Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1441) elistvan válasza nfer (#1440) üzenetére


elistvan
senior tag

Okés.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#1442) elistvan válasza nfer (#1440) üzenetére


elistvan
senior tag

nekem a gyári van csak meg de az nem megy rá, a teszt szakaszban megáll. Hibát ír. Nem tudom a flashből törölni a hibás filet.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#1443) nfer válasza elistvan (#1442) üzenetére


nfer
tag

Az enyém most csak villog, már egyik program sem látja.

Elkérhetem a gyári firmware-t?

(#1444) elistvan válasza nfer (#1443) üzenetére


elistvan
senior tag

Elküldtem.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#1445) VGyurka


VGyurka
csendes tag

Sziasztok!

60w készülékem van. Még évekkel ezelőtt feltettem a Boyue szoftverét, használom is azóta.
Azonban a betűméret változtatás nem megy: meg se nyílik az ablak.
Jó sokáig nem változtattam, de most már szükség lenne a méret növelésre... sajnos.
Linuxon futó Calibre-val töltöm fel a könyveket.
Próbáltam a gyári firmware-t feltenni, de W8-on futtatva a programokat, azok nem ismerik fel a kütyüt. (Windowsban látszik Waytec-ként.)

Köszi a segítséget előre is!

(#1446) TechMagneTic válasza VGyurka (#1445) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szia! Én annó azért tartottam egy Win 7-es gépet. Könyebb volt felerőszakolni a Rockchip drivert rá. Win 8-al régóta nem találkoztam... szerencsére. Ha az nem akkor Win10-el próbáld meg

(#1447) VGyurka válasza TechMagneTic (#1446) üzenetére


VGyurka
csendes tag

Köszi, próbáltam W7-en, W10-en ugyanerre az eredményre jutok: nem ismeri fel a törlő/frissítőprogram.
Az img eszköz gyökerébe/SD kártyára másolása után OK+bekapcs gomb update sem működik: az üzeni, nem talál frissítő filet.
Esetleg valaki el tudja küldeni a Boyue img-t?

Köszönettel

(#1448) vampeare válasza malama (#1292) üzenetére


vampeare
csendes tag

Hálás köszönet ezért a módszerért :R

Annyit tennék hozzá, hogy én vagy 30-szor próbáltam (végére elég pro lettem abban, hogy hogyan lehet két kézzel az OK-t folyamatosan nyomni, rövidzárni aztán resetelni majd bontani a rövidzárat), de a Jóistennek sem akart menni, amikor a gépes USB töltésről átváltottam 1A-s mobiltöltőre, és voilá a következő rövidzáras kör végén a zöld villogás zöld fényre váltott :D

(#1449) VGyurka válasza elistvan (#1442) üzenetére


VGyurka
csendes tag

Szia!

Ugyanez történik nálam. Boyue img került rá évekkel ezelőtt. El tudnád küldeni, ha megvan neked?
Köszönettel
Gy.

(#1450) GulyasNiki92


GulyasNiki92
friss újonc

Sziasztok! Remélem van, aki még figyeli ezt a topicot. :) Használtan sikerült beszereznem egy Wayteq xbook 60w ebook olvasót, viszont a töltésénél problémába ütköztem. Konnektorba dugva töltöttem egy egész éjszakán - körülbelül 8 órán - keresztül, és mégis csak 70%-ig sikerült feltöltenie. A led zölden világít - nem villog -, képernyőn nem írja ki, hogy töltés alatt lenne, csak a jobb felső sarokban a töltöttségi jelző mutatja, hogy épp töltés alatt van.
Akkumulátor probléma lehet esetleg?

(#1451) VGyurka válasza GulyasNiki92 (#1450) üzenetére


VGyurka
csendes tag

Szia!

Az akku kivételéhez a külső kártya foglalatnál lévő csavart tekerd ki, utána lehet elhúzva a hátlapot leemelni.
Próbáld a kivett akut közvetlenül tölteni. Ha nem megy, akkor aliexpress! ;-)

(#1452) weiss


weiss
addikt

Sziasztok! Régebben már frissítettem SW-t ezen az olvasón, de most szólt nővérem, hogy megint nem megy. Megint ráraktam ugyan azt, de meglepődve láttam, hogy a kijelzőnek csak egy részén van tartalom, mintha rosszul lenne beállítva a felbontás. Találkozott valaki ilyennel?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#1453) weiss válasza weiss (#1452) üzenetére


weiss
addikt

Ja, igen, rápróbáltam a HD SW-ét is, ill. az orosz Digma SW-ből mindkettőt.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#1454) weiss


weiss
addikt

Na, szóval az történt, hogy a hátulján csak 60w volt, én meg ez alapján a 60w bootloaderét raktam rá, abban meg gondolom kisebb felbontás szerepelt. Szóval a megoldás az lett, hogy ...dobpergés... a HD szoftverét töltöttem rá :D

Szóval csak simán rosszul emlékeztem.

[ Szerkesztve ]

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#1455) TomBond


TomBond
aktív tag

Lehet még ehhez a készülékhez tokot kapni? A gyári nekem szétmállott.

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.