját beépített lejátszó?
csak mert a legtöbb tv USBről, vagy lanrol elég sok formátumot elvisz, ahogy az én samsung tvm is és lehet én nem ütköztem eddig kompatibilitási problémákba mert az esetek 90%ban .mkv-t nézek, vagy sorozatokat .avi-ban."

Van. A Samu TV tudtommal nem fogja megenni a felíratokat, hangsávot sem tudsz váltani, hogy csak a legfontosabbakat említsem.

"2. jobb kép/hang minőséget produkál-e mint a TV gyári lejátszója?"
Ha ez egy Smart LCD TV, akkor nem igen fogod észrevenni az eltérést a képben. Egyébként van.
Ha normális hangrendszerre van kötve, akkor a Streaming egészen jó hangot produkál az optikai kimenetén.

"3. típusok között van e lényegi eltérés képminőségben? ahogy eddig néztem a legtöbbnél a problémát csak a különböző formátumok okozhattak gondot, illetve hsz-ek alapján elég sok típusnál írták hogy egyik másik fagy, meg akad stb. Ezt is csak azért kérdezem mert a gyári lejátszó lehet fapadosabb, de fagyás, lassulás lejátszás közbeni megakadás, vagy a filok böngészése közben se nagyon tapasztalható akadozás."
Lényegi nincs, apróbb van, ami bizonyos esetenként nem is annyira apró.
Vannak lejátszók, amik jól használhatóak, és vannak, amik meg nem. A Sigmával szereltek szoktak az első csoportba tartozni. Amúgy meg olvasd el a téma indító írást!

Bár fogadni mernék rá, hogy a másik topikban ezeket 20x kitárgyalták már, ha egy kicsit használod a keresőt..

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#962) Hooper válasza szaszlaci (#961) üzenetére


Hooper
őstag

1. igen, főleg a felírat és a hangsáv ami néha problémás, de megoldható. inkább kényelmi szempont ez.
2. samsung le40c670, a hangrendszer meg logi z5500 és optikain használom.
-odaát azt írták nagyságrendekkel ráver a TV sajátjára.

szerk
látom amugy van gen1, gen2 gen3(?) is? mi a difi? gondolom érdemes a frissebbre vadászni.

Ha a TVvel HDMIvel van összekötve gond ha az optikai hangkábel a TVre van dugva és nem a boxra?

[ Szerkesztve ]

(#963) szaszlaci válasza Hooper (#962) üzenetére


szaszlaci
addikt

Hogyha elégedett vagy a TV kezelésével, nem kellenek egyéb szolgáltatások (pl. felírat), akkor nem látom értelmét cserélni. A kép- és hangminőség javulása ilyen rendszeren nem fogja azt a szintet elérni, ami egyáltalán észrevehető, szóval ha emiatt fontolgatod a vásárlást, pénzkidobás.
A kényelmi szempont más, attól függ, mit használnál. – Úgy viszont neked kell eldönteni, megéri-e.

A gen3 a Streaming, ezt érdemes, ha a kényelmi szempontokat nézzük.

Ha eljut az erősítőig a DD hang, amit ugye az XBox tud, nem látom hátrányát. Ha viszont lekever sztereóra, "ProLogicra", akkor viszont egyből a konzolból kellene optikán, kb. 1500 Ft-ból megvan a kivezetés és a kábel is.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#964) dgyuri0123 válasza Hooper (#962) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Mindenképpen érdemes Sigma chipes lejátszót venned, ha szereted a "röcögésmentes" 24p lejátszást.
Ha viszont nem zavar a döcögős kamerasvenkelés, akkor nem érdemes beruháznod.
Szerintem.

"csak a zene van"

(#965) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ha optikai kábelen megy a hang a WDTV-ből egy erősítőbe, HDMI pedig a tv-be akkor szinkronban lesz a képpel? Mert kipróbáltam a Thomson music center-emmel RCA-val, de észrevehetően nincs szinkronban a kép és a hang ami elég zavaró.

(#966) FhRossi


FhRossi
tag

Zenéknél nem működik az a megoldás, hogy a mappával azonos .jpg képet megjeleníti ugyanúgy mint a videóknál?

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#967) csodacsoki


csodacsoki
tag

Hogyan tudom megváltoztatni a mappa ikonokat? :F

(#968) Angelo69


Angelo69
senior tag

Valaki tapasztalt olyat, hogy ha a hátulsó usb-re csatlakoztatja a adathordozót, akkor film nézés 3.-4. percében beakadozik és befagy a lejátszás?

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#969) FhRossi válasza csodacsoki (#967) üzenetére


FhRossi
tag

A mappába másold be a képet, amit látni szeretnél, a lényeg hogy ugyanaz a neve legyen mint a mappának. PL: Filmek mappában, Filmek.jpg nevű kép legyen. Ez működik nálam egy darabig, de ha a médialejátszón módosítom a mappa tartalmát, akkor lecseréli a mappa képét valami oknál fogva. Ha valaki tudja mi a megoldás, akkor legyenszíves leírni. Ja, és a zene albumoknál egyáltalán nem működik nekem még így sem!

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#970) FhRossi válasza csodacsoki (#967) üzenetére


FhRossi
tag

Hoppppsz, Te ikonokra voltál kíváncsi, bocs.....

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#971) Ispy válasza csodacsoki (#967) üzenetére


Ispy
veterán

A mappába másolj be Folder.jpg nevű fájlt. Ha elé teszel egy .-ot (.folder.jpg), akkor a lejátszón való tallózáskor nem fog megjelenni a kép.

(#969) FhRossi

Minden albumnak csinálsz egy könyvtárat, és lásd a fenti válaszom.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#972) dgyuri0123 válasza Angelo69 (#968) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nem.

Ott valami más hibát kellene keresned.

Esetleg maga a WD, vagy kábel, a release, a HDD is mind lehet a hibák forrása.

"csak a zene van"

(#973) Angelo69 válasza dgyuri0123 (#972) üzenetére


Angelo69
senior tag

Teljesen mindegy mit csatlakoztatok oda, merevlemez, vagy pendrive, minden adathordozóval ezt csinálja.
Egyébként WD Passport-ot használok hozzá, de más típussal is ezt csinálta.

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#974) FhRossi válasza Ispy (#971) üzenetére


FhRossi
tag

Minden esetben Folder.jpg legyen a kép neve? Csak azért, mert én úgy értelmeztem, hogy ugyanaz legyen a borítónak használni kívánt kép neve, mint a mappájáé...Pl. Film mappába bemásolok egy képet, és átneveztem Film.jpg -re. Így megjeleníti, de ha a mappa tartalma változik, akkor volt hogy a kép is mászott vele. Próbálja ágy akkor, hogy a Film mappába Folder.jpg -t másolok???

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#975) Ispy válasza FhRossi (#974) üzenetére


Ispy
veterán

Ha van egy Film nevű mappád, akkor csinálj egy .folder.jpg képet, amit meg akarsz jeleníteni a mappán és másold be.

Ja és ha módosítod a képet, akkor teljesen újra kell indítani a készüléket, mert a WD lementi a képeket miniatürbe és csak az első indításkor frissíti a képeket, utána már a mentett tartalomból használja.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#976) FhRossi válasza Ispy (#975) üzenetére


FhRossi
tag

Értem, köszönöm. Én pontosan a mappa nevét adtam eddig a borítóképnek, lehet ezért mászkált állandóan. :((( na majd most kiderül.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#977) FhRossi válasza FhRossi (#976) üzenetére


FhRossi
tag

Na így már tényleg jó, mappa tartalom váltás után is marad a borítókép! :C Köszönöm!
Más: használja valaki a Kudos témát?

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#978) dgyuri0123 válasza Angelo69 (#973) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Hát, minden esélyed megvan rá, hogy a WD a hibás, szerintem. Előtte azért próbálj egy gyári visszaállítást csinálni.

"csak a zene van"

(#979) Angelo69 válasza dgyuri0123 (#978) üzenetére


Angelo69
senior tag

Sajnos az elejétől kezdve így működött, de most bizonyos dolgok miatt, a hátsót is használnom kellene.

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#980) dgyuri0123 válasza Angelo69 (#979) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ha garis vidd vissza.

"csak a zene van"

(#981) Angelo69 válasza dgyuri0123 (#980) üzenetére


Angelo69
senior tag

Az lesz.
Köszönöm a segítséget! :R

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#982) FhRossi válasza Ispy (#975) üzenetére


FhRossi
tag

mégsem működik úgy, ahogyan én szeretném. Ha másolok a mappába egy új filmet, visszadugom a hdd-t, már nem azt a képet rakja borítónak amit én szeretnék.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#983) Ispy válasza FhRossi (#982) üzenetére


Ispy
veterán

Minden filmnek van külön könyvtára?

Írtam, hogy ha egy könyvtárra már beállította a WD a képet, akkor ha le akarod cserélni újra kell indítani a készüléket.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#984) FhRossi válasza Ispy (#983) üzenetére


FhRossi
tag

Volt egy FILMEK könyvtáram, és ebbe másoltam be sok-sok mkv-t. Ide bemásoltam a képet Folder.jpg néven, amit borítóként szeretnék látni. Ha ebbe a mappába másoltam még további mkv filmeket, akkor a borítókép megváltozott. Most próbálom úgy, hogy a filmeknek külön külön könyvtárat adok.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#985) dgyuri0123 válasza FhRossi (#984) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Bocs, hogy belevauzok, de nekem is úgy van.

Kétféle könyvtáram van: Film és HD.
Azokban külön almappákban a fájl és a borító, kb. 200, de nálam egyáltalán nincs elnevezve jpeg-re, csak a film címe és passz. Mégis minden borítót megjelenít.
A médiakönyvtár be van kapcsolva? Bár nem tudom az segít-e ebben az esetben.
Nekem a PNG borítókat nem jelenítette meg régebben, de azt hiszem az új fw már megoldotta ezt is.

"csak a zene van"

(#986) FhRossi válasza dgyuri0123 (#985) üzenetére


FhRossi
tag

Az almappákkal nincs baj, szépen megjeleníti a képet amit leszed magának! Nem itt van gond. A közös mappával, amiben vannak a filmek, na azzal nem bírok! Szal, van a FILMEK és az ANIMÁCIÓ mappa, és ezekben további mappák melyekben az mkv-t másolom. Az mkv mappa stimm, de a FILMEK és az ANIMÁCIÓ-s mappám csak addig mutatja az általam választott képet borítónak, míg ki nem törlök, vagy be nem másolok új mkv-t. Ilyenkor is van borítókép a FILMEK mappámon, de már random módon választ magának az almappák képeiből.... Ájjjjjj, remélem érthető voltam! :)

[ Szerkesztve ]

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#987) dgyuri0123 válasza FhRossi (#986) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nehezen, de megértettem.

Sajna nem tudom a választ. Én csak a korábban említett módon használom. Bocs.

"csak a zene van"

(#988) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Sziasztok!
Tippeket várok. Ha bekapcsolom a boxot, akkor semmi baja nincs, de kicsit hosszabb idő elteltével, amint elkezdek mondjuk lépkedni a menüjében, egyből megszakad a kapcsolat a box és a TV között egy kis időre (ha ilyenkor továbblépek, azt azért leköveti), majd visszajön. Ha elindítanék egy filmet, azt már le se játssza és lefagy úgy, hogy onnantól már nem reagál semmire sem. Először az új firmre kezdtem gyanakodni, mivel mostanában az eddigiekhez képest elég sűrűn jött ki frissítés és az utolsó telepítése után nem nagyon használtam, hogy ellenőrizzem a működőképességét. De miután visszaraktam az eggyel előbbit, azzal is ugyanezt a hibát tapasztaltam. Innentől kezdve egyértelmű, hogy szervizes téma lesz, mert gyaníthatóan túlmelegszik. Érdekelne, hogy más járt-e már így.
Köszönöm

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#989) FhRossi válasza agyhalal (#988) üzenetére


FhRossi
tag

No és nem-e volt mostanában a HDMI kapcsolat megszakítva a WD és a TV között??? Csak azért mert egy pár napja elvittem a boxot egy másik Tv-hez, és alig akart újraéledni. Mikor viszont sikerült a menüjében lépkedni, azonnal csináltam egy gyári visszaállítást. Azóta jó!

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#990) agyhalal válasza FhRossi (#989) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Elnézést. Az kimaradt, hogy természetesen kipróbáltam a dobozban lévő kábellel és azzal is ugyanazt a hibát produkálta.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#991) trance89 válasza agyhalal (#988) üzenetére


trance89
őstag

ha gyári visszaállítás után is ezt csinálja akkor mindenképpen gari

(#992) agyhalal válasza trance89 (#991) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Természetesen az is megvolt. Köszönöm. Megerősítettél az elhatározásomban.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#993) Zsadi


Zsadi
őstag

Nemrég van meg, most ismerkedem vele.
Audio kimenetet csak egyféleképpen tudja kezelni?
TV-n gyakran nézzük csak a saját hangszórókkal (hdmi), néha erősítővel optikaival összekötve.
De ha pl hdmi-re állítom, akkor csak a tv-n szól, az erősítő meg néma, optikaira állítva meg fordítva.
A régi Asus playernél nem volt ilyen gondom, hogy állítgatni kelljen, attól függően, hol akarom hallgatni. Mindkét kimenet aktív volt.
Vagy valamit rosszul állítottam be?

[ Szerkesztve ]

(#994) szaszlaci válasza Zsadi (#993) üzenetére


szaszlaci
addikt

Szia.
Ez egyszerre csak egy kimenetet tud.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#995) Ákinard


Ákinard
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék egy médialejátszót venni, és itt lyukadtam ki. Nincsenek túl komoly elvárásaim, csak olyan átlagosak.
Alapvetően azért kellene, hogy ne kelljen minden "online videokölcsönző" (:)) oldalakról letöltött anyagot pendrivera másolni, és úgy lejárszani. Van külső HDD-m, de azt súgták, hogy a Samsung TV USB portja 500mA-t ad (ez rá is van írva) és ez meglehetősen kevés a HDD-nek. Kinyírni pedig egyiket sem szeretném.
No meg macera is mindig másolgatni hozni-vinni bedugni stb.
Amikor kiötlöttem a dolgot szerettem volna belső meghajtósat venni, de az látom 50 ezer környékén van, ennyit nem adnék ki érte. Főleg, hogy van HDDm, illetve egy 160 gigabájtos merevlemezem is, ha ahhoz veszek házat, majdnem ugyanott tartok.
Szeretném, ha lehetőség szerint minden formátumot vinne, amit a népszerű "online videokölcsönző" oldalakról elérhetőek.

Jól értem azt, hogy ezzel a WDTV-vel azt tudom megcsinálni, hogy Wifin vagy netkábellel rákötöm a routerre, amin a laptop is van. A laptopon megosztom azt a mappát ahová kikölcsönöztem a filmeket, és a WD-n megjelenik, lejátszhatóan?

Kötelező a WDTv-hez egy winchester, ha a laptopról küldeném az adatot, vagy a Streaming azt jelenti amit, azaz ahogy nézem, úgy küldi át az adatfolyamot a laptopról?

Felvenni tudok vele esetleg, ha rákapcsolok egy pendiveot, vagy meghajtót?

Nagyban különbözik a lejátszási élmény a TV saját beépített lejátszójától? Nem vagyok minőségbu.zi, a TV beépített lejátszójának minősége tökéletesen megfelel, ha azt hozza nekem jó. De hozza? Vagy rosszabb? Röccenésmentesen mennek a nagyobb, esetleg HD filmek is?

Tehát legfőképp arra kellene, hogy a másolgatás, szaladgálás elmaradjon. Erre és a többi kívánságomra javasolnátok ezt a ketyerét?
Vásárláskor mire kell figyelni? Van ebből többféle sorozat, volt-e valamelyikkel baj, amit kerülni kellene stb.?

+1 kérdés:
Optikai kimenete van. A TV-nek optikai bemenete. HDMI-vel kötném össze, emellett érdemes a hangot optikán átvinni? Vagy teljesen lényegtelen?

[ Szerkesztve ]

(#996) Zsadi válasza szaszlaci (#994) üzenetére


Zsadi
őstag

Szia!

Akkor marad az állítgatás, ha komolyabb hangminőségben szeretném nézni a filmet (optikai-erősítő) . :) Mindegy....az Asus lejátszói után felüdülés az a többlet, amit ez a lejátszó nyújt. (kedvencek mappa, ABC sorba rendezés (Mini Plus csak alternatív firmware-vel tudja ..röhej..., gyors hálózati csatlakozás.. stb.. )

Köszi a választ! :R

(#997) Minstrel válasza Ákinard (#995) üzenetére


Minstrel
senior tag

Szia, nyugodtan vedd meg, szinte minden felsorolt kívánságodat teljesíti :D

Felvenni viszont nem tudsz vele, ez médialejátszó.

Nem kell kötelezően HDD-t rákötni, elég neki ha csak hálózaton lát egy megosztott mappát.

A beépített lejátszónál jóval minőségibb és kényelmesebb használni is, ez tud 24p-t is, persze a tv-nek is tudnia kell. Röccenésmentesen ment eddig minden kikölcsönzött filmem.

Vásárlásnál csak arra figyelj, hogy Streaming legyen, van most egy új ami inkább az online filmezésre van kihegyezve, de azt ne vedd meg ha esetleg ajánlják, ezzel jobban jársz.

A HDMI-n is tökéletesen átmegy a hang, felesleges a plusz egy kábel, de ezt majd eltudod dönteni kipróbálás után.

(#998) Zsadi válasza Ákinard (#995) üzenetére


Zsadi
őstag

Ahogy az előttem "szóló" is írta, vedd meg nyugodtan.
Játszik mindent rendesen, hálózatról akadás mentesen, és még egy csomó plusz szolgáltatás.

TV beépített lejátszójával összehasonlítani nem érdemes, nem egy kategória, a WD javára... :)

(#999) szaszlaci válasza Ákinard (#995) üzenetére


szaszlaci
addikt

Egy Scorpion Black lemezzel – ami relatíve nagy fogyasztású – próbáltam a Samsung TV USB-jét, nem volt vele gond. Szokott lenni rajta olyan jelölt csatlakozó, ami direkt lemeznek van.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#1000) trance89 válasza Ákinard (#995) üzenetére


trance89
őstag

még az olcsóbb TV-ken is van egy 1A-os USB aljzat, kimondottan külső HDD-k számára
de az tény hogy messze a legegyszerűbb hálózatról lejátszani, én is kizárólag így használom mind a 2 Streaming-emet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.