Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) gkozak válasza ghiottone (#1247) üzenetére


gkozak
tag

és most mi a helyzet? érzékelsz villódzást alacsony fényerőnél?

(#1252) ghiottone válasza gkozak (#1251) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Még nincs nálam 4a.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1253) gkozak válasza gkozak (#1251) üzenetére


gkozak
tag

nekem ez azért para, mert minden eddigi telefonomat a lehető legalacsonyabb fényerő mellett használtam, mivel érzékeny vagyok az erős fényre... :U

van esetleg lehetőség arra, hogy valamelyikőtökkel összefussak, hogy megnézhessem élőben vajon engem zavar-e vagy sem a PWM? :B

(#1254) Tewe013 válasza gkozak (#1253) üzenetére


Tewe013
őstag

Igazából bármelyik AMOLED-es telefonnal ellenőrizheted 99%-ban PWM-et használnak. Én pl. semmit nem veszek észre belőle.

[ Szerkesztve ]

(#1255) sphe


sphe
senior tag

Na ma jött a hideg zuhany. Ma tettem bele először SIM kártyát. Hát egyik szolgáltató SIM kártyájával sem működik a telefon. Semmilyen kód, beállítás nem segített. Jó hír, hogy amazon fizeti vissza utólag a szállítást :) Egy csomó címkét fel kell ragasztani a csomagra és egy órát csevegtem több emberükkel.

Vegyes érzés. Kijelzője miatt nem kérek új telefont. Túl hosszúkás és kissé homályos, nem eléggé feketék a betűk és vagy azt érezni, hogy nagyon világos, vagy azt hogy nem elég kontrasztos az én szememnek, amúgy top masina. Azt hiszem várok a Pixel ötre.

Amint megérkeznek a tokjaim és fóliáim, eladom őket.

Aki esetleg találkozott ilyen hálózati problémával és meg tudná oldani és kellene neki a telefon (bár kicsi az esély) ma éjfélig jelentkezzen.

[ Szerkesztve ]

(#1256) ghiottone válasza sphe (#1255) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez eléggé kellemetlen. :(

rlaci71: a mai mezőnyben a 4a pont jó méret :K . Ez viszont mellete, már hosszúkás 21:9-el:

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1257) *RLaci* válasza sphe (#1255) üzenetére


*RLaci*
addikt

Hát ez pech, de ha úgy vesszük nem is, hisz neked nem jött be a teló.

A mai világban erre a telóra azt mondani, hogy hosszúkás :Y Nézz már körül a piacon, szinte minden teló távirányitó. Ez a maga 19,5:9 még a jobbik eset.
A homályossal meg végképp nem tudok mit kezdeni, ja de, javaslok egy szemészeti kivizsgálást ;]

Legalább lesz tapasztalat az ügyintézéssel kapcsolatban. :))

[ Szerkesztve ]

(#1258) Yeffy válasza Yeffy (#1250) üzenetére


Yeffy
veterán

erre valaki? :B

sphe: ezt nem ertem, hh nem mukodik semmivel sem a telo? amcsi amazontol van?
de meg ha onnan is, GSM halokat tamogatja, netan gyari hibas?

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1259) arcsin válasza Yeffy (#1258) üzenetére


arcsin
senior tag

sphe:
Frissítetted? Lehet a baseband versionnel /firmware-rel volt gond.

[ Szerkesztve ]

(#1260) sphe válasza Yeffy (#1258) üzenetére


sphe
senior tag

Sztem szoftver vagy antenna hibás. Amcsi amazon, unclocked. Bármilyen SIM kártya van benne, megjelenik fent (pin kód megadása után) a nincs hálózat ikon (X a térerő jelölő háromszögben). Hálózati beállításokban ugyanakkor mutatja a hálózat fajtáját (Vodafon, digi). Próbáltam 2g 3g 4g roaming on/off , Igen NK, frissítettem is 11re.

ghiottone, rlaci71: Azta :Y nem tudom mi lesz itt telefon arányok és méretek terén. Kijelzőre volt Xiaomi, iPhone , előttük LG... Most a P2 után érzem szokatlannak. Nem rossz amúgy, szép a képe, nekem nem tökéletes csupán, ilyen válogatós vagyok ! :D

[ Szerkesztve ]

(#1261) *RLaci* válasza ghiottone (#1256) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ezt mondom, nagyon nehéz ma ennyire arányos méretű telefont találni. Tény, hogy a 16:9-hez ez is hosszúkás de na :)

sphe Nem tudom mióta használod a P2-t de szerintem annyira beégett neked, hogy nehéz lesz utódot találni.
A kijelzőről még annyit, hogy szinte minden tesztben dicsérik és ezt én is csak alátámasztani tudom(sok telefonom volt, van összehasonlítási alapom, na jó persze ez nem egy note 20 u display) . Nem lehet, hogy ott is valami hiba van neked, vagy csak egyszerűen megszokta a szemed a P2 kisebb és ezáltal élesebbnek tűnő kijelzőjét?

[ Szerkesztve ]

(#1262) Yeffy válasza sphe (#1260) üzenetére


Yeffy
veterán

ah, ertem. hat ez pech. :(
akkor nem kersz masikat, varsz te is az otosre?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1263) sphe válasza Yeffy (#1262) üzenetére


sphe
senior tag

Aha, várok az ötösre. Kivéve ha bedobnak valami jó telefont jó méretben jó szenzor + gcam párossal a piacra. Vagy az arányok-kamera-akksi kiváló trió miatt vadászok egy újabb P2t.

[ Szerkesztve ]

(#1264) Tewe013 válasza sphe (#1260) üzenetére


Tewe013
őstag

De az X mellett mutatja a térerőt?

(#1265) Yeffy válasza sphe (#1263) üzenetére


Yeffy
veterán

ertem.
igen, a meretekkel en is gondban vagyok egy ideje.

Tewe013: uhh, hires lettem. :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1266) *RLaci*


*RLaci*
addikt

sphe Nem tudom, hogy csináltál e, de én minden esetre nyomtam volna neki egy hard resetet sim nélkül, kikapcs, kártya be majd indítás.

[ Szerkesztve ]

(#1267) gkozak válasza Tewe013 (#1254) üzenetére


gkozak
tag

De nem mindegyik nélkülözi a DC dimming-et, ami javít a villódzáson.

P4a-ban tuti nincs :N

[ Szerkesztve ]

(#1268) Tewe013 válasza gkozak (#1267) üzenetére


Tewe013
őstag

Igen, az a maradék 1%.

(#1269) sphe válasza Tewe013 (#1264) üzenetére


sphe
senior tag

Nem mutatja.

A p2 és a p4a kijelzők egymás mellett: [kép]

rlaci71: köszi, kipróbálom

(#1270) sphe válasza *RLaci* (#1266) üzenetére


sphe
senior tag

Ez sem segített

(#1271) Tewe013 válasza sphe (#1270) üzenetére


Tewe013
őstag

Esetleg még azzal megpróbálkozhatsz, h ha nincs fent a 11 akkor felrakod, de egyre biztosabb, h ez hardveres baki.

(#1272) *RLaci* válasza sphe (#1270) üzenetére


*RLaci*
addikt

Hát akkor megy vissza, de igy, hogy annyira nem jött be neked nem olyan tragédia. Megkapják azt utalják vissza a pénzt, kipróbáltad.

Tewe013 Már frissítette.

(#1273) Tewe013 válasza *RLaci* (#1272) üzenetére


Tewe013
őstag

Upsz nem láttam, bocsi. :R

(#1274) sphe válasza *RLaci* (#1272) üzenetére


sphe
senior tag

Így van nem gáz. Bár bejött, attól függetlenül is hogy a kijelzővel nem tudtam összehaverkodni

(#1275) benjoe1 válasza sphe (#1255) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Én megpróbálnám az itt írtakat.

Have you tried clearing the Fi app cache and reactivating? Phone settings > Apps > Google Fi > Storage > Clear Cache

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#1276) sphe válasza benjoe1 (#1275) üzenetére


sphe
senior tag

Egy teljes hard reset minden cache-t töröl. :K Másrészt az általad linkelt oldalon a user azt írta, hogy legalább az sms és email (mobilnet) része működik, a hívások nem, nagy különbség.

[ Szerkesztve ]

(#1277) gkozak


gkozak
tag

videózás közbeni túlmelegedést tapasztaltatok esetleg? :U

itt [link] írnak róla

(#1278) sphe válasza gkozak (#1277) üzenetére


sphe
senior tag

3db pixel 2 van / volt nálunk, mind csinálta. Fotó és videó eléggé erőforrás igényesek.

Update: lehet hogy egy Snapdragon-os s10e-t ki fogok próbálni.

(#1279) Ryoo válasza sphe (#1278) üzenetére


Ryoo
senior tag

Azzal könnyen lehet úgy jársz, mint a pixel 4a-val, európai régióban nincs snapis s10e, simán lehet abban se fog működni a magyar kártya. Ki tudja hogy oldja meg a régió variánsokat a Samsung.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1280) TaylorPro válasza ghiottone (#1256) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nem egy rossz ajánlat ez a Moto sem. Egy bajom van vele, hogy nem írják hogy One rendszer lenne rajta. De például gondolkodtam egy Note 9 Pro-n. Az egy bugtenger, és elegem van a mókolással, a bugokkal, trükközéssel. Ezért is akarok a4-et.

Pixel 8 Hazel

(#1281) *RLaci* válasza sphe (#1278) üzenetére


*RLaci*
addikt

S10e-ből volt exynos-os és snapdragonos telóm is. Az exys melegedett, sokszor olyan volt mint a sütö, merült mint a Titanic, laggolt, be kellett állítanom 3 napos újraindításra különben jöttek az anomáliák.
A snapis jó volt, nem voltak az exys problémák, ezt kicsit bántam is, hogy eladtam, viszont point&shotban messze elmaradtak a Pixelektől, mindkét verzió.
Snapist nagyon nehéz már szerezni s10e-ből, 10/+-ból még lehet. Az enyém HK-ból volt, tökéletesen működött itthon.

[ Szerkesztve ]

(#1282) sphe válasza Ryoo (#1279) üzenetére


sphe
senior tag

Köszi a tanácsot, direkt utána jártam és ugyanazokat a GSM band-eket támogatják snapi és az exynos modellek, és találtam EUsat.

rlaci71: igazad van, viszont van már rá is gcam, ha éjjel nem is annyira, de közel olyan jó azokban összehasonlításokban, amiket találtam (nem volt sok). Te melyik pixellel tudtad régebben összehasonlítani?

[ Szerkesztve ]

(#1283) *RLaci* válasza sphe (#1282) üzenetére


*RLaci*
addikt

Gcam-al sem hozta azt amit vártam, ezért is adtam el a snapist is.
Összehasonlítani a P1, P1XL, P2XL, P3, P3a, P4XL és most a P4a-val tudtam, tudom.
Ugyanazon helyeken pl. a lakásban jóval gyengébb képek készültek a kutyáimról, családról mint a Pixelekkel.
Mondjuk azóta látok javulást, mert a fotós topikban az egyik kolléga PRO módban fotózva elég jó minőségű képeket hoz, illetve a gcam-al hozott képei is igen jók.
Ettől függetlenül én mindenképpen az SD-os verziót javaslom, ha még tudsz esetleg valahonnan szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#1284) ghiottone válasza TaylorPro (#1280) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem lett rossz a Moto. Sajnos csak Android Enterprise plecsnit kapott - legalább 1 főverzió és 2 évig biztonsági frissítések.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1285) TaylorPro válasza ghiottone (#1284) üzenetére


TaylorPro
addikt

Még az is valami, de én már beleuntam a pöcsölésbe, főleg nexus után.

Pixel 8 Hazel

(#1286) agressor12


agressor12
senior tag

Nem tudom mi ez a szenvedés a hálozattal,nálam Telekom kártya tökéletesen megy az amcsi telefonban.

(#1287) *RLaci* válasza agressor12 (#1286) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nálam sincsen semmi probléma, első bekapcsoláskor beraktam a T-s kártyám, azonnal talált hálózatot, azóta is hibátlanul működik.
Minden bizonnyal hardver hibás lehet a kolléga példánya.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.