Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) honeker válasza vakablak93 (#1846) üzenetére


honeker
őstag

Első benyomás ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#1852) arcsin


arcsin
senior tag

(#1853) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Csak sajna Pixel nem nagyon van: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1854) TaylorPro válasza ghiottone (#1853) üzenetére


TaylorPro
addikt

És ha beindul a karácsonyi őrület ez csak rosszabb lesz.

Pixel 8 Hazel

(#1856) gyurma888


gyurma888
aktív tag

Helyzetjelentés esim ügyben, leírom a teljes sztorit:
Weboldalon kezdeményeztem fizikai sim átváltást esimre. Ad egy QR kódot, amit beolvasva megkezdi a Telekom profil letöltését. Majd sajnos dob egy hibaüzenetet, hogy nincs elég tárhely a telefonon, töröljön egy profilt. Erről sajnos nem készítettem képernyőképet. Majd újrapróbálkozás után már mindig a Hálózat nincs aktiválva hibát dobja csak. Innentől a fizikai sim nem él, az esim meg nincs beaktiválva, megakad félúton a folyamat. Aki majd próbálkozni szeretne, az úgy készüljön, ha nem jön össze mehet be a Telekomhoz új sim kártyáért. A weboldalon új QR kódot nem enged persze kérni, mert azt írja az előző még nem lett beaktiválva. Bementem a Telekomhoz, ahol visszaváltották fizikai simre, majd újra esimre és megpróbáltuk beolvasni. Sajnos elsőre ugyanúgy tárhely hiba, majd hálózat nincs aktiválva. Majd kaptam egy újabb fizikai simet és elköszöntem. További lépéseken még agyalok, a 2 telefon hordózás felé nem hajlok. Pedig nagyon tetszik a kicsike :O

(#1857) arcsin válasza gyurma888 (#1856) üzenetére


arcsin
senior tag

Másik szolgáltatók hogy állnak az eSim-mel?

(#1858) xhege válasza arcsin (#1857) üzenetére


xhege
addikt

A Vodafone esetén 2018 óta hamarosan elérhető.... :D
Telenornál még ennyi sem.

(#1859) arcsin válasza xhege (#1858) üzenetére


arcsin
senior tag

Digi is gondolom off etéren

[ Szerkesztve ]

(#1860) xhege válasza arcsin (#1859) üzenetére


xhege
addikt

Igen, azt gyanítom.

(#1861) Ryoo


Ryoo
senior tag

Pedig 2020-ban úgy gondolnám, hogy az összes szolgáltatónál alapnak kéne lennie..de hát itt a zord keleten ez se működik. :W

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1862) bekesi6386 válasza Hopkins95 (#1830) üzenetére


bekesi6386
csendes tag

Sziasztok!

Ha megrendeltem már a telefont amazon.co.uk-ról egy magyar címre, az árban benne van a szállítás és adó, utólag tudom módosítani a címet gond nélkül egy angliai címre, hogy a fülessel se lehessen probléma? Valaki csinált már ilyet? Előre is köszi a segítséget.

(#1863) ghiottone válasza bekesi6386 (#1862) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A fülesnél angliai lakos és cím kell szerintem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1864) TaylorPro válasza ghiottone (#1863) üzenetére


TaylorPro
addikt

A feltételekben az van igen. Szerintem eleve ha Magyarországra rendelem már buktam is a fülest hiába igényelném angliai címre a fülest. IP cím ellenőrzést is írnak.

Pixel 8 Hazel

(#1865) bekesi6386 válasza TaylorPro (#1864) üzenetére


bekesi6386
csendes tag

Köszönöm a választ. Akkor még az se megoldás, ha új címet adok meg ismerősöm adataival, mert itthoni ipről megy a rendelés, felesleges köröket csinálnék tovább postázással. Sajnos most nem látok amazonos, hivatalos eladó Google Pixel 5-öt, szóval a rendelés törlése és újrarendelése se jöhet szóba.

(#1866) TaylorPro válasza bekesi6386 (#1865) üzenetére


TaylorPro
addikt

Azt nem tudom mennyire veszik komolyan, de a feltételekben azt írják hogy az operátor minden egyes tételnél megvizsgálja a jogosultságot, és akár IP címet is ellenőrizhet.

Pixel 8 Hazel

(#1867) Putya válasza gyurma888 (#1856) üzenetére


Putya
csendes tag

Hello! Még pixel és e-sim szűzként kérdezem, de az itt [link] említett alkalmazás, az telekom related vagy az az itt található lépések [link] közben kéri a QR kódot? Az enyém a héten érkezik és búúús panda leszek, ha nem tudom a két telekomos kártyámat egyszerre használni!

(#1868) arcsin válasza Putya (#1867) üzenetére


arcsin
senior tag

Tedd a Hüvelyedbe a másik SIM-et :D Ha már odamentél nyitásra az edigitálhoz.
Persze ha valakinek bármi varázslat működik eSim-re ossza meg nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#1869) Putya válasza arcsin (#1868) üzenetére


Putya
csendes tag

Jah, száműznének is egy lappföldi bányába, ha kiderülne, hogy a competitor eszközében használom a céges simem. ;]

(#1870) arcsin válasza Putya (#1869) üzenetére


arcsin
senior tag

Ezzel az avatarral biztosra veszem hogy te vagy az alzás alien ük-ük apja _ :D
Ez a módszer vajon működhet? Csak elég egyszerűnek és logikusnak hat. "hüjeamerikajiak"

[ Szerkesztve ]

(#1871) agressor12


agressor12
senior tag

Sziasztok

Akinek már van 4a,megnézné nekem,hogy a jelölt helyen megnyomva,nem nyöszörög a műanyag?
Nálam elkezdett.

(#1872) vakablak93 válasza agressor12 (#1871) üzenetére


vakablak93
őstag

Nekem ott megnyomva szintén nyekken kicsit, de nem csak ott lejjebb is , meg oldalról is, mondjuk amíg nem esik szét nem érdekel.

Más: egyébként megvagyok a próbakörrel , jól vizsgázott a kicsi pixel, nem rúgtam le , illetve vicces bónusz amit nem is reméltem hogy a keskenysége miatt a világítás is sokkal kényelmesebben fér el mellette a kormányon :DD , a kijelző láthatósága GPS mellett is szintén jobb mint amire számítottam, meg kell mondjam ez a kis cucc eddig teli találat :C

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#1873) Putya válasza arcsin (#1870) üzenetére


Putya
csendes tag

Németeknél [link] valami hasonlót mutatnak be csak QR kóddal.

(#1874) mjani1172 válasza TaylorPro (#1864) üzenetére


mjani1172
addikt

Végül is egyenlőek vagyunk, meg multikulti,......
Még hogy megkülönböztetés,ilyenről szó sem lehet.

(#1875) kapal válasza bekesi6386 (#1865) üzenetére


kapal
tag

Ugye, most vicceltek? Egy IT fórumon gondot okoz, hogy nem angliai IP címről rendel valaki? Agyam megáll.
Havi 5 dollárét olyan VPN-t veszel, ami a világ összes IP címén beszél.
Ha csak ez a gondod, akkor ezt meg tudod oldani.
Szerintem nagyobb gond, hogy a kártyaszám is utal a kibocsátó országra. Talán ez is leküzdhető, de nem tudom, hogy PayPal, Revolut vagy egyéb alternatív csatornák rendelkezésre állnak-e a fizetéshez.
Szóval ne kenődj el, szerintem ha nagyon onnét akarod rendelni, akkor meg fogod oldani! Kalandra fel!

(#1876) bekesi6386 válasza kapal (#1875) üzenetére


bekesi6386
csendes tag

Szia!

Köszönöm az ötlötet. Azzal volt a bajom, hogy amazonon nem volt több eladó (így nem tudtam megkérni ismerőst, hogy rendelje meg ő Angliában), nem az angliai rendeléssel, ezért nem akartam lemondani. De most találtam eladót a https://www.currys.co.uk-n így onnan lesz rendelve ismerős által, így biztosabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1877) Hopkins95 válasza bekesi6386 (#1865) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jézus:Y Ennyire azért nem kell már beijedni, semmi nem lesz, ha magyar IP-ről rendeled. Nincsenek tán angol turisták Magyarországon?

(#1875) kapal Az Amazon magasról leszarja hogy honnan fizetsz, csak fizess neki.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1878) bekesi6386 válasza Hopkins95 (#1877) üzenetére


bekesi6386
csendes tag

Nyugodtabb így, úgyis jön haza nemsokára. Plusz amazon rendelésem összértéke £633.95, valuta vételi árfolamon átváltva, ezzel pedig £599, plusz középárfolyamon, barátilag lesz kiegyenlítve.

(#1879) xhege


xhege
addikt

Használ valaki Pixelbook Go-t vagy valamilyen másik Chromebookot? Mik a tapasztalatok?

(#1880) tybsen válasza xhege (#1879) üzenetére


tybsen
addikt

Én igen, mi a kérdés?

(#1881) xhege válasza tybsen (#1880) üzenetére


xhege
addikt

Írok privátban, mert nem akarok offolni itt. Köszi!

(#1883) *RLaci* válasza gkozak (#1882) üzenetére


*RLaci*
addikt

Na, ki sem próbálod?

(#1884) gkozak válasza *RLaci* (#1883) üzenetére


gkozak
tag

Nekem is lett egy, de jött vele két tesó, akik gondos, szerető gazdára várnak :)

[ Szerkesztve ]

(#1885) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Pénteken már hozzám is megérkezik végre a 4a.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1886) honeker válasza ghiottone (#1885) üzenetére


honeker
őstag

:C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#1887) sub71


sub71
aktív tag

Tegnapelőtt rendeltem egy Pixei 4a az asszonynak karácsonyra az angol Amazonról. Azért az durva hogy csak annyi kérése volt hogy ne akadozzon és töltsön újra folyamatosan és elférjenek a fényképek,videók (sok Ram és Rom legyen) és ne legyen batár nagy, max 15 cm. Egyszerüen nem találtam mást az Android vonalon...még a Galaxy s10-et mutattam neki, arra azt mondta hogy nehéz és neki nem "himestojás" kell, nem akar attól rettegni hogy ha leejti 20 centiről akkor mi lesz...

[ Szerkesztve ]

(#1888) TaylorPro válasza sub71 (#1887) üzenetére


TaylorPro
addikt

A legjobb választás volt!

Pixel 8 Hazel

(#1889) szabi__memo válasza sub71 (#1887) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Valóban kb nincs más

(#1890) vakablak93 válasza sub71 (#1887) üzenetére


vakablak93
őstag

Hidd el nem vagy egyedül, szerintem az emberek túlnyomó része aki ezt vette az pontosan azért vagy legalábbis részben azért amiért te is :))

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#1891) Putya válasza gyurma888 (#1856) üzenetére


Putya
csendes tag

oooo mielőtt eladnád, ezzel a methoddal [link] próbáltad az esimet aktiválni vagy valami más módon? Ha nem ezzel, lehet megnérné megpróbálni, mielőtt aprón rárabol a siserehad. ;]

(#1892) fzboxx válasza gkozak (#1884) üzenetére


fzboxx
senior tag

Szia!
A két tesó pontosan mit jelent? :R

(#1893) gyurma888 válasza Putya (#1891) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Ezzel próbáltam igen. Feldobtam amúgy én is, ha szombatig nem megy el, akkor megy vissza refundra. Rendeltem már hozzá dbrand hátlap fóliát is, de még nem ért ide :(

(#1894) sphe


sphe
senior tag

Nálam az Amazon visszaküldés sztori véget ért végre :)

Még 3 alkalommal összesen egy órán át lógtam a cseten, mert egymással ellentétes tartalmú e-mail üzenetek és állítások jöttek (az emailben nem stimmelt az összeg, az egyik vissza utalás okánál levélben az szerepelt hogy nem kaptam meg a terméket viszont a vissza posta költségét nem utalták el, hűha :N ), valamint nem nagyon akart megérkezni a pénz. Mostanra utaltak mindent vissza, a szállítási költséget is. Jelezte az egyik ügyfélszolgálatos cseten hogy tengerentúli rendelés és garancia problémával ritkán találkoznak. A kevésbé értékes forint miatt most egy picit többet is kaptam vissza, de a sok nyögvenyelősen elcsetelt idő - főleg az értetlen indiai agentekkel - nem érte meg, illetve annyiban megérte hogy a türelmem és béketűrésem csúcsra emeltem. :)) Engesztelés képpen - mivel ragaszkodtam ahhoz, hogy kompenzációt kérek - az egyik intelligensebb ügyfélszolgálatos segítségével kaptam egy tizenöt dolláros amazon gift cardot vagy micsodát.

[ Szerkesztve ]

(#1895) arcsin válasza sphe (#1894) üzenetére


arcsin
senior tag

Ha a tokokat is számoljuk a gift carddal meg az árfolyam nyereséggel, kijöttél nullánál kicsit jobbra az egész pixel story-ból. Kicsit melós volt :P

(#1896) sphe válasza arcsin (#1895) üzenetére


sphe
senior tag

Várjál, még van érkezőben tokbarát kijelző védő és kamerasziget védő üveg szett + még egy tok amit várok :DDD majd őket is el kéne adnom.

[ Szerkesztve ]

(#1897) arcsin válasza sphe (#1896) üzenetére


arcsin
senior tag

képet privátba, most! :B

(#1898) sphe válasza arcsin (#1897) üzenetére


sphe
senior tag

:DDD

(#1899) arcsin


arcsin
senior tag

+ info eSim ügyben :
A Magyar Telekom hálózatán jelenleg nem aktiválható Domino előfizetés eSIM-mel.
Ha eSIM-et szeretnél használni, javasoljuk, hogy váltsd át online a Domino csomagod havi díjas előfizetésre.

Maraton net csomag miatt van dominom, amiben nem 30 napra veszek adatot, hanem addig van amíg el nem fogy. :(

(#1900) Tewe013 válasza arcsin (#1899) üzenetére


Tewe013
őstag

Ezt igazából eddig tudtuk, h csak előfizetéssel opció az e-sim, de azért köszi. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.