Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Domxc


Domxc
senior tag

Nem, míg ki nem jön a Mango frissítés, addig fölösleges WP7-et venned, mert bennük vannak alapvető hibák, amik a frissítés után lesznek kijavítva. Szvsz érdemesebb lenne várnod, míg kijön a Nokia N9 és a Mango, vagy ha nagyon nem bírod kivárni próbáld ki a Zune HD-t kornkrétan az is a WP7-re épül csak tudása a iPod Touch szintjén van. :)
Én is úgy voltam vele, hogy Androidra ráuntam, és akkor inkább legyen WP7, de végülis SGS mellett döntöttem, és jól jártam.
Tehát +1 a Touchra addig, amíg ki nem jön a Mango, onnantól kezdve Optimus 7, illetve Nokia N9.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#2) máyköl


máyköl
veterán

Tipikusan az vagy, aki azt hiszi, hogy megunta az iOS -t, majd eladja, és visszasírja... :U

(#3) Thome válasza máyköl (#2) üzenetére


Thome
addikt

pluszegy.

(#4) Def26


Def26
félisten

Mango után jöhetsz. Nekem is Optimus 7 van. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Ha van xboxod akkor külön jó, mert van rajta Live -is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) DEJVID


DEJVID
őstag

Apple cuccról LG-re cserélni? :U
De legalább nem android.

(#6) #19617792 válasza DEJVID (#5) üzenetére


#19617792
törölt tag

troll detected. mi a gond az androiddal a gyártók öntörvényű frissítését leszámítva? amúgy sokkal inkább bármi más, ami nem apple...

(#7) tommjee válasza máyköl (#2) üzenetére


tommjee
senior tag

Kiváncsi vagyok a WP7-re ! Igen kicsit ráuntam az iosre lehet hogy igazad van hogy vissza fogom sírni :) De majd eladom az Optimus7-et és veszek egy Touch4G-t :)
:R

(#8) tommjee válasza Def26 (#4) üzenetére


tommjee
senior tag

Mikorra várható a Mango rá ? :R

(#9) zH.


zH.
senior tag

1 próbát megér, androidra viszont ne.

just be

(#10) #19617792 válasza zH. (#9) üzenetére


#19617792
törölt tag

és miért ne? a szokásos sirámon kívül (update-kérdés) van még valami?

[ Szerkesztve ]

(#11) tommjee válasza #19617792 (#10) üzenetére


tommjee
senior tag

Nem vagyok az android ellen bátyámnak androidos készüléke van ! :R Az már láttam az is jó kis rendszer !

De WP7-re vagyok kiváncsi:) :R

(#12) Domxc válasza tommjee (#11) üzenetére


Domxc
senior tag

Ha kiváncsi vagy nyomogasd, két órán keresztül, olvasgass róla, de ne cseréld le azonnal. :U

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#13) tommjee válasza Domxc (#12) üzenetére


tommjee
senior tag

dehogynem :DDD

;]

vasárnapig még van idő :B

(#14) Domxc válasza tommjee (#13) üzenetére


Domxc
senior tag

Akkor kötelező olvasmányok: Mindent a Windows Phone 7-ről és LG Optimus 7- Az első hetes

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#15) DEJVID válasza #19617792 (#6) üzenetére


DEJVID
őstag

Pont az update, amit leszarok. Egyik épp olyan szar, mint a másik. Akad, szarok az alkalmazások, normális belső memória híjján állandóan ugat, hogy kevés a hely. Ha felmegyek wifire nem akar magától frissíteni, ha mobilneten vagyok azonnal elkezdi.

És az Apple-el mi a baj, hogy annyira ne? Jó anyagminőség és összeszerelés, esetleg a szinte hibátlan os?

(#16) Domxc válasza DEJVID (#15) üzenetére


Domxc
senior tag

"szarok az alkalmazások"

Tök ugyanazok az alkalmazások az iPhone-okon. :U

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#17) #19617792 válasza DEJVID (#15) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Egyik épp olyan szar, mint a másik."

persze az apple tökéletes mi? az agyon korlátozott iossal (ha én testre akarom szabni, akkor teljesen testre akarom szabni)...

"szarok az alkalmazások"

applere is van egy rakásnyi szar...

"normális belső memória híjján állandóan ugat, hogy kevés a hely. "

ezhonnanszívtad? 1GB ROM-mal szerelt telefonokon bőven van hely mindenre. többit SD kari adja.

"Ha felmegyek wifire nem akar magától frissíteni, ha mobilneten vagyok azonnal elkezdi."

user error, nálam akár mobilnet, akár wifi frissít magától. amúgy pl. gmail nem ellenőriz x időnként, push-t használ. ;)

"És az Apple-el mi a baj, hogy annyira ne?"

gusztustalan marketing (ne akarja megmondani mit hogy csináljak, illetve ne kössön semmilyen korláthoz, na meg ne állítson be minden forradalmi frissítésnek....), pofátlan túlárazás és az sznob felhasználók.

" Jó anyagminőség és összeszerelés"

amíg a fényes műanyag jó anyagminőség, akkor gratula, fényes műanyagot tűzzel-vassal írtanám.

"szinte hibátlan os?"

hibátlan? azt ugye tudod, hogy hibátlan os nincs? ;] ha neked egy megszabott, korlátozott os kell, akkor hajrá, szívasd magad. itunes-t kell használni? annál nagyobb hulladékot nem láttam még...

(#18) DEJVID válasza #19617792 (#17) üzenetére


DEJVID
őstag

okos.

(#19) zH. válasza #19617792 (#17) üzenetére


zH.
senior tag

hol van agyonkorlátozva? ott a cydia, addig moddolod amíg akarod. csupán nem 2 fájl kicseréléséből áll az a hatalmas mod. nyilván kurvanagy moddernak érzed magad egy androidos telefonnal.
ahogy hallottam a market tele van mindenféle szarsággal. és nehogy azt mondd, hogy az app store is, mert 100x átláthatóbb, szebb és kevesebb benne a szar.
az ui borzasztó, egy 50k-s telefonba még elmegy, de sgs2-n is hogy néz ki az a rendszer 130k-ért. undorító.
itunesal semmi gond nincs, sync egyszerűen meg van oldva, helyben vásárolhatod a zenéket/appokat, ha kéne valami.
anyagminőség/összeszerelés kurvajó, amikor először fogtam 2g-t nagyon meglepődtem. rohadtul egybevan; nem recseg, ropog az egész. 2g,3g,3gs pedig iszonyat strapabíró.
a sznob felhasználók nem tudom miért bántják a csőröd, nyilván attól sznobok, hogy nem szopnak minden nap a rendszerrel és nem moddolják szarrá.

már a topic elején gondoltam, hogy jön valami androidjoska és bebizonyítja, hogy az apple szar.

[ Szerkesztve ]

just be

(#20) tommjee válasza zH. (#19) üzenetére


tommjee
senior tag

Ez igaz sokan az mondják hogy az iOS zárt addig zárt amíg nincs fent a cydia :) :R

(#21) sp@rtan válasza #19617792 (#17) üzenetére


sp@rtan
senior tag

"itunes-t kell használni? annál nagyobb hulladékot nem láttam még..."

hát nekem meg pont az nem hiányzik, hogy explorerrel/finderrel kelljen felmásolgatni a cuccaimat.. :U

(#22) #19617792 válasza zH. (#19) üzenetére


#19617792
törölt tag

"ott a cydia, addig moddolod amíg akarod."

aha, csak androidnál nem feltétlenül kell belemászni a rendszerbe, hogy testreszabd...

látom nagyon értesz hozzá, hogy azt mondod, hogy két fájl kicserélése... komplett forráskód áll rendelkezésre moddoláskor, kernelt is magam írhatom tovább, akár...

"ahogy hallottam a market tele van mindenféle szarsággal."

ahogy hallottad, aham. tehát 0 tapasztalat, jól van. minden application store tele van szarsággal...

"mert 100x átláthatóbb, szebb és kevesebb benne a szar."

ahogy hallottad az android marketről, de még nem láttad, honnan tudod, hogy nem átlátható? rendesen kategóriákra van osztva minden, top paid, top free oldalak is vannak, szóval ez átlátható. sőt, telefonra specializálva automatikusan szűr is, hogy a telefon által nem támogatott programok nem is jelennek meg.

"itunesal semmi gond nincs, sync egyszerűen meg van oldva,"

azt az egyszerűent én megnézném, egyszer kellett használnom és default beállításként elkezdte összekutyulni a zenéimet a maga logikája(?) szerint. plusz lassú, mint a tetű és bűnronda.

"2g,3g,3gs pedig iszonyat strapabíró."

fényes műanyagtól hányok, ne csicsa legyen az egész.

" de sgs2-n is hogy néz ki az a rendszer 130k-ért. undorító."

talán mert azt a Samsung művelte és nem a Google/OHA...

"a sznob felhasználók nem tudom miért bántják a csőröd, nyilván attól sznobok, hogy nem szopnak minden nap a rendszerrel és nem moddolják szarrá."

hozzáértés dívik ahogy látom, a rendszerrel egyáltalán nem kell szopni, moddolni, nemtudom melyik agyament appletroll találta ki.

sznob miért? mert akkora pofája van és olyan szinten beképzelt a legtöbb, hogy péklapáttal verném halálra. én is gondoltam egyből, hogy jönnek a kis rózsaszínködbenélő appletrollok és mondják a magukét...

(#21) sp@rtan: ízlések és pofonok, de amíg a legegyszerűbb natív fájlműveleteket végezni és nem kell hozzá semmit sem telepíteni (pláne nem egy akkora böhöm fost, mint az itunes), addig az a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#23) joey04 válasza máyköl (#2) üzenetére


joey04
titán

ezért veszek én mindig iPhone mellé valamit. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) zH. válasza #19617792 (#22) üzenetére


zH.
senior tag

felőlem rághatod a szart estig, akkor sem lesz igazad. egyébként pedig látszik, hogy még életedben nem használtál iphonet, vagy kevés ideig/bal* módon.

"aha, csak androidnál nem feltétlenül kell belemászni a rendszerbe, hogy testreszabd..."
who cares?

"ahogy hallottad, aham. tehát 0 tapasztalat, jól van. minden application store tele van szarsággal..."
szóval nem elég, hogy rengeteg helyen láttam, mondták, nekem is tapasztalnom kell, hogy feltudjam hozni érvként.

"ahogy hallottad az android marketről, de még nem láttad, honnan tudod, hogy nem átlátható? rendesen kategóriákra van osztva minden, top paid, top free oldalak is vannak, szóval ez átlátható. sőt, telefonra specializálva automatikusan szűr is, hogy a telefon által nem támogatott programok nem is jelennek meg."
ki mondta, hogy még nem láttam? innentől kezdve ez az egész bekezdés felesleges.

"azt az egyszerűent én megnézném, egyszer kellett használnom és default beállításként elkezdte összekutyulni a zenéimet a maga logikája(?) szerint. plusz lassú, mint a tetű és bűnronda."
critical user error, hogy nem tudsz csinálni egy playlistet és rásyncelni.
lassúnak lassú, rondának nem.

"fényes műanyagtól hányok, ne csicsa legyen az egész."
ilyenekkel égeted be az androidfanboy formád. az iphone hol csicsa? full minimál az egész, 1 lock és home gomb van az egészen. nem hinném, hogy nem kelt elég minőségi érzetet.

"talán mert azt a Samsung művelte és nem a Google/OHA..."
és ez engem, mint egyszerű usert aki telefont vesz és használja mennyire érdekel szerinted?

"sznob miért? mert akkora pofája van és olyan szinten beképzelt a legtöbb, hogy péklapáttal verném halálra."
fú, neked aztán tényleg nincs életed. általánosítani még mindig hülyeség.

örülnék, ha erre a hsz-emre nem reagálnál. thx.

[ Szerkesztve ]

just be

(#25) #19617792 válasza zH. (#24) üzenetére


#19617792
törölt tag

pont ezért mondtam a felhasználókról azt amit, nem képesek más véleményét még elfogadni sem.

akkor azt írd észkombájn, hogy használtad már, nem azt, hogy hallottad...

"critical user error, hogy nem tudsz csinálni egy playlistet és rásyncelni.
lassúnak lassú, rondának nem."

critical user error? ha én zenét akarok feltenni telefonra, akkor nem akarok hosszú workaroundot amíg az nem úgy működik normálisan ahogy én akarom. éppen ezért mondom, hogy megszabott, ne az apple és szoftverei döntsék el, hogy én mit és hogyan akarok csinálni én magam uralom a dolgokat. amúgy playlistet nem használok, helyette inkább foldereket böngészem (id3 tagek is minden esetben rendben vannak, amit egyik szoftver sem képes korrekten kezelni)... érdekes, hogy bevált módszer és tökéletesen működik. egyébként honnét veszed, hogy nem tudok playlistet csinálni? látom megmondod mindenkiről a frankót...

"ilyenekkel égeted be az androidfanboy formád."

haha, nagyobb kreténség nem jön össze?

"az iphone hol csicsa?"

a fényes műanyag a csicsa. nekem ne csillogjon és nem akarom az ujjlenyomataimat mindenütt viszont látni.

"nem hinném, hogy nem kelt elég minőségi érzetet."

mivel szétszedni sem lehet egyszerűen, könnyű jól összerakottat építeni.

"örülnék, ha erre a hsz-emre nem reagálnál. thx."

apple userekről tett véleményem másodszor ütközik ki. ahogy látom nem tudod elviselni, ha valaki más véleményen van mint te és nem bólogat minden szavadra elfogadóan...

[ Szerkesztve ]

(#26) zH. válasza #19617792 (#25) üzenetére


zH.
senior tag

ez szánalmas, egy normális indokod nincs. maradj a blade-nél, mindenki jobban jár. ;)

[ Szerkesztve ]

just be

(#27) #19617792 válasza zH. (#26) üzenetére


#19617792
törölt tag

én inkább az olyant nevezném szánalmasnak, amikor valaki egy ilyen hsz-szel próbál védekezni, mikor kifogyott az érvekből. azt remélem nem kell dedósoknak való módon elmagyaráznom, hogy nekem nem nyalják ki a seggemet egy ájfónnal, és a blade és egy iphone ára között nagyságrendi különbség van...

te meg maradj meg a rózsaszínködvilágodban, éretlen tini...

az apple userektől tett kijelentésem már 3. alkalommal van megalapozva... nagyon meg akarod mondani a frankót.

[ Szerkesztve ]

(#28) zH. válasza #19617792 (#27) üzenetére


zH.
senior tag

"én inkább az olyant nevezném szánalmasnak, amikor valaki egy ilyen hsz-szel próbál védekezni, mikor kifogyott az érvekből"
vagy esetleg semmi kedvem estig trollkodni, úgyis törölve lesznek a hozzászólások.

"te meg maradj meg a rózsaszínködvilágodban, éretlen tini..."
megy aláírásba, thx.

just be

(#29) máyköl


máyköl
veterán

Mindig az Apple a hibás mindenért... :D
2012 -ben is miattuk lesz világvége.

Earl, nem akarlak elkeseríteni, de borzasztó nagy butaságokat mondasz.

(#30) EczkE


EczkE
addikt

iOS jobb mint az Android. Tapasztalat.

Legalábbis nekem, aki nem ért a moddoláshoz stb. Kivettem a dobozból és megy mint az álom. Nem akad, nem lassul.

Asszem mindenféleképpen!

(#31) máyköl válasza #19617792 (#22) üzenetére


máyköl
veterán

Na, van időm leírni is a véleményem...

"aha, csak androidnál nem feltétlenül kell belemászni a rendszerbe, hogy testreszabd" Miért, az androidban minden megvan, ami csak kell? Nincsenek is egyáltalán hiányosságai? Legalább az iOS -ben van egy módszer, amivel lehet ezeket pótolni.

"ahogy hallottad az android marketről, de még nem láttad, honnan tudod, hogy nem átlátható" Én viszont láttam már az Android marketet, és sokkal rosszabb/átláthatatlanabb mint az AppStore. Sokkal kezelhetőbb az utóbbi. Ez tény.

"plusz lassú, mint a tetű és bűnronda."
Mihez képest lassú. 98 -as Windowson én sem erőltetném. Vistán tökéletesen fut. A design pedig elég szubjektív dolog, nekem semmi gondom vele.

"fényes műanyagtól hányok, ne csicsa legyen az egész"
Hát a 3G/3GS tényleg ócskább mint a 2G vagy a 4. De fogj a kezedbe egy iPhone 4 -et majd egy Galaxy S II -őt. Sírsz a fájdalomtól, olyan gagyi a Galaxy S II. Vicc, hogy 150 ezerért adnak egy full műanyag, undorító anyagból készült telefont.
Az iPhone 4 -nek üveg hátlapja van, és fém oldala. Ez minden, csak nem gagyi.

De a vicc az, hogy egy iPhone 3G műanyag háza is százszor jobb, stapabíróbb, mint a Galaxy S II -é, ami kb. 4x annyiba kerül.

Ja, és akkor az Apple -nek vannak elszállt árai?

Amikor kaptam egy iPhone 2G -t (és egyben az első iOS cuccom), annyira alap volt minden, hogy mi hol van, merre kell mennem, hova kell kattintanom. Pedig soha nem használtam előtte semmilyen iOS cuccot. Most nálam van lassan 3 napja egy HTC Desire HD, és megőrülök, össze-vissza van minden, kusza az egész rendszer.

Lehet, hogy az Apple valamivel drágábban adja a cuccait (ami szerintem nem igaz), de legalább hajt a minőségre. Mert azt a könnyű kezelhetőséget, amit megalkotott az Apple, azt senki nem tudta még megcsinálni rajta kívül.
De nem is értem, hogy miért drágák az Apple cuccai.

iPhone 4 - 100-120 ezer Ft. jelenleg használtan. Az említett Galaxy S II is ennyi, a baj az, hogy feleannyit nem ér. A másik, meg az, hogy érthetetlen módon, de tartják az árukat az Apple cuccai. 1 éve ugyanannyiba került egy sima Galaxy S, mint az iPhone 4. Most mi van? Ugyanannyiba kerül a Galaxy S II mint az iPhone 4, a sima Galaxy S pedig valahol 50-60 ezer Ft. között kullog.
Ha meg drágállja valaki az iPhone 4 árát, megveheti a használt 2G -t is 30 -ért, ami szerintem egy Galaxy S -t megesz reggelire.

Nem vagyok Apple fan, nem vagyok iPhone fan. Volt már iPhone 2G -m, 3G -m, 3GS -em, 4 -em (jelenleg is az van).
Emellett nem egy Androidos telefon fordult meg nálam, valamint próbálgattam őket. Jó pár HTC, Galaxy S I - II, Lg Optimus 2X, ZTE Blade, stb.
De úgy gondolom, hogy egyetlen egy telefon sem veszi fel jelenleg a piacon a versenyt a több mint egy éves iPhone 4 -el. Messze a legjobb, és messze vezeti a mezőnyt az I4. Nem véletlenül nem adta ki júniusban az Apple az új iPhone -t, tudják, hogy az i4 simán versenyképes, pedig több mint egy éves modell, ismétlem.

(#32) #19617792 válasza máyköl (#31) üzenetére


#19617792
törölt tag

1. nincs tele alapból húszmillió appal, de nem is kell, bővíthető, mint bármi más...

3. bármelyik normális lejátszóhoz képest tetűlassú.

4. mind az SGS, mind bármely más készülék (illetve bármilyen termék esetén) esetében is rosszul vagyok a fényes műanyagtól. samsungot sem vennék főként a touchwiz miatt. a drága telefon háza ne tartalmazzon fémen kívül mást, üveget se. nincs kedvem tokot meg egyebet is varázsolni hozzá, hogy ne karcolódjon ha teszem azt aprópénz, vagy lakáskulcs mellé kerül a zsebemben...

"Amikor kaptam egy iPhone 2G -t (és egyben az első iOS cuccom), annyira alap volt minden, hogy mi hol van, merre kell mennem, hova kell kattintanom. Pedig soha nem használtam előtte semmilyen iOS cuccot. Most nálam van lassan 3 napja egy HTC Desire HD, és megőrülök, össze-vissza van minden, kusza az egész rendszer."

már miért lenne kusza? mert nem pixel pontosan ugyanott van minden iOS-en? érdekes, én az alap Androidon is azonnal kiigazodtam...

hajt a minőségre, odanerohanjak...

"Lehet, hogy az Apple valamivel drágábban adja a cuccait (ami szerintem nem igaz)"

burzsoáziában persze az Apple nem drága...

"Mert azt a könnyű kezelhetőséget, amit megalkotott az Apple, azt senki nem tudta még megcsinálni rajta kívül."

könnyű kezelhetőség, egy Androidon, Badan, WP7-en mi a nem könnyen kezelhető? mert nem ugyanúgy néz ki, mint az iOS?

annyi biztos, hogy ha valaki a közelemben hagy őrizetlenül egy apple cuccot, azt kérdés nélkül megsemmisítem.

[ Szerkesztve ]

(#33) máyköl válasza #19617792 (#32) üzenetére


máyköl
veterán

3. Na jó, de az itunes nem egy VLC, vagy egy Windows Media Player, 1000 más dologra való...

4. Miért, te mit használsz? Üveggel nekem semmi bajom, sőt, a műanyagot is el tudom viselni, ha nem a Galaxy S szintű, ocsmány, undorító műanyagról van szó.

Nem, nem azért kusza, csak akárhányszor belépek a menübe, keresnem kell az Appokat, és fél perc eltelik mire megtalálom ebben az átláthatatlan menüben. Tekerhetem le az ujjammal, mint az őrült, aztán ki tudja nem tekertem -e túl rajta. iOS -nél egyet lapozol jobbra, és ott vannak a mappák, 1-2 másodperc alatt megtalálod amit keresel.

"hajt a minőségre, odanerohanjak..."

Ezt cáfolni nem lehet, ez is tény. Az Apple 3x minőségibbre csinálja meg a termékét, mint a többi más gyártó.

Ja, és még valami. Az iPhone 4 retina kijelzőjét sem veri le szerintem egy okostelefon sem. A DHD kijelzője is undorító az iPhone 4 kijelzője mellett. Érintésre is teljesen más. Elkezdtem a DHD netezni, folyton félre nyomtam. iPhone -on 95% -ban eltalálom azt, ami a kijelző 1-2% -át tölti csak ki, DHD -n agyon kell zoomolnom, hogy arra kattintsak, amire szeretnék is.

Volt már iOS terméked?

(#34) Domxc válasza máyköl (#33) üzenetére


Domxc
senior tag

"Nem, nem azért kusza, csak akárhányszor belépek a menübe, keresnem kell az Appokat, és fél perc eltelik mire megtalálom ebben az átláthatatlan menüben. Tekerhetem le az ujjammal, mint az őrült, aztán ki tudja nem tekertem -e túl rajta. iOS -nél egyet lapozol jobbra, és ott vannak a mappák, 1-2 másodperc alatt megtalálod amit keresel."

Erre való a Launcher, amit le tudsz tölteni a Marketből. (pl.: ha hasonló kialakítást akarsz mint az iPhone-é akkor a GO Launcher EX) :U

"Az iPhone 4 retina kijelzőjét sem veri le szerintem egy okostelefon sem."

Na ide illik példának az SGS-eké. Szvsz 100x szebb képet ad, mint a i4, és ott el is találod zoom nélkül rá tudsz kattintani arra amire szeretnél.

[I"]Volt már iOS terméked?"

Volt, nem vagyok se Android se, iOS fan. Van egy iPod Touchom ennyi a tapasztalat, mindez 2-3 éve, plusz ugye jelenleg is egy Mac Miniről irók, és az ismerősi köreimben mindenkinek csak iPhone-ja van.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35) #19617792 válasza máyköl (#33) üzenetére


#19617792
törölt tag

3. médialejátszás, sync, update/install, nagyon sok dolog ám...

4. sajnos műanyagot, de legalább nem papírvékony fényes förmedvényt.

mappákat az appok számára létre lehet hozni androidon is...

tény? inkább ne röhögtess...

"Érintésre is teljesen más."

talán mert más anyag?

"Elkezdtem a DHD netezni, folyton félre nyomtam."

user error

nem volt, de nem is lesz... nővéremnek van egy ipod nanoja, ennyi bőven sok volt az appleből... túlbonyolított, használhatatlan talicska...

[ Szerkesztve ]

(#36) máyköl válasza #19617792 (#35) üzenetére


máyköl
veterán

Ha nem haragszol, nem folytatnám ezt a vitát, úgyse tennék a végére pontot. Most szintén tudnék válaszolni a soraidra, de minek?

"nem volt, de nem is lesz"
Itt van a probléma. Sokan úgy vélekednek sokáig, mint te, majd vesznek egy iOS cuccot, és máshogy látják rövid időn belül a dolgot. Persze ha ennyire undorodsz tőle, akkor reménytelen eset vagy. Én android -ot nem vennék magamnak soha, nem vagyunk egyformák.

Azért érdemes megnézni az arányokat, hogy hányan váltanak android -ról iOS -re, és fordítva... De biztos van erre is magyarázatod.

(#37) zH. válasza máyköl (#36) üzenetére


zH.
senior tag

fanboy.. kár etetni.

just be

(#38) Domxc válasza máyköl (#36) üzenetére


Domxc
senior tag

"Azért érdemes megnézni az arányokat, hogy hányan váltanak android -ról iOS -re, és fordítva"

Az Androidosok utálják az iOS-t, az iOS felhasználók a Droidot. A többi 20-30% pedig, a különc.

(#37) zH. Nem azért, de rólad is joggal hihetik ezt a kommentjeid alapján.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#39) #19617792 válasza zH. (#37) üzenetére


#19617792
törölt tag

és akkor te mi vagy applezombi? inkább bújj vissza a lyukadba... máyköl legalább értelmesen nyilatkozott...

(#36) máyköl: a véleményem akkor se változna, ha történetesen lenne apple cuccom, ugyanis még jobban a pokolba kívánnám az apple cuccokat. meg ha lenne apple cuccom akkor már nem lenne. ;]

[ Szerkesztve ]

(#40) Zsom! válasza Domxc (#34) üzenetére


Zsom!
tag

Nekem ez az egyetlen ami tetszik az androidban, néha megnézem az androidos témázgató topikot nagyon sok jó van.

Én használtam spicát ipod touch 3g mellett és nekem iosen minden jobban kézre állt, pedig a spicát többet használtam, mivel azt vittem csak minden nap magammal. Az ipod kezelését 1-2 nap alatt megszoktam, az androidét több mint 2 hónap alatt sem sikerült teljesen, ezt embere válogatja, nem tetszhet mindnkinek minden rendszer.

Eredeti témához:

A wp7 nekem is tetszik, nagyon kipróbálnám, de szerintem nem tudna áttéríteni.

[ Szerkesztve ]

(#41) tommjee válasza máyköl (#29) üzenetére


tommjee
senior tag

fail :DDD

(#42) zH. válasza #19617792 (#39) üzenetére


zH.
senior tag

magadból indulsz ki. nekem a leírtak miatt nem tetszik az android, ettől függetlenül nincs bajom vele, nyilván a sgc2 sem szar, csak nem jön be. ellenben veled, aki 0 tapasztalattal írja a hülyeségeit.

"túlbonyolított, használhatatlan talicska..."
"annyi biztos, hogy ha valaki a közelemben hagy őrizetlenül egy apple cuccot, azt kérdés nélkül megsemmisítem."

ilyenek után mit várják tőled? nincs értelme vitatkozni veled, csodálom, hogy van, aki lesüllyed a szintedre és megpróbál meggyőzni.

[ Szerkesztve ]

just be

(#43) Domxc válasza Zsom! (#40) üzenetére


Domxc
senior tag

Igen, én is maximálisan személyre szabtam a Blade-t, ellentétben a GS-t. Az első indok, hogy tetszett, a második pedig, hogy nincs jelenleg WiFi ;] :DDD

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#44) #19617792 válasza zH. (#42) üzenetére


#19617792
törölt tag

te meg androidot nem használtál huzamosabb ideig és csak hallomásokra, ötperces próbákon látottakra építesz... akkor kinek is van 0 tapasztalat?

látom fáj, hogy nem vagyok apple fan és nem helyeselek minden mondatodra. a te szinted se különb nehogy azt hidd...

(#45) zH.: "olvasott, látott" tényeid is ugyanúgy hülyeségek (bocsánat: kreténségek, mert nálad a kreténség a megfelelő kifejezés), szóval kvittek vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#45) zH. válasza #19617792 (#44) üzenetére


zH.
senior tag

én olvasott, látott tényeket írtam le, te pedig hülyeségeket. pont.

[ Szerkesztve ]

just be

(#46) umek7 válasza zH. (#45) üzenetére


umek7
őstag

Kettőtök közül nem Earl007 a fanboy, hanem te, de nem állok le veled még én is társalogni, nincs értelme.

(#47) zH. válasza umek7 (#46) üzenetére


zH.
senior tag

jaj, csak nem egy androidos. :DDD :DDD

just be

(#48) umek7 válasza zH. (#47) üzenetére


umek7
őstag

Helyesebben Androidos is, de ez téged úgy sem érdekel. Earl te meg tudhatnád már hogy egy apple fanboyyal kikezdeni csak időpocsékolás, ezért megpróbálok nem beleesni ebbe a hibába. :)

(#49) zH. válasza umek7 (#48) üzenetére


zH.
senior tag

jaj, nem olvad el a fagylalt ilyen melegben?

just be

(#50) Chosen válasza Domxc (#34) üzenetére


Chosen
addikt

"Na ide illik példának az SGS-eké. Szvsz 100x szebb képet ad, mint a i4, és ott el is találod zoom nélkül rá tudsz kattintani arra amire szeretnél."[

Maximum az SGS2, de az 1 azért hagy némi kívánnivalót maga után: [link]

Mod: Jelenleg mindhárom rendszerből van egy itthon (WP7, iOS, Android) sőt nemrég kelt el a Badás Wave-em, tehát azt hiszem mondhatok objektív véleményt. :D

[ Szerkesztve ]

(#51) PierNight


PierNight
aktív tag

amúgy külföldi fórumokon is ez megy? hogy mindenki késsel rohanna a másiknak mert ő egy más mobil oprendszert használ? ez rohadt unalmas :D
a világ nem változik, régen a papok térítettek és öltek ha másban hittél most ugyan ez van modernebb kiadásban :D
amúgy, volt touchom meg nano-m és nekem bejött, és jelenleg (kb 4 hónapja) androidom van, de most a nyár végi frissítésnél vissza állok ios-re. az tény h android marketen több a szar (vagy kevesebb az igényes program) és az sem elhanyagolható szempont, hogy pl veszek egy iphonet 2 év múlva majdnem ugyan annyiért el tudom adni (mint az előfizus ár) míg ez a többi gyártó csúcs mobiljairól nem mondható el. Így lényegében csak egyszer kell drágán megvenni.

(#52) tommjee válasza PierNight (#51) üzenetére


tommjee
senior tag

+1 :R

(#53) Thome


Thome
addikt

Add el a taccsot, a pénzt meg kurvázd el. Problem solved.

(#54) tommjee válasza Thome (#53) üzenetére


tommjee
senior tag

korrekt :DDD végre egy értelemes válasz :R

[ Szerkesztve ]

(#55) Zsom! válasza tommjee (#54) üzenetére


Zsom!
tag

Akkor végülis hogy döntöttél?

[ Szerkesztve ]

(#56) Domxc válasza Zsom! (#55) üzenetére


Domxc
senior tag

#53 mellett. :D Ahogy ismerem, olyan makacs, hogy a winfos 7 lesz mango előtt, hahaha.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#57) tommjee válasza Zsom! (#55) üzenetére


tommjee
senior tag

Vasárnapig várok a döntésemmel ! Nézegettem sokat az Optimus 7-et egyre jobban tetszik ! :R

Lehet lesz belöle valami ! Ha összejön akkor úgyis írok róla :) ios utána wp7...:D :R

(#58) Domxc válasza tommjee (#57) üzenetére


Domxc
senior tag

"Nézegettem sokat az Optimus 7-et egyre jobban tetszik ! :R"

Ja, én is így voltam vele, míg ki nem próbágattam az SGS-t. :D Pl.: Most win7-es Launchert tütüttem.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#59) Thome


Thome
addikt

Cseréld androidra. Adok érte egy X8-at.

;]

(#60) Zsom! válasza tommjee (#57) üzenetére


Zsom!
tag

Értem. Én MM-ban nyomkodtam egy tíz percet, az alapján tetszik, de nem váltanék (egyelőre) wp7-re. :N

[ Szerkesztve ]

(#61) darál0w


darál0w
Jómunkásember

látom meg a szokásos IOS és Android vita.

nekem csak 1 kérdésem van....milyen telefonod van?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#62) Thome válasza darál0w (#61) üzenetére


Thome
addikt

Elszabtad, iOs vs WP7. :DDD

Néha befigyel a zöld kis nyomorék is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63) darál0w válasza Thome (#62) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem...olvass bele...IOS vs Droid vita megy. :P

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#64) Thome válasza darál0w (#63) üzenetére


Thome
addikt

Lebuktam. Nem olvastam végig... :DDD

(#65) darál0w válasza Thome (#64) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát le. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#66) tommjee válasza Thome (#59) üzenetére


tommjee
senior tag

kettőt ?

:P

(#67) Brown ügynök válasza DEJVID (#15) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

És az Apple-el mi a baj, hogy annyira ne?

Pl. ez:
[link]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#68) Thome válasza tommjee (#66) üzenetére


Thome
addikt

1 van... :DDD

(#69) tommjee válasza Thome (#68) üzenetére


tommjee
senior tag

:DDD :R

(#70) darál0w válasza tommjee (#69) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

milyen telefonod van?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#71) DEJVID válasza Brown ügynök (#67) üzenetére


DEJVID
őstag

omg androidon is most volt valami adatlopós szar. nehogy már ez legyen kizáró ok.

(#72) #19617792 válasza DEJVID (#71) üzenetére


#19617792
törölt tag

az annyi, hogy 2.3.4-nél régebbieknél a google acc synces részeknél wifin nem https/ssl-en megy a sync, így a jelszó könnyebben "törhető".

(#73) tommjee válasza darál0w (#70) üzenetére


tommjee
senior tag

e250 ;]

(#74) 3XV


3XV
tag

Ugyan nem épp mai a téma, de sikerült azóta dönteni?

(#75) tommjee válasza 3XV (#74) üzenetére


tommjee
senior tag

maradok a a touch mellet még ! várok szeptemberig és megnézzük mit alkot az apple :) :R

Nem rossz a WP7 de még elég kezdetleges :R

amiért ezt leírom azt fogják írni hogy még egy ios fan !

De tényleg szerintem nincs jobb rendszer az ios-nál !! Próbáltam androidot nem rossz de akkor sem az igazi

De mindenkinek mások az elvárásai :) Ha mindenki ugyan azért szeretné a készülékét akkor mindenkinek ugyan olyan lenne :DDD

(#76) 3XV válasza tommjee (#75) üzenetére


3XV
tag

"megnézzük mit alkot az apple" ...és a microsoft :)

(#77) darál0w válasza tommjee (#73) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na olyanja volt bnőnek..azzal tényleg csak telefonálni lehet. :DDD

sztm vegyél egy normális telefont, ami mindent tud. allin1

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#78) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Inkább droidra váltanál.
Kitárúlna a világ.
A beszűkűlt zártság után fellélegezhetnél. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#79) Brutális eb válasza máyköl (#31) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Most nálam van lassan 3 napja egy HTC Desire HD, és megőrülök, össze-vissza van minden, kusza az egész rendszer."

Te vagy a héten a harmadik link akitől ekkora botorságot hallok.
Ember! te és a többiek.
Nem a rendszer keszekusza hanem ti szoktatok máshoz.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#80) tommjee válasza Brutális eb (#78) üzenetére


tommjee
senior tag

Nincs bajom az Androiddal de szerintem az android nem annyira élvezhető alsókategóriás telókon ... Galaxy S-től felfelé kinyílik a világ

De egy ZTE Bladenél csak egy kicsi lyuk van csak :DDD

(#81) #19617792 válasza tommjee (#80) üzenetére


#19617792
törölt tag

én úgy gondolom, hogy az Androidnál egy ZTE Blade (vagy Huawei U8650, ami ugyanaz, csak HVGA kijelző) legyen a legeslegalja, amire Androidot raknak (illetve vesz a vásárló), mert ezeken már egész jól - még ha nem is röccenésmentesen - használható, de árukhoz képest vállalható. az ennél gyengébb telefokon néha elég lassú az Android, de még mindig inkább Android legyen rajtuk, mint valami saját fejlesztésű zárt szutyok... :)

(#82) tommjee válasza #19617792 (#81) üzenetére


tommjee
senior tag

" mint valami saját fejlesztésű zárt szutyok"

+1 :)

(#83) tommjee válasza #19617792 (#81) üzenetére


tommjee
senior tag

Lehet veszek az iPod helyett egy Galaxy S WIFI 5.0-t ! :K

(#84) P-SZ-S válasza tommjee (#83) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Annyi erővel már galaxy tabot is vehetsz. 4,3" -ig telefonok, 4,3" felett már táblák. Nem véletlenül álltak meg a gyártók pont ennél a méretnél, eddig beszélhetünk kompakt, hordozható eszközökről. De egy Galaxy S 5.0-t nem tudsz előkapni a buszon hogy gyorsan számot válts rajta...

(#85) jack96


jack96
csendes tag

Sziasztok!
Bocs, ha rossz helyre írok, de lenne egy problémám az iPod Touch 4G-el, azon belül az iOS-al.

Hogyan frissítsem iPod Touch 4G-met iOS 4.3.3-ról 4.3.5-re?
Régen az iTunes 4.3.4-t mutatott szoftverfrissítésnél, de mindig elutasítottam mert nem volt rá szükségem, így valamiért a 4.3.5-el kezdett el zaklatni. Úgy döntöttem, hogy mégis csinálok egy frissítést, de amint letöltötte az iOS-t, rögtön egy hibaüzenet fogadott a kapcsolatom kapcsán, pedig USB-vel csatlakoztatva volt az iPodom a géphez. És minden egyes alkalommal ezt csinálja rámegyek az updatetra, elfogadom a licenszerződést, letölti majd hibaüzenet. Kérlek segítsen valaki!

(#86) EczkE válasza jack96 (#85) üzenetére


EczkE
addikt

Ide írj. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#87) gzbotii


gzbotii
veterán

Lehet, hogy mar targytalan, de szerintem simman megeri ;)
(volt 3 WP-s telom is meg 3GS-em is ;) )

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#88) EczkE válasza gzbotii (#87) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

(#89) gzbotii válasza EczkE (#88) üzenetére


gzbotii
veterán

Ujra? :))

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#90) EczkE válasza gzbotii (#89) üzenetére


EczkE
addikt

Ahányszor csak kell. :DDD :R

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.