Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) arcsin


arcsin
senior tag

Próbáltam másik országok alza oldalán a kérdések válaszokban kutakodni. de semmi. Max az, hogy szept vége, október elejére mondták utoljára.

(#1552) Thom! válasza Tewe013 (#1550) üzenetére


Thom!
veterán

Én is így vagyok vele..
Egy jóféle DEX mode-ot rakhatnának már rá és akkor fain volna

(#1553) szabi__memo válasza Prowler (#1548) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az nem is. Erősebb proci, jobb akksi, nagyobb kijelző ami szempont
Nekem a 4a 5g kellene 5g nélkül olcsóbban :)

[ Szerkesztve ]

(#1554) *RLaci* válasza pasta04 (#1549) üzenetére


*RLaci*
addikt

Enyém 143 volt vámmal együtt, egy hónappal ezelőtt.

(#1555) honeker válasza *RLaci* (#1554) üzenetére


honeker
őstag

Gyengül a Ft :W

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#1556) xhege válasza *RLaci* (#1554) üzenetére


xhege
addikt

Nekem a hónap végén érkezik egy 125 ezerért, ha minden jól megy. :K

(#1557) *RLaci* válasza xhege (#1556) üzenetére


*RLaci*
addikt

Az f@sza. Storeból?

(#1558) Prowler válasza szabi__memo (#1553) üzenetére


Prowler
senior tag

Meg tudlak érteni :) Szerintem $299-399-499 lehetett volna a korrekt árazás (4a-4a 5G-5) és akkor tuti vitték volna mint a cukrot. Habár a 4-es széria ára is eléggé lement pár hónap alatt szóval aki tud várni az valószínűleg jól fog járni ha a jövőben ezek közül a telefonok közül választ.

[ Szerkesztve ]

Veremivadék Undorkutya

(#1559) xhege válasza *RLaci* (#1557) üzenetére


xhege
addikt

Media Markt.

(#1560) fzboxx


fzboxx
senior tag

Egy 4a-ra en is vevő leszek, ha Turbado jó árat ad...
Bár ebből kiindulva...:(((
link

(#1561) szabi__memo válasza Prowler (#1558) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hasonlóan erős a jelenlegi Xiaomi telefonom, viszont a rendszer meg a hozzáállás borzalom. Plusz, ha eladnám is még az árát meg kellene duplázni ezekért a hasonlóan erős telókért amin kameralyuk van (ezen nincs). Ha nem ez a teló lenne viszont venném kb azonnal, így viszont kívárok és meglátom. 'Félek' mire lemegy az áruk sokkal jobbak lesznek (persze nem natúr Androiddal) elérhetőek kb ugyanannyiért, pl s20fe. És akkor meg ugye már nem biztos hogy ezen közül lesz.
Kiderül, de azért ezek már olyan árak amit kiadok telóért ha kell egy jó. 200-at elvből sem akarok

[ Szerkesztve ]

(#1562) *RLaci* válasza Prowler (#1558) üzenetére


*RLaci*
addikt

A 4a-t igy is viszik/vinnék mint a cukrot, ha lenne. Az 5 már most best seller a uk amazonon, ahogy a 4a is. Itt Magyarisztánban nagyon megy a sírás az ár miatt, persze külföldön is megemlítik, hogy nem olcsó de az ottani népektől nem nagyon láttam, hogy ennyire menne a rinya.

xhege Kimész, hozzák, küldik? :)

[ Szerkesztve ]

(#1563) TaylorPro


TaylorPro
addikt

A 4A 5G és az 5 közt nem nagy a méretkülönbség. Hátul a kamera lencse alatti szenzor az mi? Fényérzékelő?

Pixel 8 Hazel

(#1564) *RLaci* válasza TaylorPro (#1563) üzenetére


*RLaci*
addikt

PDAF autófókusz

(#1565) xhege válasza *RLaci* (#1562) üzenetére


xhege
addikt

Október végén hazajövő rokon hozza. Majd elugrok érte a karanténjába :D

(#1566) *RLaci* válasza xhege (#1565) üzenetére


*RLaci*
addikt

Igy kérem könnyű jó áron venni :) Majd kidobja neked az ablakon :D

(#1567) Cyborg válasza xhege (#1556) üzenetére


Cyborg
őstag

Sima bankkártyás vásárlás volt?
Én revoluttal fizettem 123at .
Csak összehasonlítás képpen kérdezem, hogy kb. Mennyit hozhat a revoluttal fizetés a konyhára🙂
Nem számoltam utána, de ezek szerint akkor kb majdnem meghozta a posta árát Mo-ra.

(#1568) Prowler válasza *RLaci* (#1562) üzenetére


Prowler
senior tag

Egyetértek, én is vittem volna szívesen, de nem volt kedvem közel 2 hónapot várni rá, így más lett helyette. Értem én hogy covid van meg stb de az hogy ilyen későn tették csak elérhetővé a 4a-t Európában szerintem ön-tökönszúrás a Google részéről. Ettől függetlenül kíváncsi vagyok rá és lehet beruházok egyre a későbbiekben, még úgy is hogy már van másik telefonom.

Veremivadék Undorkutya

(#1569) natë


natë
nagyúr

Külföldön vegyetek, itthon csak januártól. (3 év gari)

(#1570) xhege válasza *RLaci* (#1566) üzenetére


xhege
addikt

Igazából holnapig el kellene döntenem hogy 4a vagy 5 legyen... Holnap délután venné meg nekem. Minden észérv a 4a felé mutat ár/érték arányban, de piszkálja az agyam az 5.... Az a baj, hogy értelmezhető teszt nincs meg az 5ről. Jó lenne látni mit is tud a kamera valójában, mit bír az akksi ilyesmik. Abba az irányba győzködöm magam, hogy most 4a aztán ha akkora durranás lesz az 5, akkor fél év múlva cserélem.

(#1571) xhege válasza Cyborg (#1567) üzenetére


xhege
addikt

A 125 csak egy közelítés volt. Van itthon euró így abban is fizetem ki, szóval nem kell váltanom.

(#1572) badd


badd
tag

Én megvárom a német amazonos megjelenést, annyira nem sürgős nekem, viszont reméltem én is, hogy megjelenik ott október elején. Viszont, ha abból indulok ki, hogy például a gyári 4a tokok megjelenésére a német amazonon október 22 van írva, úgy hogy az angolon már kapható, így szerintem akörül lesz a telefon is fent.

(#1573) *RLaci* válasza xhege (#1570) üzenetére


*RLaci*
addikt

Az a kurva hang :DDD

Ezt neked kell eldöntened, ha nem kellenek az 5 adta pluszok, akkor sztem elégedett leszel a 4a-val is, amit ad azt jól adja.
A 4a akkujából kiindulva az 5-öt 60hz-en használva nagyon jó üzemidőre számitok, de 90hz-en is tisztességes sot-ot remélek. A 4XL-t állandó 90-en használtam 4-5 óra/1,5 nap sot meg volt.
Onnan mennyi lenne az 5, fülest adják hozzá?

(#1574) xhege válasza *RLaci* (#1573) üzenetére


xhege
addikt

Igen a hangok... :D
Nálam a 4XL inkább 5-6 óra között volt 90 Hz mellett. 613 eur a Pixel 5 és nincs ajándék.

(#1575) *RLaci* válasza xhege (#1574) üzenetére


*RLaci*
addikt

100 ezer = 90hz, +1 lencse, +2gb ram, wir ch, 4000-es akku, visszatöltés, IP68, + 0,2 col kijelző, 10%-al erősebb soc, gg6-gg3 helyett, 5g.

Kb ezt kapod pluszban egy 100-asért.
A döntés a tiéd. :)

(#1576) TaylorPro válasza *RLaci* (#1575) üzenetére


TaylorPro
addikt

Én agyalok a 4a 5G-n is. De lehet felesleges mert kb évente úgy is telót váltok.

Pixel 8 Hazel

(#1577) Tewe013 válasza *RLaci* (#1564) üzenetére


Tewe013
őstag

Nem, az flicker sensor.

(#1578) *RLaci* válasza Tewe013 (#1577) üzenetére


*RLaci*
addikt

Azt hittem az, mint a 4-nél.

(#1579) bbendre válasza *RLaci* (#1578) üzenetére


bbendre
őstag

Pixel 5 hands on video [link]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1580) Cyborg válasza xhege (#1571) üzenetére


Cyborg
őstag

Értem, köszi.
...nem érdekes annyira.

...ma meg is érkezett a telefon közben.

...a német címre persze :D

(#1581) Tewe013 válasza *RLaci* (#1578) üzenetére


Tewe013
őstag

A 4-nél sőt még a 3-nál is flicker sensor volt.

(#1582) *RLaci* válasza Tewe013 (#1581) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ja, az a nagyon kicsi? Arra már nem is emlékeztem. :D Az mire is jó?

[ Szerkesztve ]

(#1583) calamites


calamites
őstag

Mivel ez lesz az első Google telefonom szeretném megkérdezni hogy a cég ad e bármi extra szolgáltatást azért mert én az ő telefonjukat használom vagy maradok egy mezei felhasználó.

(#1584) Cyborg válasza calamites (#1583) üzenetére


Cyborg
őstag

"You will automatically receive the latest operating system and security updates for at least 3 years."
"The new Google Assistant writes your e-mails, maintains your shopping list, reminds you of your mother's birthday and helps you get through everyday life relaxed. Speaking of which, of course he also knows the way home.This is the new Google Assistant.The new Google Assistant 1 writes your e-mails, maintains your shopping list, reminds you of your mother's birthday and helps you get through everyday life relaxed. Speaking of which, of course he also knows the way home."
"As a member you have 100 GB of cloud storage, your data is automatically backed up and you can use other exclusive benefits - for the whole family"

Kb ennyit írnak az oldalon.
Mondjuk én a tiszta android, 3év sw támogatás, kompakt méret, és szuper (point and shoot) fotós képességek miatt döntöttem mellette.

(#1585) xhege válasza Cyborg (#1580) üzenetére


xhege
addikt

Leadtam én is a rendelést és a 4a mellett döntöttem. Az 5 plusz funkciói nem érnek nekem (másnak lehet, hogy simán) meg +100 eFt-ot. Aztán majd pár hónap múlva, ha megbánom nézek egy eladót az aprón :D Most már csak október utolsó hetéig kell várnom, hogy megjöjjön a rokon.
Ja és azért a Médei Marktban vetetem meg, mert így a garit az itthoni MM-ben is lehet érvényesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#1586) Cyborg válasza xhege (#1585) üzenetére


Cyborg
őstag

Én is pont ezért döntöttem így :)
Én jól kihúztam eddig a teló vásárlással, Te meg talán megállsz majd egy picit ;] :D
Használjuk egészséggel :)

(#1587) xhege válasza Cyborg (#1586) üzenetére


xhege
addikt

Ha tudnád mennyire szeretnék leállni (és az asszony mennyire szeretné :D )... Egyébként tényleg azt mondom, hogyha droid, akkor Pixel vagy pedig iPhone.

(#1588) xhege válasza Cyborg (#1586) üzenetére


xhege
addikt

Tok és fólia ügyben te mit veszel, ha egyáltalán veszel valamit? Néztem a gyári tokot, de 40-45 eur szerintem húzós érte....

[ Szerkesztve ]

(#1589) *RLaci* válasza xhege (#1585) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ésszerű döntés :) Tok ügyben usa amazonon nézz körül, elég nagy a választék, ott van a legtöbb.

(#1590) mdraco


mdraco
őstag

Megelégeltem a várakozást, gondoltam megrendelem usa amazon-tól, errefel: :W

(#1591) *RLaci* válasza mdraco (#1590) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nem Magyarba rendelted?

(#1592) mdraco válasza *RLaci* (#1591) üzenetére


mdraco
őstag

Erdélybe rendelném, még jobban diszkriminálva vagyunk :U

szerk.: Ahogy nézem, Hungary-ba se rendelhető.

[ Szerkesztve ]

(#1593) Ricardo válasza mdraco (#1592) üzenetére


Ricardo
félisten

Aztán megy a sírdogálás a gyártó részéről, hogy nem megy el annyi pixel, mint amennyit szeretnének. :U

(#1594) *RLaci* válasza mdraco (#1592) üzenetére


*RLaci*
addikt

Uhh, az szívás. :( Érdekes az enyém is onnan van.

[ Szerkesztve ]

(#1595) s4tch válasza Ricardo (#1593) üzenetére


s4tch
veterán

Hol olvastál ilyet? És azt hol olvastad, hogy az európai piacot az amerikai amazonról szeretnék kiszolgálni?

Egyébként is meg lehet rendelni a brit amazonról, onnan beszerezhető a cucc.

(#1596) mdraco válasza s4tch (#1595) üzenetére


mdraco
őstag

£349.00 !== $349.00, átszámolva kb. $450 akkor inkább mevárom a német amazon-t. Még vám és adóval is.

Egyékbként nekem erdélybe 70 dollár körül lett volna a szállítás és adó meg minden. Kellett nekem várni hogy stock-on legyen :D

[ Szerkesztve ]

(#1597) *RLaci* válasza mdraco (#1592) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ja, nem is tudom kosárba tenni.

Igen sajnos uk a legdrágább.

[ Szerkesztve ]

(#1598) Cyborg válasza xhege (#1588) üzenetére


Cyborg
őstag

Jaja, a gyári tok az horror.
Ideiglenesen rendeltem egy ilyet , hogy legyen valami, mikor megérkezik, jól néz ki, kivülről persze, tehát az ára azért tükröz valamit. Fóliából meg egy ilyet
Az USA amazonról akarok majd spigen tokot hozzá, úgyis rendelni akarok pár könyvet is onnan. Így más dolgokkal kötésben annyira nem gáz a posta talán.

szerk.
Látom rlaci71 már meg is írta a tutit :)

[ Szerkesztve ]

(#1599) xhege


xhege
addikt

Na basszus egyelőre szívok. Délelőtt még lehetett rendelni a német MM-ből online. Mire a rokon belépett most: nincs készleten... :W

[ Szerkesztve ]

(#1600) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Ezért mondtam én hogy aki rögtön megrendelte USA amazonról nagyon jól tette. Nekem ráér, amilyen szépen alakul a forint nem fogunk jobban járni.

Pixel 8 Hazel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.