Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) *RLaci* válasza Cyborg (#1598) üzenetére


*RLaci*
addikt

Alival az a baj, hogy nagyon lassan jön most meg. Usa Amazon meg drága a szállítás, néztem az 5-höz egy spigen liquidet 14 dodo, a szállítás meg 21 :Y Mennek a picsába :DDD

(#1602) mdraco


mdraco
őstag

Mire készleten lesz mindenhol, addigra black friday lesz :D Ha lesz akció..

(#1603) arcsin válasza mdraco (#1602) üzenetére


arcsin
senior tag

alzán is lehetne akciós, de nem hiszem mert glamour napokon is csak megjelölt dolgokra lehet majd alkalmazni a kuponkódot.

(#1604) xhege


xhege
addikt

A végén felbosszantom magam és megveszem a Pixel 5-öt az ajándék fülessel. Azt lehet tudni, hogy ha azt az ember most előrendeli, akkor mikor lesz kiszállítva?

(#1605) Cyborg válasza *RLaci* (#1601) üzenetére


Cyborg
őstag

Nekem most jönnek szépen az alis cuccok (értsd 1 hónapon belül)
Szeptember elején rendeltem a tokot, fóliát, és hó végén meg is jött.
Addig most ez jó lesz, amíg nem jön meg a következő szett :)

Már régóta akarok rendelni pár kosaras könyvet az usából, amit áshol nem lehet kapni, így majd meglepem magam talán egy jó tokkal, más esetben inkább rendelnék aliról 10 tokot, mint fizetni a postát amcsiból :)

(#1606) Tewe013 válasza *RLaci* (#1582) üzenetére


Tewe013
őstag

Az arra, h érzékelje, h a fényforrás hány Hz-en üzemel és ehhez alkalmazkodik a telefon fényképezés illetve videózás közben.

(#1607) Ricardo válasza s4tch (#1595) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerény készlettel indul a Google Pixel 5

"Az IDC számításai szerint a Google tavaly 7,2 millió készüléket értékesített, ami kissé visszafogottabb eredmény, mint a célként kitűzött 8-10 millió darab,"

"És azt hol olvastad, hogy az európai piacot az amerikai amazonról szeretnék kiszolgálni?"

Ilyet nem mondott senki hogy onnan akarják.
A világ egy erészét le sem sajnálják, aztán Jön hogy az ideiből már nem terveznek annyit, mert a tavalyi sem fogyott úgy ahogy tervezték. talán ha elkezdenék árulni. a világ többi részén is hivatalosan, többet el tudnának adni.

Nem egy Zs kategóriás kínai telefongyártó cégről van szó, hogy külföldről keljen rendelni. egy ekkora cégnél ez blama.

(#1608) xhege


xhege
addikt

Na úgy tűnik hosszas küzdelem után meg lett rendelve a telefon. Végül szerződés nélkül függetlenül a német Vodafoneból lesz meg 350 euróért. :)

(#1609) calamites


calamites
őstag

Nagyon sok helyen nagyon sok embertől olvasom hogy szinte lehetetlen beszerezni Pixel telefont.
Persze aki az elsők között reagál annak nem probléma de ugye vannak hezitálók is.

Kíváncsi vagyok hazai boltokba mikor kerül.

(#1610) vakablak93 válasza calamites (#1609) üzenetére


vakablak93
őstag

Ennek az is oka, hogy Európába csak nagyon korlátozott számban érkezik , ezért cseréltem rendelést én magam is, a német vodánál pl hetedikét mondanak kiszállításnak, de ahol eredetileg rendeltem ott 5 hetet.... :(

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#1611) arcsin válasza vakablak93 (#1610) üzenetére


arcsin
senior tag

Miért érzem úgy, hogy le fogok csúszni róla? :(

(#1612) xhege válasza calamites (#1609) üzenetére


xhege
addikt

Miután Magyarországon hivatalosan nem elérhető, így valóban nem annyira egyszerű a beszerzés, mint mondjuk egy Samsung esetén. Erre rátesz egy lapáttal, hogy a felfokozott várakozás miatt ott is gyorsan elfogy, ahol hivatalosan forgalmazzák. Szerintem a magyarországi megjelenésre (Turbado, Alza) még akár hetekete is lehet várni. Abban biztos vagyok, hogy előbb vagy utóbb lesz itthon is.

(#1613) BiP válasza arcsin (#1611) üzenetére


BiP
nagyúr

Hasonlóan érzek. Közben megy a vacilálás, melyiket. Megy a vacilálás, honnan, stb.stb.

(#1614) arcsin válasza xhege (#1612) üzenetére


arcsin
senior tag

Legyen úgy. Én 4a-t szeretnék fixen, azt már megálmodtam :K Nem tudom, hogy honnan,. usa amazonon már elfogyott a hivatalos helyről, szóval az off. UKból meg inkább nem,( alzán is ugyanannyi lesz) német MM-on elfogyott szintén... :(

(#1615) vakablak93 válasza arcsin (#1611) üzenetére


vakablak93
őstag

Szerintem nem érdemes aggódni , az a hó vége november eleje eléggé általánosnak tűnik , azaz ha jól sejtem akkor jön a kövi szállítmány az EU-ba....legfeljebb akkor megkapod...
Itt a németeknél 3.án olvastam egy cikket hogy elfogytak a készletek... a vodafonnál is csak ezért van, mert nem 1,-én hanem csak pár nappal ezelőtt lett elérhető, de innen is hamar ki fog fogyni szerintem.......

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#1616) xhege válasza arcsin (#1614) üzenetére


xhege
addikt

Nem lesz ez lehetetlen, de ilyenkor türelemből van a legkevesebb (legalábbis nálam ;] ). Tegnap délelőtt a német MM oldalán még volt, kora délután még a Saturnban is. Aztán mire a kinti ismerős rendelt volna sehol nem volt. A német Voda fogadta a rendelést tegnap este, remélem ők kiszállítják. Aztán már csak várnom kell 3 hetet és jön is haza az emberem.... :U
Én sokat vaciláltam, hogy 4a vagy 5 legyen, mert ez a kettő kicsi méretű. Logikusan végig gondolva, az 5 amivel többet nyújt, az nem ér nekem ennyi plusz pénzt. Most úgy döntöttem, ragaszkodok a racionális megoldáshoz, és egy korrekt árú telót veszek a sok túlárazott csúcs után (volt nálam sok minden az elmúlt évben P30 Pro, Oneplus 7T, Pixel 4Xl, iPhone11, most éppen egy Galaxy Note 10+).

(#1617) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Kitartás emberek, Karácsonyig mindenkinek megérkezik ;]

(#1618) MittuDomain_ válasza *RLaci* (#1617) üzenetére


MittuDomain_
őstag

2021 Karácsony?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#1619) *RLaci*


*RLaci*
addikt

UK Amazonon most elérhető [link]
Normál szállítással kb 142-re jön ki.

[ Szerkesztve ]

(#1620) vakablak93 válasza MittuDomain_ (#1618) üzenetére


vakablak93
őstag

ne is mond ilyeneket, most kaptam egy levelet a vodától hogy késni fog ;] , egye fene tavasz óta erre a kis cuccra várok :DD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#1621) s4tch válasza Ricardo (#1607) üzenetére


s4tch
veterán

Hol itt a sírás? Módosítottak a stratégián, aztán ha az sem működik, majd újratervezik a teljes termékvonalat, és lehet, hogy maradnak egy szem referencia készüléknél. A google-nél egyszerre több tucat termék fut, nem szoktak problémázni rajta, ha valamelyik nem jön be.

Nekem inkább úgy tűnik, hogy a sírás a júzerek egy szűk rétegétől érkezik: miért nem lehet itt kapni, miért kerül ennyibe, miért nincs benne nagyobb akksi, miért nem kapott dupla kamerát, miért, miért, miért. :O :DDD Érdekes, hogy elvileg felnőtt emberek mennyire képtelenek megbirkózni egy olyan helyzettel, amire nincs ráhatásuk. Ahogy a topik is mutatja, aki szerette volna, már beszerezhette a telefont, ami most is kapható az angol amazonon. Nekem céges számlával 120e alatt megállna. Kíváncsiságból megvárom a német amazont is, és egy pillanatig nem fog felmenni a pulzusom, ha csak decemberben tudom megvenni a kütyüt. Ez csak egy telefon, szerintem nem éri meg ezen húzni magunkat.

(#1622) xhege válasza vakablak93 (#1620) üzenetére


xhege
addikt

Mikorra ígérték?

(#1623) BiP válasza s4tch (#1621) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem céges számlával 120e alatt megállna.
Neked.

(#1624) mokuc válasza s4tch (#1621) üzenetére


mokuc
újonc

Én a céges számla miatt szerettem volna az Alzától rendelni, még soha nem próbáltam így külföldről.
Van valami trükkje ennek Amazonon amit ismernem kell azon kívül, hogy létrehozok egy Business Accountot? :)

(#1625) calamites válasza s4tch (#1621) üzenetére


calamites
őstag

Emlékszem az elején a Xiaomi telefonokra is így kellett vadászni. Itthon szinte nem is volt sehol.

(#1626) s4tch válasza mokuc (#1624) üzenetére


s4tch
veterán

Vagy business account, vagy a sima fiókba beregisztrálod a céged közösségi adószámát, és onnantól áfa nélküli számlát állít ki az amazon és még néhány prime eladó. Érdemes figyelni checkout során a végösszeget, nem mindegyik eladó követi az egyébként elvárt gyakorlatot.

(#1627) mokuc válasza s4tch (#1626) üzenetére


mokuc
újonc

Köszi, elindítottam a regisztrációt, most már kíváncsi vagyok :D

(#1628) gkozak válasza xhege (#1616) üzenetére


gkozak
tag

Szvsz jól döntöttél! Grat a vásárláshoz! :)

Ne adja Isten, de ha úgy adódna, akkor német Vodához kell garanciális ügyintézés esetén visszavinni? vagy esetleg a magyar is befogadja MM példára?

[ Szerkesztve ]

(#1629) xhege válasza gkozak (#1628) üzenetére


xhege
addikt

Köszi! Sajnos ezt nem tudom megmondani, de majd utána kérdezek. Jó lenne, ha MM mintára menne a dolog...

(#1630) mario1988


mario1988
csendes tag

Egyébként már több francia mobilszolgaltatonal lehet kapni, illetve néhány nagyobb műszaki áruházban is.egységesen mindenhol 350 eur. Pixel 5 október 21 től kapható addig előlehet rendelni.

(#1631) TaylorPro


TaylorPro
addikt

TVC mall jól vizsgázott. Szeptember 23-án kifizettem, ma kézbesítette a DPD. 4a tok, fólia. Mondjuk posta jobb lett volna mert nem voltam otthon. Melóhelyre meg nemszeretem kérni mert addig még kitudja mi lesz.

Pixel 8 Hazel

(#1632) sir0cco válasza mario1988 (#1630) üzenetére


sir0cco
tag

Francia storeból rendelve a megadott időn belűl küldve lesz? Lehet erről tudni valamit?

(#1633) xhege válasza gkozak (#1628) üzenetére


xhege
addikt

A Vodafone telefonon arról tájékoztatott, hogy Magyarországon nem gariztatható a telefon, ha kint veszi meg az ember. Mindenesetre írtam is nekik, mert nem biztos, hogy a telefonközpontos ezt jól tudja, bár az sem kizárt, hogy így van.

[ Szerkesztve ]

(#1634) gkozak válasza xhege (#1629) üzenetére


gkozak
tag

Most beszéltem magyar Vodával, nincs benne az ÁSZF-ben, de üfsz-os szerint IMEI alapján vesznek át készüléket garanciális javításra, és nincs közös Vodás készlet, így a német készüléket csak a német Vodánál lehet szervizeltetni :U

[ Szerkesztve ]

(#1635) fzboxx


fzboxx
senior tag

Sziasztok!
Ezt láttátok? Van valakinek tapasztalata?
[link]
Szállítás 51 vagy 81 USD, ha sürgős lenne
Plusz 27% ÁFA ?
400 USD % ÁFA kb : 122e + 33e = 155e HUF :F

[ Szerkesztve ]

(#1636) xhege válasza gkozak (#1634) üzenetére


xhege
addikt

Nálam ez nem akkora para, mert max kiküldöm a kint élő rokonnak és beviszi az üzletbe. Igaz kicsit több idő és pénz a dolog, de hát bízzunk benne, hogy nem lesz rá szükség.

(#1637) mario1988 válasza sir0cco (#1632) üzenetére


mario1988
csendes tag

Ezt írja a weboldalán

(#1638) xhege válasza fzboxx (#1635) üzenetére


xhege
addikt

Plusz Áfa, ami szerintem így néz ki: (350+51)*1,27=509,27 USD
Kb. 155-160 eFt
Bár lehet a Turbadonál sem lesz olcsóbb, vagy az Alzánál.

(#1639) mdraco válasza fzboxx (#1635) üzenetére


mdraco
őstag

Akkor már inkább az angliai amazon, nem? :)

(#1640) fzboxx válasza xhege (#1638) üzenetére


fzboxx
senior tag

Igen, aztán én is javítottam...
Turbado-nál a 3a most 125e HUF [link]
Szerintem minimum 161 lesz ott is :((

(#1641) *RLaci* válasza fzboxx (#1635) üzenetére


*RLaci*
addikt

Miért venné itt bárki és nem amazonon? :F

(#1642) fzboxx válasza mdraco (#1639) üzenetére


fzboxx
senior tag

Azt nem is néztem eddig. Német Amazont szoktam nézni, onnan már több dolgot is rendeltem.
Köszi.

(#1643) fzboxx válasza *RLaci* (#1641) üzenetére


fzboxx
senior tag

Csak egy kérdés volt.

(#1644) mario1988


mario1988
csendes tag

(#1645) xhege


xhege
addikt

Közben úgy tűnik a német MM-ben megint elérhetővé tették a rendelést jövőheti átvétellel. Elindítottam itt is egy vonalat, így lehet október végére két telóm is lesz (aztán lehet, hogy egy se...). :D Mindegy szerintem itt az aprón el lehet majd adni jó árban az egyiket.

[ Szerkesztve ]

(#1646) fzboxx válasza xhege (#1645) üzenetére


fzboxx
senior tag

Ha úgy lenne, érdekelne.. :R

(#1647) xhege válasza fzboxx (#1646) üzenetére


xhege
addikt

Ha úgy lesz, akkor jelentkezem.

(#1648) fzboxx válasza xhege (#1647) üzenetére


fzboxx
senior tag

Rendben!

(#1649) xhege válasza TaylorPro (#1631) üzenetére


xhege
addikt

A tapasztalatodon felbuzdulva gyorsan rendeltem egy tokot meg 2 fóliát én is onnan. Meglátjuk mikorra ér ide.

(#1650) *RLaci* válasza xhege (#1649) üzenetére


*RLaci*
addikt

Általában két héten belül megjön, sokszor rendeltem már tőlük. Korrekt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.