Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) *RLaci* válasza ghiottone (#950) üzenetére


*RLaci*
addikt

Igen, mint minden telómon itt is kipróbáltam a kedvenc Urnyx félét. Ezt használtam a Mi 9-en és a 9T Pro-n is, azokhoz nagyon sokat hozzá tett, itt nem, kb. ugyanazt hozza mint a gyári kamera.

[ Szerkesztve ]

(#952) *RLaci* válasza Gabócza (#949) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nálam éjszaka nincs neten a teló, de ha bekapcsolva is felejtem a wifit/adatkapcsolatot akkor is kb. 2-3%-ot 6-7 óra alatt. Remek a készenléti fogyasztás.
Noled jól teszi a dolgát, minden led mentes telefonomon ezt használom, próbáltam sok félét, volt ami jól működött, de mind többet fogyasztott. Amit még tudok ajánlani az a led blinker, az is egész jó.
Megjött a kedvenc X-Level tokom, egyszerű, minimalista, jól passzol, nem nagyítja a telót, nagyon kellemes tapintású, minden telómra ezt veszem.

(#953) Yeffy válasza *RLaci* (#952) üzenetére


Yeffy
veterán

nagyon pofas a telo, a hatter is tetszik, ezzel a lyuk sem olyan feltuno. :))
sajat, vagy letoltott?

ez a NoLED ez micsinal'? notif LED helyettesito? :B

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#954) natë válasza *RLaci* (#952) üzenetére


natë
nagyúr

A kéket nagyon nem szereti az oled, szerintem ne nagyon erőltesd :N

(#955) *RLaci* válasza Yeffy (#953) üzenetére


*RLaci*
addikt

Háttérkép buzi vagyok, Zedge-ről van.

Igen, ahelyett van, nem szeretem az aod-ot. Így jelzi a történést, az ikon mozog, a mozgási idő állítható.

natë Félóránként változik ;)

[ Szerkesztve ]

(#956) Gabócza válasza *RLaci* (#952) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszi a választ. Én nem nyomkodom olyan sokat egy nap a telefont, úgyhogy nagyon örülök ennek az alacsony készenléti fogyasztásnak, így tuti ki fogja bírni nálam 2 napig.
Nekem is hasonló tok van a telefonjaimon, és bár előre soha nem szoktam vásárolni, de pár napja már megrendeltem a 4a-hoz a védőfóliát és egy ilyesmi tokot is. :)

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#957) Yeffy válasza *RLaci* (#955) üzenetére


Yeffy
veterán

ertem.
en is szeretem a pofas hattereket, bar telon legtobbszor autok szoktak nekem kint lenni.

jopofa app. :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#958) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A Német Google Store-ból október 5-8 között írja a szállítást.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#959) TaylorPro válasza ghiottone (#958) üzenetére


TaylorPro
addikt

Működik innen a mailbox trükk?

rlaci71: Dobnál kérlek egy linket erről a NoLed appról? Köszi!

Pixel 8 Hazel

(#960) *RLaci* válasza TaylorPro (#959) üzenetére


*RLaci*
addikt

Sajnos a playben már nincs fent, innen tudod leszedni [link]

(#961) natë


natë
nagyúr

Az 5-ös kamerában ugyanaz lesz, mint a 4a (5G)?

(#962) ghiottone válasza TaylorPro (#959) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem néztem még.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#963) arcsin válasza *RLaci* (#960) üzenetére


arcsin
senior tag

Videóban Gtalk :D Hát felnevettem....

(#964) MD25


MD25
csendes tag

Sziasztok! mailboxde témában... Én ma végig tudtam vinni a rendelést és a honlapon megadott infoval ellentétben (paypal-t nem sikerült bekötni, ami egy vicc!) a kártyás fizetéssel egyből lehúzta a google store a teljes összeget! (Pedig határozottan írják a folyamat során, hogy most egy kisebb teszt terhelés történik és a tényleges feladáskor terhelik be a kártyát!) Gondoltam ez hasznos info... Hogy napokon belül jön-e email, törlik a rendelést és utalják vissza a pénzt, nem tudom... Nekem egy próbát megér(t)... Gondoltam hasznos info, úgy számoljatok, pénz az ablakban, amíg eldől a német play store kiszállít-e mailboxde címre... Írok ha lesz update... Üdv!

(#965) arcsin válasza MD25 (#964) üzenetére


arcsin
senior tag

Köszi hogy megpróbálod. Most hogy már van németben, alzára is kiírhatnák végre :((

(#966) ghiottone válasza MD25 (#964) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én ott álltam meg, hogy megint hátrébb tolódott a kiszállítási időtartam, így már megvárom az amazont, meg alza-t, hátha... ha nem akkor meg még mindig ott lesz a Store, csak menjen a mailbox. Majd írd, illetve a többiek is írjátok, jelezzétek már légyszi, hogy kiviszik-e oda.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#967) mdraco


mdraco
őstag

Nem lenne jobb opció az amazon.de ? Ha elküldi más országba is és a garanciális ügyintézés jobb? Én amazon.de vagy itthon várom hogy megjelenjen...

(#968) s4tch válasza mdraco (#967) üzenetére


s4tch
veterán

Én is az amazon.de-re (vagy .fr-re) várok. Illetve ha így bírja az akksi a jó öreg P2-ben, akkor az első warehouse deal-ek közül is érdemes lehet csemegézni. Bontott dobozos telefonok jelentős árengedménnyel, ez való a kelet-európai fizetésekhez. :C

(#969) *RLaci* válasza arcsin (#963) üzenetére


*RLaci*
addikt

Hát nem mai app az biztos, de jól bevált. :)

Én biztos, hogy a német amazonról venném a telót ha most venném, már ha majd lesz.

[ Szerkesztve ]

(#970) arcsin válasza *RLaci* (#969) üzenetére


arcsin
senior tag

Persze, én is használok régi régi appokat :) Csak azért na..

(#971) Hopkins95 válasza *RLaci* (#969) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szerintem felesleges várni.

Előbb néztem német Amazonon, semmi nyoma a telefonnak. Néztem alzán is, ott sincs semmi ár még kiírva meg raktáron sem.

Éjfél után nem sokkal felmentem a német Google Store-ra felnézni, akkor még október 4-8 körül volt a várható kiszállítás. Most reggel kaptam meg a német címet a volt kollégista szomszédomtól, előbb megrendeltem és október 16-19-es dátumot ír már. Szerintem ez csak még inkább tolódni fog majd, szóval aki tényleg akarja a telefont, szerintem nincs mire várnia.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#972) sir0cco


sir0cco
tag

Franciába lenne egy ismerős aki le tudná rendelni és novemberben jön haza de így én sem merem vele elintéztetni a dolgot.
Mert mi van ha kitolják a delivery időt... :))
Check out-nál Oct. 9-13-at ír.

[ Szerkesztve ]

(#973) gyurma888 válasza Hopkins95 (#971) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Nekem reggel lett előrendelve, október 12-15.

(#974) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Aug 20.-án rendeltem meg a telefont, érkezési időnek szept 14 - okt 23 volt megadva, ehhez képest aug 28 óta használom a telót. :)) Szerintem a napokban megfog jelenni amazon.de-n, onnan meg egy hét alatt itt van.

(#975) Yeffy válasza *RLaci* (#974) üzenetére


Yeffy
veterán

jo, de te mazlista voltal, ugy latszik ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#976) *RLaci* válasza Yeffy (#975) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ja, asszem csak kettőnknek sikerült behúzni első körben. A kolléga nagyon eltűnt, pedig kíváncsi lennék, hogy mennyire elégedett a telóval.

(#977) mario1988 válasza sir0cco (#972) üzenetére


mario1988
csendes tag

Franciaországban élek, de én most próbáltam lecsekkolni a rendelést azt írja október 16- és október 20 között lesz elméletileg a szállitás ...

(#978) Yeffy válasza *RLaci* (#976) üzenetére


Yeffy
veterán

remelhetoleg feltunik o is, jo lenne minel tobb hands-on xp-t olvasni :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#979) sphe


sphe
senior tag

USA amazonon augusztus 27 én rendeltem meg, és kiszállítási időnek szeptember 22 és Október 10 között írja. Viszont nem vontak le egy forintot se a kártyámról (cvc kódot se kérték) ... írtam nekik üzenetet ez így most mennyire oké, elvileg 24 órán belül kellett volna hogy válaszoljanak na ez egy hete volt.

(#980) Prowler


Prowler
senior tag

Angliában ma reggel jött az értesítő hogy előrendelhető, legkorábbi kézbesítési dátum október 2.
Viszont ahogy nézem csak limitált darabszámban elérhető szóval sanszos hogy hamar elkapkodják mindet.

Veremivadék Undorkutya

(#981) Hopkins95 válasza gyurma888 (#973) üzenetére


Hopkins95
addikt

Soknak tűnik az egy hónap várakozás, de szerintem máshol sem lesz bizony hamarabb kapható... :K De nemsokára meglátjuk, igaz -e amit rlaci ír és megjelenik -e vajon Amazonon is. Kíváncsi vagyok.

(#980) Prowler Éjjel 3 órakor ugyanezt kaptam németül. Aztán lehet hogy csak marketing, de én inkább hamar berendeltem.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#982) bbendre válasza Hopkins95 (#981) üzenetére


bbendre
őstag

A Google most gondolkodik, a P4 nem kellett senkinek sem, ebbõl meg nem tudunk eleget gyártani :Y

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#983) kengyel válasza Hopkins95 (#981) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most én is a német rendelésen gondolkozom, megérkezik onnan a telefon ? Nagyon baráti ára van, de a garanciával nem vagyok tisztában.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#984) arcsin válasza kengyel (#983) üzenetére


arcsin
senior tag

Németből csak németbe szállít a google store. Ezen rugózunk hogy mailboxde-re kiviszik e mert onnan csak 10 euro kb a szállíttatás idehaza. Csak a mailboxde-re nem biztos hogy kiviszik. Sokaknak töröltek régebben is rendelést oda.
De egyelőre az alzás árra várunk többen is hogy megéri-e bohóckodni vele. Gari amazonról lenne értelmesen meg az alzáról esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#985) kengyel válasza arcsin (#984) üzenetére


kengyel
nagyúr

Aha értem, ezt nem tudtam. Még nem rendeltem onnan, nem vagyok képben.
Köszönöm !
Akkor még az Amazon lehet, mint opció !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#986) arcsin válasza kengyel (#985) üzenetére


arcsin
senior tag

Np. Most akkor képbe vagy hozva :) Lesz olyan aki németből hozna idehaza, HAn majd lehet keresni, de mondta hogy ő sem szarakodik ha alzán jó áron lesz. Szóval mindenképp kivárós a dolog. Nem segít a helyzeten hogy olyan a forint euro amilyen.... de szerintem csak októberben lesz alzán is mint minden magánszemélynek is akkorra biztosítják.

Amcsi amazonról is berendelhető annak minden ktsg-ével.

(#987) kengyel válasza arcsin (#986) üzenetére


kengyel
nagyúr

Néztem az amcsi amazont, még szállítással sem lenne nagy gáz. Mondjuk ott is október elejét írja 6-22-ig ,megvárom az alzát.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#988) #76289792


#76289792
törölt tag

[link]
Ez nem jó megoldás?

(#989) arcsin válasza kengyel (#987) üzenetére


arcsin
senior tag

Német amazonra is várjuk, hogy s mint lesz, amcsinál enyhébb áron jöhet majd ide. Mondom ez egyelőre türelmi játék :D

(#990) kengyel válasza arcsin (#989) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én várok, csak próbáltam kóperálni. :D

kengyel

(#991) Gabócza válasza #76289792 (#988) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nézd meg mennyi lesz, mire ideszállítják. $350 + $50 + $50 + áfa + vámügyintézés díja.
Ennél még az amcsi amazon is jobb...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#992) ghiottone válasza Gabócza (#991) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1 és a garijuk is jobb.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#993) #76289792 válasza Gabócza (#991) üzenetére


#76289792
törölt tag

Köszi! Azt hittem ők kikerülik ezeket.

(#994) Gabócza válasza #76289792 (#993) üzenetére


Gabócza
senior tag

Ravaszok, mert nagy 0%-ot írnak vámra, de itt nem is vámot kell fizetni, hanem áfát és vámügyintézést. Azt csak apróbb betűvel írják felette.
Az amazon garanciája a legjobbak között van, még akkor is az érné meg jobban, ha itt olcsóbb lenne valamennyivel a telefon...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#995) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Végre megjött a Brotect Airglass előre-hátra(kamera), este megy is föl. Sajnos ki van vágva a
szelfi kameránál, viszont az eddigi airglassokkal ellentétben az egész kijelzőt fedi és megszokottan nagyon vékony. Ami most van fent azt az Amazonról vettem, az anyaga brutálisan jó, a légy hanyatt baszná magát rajta olyan tükör sima és nullára gyűjti az ujjlenyomatot, viszont nem fed teljesen és alul-felül gyűjti a szöszt, vagyis ott nem tapad fel rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#996) TaylorPro válasza *RLaci* (#995) üzenetére


TaylorPro
addikt

Jöhetne egy link. Köszi! Nekem is rendelni kellene már tokot meg fóliát.

Pixel 8 Hazel

(#997) *RLaci* válasza TaylorPro (#996) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ezt a két pakkot rendeltem, de van nekik többféle verzió/kiszerelés az oldalon. [link] [link]

Szeretem ezt az airglasst, üveg és mégis rendkívül vékony. Könnyű feltenni mert van tartása, illetve visszaszedni is egyszerű, ha esetleg szösz megy alá felrakáskor.

(#998) TaylorPro válasza *RLaci* (#997) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Nem ismertem őket. Igaz már régóta nem fóliázok, de most tervezem. Tokon ezen agyalok, megőrzi a teló egyéniségét hogy látszik az elütő gomb szín szerintem.

Pixel 8 Hazel

(#999) ghiottone válasza *RLaci* (#997) üzenetére


ghiottone
nagyúr

ebayről jobb áron - 3-5 munkanap alatt: [link] Én is használtam több telefonon.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1000) *RLaci* válasza ghiottone (#999) üzenetére


*RLaci*
addikt

De ez egy darabos amit linkeltél, nem?
Én is minden telómra ezt veszem, de mindig közvetlenül a cégtől.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.