Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6542) sid87


sid87
senior tag

Nos, akkor itt egy pár mondatos tapasztalati beszámoló a Wayteq xTAB 70i-ről:

- Mikor megérkezett hozzám, még nem volt itthon wifi, így a telóm netét osztottam meg, és simán csatlakozott.

- Marketből minden általam használt programot le tudtam tölteni rá, ezzel sem volt problémám.

- Elfektetve a lockscreen-en levő óra jobb fele kicsit le volt vágva, átállítottam a betűméretet és jó lett.

- 1 hét alatt lefagyott kb 3szor, volt hogy resetelni kellett.

- Reggeltől estig nyomkodtam rendesen, és elég jól bírta, nem érzem hogy gyenge lenne az akkumulátor idő.

- Pendrive-ot tökéletesen olvassa, rádugtam elosztóval egeret és billyentyűzetet, prímán működik.

- Filmek lejátszására tökéletesen alkalmas video playert még nem találtam, vagy szaggat, vagy rossz a hang. :( Itt most 720p-s filmekre gondolok, kisebb felbontásút viszi kb bármelyik lejátszó. Ezeket próbáltam eddig ki, beállításokat végigmajszolva: MX Player, Mobo Video Player Pro, VPlayer Video Player, Real Player, DicePlayer.

- Böngészésre szerintem a Dolphin Browser HD a legjobb, bár már a Chrome Beta is megy nálam, csak még kicsit gyerekcipőben jár.

- Az Adobe Reader-t találtam a legjobb, leggyorsabb pdf olvasónak, ezen kicsit meglepődtem. :)

- Az Airdroid nevű kliens bevált, egyszerűen tudok így fájlokat cserélni wifin a pc-vel.
-Splashtop Remote progival távoli asztal kapcsolatot tudok létesíteni, a monitoron látható képet adja vissza, lehet akár netezni, filmet nézni így. Kifejezetten gyors, sőt, még touch padnak is használható, mintha laptopon egereznék.

- Quill nevű alkalmazás tökéletesen alkalmas jegyzetelésre, rajzolásra, van vonalas füzet, négyzetrácsos, stb. Vettem hozzá stylust, így még jobb írkálni.

- Sikerült feltennem a wifi patch-et, egy 16 gigás microsd segítségével. :) Ahogy tapasztalom, nem tartja meg a kapcsolatot, pár perc után lelép, viszont ahogy felélesztem a tabot, újra csatlakozik, eddig 5/5szőr újra ment a wifi, nem kellett rebootolni.

Összegezve egyértelműen meg vagyok elégedve a cuccal, ennyi pénzért must have, ajánlom mindenkinek. :)

És köszönöm a gyors válaszokat a sokszor bugyuta kérdéseimre, ahogy telik az idő próbálok majd én is segíteni amiben tudok.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.