Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) elistvan


elistvan
senior tag

Nos visszatettem a Boyue C61-et. Ebből kivették az internetet illetve csak rss hírolvasó van benne. Igen ám de nem lehet csak kínai nyelvűek közül választani. Van a készülék memóriájában rss mappa benne egy file-al de nem tudom mivel szerkeszteni. Valakinek esetleg ötlet? Egy index.hu-t vagy egy sg.hu-t azért el bírnék viselni ha már egy nyomorult email kliens sincs benne.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#902) bodorka válasza elistvan (#900) üzenetére


bodorka
csendes tag

én erre gondoltam C60-0718.rar

(#903) alcsapalcsa


alcsapalcsa
tag

a megoldás persze mindig felülről érkezik :) Nincs más feladat, mint Isten kezébe tenni a dolgokat....
hazamentem és adtam egy utolsó lehetőséget a táblának:) természetesen nem történt semmi, nem jött be egyik formula sem, de rajtahagytam, uúgy, mint délelőtt bmikor... és egyszercsak kiírta, hogy akkor mit is csináljon a rajta lévő adatokkal.... hoppááá :)
lehúz, ok+csatlakozás, felismer a kis egyes zöldrevált... write és működik :)

nincs ötletem miért, lehet a 2 órás várakozás nem volt elég, kellet még 1 :) vagy a bibliai alapigazság, ahhoz, hogy életre kelljen, el kell engedni ;)

köszönöm a segítségeket, egyébként én semmi változást nem találtam a frissítés óta:) de legalább öregedhettem és a hátsófali megúszása is tök jó élmény :D

(#904) elistvan válasza alcsapalcsa (#903) üzenetére


elistvan
senior tag

A gyári wayteq-es tényleg eléggé semmilyen. Mármint semmi érdemi nincs benne.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#905) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. Elvittem szervízbe a fentebb említett ebook-ot, mert semmilyen módon nem tudtuk bekapcsolásra bírni, ezért inkább a szervízre bízom a dolgot. Amikor bevittem kérdezte a hölgy, hogy a telefonon mikor bejelentettem a hibát, nem mondták el nekem, hogy otthon én magam is tudom frissíteni a szoftverét? Erre válaszoltam, hogy tudom, hogy otthon is lehet frissíteni, de én úgy tudom, hogy bekapcsolt állapotban kell lennie akkor az olvasónak, az enyém meg ugyebár abszolút nem indítható el. Azt mondta nekem a hölgy, hogy le van írva lépésről lépésre a honlapon, hogyan végezhető el otthon a frissítés, mondtam, hogy rendben, de én mégis itt hagynám, ha már behoztam. Az a biztosabb, hogy ők csinálják meg, főleg ha már itt vagyok. Átvette és mondta, hogy majd jelzik sms-ben ha elkészült.
Hazajöttem és elkezdtem átnézni a honlapjukat, meg is találtam, a szoftverfrissítéses leáírást... és már lehet álmos vagyok, ebből adódik a figyelmetlenségem, de én nem találom sehol az oldalon, hogy hogyan tudnám úgy megcsinálni a frissítést, hogy kikapcsolt állapotban van a készülék?? Főleg, hogy van egy ilyen mondat a weboldalukon: "A frissítési folyamat alatt ne kapcsolja ki az E-könyv olvasót, ne húzza le az USB kábelt." Az hol van feltűntetve a honlapon, hogy akkor is meg tudom csinálni az fw frissítést, ha épp le van fagyva a készülékem, vagy egyáltalán nem tudom bekapcsolni?
Én itt nézelődtem: xBook-60w

Elnézést ha "láma" vagyok és nem találtam meg, hogy hol van leírva. Ha valaki tud kérem segítsen. Így legalább kiderülne, hogy én tévedtem vagy a szervízes kisasszony.
Vagy ha tényleg nincs feltűntetve az oldalon, akkor a hölgy engem tévesen tájékoztatott ezzel kapcsolatban, és még jó, hogy ott hagytam a készüléket, főleg, hogy még garis, tehát ingyenesen megcsinálják. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#906) elistvan válasza dorika87 (#905) üzenetére


elistvan
senior tag

Tetszhalott (világít a zöld de nem kapcsol be) állapotot már nekem is sikerült előidéznem. Amíg a flashelő program (rkbatchtool) felismeri a csatlakoztatott külső tárként az ok nyomva tartásával majd felengedésével, addig nincs baj. A héten vagy 6x tettem fel rá újat,

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#907) dorika87 válasza elistvan (#906) üzenetére


dorika87
őstag

Rendben, köszi. Ezt jó tudni, bár már úgyis bent van a szervízben. De ez amit te most leírtál, ez hivatalosan szerepel valahol a honlapon?

(#908) elistvan válasza dorika87 (#907) üzenetére


elistvan
senior tag

Passzolom. Én mindent ebből a fórumból néztem ki, amit nem, arra magamtól jöttem rá.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#909) dorika87 válasza elistvan (#908) üzenetére


dorika87
őstag

Okés, semmi gond, csak akkor nekem hülyeséget mondott a hölgy, hogy otthon is meg tudom csiálni a szoftverfrissítést.. mondtam neki, hogy rendben van, de akkor is meg tudnám csinálni ha nem kapcsol be az ebook olvasóm egyáltalán? És erre mondta, hogy minden le van írva a honlapon. Viszont én a honlapon nem találtam erre vonatkozó leírást, hogy kikapcsolt állapotban, hogy lehet frissíteni. Én is a fórumról szoktam tájékozódni. No, de az nem hivatalos forrás, és így kicsit félrevezetett a szervízes hölgy, mivel nem is létezik ilyen leírás ezek szerint a honlapon. Úgyhogy nem is baj, hogy ott hagytam. Inkább csinálják meg ők ingyen, minthogy én elrontsak valamit, mert azután már fizetnem kell érte ha beviszem hozzájuk.

(#910) elistvan válasza dorika87 (#909) üzenetére


elistvan
senior tag

Igen, a hölgy nem tájékoztatott félre, jóval fentebb volt egy link abban benne volt a wayteq leírás. Miszerint kikapcsol állapotban ok-t lenyomva tedd a gépre a flashelés előtt. (Ha be van kapcsolva a hangszóró kattan egyet mint mikor pendrive-ot csatlakoztatsz a géphez onnan tudod hogy felismerte és el lehet engedni az OK gombot.)

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#911) bodorka válasza elistvan (#910) üzenetére


bodorka
csendes tag

igen, a hölgy nem tájékoztatott félre, jóval fentebb volt egy link abban benne volt a wayteq leírás.,
hol van ez, milyen linken?

(#912) dorika87 válasza elistvan (#910) üzenetére


dorika87
őstag

Jaj, jó rendben. Mondtam, hogy elképzelhető, hogy nem vettem észre már... de akkor köszönöm szépen az infót. Viszont tényleg... komolyra fordítva a kérdést, hol találom ezt meg a wayteq honlapján?

[ Szerkesztve ]

(#913) dorika87


dorika87
őstag

A leírásban én csak ezt találtam: A frissítési folyamat alatt ne kapcsolja ki az E-könyv olvasót, ne húzza le az USB kábelt.
Ez pedig a honlapon szerepel: WayteQ xBook-60w szoftverfrissítés de olyat, hogy kikapcsolt állapotban, hogy tudom frissíteni, azt nem leltem sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#914) bodorka válasza dorika87 (#913) üzenetére


bodorka
csendes tag

én sem láttam a Wayteq honlapján, a kikapcsolt állapotú frissítés a Boyue-l szerepel, ami működik is

(#915) elistvan válasza bodorka (#914) üzenetére


elistvan
senior tag

Na de hölgyeim, hölgyeim! Tévedni emberi dolog. Akkor más honlapon olvastam, Lényeg, én kikapcsoltban csinálom.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#916) dorika87 válasza elistvan (#915) üzenetére


dorika87
őstag

Ok, semmi gond akkor. Így is már eléggé kiveséztük a témát. :) Lényeg, hogy akkor a szervízes is hiába kérdezte tőlem, hogy miért nem próbálom frissíteni a készüléket a honlapon szereplő leírás szerint, amikor ott minden le van írva... mondtam, hogy be sem tudom kapcsolni :) a válasza: minden le van írva a honlapon :) ezek szerint a kikapcsolt állapotban lévő frissítésről ő sem a Wayteq hivatalos honlapján olvasott, úgyhogy mindent összegezve, szerintem így jártam jól, hogy ott hagytam, hisz még garancia időn belül vagyunk, úgyhogy akkor csinálják meg, elvégre ez a feladatuk :)

(#917) elistvan válasza dorika87 (#916) üzenetére


elistvan
senior tag

Gondolom sokan keresték meg őket hasonló problémával, és a lehető legegyszerűbben szerették volna lerendezni a dolgot.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#918) Bári válasza elistvan (#851) üzenetére


Bári
tag

Sziasztok!

Még ősszel vettem egy ilyen olvasót, azóta már vagy 8-10 könyvet olvastam ki rajta. Ma ahogy a villamosra szálltam volna kinyitottam a tokot és jelzi, hogy "kevés az energia a bekapcsoláshoz. Csatlakoztassa a töltőt és a készülék bekapcsolható". Munkából hazaérve feltettem töltőre, de már kb 3 órája tölt és se bekapcsolni se reset-elni nem tudom. A zöld töltés jelző pedig villog - ez hibaózenet lenne? A Wayteq használatiban nem találtam FAQ részt sem esetleges hibákat. Nagyon rendesek a kollégák....

Valakinek fordult már ilyen elő, mit lehet ilyenkor tenni?

(#919) elistvan válasza Bári (#918) üzenetére


elistvan
senior tag

Hosszan nyomod az ok gombot? rendesen megnyomtad a a resetet? (Hallani kell ahogy a kis gomb benyomódik.)

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#920) Bári válasza elistvan (#919) üzenetére


Bári
tag

Igen. Fél percig nyomon mind a reset mind az OK gombot. De fél percig nyomom simán a reset-et és a bekapcsoló gombot is. Egyikre sem csinál semmit.

(#921) dorika87 válasza Bári (#920) üzenetére


dorika87
őstag

Hasonló volt nálunk is a jelenség, lemerülés után feltettük töltőre és semmi változás, viszont a zöld led nem villogot, hanem világított folyamatosan és se az OK gombbal se a reset fél perces megnyomásával nem történt semmi, ezért feladtam, és inkább a szervízre bíztam a dolgot. Az a biztosabb... mert ők megcsinálják a szoftverfrissÍtést, amit elvileg te magad is elvégezhetsz otthon, de garanciát nem vállalnak rá, és én sem találtam olyan leírást, hogy hogyan tudnám úgy elvégezni, amikor kikapcsolt (lefagyott) állapotban van az olvasó. Neked is inkább a szervízt javaslom. Üdv.

(#922) elistvan válasza dorika87 (#921) üzenetére


elistvan
senior tag

Ha usb módban érzékeli az olvasót a windows akkor simán felmegy rá a szoftver nem teszel kárt benne. Az enyémre már rosszat is tetem egyszer és nem kapcsolt be utána visszacsináltam egy régivel és köszöni szépen azóta is jól van.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#923) elistvan


elistvan
senior tag

Már kapható az edigitalnál WayteQ/Digi-Book xBook-60FL az utód amiben a háttérvilágítás dual proci van 35 ezerért. Lehet mégis megérné elgondolkodni a külföldi rendelésen.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#924) tjb007 válasza elistvan (#923) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem biztos, hogy jobban jársz a külföldi rendeléssel.
Ha hozzáadod ahhoz a 105 dollárhoz (~ 24e Ft) a 27% Áfát is -amit szinte biztosan ki kell majd pluszban még fizetned, mert már véget ért a majd átcsusszan a vámon korszak, akármekkora összeg is van írva csomagra-, akkor máris 30e forint fölött járunk, és akkor még arról szó sem esett, hogy ha gond van vele lehet küldeni vissza Kínába, ami nem kevés pénz (~ 3000 Ft) és elég sok idő is.

(#925) Sheol válasza elistvan (#923) üzenetére


Sheol
aktív tag

36 000 Ft-ért már van Paperwhite 2 is itt a hardveraprón, én már akkor inkább azt venném.

(#926) cabal válasza elistvan (#923) üzenetére


cabal
tag

Erről van már valakinek tapasztalata? Sebesség, könyvjelzőkezelés, világítás erőssége/homogenitása, stb.?
Nagyon akarok egy olvasót venni és ez itt elég szimpatikus a műszaki paraméterek alapján.

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#927) cabal


cabal
tag

Nézzétek mit találtam. Új Icarus olvasó. :)

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#928) elistvan válasza cabal (#927) üzenetére


elistvan
senior tag

60 valahányezerért nem olyan jó vétel szerintem.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#929) tjb007


tjb007
nagyúr

Akit esetleg érdekel az xBook-60FL és kérdése lenne, az nyugodtan kérdezzen.
Nagyjából kitapasztaltam már, bár maradt még pár kipróbálni való dolog.

(#930) Libretom válasza tjb007 (#929) üzenetére


Libretom
aktív tag

Köszönöm a lehetőséget!
Jó lenne egy összehasonlítás a Paperwhite 2. kijelzőjével...
Engem főleg a következők érdekelnének:
- A kijelző megvilágítás mennyire homogén, sok-e a "folt" rajta? Mi változik, ha növeljük, vagy csökkentjük a fényerőt?
- A megvilágított kijelző alapszíne kékes, vagy fehér tónusú?
- A nagy felbontás szépen megmutatkozik-e az olvasási képben? Szép feketék, és kontrasztosak, élesek-e a betűi?
- Mennyire gyors a lapozás, a menüpontok közötti lépkedés? Van-e lassulás, lefagyás? Stabil-e a működése?
- A wifis letöltés (Dropbox) pörgősen, stabilan működik-e?
- A CoolReader tökéletesen fut-e rajta? Minden beállítási lehetőség (nyilván a háttérszín állítás pl. nem...) rendesen megy?
- A Kindle appját megpróbáltad rátölteni? Kíváncsi lennék, hogy működik.e? Elvégre az Androidos telefonokon, tableteken simán megy.... Érdekes lenne, mert akkor lehetne regisztrálni az Amazonnál + futhatna a Send to Kindle pl.

Az ár, és a specifikáció alapján nem tűnik rossz vételnek, de az ördög a részletekben van elrejtve!!

(#931) tjb007 válasza Libretom (#930) üzenetére


tjb007
nagyúr

„A kijelző megvilágítás mennyire homogén, sok-e a "folt" rajta?”

Homogén, foltosodás csak az alsó sávon (illetve annak a helyén) figyelhető meg, de ott is jelentéktelen mértékben.
Megpróbálok majd képet csinálni róla, talán látható lesz.

„Mi változik, ha növeljük, vagy csökkentjük a fényerőt?”

Semmi.

„A megvilágított kijelző alapszíne kékes, vagy fehér tónusú?”

Inkább fehér mint kék.

„A nagy felbontás szépen megmutatkozik-e az olvasási képben? Szép feketék, és kontrasztosak, élesek-e a betűi?”

Igen, és még egy igen.

„Mennyire gyors a lapozás, a menüpontok közötti lépkedés? Van-e lassulás, lefagyás? Stabil-e a működése?”

Gyors, jóval gyorsabb mint a sima 60-asok. Stabil, lassulást és fagyást nem tapasztaltam. Érződik rajta, hogy ebben már nem egy ARM11 processzormagos SoC van.

A többi kérdésre viszont nem tudom még válaszolni, ezek azok, amiket még nem próbáltam ki. Mivel ezen egy erősen módosított és herélt Android fut, ezért nincs rajta se Google Play Áruház, se egyéb más Google alkalmazás, így csak apk-ból lehet feltelepíteni az alkalmazásokat. Ezeket még be kell szereznem.

(#932) elistvan válasza tjb007 (#931) üzenetére


elistvan
senior tag

Gondolom, lehet rootolni a készüléket, hogy teljes értékű android fusson rajta. Az edigitalban vetted?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#933) Libretom válasza tjb007 (#931) üzenetére


Libretom
aktív tag

Köszönöm a válaszokat! Kifejezetten rokonszenves ez a gép. Az ár-érték arány kiválónak látszik. Nekem még nem volt Wayteq-em, ezért nem tudom, hogy szerviz háttér mennyire működik jól!?
Várom a további tapasztalatokat!! :R

(#934) tjb007 válasza elistvan (#932) üzenetére


tjb007
nagyúr

Attól, hogy rootolod még nem lesz lesz rajta teljes értékű Android. Ahhoz még kéne csinálni rá egy új ROM-ot is.
Ajándékba kaptam.

(#933) Libretom

Vegyesek a vélemények, tapasztalatok. Én csak pozitívan tudok nyilatkozni a szervizről, igaz nekem eddig összesen egy alkalommal kellett a feléjük fordulnom.

(#935) Libretom válasza tjb007 (#934) üzenetére


Libretom
aktív tag

Nagyon érdekel még, hogy a különböző file formátumokat, hogyan kezeli. Az ebook formátumoknál, úgy mint epub, mobi, (prc), fb2 a tartalomjegyzékeket megjeleníti, működteti-e, működik-e a kereső funkció. Korábbi Wayteq olvasóról írták az "E-book olvasók" fórumban, hogy volt ezzel gond.
A neten olvasható specifikációk felsorolják, hogy milyen formátumokat támogat. Ez mintha azt jelentené, hogy bármilyen app-ot nem lehet rátölteni, pedig minden formátumhoz lehet találni alkalmazást Androidra. Gondolom ebben is megnyilvánul a gépen lévő Android korlátozottsága.....

(#936) Sheol válasza tjb007 (#931) üzenetére


Sheol
aktív tag

A Te logoutos írásod miatt vettem meg a WayteQ xBook-60w-t, az új típusról is jöhetne egy hasonló bemutató! :R

(#937) tjb007 válasza Libretom (#935) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezek közül eddig még csak az epubot próbáltam, ennél a tartalomjegyzéket megjeleníti, és a kereső funkció is működik.
Ezeken kívül még a doc/docx formátumokat néztem. A gyári olvasó ezekhez alkalmatlan, ezért felraktam rá (tehát lehet apk-ből telepíteni, ezen az oldalon keresztül lehet a leggyorsabban és legegyszerűbben alkalmazásokat letölteni) a Kingsoft Office-t, így már tökéletes.

(#936) Sheol

Ha csak nem lesz róla teszt a lapcsaládon, akkor elképzelhető, hogy összedobok majd valamit, de hogy erre mikor fogok tudni időt keríteni még nem tudom.

Addig is itt van pár kép.

[ Szerkesztve ]

(#938) Sheol válasza tjb007 (#937) üzenetére


Sheol
aktív tag

Előre is köszi!

Az új típus mutatja olvasás közben az akkumulátor töltöttségét, illetve az időt valahol?

(#939) tjb007 válasza Sheol (#938) üzenetére


tjb007
nagyúr

Olvasás közben folyamatosan nem, csak akkor mutatja, ha ráböksz alul középen a kijelzőre.

(#940) evac válasza tjb007 (#929) üzenetére


evac
újonc

Szia, nekem is lenne pár kérdésem.
A szótárak ugyanúgy használhatók, mint a Paperwhite-nál? Hogy az ujjamat ráteszem a szóra és megjelenik a jelentése?
És ugyanúgy lehet rátenni a szótárakat, mint a WayteQ xBook-60w-re?
A WayteQ xBook-60w tokja esetleg nem jó rá? Mert én most egy ilyet használok, és teljesen elégedett is vagyok vele, de a világítás és az érintő képernyő miatt (ha szótározás tényleg úgy működik, hogy csak rábökök a szóra) gondolkodom ezen az újon.

Előre is köszi a válaszokat!

(#941) tjb007 válasza evac (#940) üzenetére


tjb007
nagyúr

Rányomsz a szóra, felugrik egy panel, azon pedig rányomsz a Szótár feliratú gombra. A szótárakat pedig úgy néz ki, hogy ugyanúgy kell felrakni rá (Dict mappa létrehoz, bemásol).
A 60w tokja biztosan nem lesz jó hozzá, ez kisebb annál.

(#942) qqch29 válasza tjb007 (#941) üzenetére


qqch29
csendes tag

Szia!

Ha még nem unod a kérdezősködést: Hogyan kezeli a hálózatot? Mennyire nehézkes vele böngészni, levelet olvasni, stb. - különösen a 60w-hez képest?

[ Szerkesztve ]

(#943) evac válasza tjb007 (#941) üzenetére


evac
újonc

Köszi! :)

(#944) tjb007 válasza qqch29 (#942) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jól kezeli, stabil a kapcsolat, nem dobálja el.
A böngészés valamivel gyorsabb, de a kijelzőtechnológiából adódóan még nem nagy élvezet ilyen célra használni.

(#945) Sheol


Sheol
aktív tag

Itt egy bemutatóvideó a kínai változatról, aminek az ára már 100 dollár alatt van: Boyue T61 4G Dual Core 6 Inch WIFI Android Ebook Reader Backlight E-ink Touch Screen

(#946) Libretom válasza Sheol (#945) üzenetére


Libretom
aktív tag

Kösz a linket! Az embernek az az érzése, hogy akik ezeket a videokat csinálják, nem használnak ebook olvasót, és azt hiszik, egy tabletet mutogatnak! Folyton a browsert, meg a pdf-et próbálgatják. Azért valami fogalmat lehet alkotni az eszközről, a lapozási sebességről, a kijelzőről, meg a menüről. Nem is tűnik rossznak.

(#947) Sheol válasza Libretom (#946) üzenetére


Sheol
aktív tag

Jaja, pl. a háttérvilágításról egy szó sem esett, és nem is látszott sajnos.
Ha még csökken kicsit az ára, az ÁFA-mentes határ alá, elég jó vételnek fog minősülni.

(#948) tjb007 válasza Sheol (#947) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jó sokat kell akkor még várnod amíg beesik az ára annak a 22 eurónak megfelelő dollár alá.

(#949) Sheol válasza tjb007 (#948) üzenetére


Sheol
aktív tag

Vételi szándékom nekem nincs erre a készülékre, teljesen jó a régi típus is, mivel én csak olvasásra használom, lámpafénynél. :C
Csak akkor fogok újítani, ha néhány collal nagyobb kijelzők lesznek a mostani 6 collosak árában. :K

(#950) Sipka81


Sipka81
tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni...
adott egy wayteq xbook-60w ekönyv olvasó, amit szerettem volna frissíteni a http://wayteq.eu/hu/wayteq-xbook-60w-sw-update oldalon leírtak szerint.

A 3. c. pontig a leírás alapján eljutok.
Problémám a következő: 3. c pontnál leírtak szerint hiába nyomok ok + reset gombot, az eszközkezelőben látom, hogy eltűnnek az e-könyv olvasó meghajtói, majd újra megjelennek, de a SpiFlashTool ablakban az "1" jelzés nem vált zöld színre, így nem tudok a Write Spi gombra kattintani.
Az ekönyv olvasó kijelzőjén az "USB csatlakoztatva" felirat látható, akkor is ha lehúzom a gépről...
Meg vagyok róla győződve, hogy mindent a leírás szerint csináltam, szerintem nem rontottam el semmi. Próbáltam az angol nyelvű oldalukon is megnézni a frissítés leírását, de ott sajnos ennek a terméknek a frissítéséről semmit nem találtam...

Mivel próbálkozzak?!
visszább olvastam, hogy nem egyedi esetről van szó, de konkrét megoldást nem találtam...
kellett nekem frissíteni... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.