Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76) Chaser válasza sad_Vamp (#75) üzenetére


Chaser
titán

a memória árak viszont visszamentek, sőt csökkentek
hdd-knél biztos nagy gondok voltak, elég szép mennyiségű defektes toshibát kukáztam utóbbi években, előtte kifejezetten jónak számítottak
legtöbb pár órás és már tele van baddel, sőt, újaknál is sok ilyen volt
nem védem a ram gyártókat, ez biznisz, embereket foglalkoztatnak, én is inkább árat emelnék ha van rá kereslet, mint hogy embereket rakjak utcára vagy az én profitom csökkenjen ami ráadásul kevés is
kellemetlen ez most sokaknak, nekem is - szerencsémre van pár jó forrásom, így azért túlzottan nem érint ( : - de nem esne jól ha boltból kellene ramot vennem az biztos, ssd ára se fog tetszeni, de mivel _kell_megveszem annyi amennyi

szerk: már rég nem az a minőség van mint régen, 2008 körül álltak át az ólom mentes forrasztásra, azóta elég szépen el kezdett hullani sok minden, lapok főleg, de a vga-k is
minőség ellenőrzés mint fogalom kb megszűnt, inkább cserélik a hibás darabokat, mint hogy benn ellenőrizgessék
tudnék mesélni milyen árkategóriás bc gépeket láttam gyárból kijönne defektesen
régi tp gépeket agyon se lehetett verni, persze minimális aból is hibásodott meg, maikara én is azt mondom, majd nézzük meg őket, na nem 8 év múlva, elég lesz 3-4-5 is:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.