Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Nem tudom mennyire okés a blog reklám, de inkább rakd át a hardverapróra a hirdetését. :K

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) vodkaboy22 válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ennyi erővel minden blog egyfajta reklám, így szerintem jó ez itt. :R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#3) bkercso


bkercso
nagyúr

Nagyon tetszik és hiánypótló! :DD
Találkozóra hoznál egy kis dobozban egy párat, hogy meg lehessen hallgatni tetszőleges rendszerben?

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4) binatone


binatone
tag

Gratulálok és tényleg hiánypótló. :R

(#5) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt


Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#6) Krissz80


Krissz80
senior tag

Ez a Twin szimmetrikus megoldásához is jó lenne?
Nagyon úgy néz ki jelenleg, hogy az IC egy szűk keresztmetszet most a Twin és a HF között.

Teljesen jó szerintem is, hogy itt ott szerepel az ár.
A cikket a képekig olvasva már éppen hiányérzetem volt amikor észrevettem az árat.
Azt is írhatta volna, hogy a tesztben szereplő termék ára 8500Ft volt.

Köszönjük! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#7) vodkaboy22 válasza Krissz80 (#6) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Igen szimmetrizálásra nagyon jó. (RCA be - XLR ki vagy fordítva).

Pont a Twin mellé is érdekes lehet mert annak nem valódi balanced kimenete van. És több helyen pedig fontos lenne. Nem tudom miért erőlteti ezt a TC.

Hamarosan kicsi bedobozolt verziót akarok csinálni ahol van 2 RCA bemenet 2 XLR bement és 2RCA kimenet és 2 XLR kimenet. Azt mindenki eldönti, hogy használja a kis dobozt. RCA be XLR ki? Vagy fordítva vagy RCA-RCA a felhasználóra van bízva.

Ha gondolod csinálok majd egy ilyen kis doboz verziót azt elküldöm prototípus tesztre hozzád :) :K

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#8) Krissz80 válasza vodkaboy22 (#7) üzenetére


Krissz80
senior tag

Megtisztelnél vele. :R

És a Twinhez melyik bekötéssel ajánlanád?
RCA-RCA mivel nem valódi szimmetrikus, vagy attól még lehetne XLR - RCA.

(#9) vodkaboy22 válasza Krissz80 (#8) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Lehet XLR RCA, mivel a trafó úgyis szimmetrikust csinál. :))

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#10) Krissz80 válasza vodkaboy22 (#9) üzenetére


Krissz80
senior tag

Ok, azért egy bekötési segédletet majd lehet kérnék hozzá. :)

(#11) mashopsky


mashopsky
újonc

Szia!

Érdeklődnék, hogy ehhez az EQ-hoz tudsz e (kimeneti) trafót gyártani? A trafó tipusa Behringer OT-1, ezt gyárilag spórolás miatt nem rakták bele az eszközbe és külön nem forgalmazzák. Adatokat sajnos nem tudok. Moddolni szeretném a kütyüt, input-is szeretnék a trafókat bele... Ebben kérném a segitséged!
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.