Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Thom! válasza ghiottone (#549) üzenetére


Thom!
veterán

Ha kamera tovább lesz fejlesztve mint 4 esetében akkor nincs ok a panaszra, messze még az első tesztek

(#552) Viper26 válasza ghiottone (#549) üzenetére


Viper26
nagyúr

Lepkefing akku megint, ne már. :U

Pixel 7 | FR955

(#553) Prowler válasza ollie (#547) üzenetére


Prowler
senior tag

Jogos, én csak a számokat néztem, elfelejtettem az euró vs font konverziót.
Én Angliában élek úgyhogy nem panaszkodom, most passzoltam el a jelenlegi telefonomat, arra várok hogy végre elérhető legyen a 4a.

Veremivadék Undorkutya

(#554) #16820480 válasza Hopkins95 (#544) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pedig köteles lennél, csak kb senki nem ismeri és részben ezért nem is tartja be a szabályokat. Ha mondjuk kimész üzleti útra valahova a 2000€-t érő laptopoddal, akkor az indulásnál a reptéren ki kellene tölteni egy kilépőpapírt, amin igazolod azt, hogy ez innen származik és vissza is hozod, különben amikor visszafelé jönnél, akkor kifizettethetnék veled a megfelelő díjakat rá, vagy a másik országba belépéskor szintén.
Persze ilyen személyes használati tárgyaknál nem szoktak szívózni, mint kamera, laptop, telefon, hacsak nem nagyon egyértelmű, hogy bontatlan dobozban akarod behozni. De mondjuk egy ismerősöm több hónap/év utána hazaköltözött USA-ból, és hozta magával a desktop gépét is, nem engedték be a vámon, amíg ki nem fizette a díját, pedig láthatóan használt gép volt.

(#555) s4tch válasza ghiottone (#549) üzenetére


s4tch
veterán

Sokadszorra sem értem ezt az akksi témát... A kompakt méret és a nagy telep közül egyet lehet választani. Ennyire visszafogott méretű telefonok nincsenek már sehol. Én örülök neki, hogy kicsi marad a Pixel család. Nálam a 3 éves P2 a mai napig bír egy napot ~4-4,5 óra aktív használattal. Ha valaki többet nyomkodja a telefont, keressen egy nagyobb eszközt combosabb üzemidővel, és lépjen tovább. Aki sokat autópályázik, az sem lovagol azon, hogy egy Ignisnek csak 32 literes a tankja és jajj, de sokszor kell tankolni, hanem egyből vesz valamit 1000 km fölötti hatótávval.

(#556) ghiottone válasza s4tch (#555) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam annyira nem probléma, de ismerek olyat, akinek nem elég a 2 nap se. Anno a Moto Z2 Force 2730-as aksiját is lehúzták, de használat közben az 5,5 colos QHD panellal mégis ment annyit mint most a 6,5 colos FHD paneles 3800 mAh-s op 7T 60 Hz-en. Pont most van nálam egy 5000-es aksis Redmi 8. Ott 2 nap 12 óra sot. Valamit, valamiért.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#557) agressor12


agressor12
senior tag

Sziasztok

Ha az amerikai amazonról[link] rendelsz,hogy működik a gariztatás?Van valakinek infója vagy tapasztalata?

(#558) erahurka válasza s4tch (#555) üzenetére


erahurka
félisten

Power bank azt' csá.

(#559) *RLaci* válasza agressor12 (#557) üzenetére


*RLaci*
addikt

Sztem ott is ugyanúgy működik ahogy ghiottone leírta az 501-es hsz-ban.
A lényeg mindig azon van az amazonnál, hogy saját eladása legyen a termék, akkor biztosan nem lesz gond egy esetleges gariztatással.
"Ships from and sold by Amazon.com."

[ Szerkesztve ]

(#560) Cyborg válasza s4tch (#555) üzenetére


Cyborg
őstag

Régebben voltak olyan hátlapok, amik vastagabbak voltak, és plusz akksi volt benne. Főleg iphonehoz árulták, de Nekem volt még anno a Motorola defymhez is. Vesz egy olyat az ember, és kész, mivel elég kompakt a telefon, még vastag tokkal se lesz akkora disznó,mint egy xiaomi pl.

...nem néztem utána, de biztos árulnak pixelhez is ilyet.
.... bár a napi 5 óra SOT legyen már elég, mondjuk legalább azoknak,akik nem munkára használják a telefont, és nem akarnak fiatalon nyaki gerincsérvet 🙂

(#561) enginev3.0 válasza Yeffy (#550) üzenetére


enginev3.0
félisten

Siman kibír 3 óra SOT-ot, az meg itt mindenkinek elég, akinek nem annak ideje orvos után nézni

Ezt tanultam a pixel fórumokban

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#562) Cyborg válasza agressor12 (#557) üzenetére


Cyborg
őstag

Nekem semmi tapasztalatom vele, de úgy gondolom a szolgáltatás minősége ugyanaz, csak az esetleges visszaposta ára jóval több,mintha németbe küldenéd.

(#563) *RLaci* válasza Cyborg (#562) üzenetére


*RLaci*
addikt

A visszapostát fizeti az Amazon.

[ Szerkesztve ]

(#564) bbendre válasza enginev3.0 (#561) üzenetére


bbendre
őstag

:C ez tetszett :R

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#565) #76289792


#76289792
törölt tag

Vannak emberek akik normális keretek között használják a mobiljukat.. én például emberek között nem nyomom, nem dolgozok rajta, nem játszom, tartalmat a tv-n fogyasztok, ha tömegközlekedéssel utazom akkor a tájat nézem és zenét hallgatok, ha vezetek akkor az autóról megy a navi.. messengerre, emailre, hívásra, böngészésre rámegy úgy 2 óra SOT, családos emberként többet nem is tudnék elképzelni..

Akinek ez nem elég, az vegyen mást, ennyi. De amúgy az a 3 óra legyen inkább 6.

[ Szerkesztve ]

(#566) *RLaci* válasza #76289792 (#565) üzenetére


*RLaci*
addikt

+1

(#567) Tewe013 válasza #76289792 (#565) üzenetére


Tewe013
őstag

+1

(#568) Drakmusz válasza #76289792 (#565) üzenetére


Drakmusz
őstag

Ne haragudj, de nagyon földhözragadt vagy!;]
Nálunk az étteremben például a családok a leves és a főétel között is online tartják a kapcsolatot, hiszen semmiről nem akarnak lemaradni.....
enginev3.0 Erősen költői kérdés következik.
A Pixel tulajok jelentős része együtt tud élni ezzel a jelenséggel.
Nem a te készüléked, nem szereted ezt a vonalat.
Minek fektetsz ebbe egyáltalán energiát?

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#569) #76289792 válasza Drakmusz (#568) üzenetére


#76289792
törölt tag

Nem vagyok az, tisztában vagyok azzal hogy sajnos vannak ilyenek :(

(#570) Drakmusz válasza #76289792 (#569) üzenetére


Drakmusz
őstag

Ne is mondd, a téma simán megérne egy szociológiai tanulmányt.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#571) Yeffy válasza enginev3.0 (#561) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD
ja ok

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#572) enginev3.0 válasza Drakmusz (#570) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pl ülök a vonaton 2 órát, mit csináljak? Beszélgessek a taskammal ? Ezen felül munkaidőben mondjuk van 1-2 órám nyomkodni a telefont, miután vagy miközben mindent kibeszelunk munkatársakkal egy 12 órás műszak alatt
Ezen felül esetleg még előveszem itthon mondjuk egy órára

Ez eddig 5 órás SOT és semmilyen betegségre utaló jel nincsen benne

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#573) Tewe013 válasza enginev3.0 (#572) üzenetére


Tewe013
őstag

5 órás SOT-ot még a lesajnált Pixel 4 is tud.

(#574) s4tch válasza enginev3.0 (#572) üzenetére


s4tch
veterán

Vegyél mást. Tényleg. Neked szar a Pixel.

Nekem meg közel tökéletes. Fém házzal és cseppálló kivitelben lenne tökéletes. Az üzemidő a legkisebb bajom vele.

(#575) Drakmusz válasza enginev3.0 (#572) üzenetére


Drakmusz
őstag

Nincs ezzel gond, nyilván mások az igények.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#576) Yeffy válasza enginev3.0 (#572) üzenetére


Yeffy
veterán

Beszélgessek a taskammal ?

ez kesz... :DDD :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#577) Prowler válasza enginev3.0 (#572) üzenetére


Prowler
senior tag

Hello darkness my old friend
I’ve come to talk with you again...
;]

Veremivadék Undorkutya

(#578) #16820480


#16820480
törölt tag

Úgy tűnik mégsem lesz olyan kicsi a P5 akksija: [link]

(#579) szabi__memo válasza #16820480 (#578) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Tehát kb ugyanaz lesz csak nagyobb

(#580) ghiottone válasza szabi__memo (#579) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A 4a 5G-hez képest + ip68, vezeték nélküli töltés, 90Hz, - jack. Viszont csak FHD a kijelző felbontása.
A 4000-es aksi jó irány. A kamera szenzor még most is ugyanaz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#581) szabi__memo válasza ghiottone (#580) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Jó lesz, csak az a baj, hogy mindegyik túlárazott a hardverhez képest

[ Szerkesztve ]

(#582) #16820480 válasza ghiottone (#580) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kicsit sajnálom, hogy nincs jack, kényelmesebb lenne (bár a mostani telefonomon sincs). Illetve a 90Hz nekem felesleges árnövelő, de amúgy egy elég masszív telefon lesz, ha így jön ki. Majd jövőre meggondolom, hogy ezt, vagy az X5ii-t vegyem.

(#583) Prowler


Prowler
senior tag

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, ezért felteszem a kérdést: Pixel 3a XL vagy Pixel 4a? Melyiket választanátok?

Az a helyzet állt elő hogy most egy árban van a két telefon. 3a XL mellett szól a jobb akku, 4a mellett a több RAM+tárhely. Kamerában minimális eltérés van közöttük. Megvennétek a 3a XL-t most vagy megvárnátok a 4a-t inkább?

Veremivadék Undorkutya

(#584) szabi__memo válasza Prowler (#583) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Inkább az 5 :)

(#585) *RLaci* válasza Prowler (#583) üzenetére


*RLaci*
addikt

Attól függ, hogy tepsit akarsz vagy egy egykezes kényelmesen használható telefont.

(#586) #76289792 válasza Prowler (#583) üzenetére


#76289792
törölt tag

P5, jövő év elején Turbado-ról :DD
Mondjuk én idén kihagynám a Pixelt, kíváncsi leszek jövőre a saját chipset-es pixelre.

[ Szerkesztve ]

(#587) ghiottone válasza Prowler (#583) üzenetére


ghiottone
nagyúr

4a a processzor és az időtállósag miatt

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#588) szabi__memo válasza ghiottone (#587) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Fél év a két soc közötti különbség.
Egyik másfél másik 2 éves..
Ha már időállóság..

[ Szerkesztve ]

(#589) ghiottone válasza szabi__memo (#588) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Volt nálam a 670-es 3a és egy 730-as xiaomi mi 9t. A +2gb ram és az erősebb processzort érezni lehetett. A 3a kb. a pixel 1 821-es szintjét érte el, a xiaomi pedig a 835-ösét. 4gb rammal már amúgy se vennék telefont.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#590) Prowler


Prowler
senior tag

Igazatok volt, a 3a XL tényleg egy tepsi, kisebbnek gondoltam mint amekkora valójában. :D

Az 5 szerintem már túl drága lesz ahhoz képest hogy mennyivel több a 4a-nál, de majd kiderül ha bemutatják.

Veremivadék Undorkutya

(#591) Prowler válasza ghiottone (#589) üzenetére


Prowler
senior tag

Jogos, több RAM sose rossz, meg a tárhely is más ahogy nézem (UFS vs eMMC).

A sima 3a meg nem olcsóbb most annyival hogy megérje megvenni.

Veremivadék Undorkutya

(#592) szabi__memo válasza ghiottone (#589) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ezzel nem is vitatkoznék :)

(#593) *RLaci* válasza ghiottone (#589) üzenetére


*RLaci*
addikt

Akartam is kérdezni, hogy a 735g kb melyik nyolcasnak felel meg. A 835-45-re tippeltem, ezek szerint jól, 6gb-rammal kb mindenre is elég. 11-el szerintem baba lesz, a 2XL-nél is úgy vettem észre az üzemidő még jobb lett és a memóriakezelése is javult.

(#594) Hopkins95 válasza Prowler (#591) üzenetére


Hopkins95
addikt

Pontosan, a Pixel 3a nem olcsóbb annyival és az a kissé harmatos hardver ill. eMMC tároló 2020-ban már nem éppen szerencsés. Ezért vártam én is mindenképp a Pixel 4a-ra, mert kaptunk erősebb hardvert, több ramot, UFS tárolót(végre!) ill. nagyobb hasznos kijelzőterületet. :K

Egyetértek amúgy, Pixel 5 túl drága lesz ahhoz képest, amiben többet nyújtana a Pixel 4a-hoz képest, szóval szerintem is teljesen felesleges arra várni.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#595) szabi__memo válasza Hopkins95 (#594) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Na jó, de lehet olyan paramétere ami mondjuk kell. Ha kicsinek találod a 4a-t akkor nincs értelme megvenni

(#596) Prowler válasza Hopkins95 (#594) üzenetére


Prowler
senior tag

Láttam már te is tűkön ülve várod, olvastam a hozzászólásodat GSMArenan :DD

Én is már csak kínomban nézegettem a 3a-t, akarok már valami Pixel telefont nyomkodni végre :DDD

Veremivadék Undorkutya

(#597) Hopkins95 válasza szabi__memo (#595) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez mondjuk igaz, szerencsére én épp ilyen egy kézzel kezelhető telefont keresek! :K

(#596) Prowler Első dolgom lesz kipróbálni az astrophotography funkciót. Ma éjjel csillaghullás lesz, már most is nagyon kipróbálnám. :B

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#598) calamites válasza Hopkins95 (#597) üzenetére


calamites
őstag

Én is nagyon várom már.
Nagyon kár hogy nálunk csak szürkén lesz.

(#599) agressor12


agressor12
senior tag

Szintén megrendelve a 4a az Amazonról,várós már nagyon!

(#600) ollie válasza Prowler (#583) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem is értem hogy juthat valaki eszébe ilyen kérdés. Az XL egy phablet, a 4a meg nem.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.