Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Ez nem tudom, mi de nincs túlbonyolítva grafikailag.
Earth Defence Force 2017. Akinek tetszett a Serious Sam 1, ez is fog!

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2) mave13 válasza szaszlaci (#1) üzenetére


mave13
őstag

Köszi, most már ezt is tudom. Néztem képeket róla, a grafika valahogy nem jött át a helyszínen. Lehet, hogy nagy hiba, de nekem a Serious Sam is kimaradt, és azt hiszem, ez is ki fog. :)

Icewolf || kósza ||

(#3) mepet


mepet
addikt

Köszönjük a cikket, már tudjuk, hova nem kell menni. :C
Az európai emberek nem bírják az ilyen órás sorokat, az tuti...

[ Szerkesztve ]

(#4) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Érdekes cikk volt, köszi!(bár, elfért volna még némi cosplay csajóca ;) )
Egy ilyen rendezvényre egyszer én is szívesen elmennék. És valszeg' az lenne az utsó' alkalom is, lehet bármilyen érdekes, de a tömegtől herótom van.

...elmúlik...

(#5) Lacces


Lacces
őstag

Te mázlista :D Japán csajokról több kép is jöhetett volna. :D
Amúgy köszönjük a cikket! :R

(#6) vida14


vida14
csendes tag

Helo!
Valóban sokan összazsúfolódtak. Nehéz elhinn, hogy ez a tömeg egyáltalán hogyan tudott eljutni ahhoz a standhoz, ahova akart. Mindenesetre speciel a játékkiállítások és a különféle elektronikus kütyü újítások sosem hoztak lázba. (Bár ez egyéni probléma.) De azért érdekfeszítő volt ilyenről is olvasni. Köszönöm!

(#7) BatchMan


BatchMan
senior tag

Látom Te is úgy jártál, hogy a kiállításon újat már nem találsz, ahhoz a kevés újhoz meg már nem lehet hozzáférni a tömegtől. Így vagyok én az ipari kiállításokkal is. Azt gondolom, előbb utóbb már csak a show marad, a csajok, ismerős cégnél esetleg egy ingyen cola.
Ha szociológus vagy ebből sokat profitálhatsz, de szakmai vonalon már kevesebbet.
A kiállítók szoktak panaszkodni a drága helypénzre, ugyanis nehezen kimutatható, hogy van-e bevételnövelő hatása a jelenlétnek. Sorvad ez az üzletág is saját kapzsiságától.
Remélem Japánban jól érezted magad, egyszer megnézném közelebbről is...

(#8) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Japan orias kiraly lehetett, oregem..

furak voltak viszont a kiallitasrol keszult kepek, olyan ures egy ilyen kiallitashoz kepes - termeszetesen nem az embermennyisegre gondolok itt, az booooven ellensulyozta :DD

a mobile gaming az engem sem igazan izgat, maximum az igazan innovativ jatekok es azon egyszeruen iranyithato, kevesbe bonyolultak, amik egy ilyen eszkozon elfernek, mert valljuk be, az FPS az nem ide valo, legalabbis nem itt iranyithato a legjobban - mas kerdes h konzolon sem az igazi, de ott is tobb egy ilyennek a letjogosultsaga :U

Koszonjuk a szuper irast :C

:R

(#9) mave13


mave13
őstag

Sziasztok!

Köszi mindenkinek.

Argos83: sajnos a cosplayek is a tömegben mászkáltak a standok között. Azokat lehetett fotózni, akik leálltak egy kicsit a kamerák kedvéért. A többieket esélytelen volt.

BatchMan: már kinőttem a játék fanatikus korszakomból. Még ma is szívesen játszok, ha éppen van hozzá kellően jó gépem, de már nem hoz annyira lázba. A mobil játékok meg különösen nem. :) Azért egy hardvertechnikai kiállításon, vagy autószalonon tudnék érdekességet találni magamnak. :D A Tokyo Motor Show is itt szokott lenne ebben a csarnokban, de az jövő ősszel lesz, én meg áprilisban hazamegyek. Pedig, az jobban érdekelt volna.

ßrainiac:
Japán érdekes hely, egyszer érdemes ide eljönni. Nekem egy évem van körbenézni, és itt dolgozok, úgy már nem akkora buli a dolog, de kétségtelenül nem rossz.

"furak voltak viszont a kiallitasrol keszult kepek, olyan ures egy ilyen kiallitashoz kepest"
Nem voltam még más ilyesmi kiállításon, de ez nem volt túldíszítve, az tény. De ennyi ember mellett nem lett volna sok értelme, csak csökkenti a helyet, és balesetveszélyes.

"az FPS az nem ide valo, legalabbis nem itt iranyithato a legjobban - mas kerdes h konzolon sem az igazi, de ott is tobb egy ilyennek a letjogosultsaga"
Ha lehetne PS3-on egérrel, meg billentyűzettel játszani normálisan, bár beszereztem volna egyet. Jelenleg csak a GT5 miatt gondolkodom rajta... De mire odáig eljutok, hogy vegyek egyet, már lehet a PS4 fog megjelenni.

Icewolf || kósza ||

(#10) mave13


mave13
őstag

Töltöttem fel még képeket IDE.

Icewolf || kósza ||

(#11) samsungfanhu


samsungfanhu
csendes tag

igen jó cikk, remekül megírtad , grat hozzá :)

(#12) Grim.Reaper


Grim.Reaper
tag

szegények...

(#13) r-chee


r-chee
őstag

Én tuti nagy ívben tettem volna a pavilonokra. Fűztem volna a csajokat, zárás utánra csak beadta volna egy a derekát :).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14) Grim.Reaper válasza r-chee (#13) üzenetére


Grim.Reaper
tag

tuti! ha van pénzed..? :D

(#15) Zeki válasza Grim.Reaper (#14) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az a GREE az egy klímagyártó megavállalat Kínában.
A második a Midea után.
Hogy mit keres egy ilyenen? Talán felvásárolt valakit. :)

Ahogy a képet nézem, a docomo japán szolgáltatót?

[ Szerkesztve ]

(#16) r-chee válasza Grim.Reaper (#14) üzenetére


r-chee
őstag

Hát, ha már elmennék oda, biztos lenne....Türelmem annál kevesebb az ilyen gigasorokhoz.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17) Argos válasza mave13 (#9) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Ilyenek ezek a jelmezes csajócák... :P
Úgy kell őket csokorba fogdosni!

Köszi a plusz képekért! :C

...elmúlik...

(#18) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Majd a Budapest Gameshow-on lehet jó cosplayes lányokat fotózni, meg talán telefonszámot cserélni (vagy Facebook-on felvenni).

(#19) teratti


teratti
senior tag

Basszus, mekkora élmény lehet egy ilyen show....kár, hogy csak így a képeket nézegetve és az írást olvasva lehetek jelen de ez is valami. :) Köszi! :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#20) mave13


mave13
őstag

Sziasztok!

Köszi ismét mindenkinek.

r-chee:
"Én tuti nagy ívben tettem volna a pavilonokra. Fűztem volna a csajokat, zárás utánra csak beadta volna egy a derekát"
Tudsz japánul? De jó neked. :) Egyébként, ezek a csajok erősen profik voltak, ahogy néztem, persze fotózni csak a hivatásosak hagyták magukat.

CineDOG1:
Úgy tűnik, több GREE is van, mert ez egy japán cég, ami kifejezetten informatikával foglalkozik. A Docomot kétlem, hogy megvették volna (Japánban terjeszkedő kínai cég?? Kizárt.), a fotón ott van a Docomo mellett az au meg a Softbank is, a másik két nagy mobilcég Japánban. Valószínűleg csak arra utal, hogy a játékokat futtató készülékek hol érhetőek el.
[GREE]

teratti: az élmények közül a legelső helyen a döbbenet szerepel a csarnok nagyságával, és az emberek számával kapcsolatban. Valami letaglózó épület.

Icewolf || kósza ||

(#21) Zeki válasza mave13 (#20) üzenetére


Zeki
nagyúr

hehe, igazad van. :)

(#22) kromatika


kromatika
veterán

köszi nagyon érdekes beszámoló volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.