Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#329) kovsol válasza ABE (#328) üzenetére


kovsol
titán

én is így vagyok ezzel teljesen, annyi módosítással, hogy heti 4x megyek edzeni és úgy szoktam, hogy az előző napi pólót veszem fel edzésre, mert ott úgyis csurom egy izzadság leszek és így nem az van hogy napi 2 pólót használok edzés napokon és nadrágot pulcsit meg cserélek ha haza megyek, mert van otthoni viseletem és nem fogok farmerban ülni otthon

más: én laktam együtt többször is albérletben huszon éves lányokkal és a tapasztalatom:
-rendetlenek voltak még jobban mint az általam ismert bármelyik fiú
-mindenhol a sok kurv@ 30cm -es hajakat láttam, még a mosdóban is, mert fésülködés után nem tudta hova tenni hát akkor a lefolyóba? :F
-konyhában az edényeik mindig magas kupacokban álltak és lusták voltak főzni is rendes kaját, ha meg én főztem úgy néztek rám mint valami leprásra
félreértések előtt tisztázzuk: csak lakótársaim voltak nem barátnők így nem fogom elmosni az ő edényeit és nem is fogok főzni neki

és akkor most jöhetnek a női sírások, hogy pedig nem is ilyenek a lányok! na én akkor mondom a férfiak se olyanok mint ami le van írva a kérdésekben! van mind a két nemben ilyen és olyan példa is maga a topic meg tiszta fölösleges így nézve

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.