Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) kennystyle


kennystyle
tag

szerintem is nagyon jó írás
egyszerűen gusztustalannak tartom ahogy belekergetik az embereket az adósságcsapdába
vettem részletre egy laptopot két éve, csak azért vettem részletre mert 0% thm -es volt, akkor meg mért ne, egybe is meg tudtam volna venni simán, de végülis így jobban járok, még a 10 hónap alatt 3szor felhívtak hogy az egészet kiválthatom alacsony kamatozásu személyi hitellel, elküldtem őket hogy nem vagyok hülye, hagyjanak békén, azóta is kb 1-2 havonta hívnak hogy vegyek fel személyi kölcsönt, már 2x kaptam levelet hogy a személyi hitel ügyintézőm személye megváltozott, xy helyett xz -t keressem... ismeretlen intézetek küldenek hitelkártyákat a nevemre, azt sem tudom honnan tudnak rólam ?
egyszóval tukmálják az ember arcába, nekem nincs szükségem rá, már felfogtam hogy nem attól leszek boldog hogy veszek egy 150centis plazmát, de sokan vannak akik még nem tudják, és mire rájönnek már késő....
és még én is muszály leszek hitelt felvenni, pedig utálom, nem akarom, félek tőle, de muszály ha nem akarok a barátnőmmel 35éves koromig várni hogy vehessünk egy lakást hogy összeköltözhessünk....
barátnőmet hugával együtt egyedül nevelte az anyukája, főiskola alatt ezért "kellett" diákhitelt felvennie, persze nem volt muszály de mindenhonnan az folyt milyen kedvező, milyen szuper, keveset kell fizetni és ráadásul sokára, persze, aztán fogták és megváltoztatták az egészet, a vége az lett, hogy az összesen felvett 700e Ft diákhitelből mire főiskola után rögtön munkába állt 850e tartozás lett, 1év törlesztés után 910e lett belőle !!! érted, fizetett a 850e -ből 50ezret egy év alatt és lett belőle 910e ! ilyen kedvező hitel ez. Neki baromi nagy mázlija volt, megtehette hogy ezt látva visszafizette az egészet mert most éppen nagyon jól keres, de nem sokan vannak ezzel így rögtön fősuli után, azok pedig úgy kezdik az életet hogy máris egy rakás adósságuk van. pedig sokan vannak akiknek muszály lesz felvenni a hitelt ha diplomát akarnak, és egyre többen lesznek a tandíj és annak emelése miatt
szar a helyzet annak aki nem gazdag családba születik ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.