Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) ghiottone válasza *RLaci* (#1000) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:B Na, azt nem néztem. Itt a 3darabos Brotect ugyanannyiért: [link]
A honlapjukat hanyagoltam mert nekem az rémlett, hogy volt pár éve szállítási díj is ha onnan rendeltem volna.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1002) *RLaci* válasza ghiottone (#1001) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nincs szállítási díj, viszont most nagyon lassan jött meg, 10 nap volt a megszokott 5 helyett. 1 hét után írtam is, hogy mialótökvan, de lenyugtattak, hogy most 10-12 nap is van amire célba ér a cucc.

(#1003) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

(#1004) BiP válasza szabi__memo (#1003) üzenetére


BiP
nagyúr

Szép új világ...

(#1005) balpet1 válasza *RLaci* (#976) üzenetére


balpet1
csendes tag

Sziasztok! Itt vagyok. Olvasgatom többnyire a hozzászólásokat. Egyébként szuper a teló, eddig Iphone-t használtam és kicsit féltem a váltástól, de megéri visszatérni androidra ha Pixel telefont vesz az ember... :)

Nem gondoltam, hogy csak mi leszünk ilyen szerencsések, de úgy tűnik éppen időben rendeltünk USA-ból.

Ha valakit érdekel továbbra is németországi rokon tud rendelni maximum 2 db-ot Google Store ból. Csak szóljatok időben. Szállítás októberben lenne.

Szép napot. Üdv 😊

(#1006) Lawn


Lawn
tag

Sziasztok, valaki próbálta már a német Media Marktot mailboxde-s címmel?

[ Szerkesztve ]

-.-

(#1007) arcsin válasza Lawn (#1006) üzenetére


arcsin
senior tag

(#1008) balpet1


balpet1
csendes tag

egyébként meg nem lehet kapni német Media Marktban sem.

(#1009) *RLaci* válasza balpet1 (#1005) üzenetére


*RLaci*
addikt

Mindig is mondtam "A Pixel az android iPhoneja" :K

(#1010) TaylorPro válasza *RLaci* (#1009) üzenetére


TaylorPro
addikt

+1. Én csak Pixel Experience romot használtam az A2-őn, és sokkal jobb mint például az One. A gyári rom bugzik is, a PE nem.

Pixel 8 Hazel

(#1011) agressor12


agressor12
senior tag

Nah mit hozott ma a posta?!

[ Szerkesztve ]

(#1012) BiP válasza agressor12 (#1011) üzenetére


BiP
nagyúr

mázlista

(#1013) Yeffy válasza bbendre (#915) üzenetére


Yeffy
veterán

[link] itt epp nyilatkozott a fazon, latom nincs elajulva a Samu meg hasonlok fejleszteseitol. :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1014) bbendre válasza Yeffy (#1013) üzenetére


bbendre
őstag

Koszi, imadom ezt az embert. Van stilusa :D es tudasa. Az egyik Google talkon olyan fejeket vagott, hogy csoda, hogy nem repult azonnal a cegtol ;]
Kivancsi lennek, ha kapott volna lehetoseget a Pixel camera senzor tervezesebe beleszolni mit alkotott volna a csapata.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1015) *RLaci* válasza agressor12 (#1011) üzenetére


*RLaci*
addikt

Na, akkor már hárman vagyunk :)

TaylorPro Használtam Mi 9/Mi 9T Prot, mindkettőt én is PE rommal, nagyon jó.
Illetve az a tapasztalatom, hogy a portolt gcam is a xiaomikon működik a legjobban, már amelyikben SD proci és Sony szenzor van.

[ Szerkesztve ]

(#1016) Hopkins95 válasza agressor12 (#1011) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az import költségek nem dobták meg jelentősen a végösszeget?

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1017) *RLaci* válasza Hopkins95 (#1016) üzenetére


*RLaci*
addikt

Gondolom ugyanannyi volt mint nekem, 143-ra jött ki összesen.

(#998) TaylorPro Jó ez a tok csak én jobban szeretem ha a gombok is védve vannak.

[ Szerkesztve ]

(#1018) agressor12 válasza Hopkins95 (#1016) üzenetére


agressor12
senior tag

~480 dollár volt cakkumpakk,prio szállítással.

(#1019) Hopkins95 válasza agressor12 (#1018) üzenetére


Hopkins95
addikt

Na az húzós kicsit, annyira azért nem sietek, hogy annyit ráfizessek. :N Nekem Németből 340 Euró lesz + postaköltség még szerintem max egy 10-es.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1020) *RLaci* válasza Hopkins95 (#1019) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ja, és Karácsonyra itt lesz ;] Persze, nem kell kapkodni, pláne annak aki hosszútávra tervez.
Nekem mondjuk nem erősségem a türelem, pláne ha jön a must have. :)

(#1021) Hopkins95 válasza *RLaci* (#1020) üzenetére


Hopkins95
addikt

Így megspórolok rajta egy fullos AAA játék árát. Azért az nagyon nem mindegy. ;)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1022) *RLaci* válasza Hopkins95 (#1021) üzenetére


*RLaci*
addikt

Szerencsére nekem már nincsenek ilyen jellegű kiadásaim. Káros szenvedélyeim is kimerülnek a mobiltelefonok elég sűrű cserélgetésében. Már most is egyre többet a Pixel 5-re gondolok :D

(#1023) agressor12 válasza Hopkins95 (#1019) üzenetére


agressor12
senior tag

Én már május óta várok,elég volt :)
Szerintem nagyon gyorsan kell lenned ha le szeretnél majd ütni egyet Amazonon....

(#1024) Yeffy válasza bbendre (#1014) üzenetére


Yeffy
veterán

:))
azt a GTalk-ot esetleg el tudnad kuldeni? erdekelne. :)

ja, hogy o "csak" a SW-t tervezte, HW-be nem szolt bele? aszittem ahhoz is van/volt koze (lencsek, szenzor, stb)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1025) Hopkins95 válasza agressor12 (#1023) üzenetére


Hopkins95
addikt

Már német Google Storeból tegnap reggel berendeltem, kaptam egy német címet az egyik sráctól, akit a kollégiumból ismertem. Október 16 és 19 közt érkezik majd meg Németbe elvileg. :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1026) PistiSan válasza *RLaci* (#1022) üzenetére


PistiSan
addikt

Nagyon helyes, cseréljed is sürűn a mobilokat, ha a pixel 4a hamarosan eladó sorba kerül, egy privát üzenetben keress bátran.

(#1027) *RLaci* válasza PistiSan (#1026) üzenetére


*RLaci*
addikt

:D Ha az 5 hozza amit várok akkor majd átdobom a 4a aprós linkjét ;)

(#1028) BiP válasza Hopkins95 (#1019) üzenetére


BiP
nagyúr

143e vs.131e. Ezt a különbséget nem nevezném "húzós"-nak. Ez az elfogadható ráfizetés a korábbi hozzájutásért. Azért 1 hónap, mire megkapja az ismerősöd, plusz mire hazajut. Úgymond idővel fizetsz :)

(#1029) sphe


sphe
senior tag

Na nálam az volt a gond, hogy limit volt a kártyán. Az amazon értesített és javítottam a limiten, fel is adták a telefont. október 6-ra várható. Aznapi magnet bankos árfolyammal az ára 139,9 volt.

aggressor12: Örülök az örömödnek! Milyen a vas?

[ Szerkesztve ]

(#1030) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Na én már tokot rendeltem mert innen egész jó áron van. Fóliát utálom, azon még agyalok. Teló meg majd lesz.

Pixel 8 Hazel

(#1031) Hopkins95 válasza BiP (#1028) üzenetére


Hopkins95
addikt

A türelem rózsát telefont terem... :B

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1032) agressor12 válasza sphe (#1029) üzenetére


agressor12
senior tag

Tetszik nagyon,meglepő,hogy kisebb mint a 3a ,pedig az se volt egy nagy telefon.
Amúgy olyan amit vártam.

(#1033) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Hogy muzsikál rajta a 11? Miben jobb vagy rosszabb mint a 10?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#1034) mdraco


mdraco
őstag

Gondolkozom hogy mégis az amazonról megrendeljem. Ez esetben milyen a garanciális ügyintézés? Milyen hátránnyal jár a német amazonnal szemben?

(#1035) MD25


MD25
csendes tag

964 - mailboxde.com témában: 3 nap után megjött a nem várt értesítő, hogy a google store rendelést törölni fogják, mivel nem felel meg az értékesítési szabályzatuknak. Vmi tök sablon emailt küldtek, szóba nem került benne a levont összeget mikor utalják vissza... Hogy ezek után mi tartott azon 3 napig, ezt jelezzék, egyáltalán miért fogadták be a vásárlást... Oké, "érthető" részükről a dolog és a "lámák mint én megpróbálják", de azért még egy nagy cégnek is van hova fejlődni szvsz... Sebaj, tanulságnak hasznos, javaslom mindenkinek aki nem akar így járni, várja türelemmel az amazont, alza-t stb... Szolgálati jelentés vége. :B Üdv, szép napot!

(#1036) ghiottone válasza MD25 (#1035) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:O Kár. Köszi, hogy megpróbáltad.
Így akkor a Google Store, a MediaMarkt és a Saturn esetén már tuti, hogy nem megy a mailboxde.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1037) arcsin válasza MD25 (#1035) üzenetére


arcsin
senior tag

Köszi szépen hogy megpróbáltad legalább. :R Sokat segítettél, legalább egy lehetőség kilőve.

(#1038) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Októbertől lesz EU-ban. Onnantól csak lesz német vagy angol amazonon. Aki nem bír várni ott az usa amazon. Nekem decemberre kell, persze én is türelmetlen vagyok. Nexus után hiába volt csak One telefonom, mi a1-a2, nem hozza azt az érzést mint a nexus vonal. Végre egy jó árú Pixel. Addig maradnak a Youtube videók. Láttam van már rá fólia elejére, hátára, kamerára. Én irtózok a fóliátol, de lehet teszek rá. Ezzel hogy vagytok?

Pixel 8 Hazel

(#1039) Thom! válasza TaylorPro (#1038) üzenetére


Thom!
veterán

Nekem van rá folióm 2db is.

(#1040) Tewe013 válasza TaylorPro (#1038) üzenetére


Tewe013
őstag

Én sosem fóliázok Pixel 4-en, tok véd annyit, h esésnél ne törjön össze és így legalább nem csúnya.

(#1041) *RLaci* válasza TaylorPro (#1038) üzenetére


*RLaci*
addikt

Mivel sűrűn cserélek nálam alap a fólia, tok.
Mondjuk ha nem így lenne akkor is fóliáznék, nagyon zavarna a karcos kijelző látványa.

[ Szerkesztve ]

(#1042) bbendre válasza *RLaci* (#1041) üzenetére


bbendre
őstag

A fólia nem rossz a gesture vezérléssel? Nekem nagyon rossz. Elvágja az ujjam

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1043) *RLaci* válasza bbendre (#1042) üzenetére


*RLaci*
addikt

Maradi vagyok, még mindig a három gombost használom. :)

(#1044) TaylorPro válasza *RLaci* (#1043) üzenetére


TaylorPro
addikt

Feltűnt egyből a képeknél. A két gombos majdnem ugyan olyan. Én már áttértem a gesztus alapúra, és miután megszoktam már nem térnék vissza. Szerintem kényelmesebb. De pl asszony a kétgombost használja. Meg aki kézbe veszi a telóm és nem ismeri a gesztusvezérlést az van ám bajban. :DDD

Nem is próbáltál áttérni?

Pixel 8 Hazel

(#1045) *RLaci* válasza TaylorPro (#1044) üzenetére


*RLaci*
addikt

Dehogynem, de koromból adódóan nekem már nehezebben megy egy jól bevált , megszokott dologról való átállás.

(#1046) TaylorPro válasza *RLaci* (#1045) üzenetére


TaylorPro
addikt

Annyira nem vagy öreg. Persze kinek mi jön be. Amíg bent hagyják a lehetőségeket addig szabad a választás.

Más: Ennél a videónál tűnt fel hogy kezeli az Xbox, ha jól látom One kontrollert. Baromi jó! Ezzel az infóval le vagyok maradva.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#1047) *RLaci* válasza TaylorPro (#1046) üzenetére


*RLaci*
addikt

Vén geci :DDD Hát remélem bent hagyják, így szeretem.

Mai Szentendrei sorozat. [link]

(#1048) Yeffy válasza *RLaci* (#1047) üzenetére


Yeffy
veterán

jofele ismet, ejszakai/esti kepeket mikor kaphatunk? :B

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1049) *RLaci* válasza Yeffy (#1048) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nem jutok ki este, de rajta vagyok. Bár nem vagyok nagy híve, FÉNYKÉP, jó fények legyenek, ne sötétség! :)

(#1050) Yeffy válasza *RLaci* (#1049) üzenetére


Yeffy
veterán

ertem, de esti teljesitmenyre is kivancsi a nep :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.