Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Victoryus:] TWD

Hozzászólások

(#1) Kiki18


Kiki18
őstag

Ez melyik évad?
Én azthiszem a 6.nál hagytam, abba. Rohamosan esett a sorozat minősége/színvonala....

[ Szerkesztve ]

(#2) Picco válasza Kiki18 (#1) üzenetére


Picco
addikt

En is, de ha ez a legujabb evad, akkor a titkositott cim helyett inkabb egy SPOILER felirat nem artana

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Nem bántásból, de azért egy spoiler veszélyt írhattál volna a címbe, hátha valaki még megnézné az adott részeket.

Ez előttem szólóhoz hasonlóan én is a 6. évadnál fejeztem be. A sorozat már közelebb volt egy vödör bélsárhoz mint az élvezhető kikapcsolódáshoz tartalmilag. A "Ha már nincs izmuk se a zombiknak, mivel mozognak?" kérdésre csak azt tudom mondani, hogyha logikusan építették volna fel a zombi kórt, akkor 1 max 2 évad után nagyjából el is kellett volna fogyniuk a zombiknak. Lehet hogy rosszul emlékszek, de mintha ebbe a sorozatba lett volna hogy kb mindennel bezúznak egy koponyát, kb egy kisgyerek is kiiktathat egyet egy plusszos dobozzal ha fejbe kólintja vele. :)

(#4) nikilauda válasza Kiki18 (#1) üzenetére


nikilauda
senior tag

Én kb a nyolcadikig húztam, de már nem szenvedek vele. Régen be kellett volna fejezni a forgatását.
Bár ha jobban belegondolunk, hogyan lehet befejezni egy zombis filmet? Meghal minden főszereplő vagy elpusztul miben zombi (ennek van kisebb esélye). Egyik sem érdekes.

(#5) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Alpha, Eugene, Daryl. Köszönöm. :B

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Negyedik évad vége elött kukàztam. Úgy néz ki jól tettem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Samus


Samus
addikt

Harmadik évad közepén hagytam abba, pedig alapvetően tetszett. Az rakta be a kaput, mikor kiderült, hogy mik a "kormányzó" szándékai.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) razorka777


razorka777
veterán

Az első négy évadot nagyon szerettem, az öt és a hat elmegy kategória volt nekem.
A többit már nem néztem meg. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#9) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Én a 9. évad elejétől már csak gyűjtöm a részeket, egyszer majdcsak ráveszem magam. Fear the Walking Dead 3. évad felétől is így járt, ahhoz is erőt kéne gyűjtenem ;] Nehezen engedek el sorozatot, amit egyszer már elkezdtem (pedig hányat el kéne már...), a Walking Dead az első, aminek ez sikerült kb.

(#10) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Tudták még tovább fokozni a hülyeséget Michonne-nal. A legdurvább mégis az volt, mikor Negan meghúzta Alphát.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Victoryus:] TWD
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.