Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Mókás sorozat. :K

(#2) hoffman_


hoffman_
nagyúr

A bringás topicban esett már pár szó róluk. Van pár amatőr hibájuk, egy-két dologban fejlődniük kéne, de a kezdeményezés mindenképp nagyon jó.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

5. részben kutyát akar eladni a "biciklikereskedő" :DDD ...tiszta blöff az egész

a kezdeményezés szerintem is jó... :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) D1Rect válasza mephi666 (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Tipikus "ami mozdítható ellopjuk és eladjuk" fiatalemberek.
Ha épp kutyát, akkor azt. :D

(#5) 14adam


14adam
addikt

igazából a 10. résztől kezdett el izgalmassá válni :K De nagyon jó a többi rész is

(#6) miroon


miroon
aktív tag

Az egyszer biztos,hogy állati egy sorozat. Én is kivégeztem már mind a 10 részt,de alig várom a következőt. :)

iPhone 13 Midnight Black

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szent László törvényeit kéne újra bevezetni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) D1Rect válasza Vakegérke (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Na, az tényleg jó lenne:[link]
Még a kivándorlási problémát is megoldaná:
19. "Ha a falusiak egyházukat ( templomukat ) elhagyva máshova vándorolnak, püspöki joggal és királyi paranccsal kényszerítsék őket oda visszatérni, ahonnan elmentek."

Habár elég antiszemita néhány törvénye, lehet nem EU kompatibilis. :(

[ Szerkesztve ]

(#9) Vakegérke válasza D1Rect (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én a büntetés szigorára gondoltam, ezt biztos tudod. :)

Cifrázzuk. Sharija. Ehhez mit szólsz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) D1Rect válasza Vakegérke (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

~1000 évesek a törvényei. Kicsit elavultak, erre akartam rávilágítani.

Tökéletesen elég lenne, ha a jelenleg érvényes büntetések ki lennének osztva és a rend őrei kicsit jobban összekapnák magukat.
Kicsit kéne alakítani a jogi szabályozáson, hogy a bicikli is megfelelően védve legyen.

[ Szerkesztve ]

(#11) 7


7
addikt

Jól látom, hogy Tomcat az egyik résztvevő? Végülis annyira nem meglepő, néha felbukkan érdekes projektekben.

(#12) D1Rect válasza 7 (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Tomcat+Blogin(+Robin) produkció.

[ Szerkesztve ]

(#13) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Csupa olyan helyen játszódnak a történetek amiket én betéve ismerek. Láttam én, hogy vannak bajok ott, de soha semmit nem tapasztaltam.

(#14) psyho85 válasza D1Rect (#12) üzenetére


psyho85
aktív tag

Meg mintha Nagyörgy (aki a Microsoftos csókát megdobta tojással), meg még pár akinek nem jut eszembe is ott lenne. Kvázi ex-Bombagyár kemény mag.

De legalább csinálnak valamit.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#15) D1Rect válasza psyho85 (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Jaja. Mondjuk próbálkoztak korrupciós tényfeltárással is, de "kicsit" kemény volt az ellenállás minden irányból.

(#16) psyho85 válasza D1Rect (#15) üzenetére


psyho85
aktív tag

Hát, ezt mondjuk nem csodálom.

Jut eszembe, nekem is, szomszédomnak is az ajtaja elől vitték el a kerékpárját. Társasház, két lakás előtt közös kis nyitott előtér, innen vitték el. Csak a házak belső kertjéből voltak láthatóak így a cangák.

Ha valakinek van kölcsön nem feltétlen értékes, csak annak tűnő kerékpárja, amit kölcsön adna, véletlen nem zárnék le és véletlen nyitva hagynám az ajtót, akkor véletlen szívesen kupán vágnám azt, aki érte jön.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#17) D1Rect válasza psyho85 (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Idehaza nem szabad bántani a tolvajt. :(

(#18) Eastman


Eastman
őstag

Hangszeres sorozat is jól jönne. Sok drága hangszer tűnik el...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19) DEJVID


DEJVID
őstag

Hú, de izgi! Gyorsan végig is néztem az eddigieket. :)

(#20) mephi666 válasza Eastman (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

a napot is biztos sokan lopják, mert reggelente kezd egyre hidegebb lenni... ennek sem ártana utánajárni :B ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) psyho85 válasza D1Rect (#17) üzenetére


psyho85
aktív tag

Hát igen, mondjuk lopni se volna szabad, elvileg...

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#22) Eastman válasza mephi666 (#20) üzenetére


Eastman
őstag

...ja, aztnemmondtam,hogy a kergetők egy része tudtommal zenész. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#23) Huma


Huma
addikt

Megnéztem a tizedik részt. Egy vicc volt ami a kapitányságon ment a végén. Az a rendőrtiszt össze-vissza hazudozott és mentette a bűnözőt. :(((

No meg a járőrök is nagyon okosak voltak, hogy ott parádéztak az üzletben és elriasztották azt akit el akartak kapni. A magyar rendőrök gondolom csak traffipaxozásra kapnak kiképzést, bűnüldözésre nem. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Jó kezdeményezés, bár az a bringa nagyon overkill, egy 0,5X, vagy még egy 0,25X annyiba kerülőre is ugranának simán, látszott. Bár ők tudják, hogy mennyit kockáztatnak, csak mivel adományból van, ezért lehetne egy fokkal okosabban is. Viszont nyilvánvaló, hogy pénzt akarnak a dologgal keresni, nem jófejségből csinálják. Átlátszó az a sok reklám.

(#25) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Jó ötlet. Amúgy szerintem maga a rendőrség is kihelyezhetne csalikat is, talán volna némi visszatartó ereje, ha gyakran buknának le így bűnözők.

Ami a videó minőségét illeti, nem bírom a narrátor srác hangját. :D

(#26) D1Rect válasza Jhonny06 (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

"Jó kezdeményezés, bár az a bringa nagyon overkill, egy 0,5X, vagy még egy 0,25X annyiba kerülőre is ugranának simán, látszott. Bár ők tudják, hogy mennyit kockáztatnak, csak mivel adományból van, ezért lehetne egy fokkal okosabban is."
Jogilag más kategória, ha meghaladja a 200K-t.
(Bűntett, addig csak szabálysértés)

"Viszont nyilvánvaló, hogy pénzt akarnak a dologgal keresni, nem jófejségből csinálják. Átlátszó az a sok reklám."
Egyedül a spybike forgalmazásával foglalkoznak, kintről 41eFt+posta, itthon 43eFt-ért adják.
A "sok reklámot" a partnerek kapják a támogatásért cserébe.

(#25) Crystalheart: Kicsit nyugatabbra foglalkoznak ezzel a rendőrök is. Amerikában autóval csinálják ezt.

(#27) Crystalheart válasza D1Rect (#26) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Most nézem, hogy a cuccnak a Tomcat a főszervezője.

Egyénként komolyan nem értem, így lehetne a legegyszerűbben összefogdosni a bűnözőket, nem csak várni, hogy majd csak történik egy igazi rablás. Azon kívül addig sem átlagpolgárok cuccait csórja a tolvaj, hanem olyat, ami miatt jó eséllyel le is bukik.

Megnéztem egyelőre az utolsó videót, a 10-est, és hát elképesztő, hogy a rendőrökkel nem lehet mire jutni. Bezzeg az erdőben lehullott gallyakat gyűjtő szegényekre repülnek.

[ Szerkesztve ]

(#28) mephi666 válasza D1Rect (#26) üzenetére


mephi666
nagyúr

itt kecskeméten is volt asszem pár éve, hogy nagyon tűntek elfelé az új audik, mire a rendőrök csalikocsival kerültek párat a belvárosban, hogy felkeltse a figyelmet és letették valami forgalmas helyre (talán uszoda mellé), miközben civil kocsikból is figyelték... hipphopp lába kelt és kommandósokkal összeszervezett akció keretében lekapcsolták a bandát

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) Jhonny06


Jhonny06
veterán

(#30) Crystalheart válasza Jhonny06 (#29) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na végre, valamelyik rendőrkapitányság csak rákapott...

(#31) The DJ


The DJ
addikt

12. rész: [link]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#32) Jhonny06 válasza The DJ (#31) üzenetére


Jhonny06
veterán

:R

(#33) The DJ


The DJ
addikt

[link] :U :(

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#34) The DJ


The DJ
addikt

13. rész: [link]

Izgalmas :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#35) The DJ


The DJ
addikt

14. rész (Slender Man): [link]

Na ez a nem semmi. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#36) #47053824 válasza The DJ (#35) üzenetére


#47053824
törölt tag

(#37) Crystalheart válasza The DJ (#35) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Megdöbbentő, hogy minden a rendőrségen vagy a bíróságon hasal el. Ennek a gyereknek lehet valami bennfentes haverja... Mert ez már annyira valószerűtlen, hogy korrupciógyanús.

[ Szerkesztve ]

(#38) The DJ válasza #47053824 (#36) üzenetére


The DJ
addikt

Igen, nekem is rögtön beugrott amikor megláttam, hogy én azt a nőt ismerem valahonnan. Elkezdtem pörgetni az eseményeket és rájöttem, hogy csakis valamelyik TV Show lehetett az. Aztán olvastam a hozzászólásokat és ott már meg is fejtették addigra, hogy hol láttam. Tényleg ő az. Szép kis család, mondhatom :U

(#37) Crystalheart: Igen, itt már valószínűleg nem csak arról van szó, hogy csípi a rendőrök szemét az, hogy "külsősök" magánakcióba kezdtek és mégis sikeresebbek, mint maga a rendőrség. Biztos, hogy TomCat személye és politikai nézetei is közrejátszanak a kirekesztésben, de én még azt sem tartom kizártnak, hogy van emögött valami más (komolyabb) szennyes is. Mindenesetre egyszerre elkeserítő és brutális, hogy az ilyen bűnözőket be sem viszik, vagy ha mégis, akkor még aznap szabadulnak is. A Tolvajkergetők csapata meg házi őrizetben csücsül január végéig, mert meg merték védeni önmagukat egy ilyen tolvajjal szemben. Pedig a rendőrök orra alá van tolva minden bizonyíték, ami csak kellhet. Videó felvételek, vallomások, szinte dolguk sem lenne, csak bevinni és benntartani őket. És nem... még így sem működik. :(

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#39) Hujikolp


Hujikolp
őstag

A sokszor törölt 6. rész. [link]

(#40) kirkri


kirkri
addikt

Nagyon jó dolgot csinálnak a srácok, de szerintem Tomcat személye miatt ez soha nem lesz támogatott a rendőrség részéről.

21 éve a Prohardveren! ™

(#41) Gergő_


Gergő_
őstag

Végignéztem a részeket és ha jól emlékszem egyedül egy vidéki kapitányság végezte a munkáját 100%osan, a többi úgy tünt mintha a bűnözőt védené.

(#42) Hujikolp válasza Gergő_ (#41) üzenetére


Hujikolp
őstag

Ez látszik is. Mi az, hogy felsőbb utasításra nem nyomoznak tovább?! Bűntény van, bizonyítékokkal, ki kell vizsgálni, nem szőnyeg alá söpörni.

6. rész youtube-ra is felkerült.

(#43) Jhonny06 válasza Gergő_ (#41) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azért az enyhén szólva nevetségesen hangzik, hogy operatív figyelőcsoportot kértek egy bringalopáshoz.. bármennyire is segíteniük kéne a rendőröknek, azért ezt ők sem gondolhatják komolyan..

Szintén a legutóbbi részben (9:38) ha jól láttam megbütykölték a tolvaj bringáját. Nem tudom, hogy kit fognak elővenni, ha beesik a busz alá.. :U

[ Szerkesztve ]

(#44) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, minden tiszteletem a csapaté, ők legalább csinálnak valamit.. A magyar jogról meg a rendőrökről meg nem mondok inkább semmit... Persze tisztelet a kivételnek, itt ph-n is van rendőr ismerősöm, de azért ez vicc ami itt folyik...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#45) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bazze azt hittem eddig hogy csak nálunk olyanok a rendőrök amilyenek, erre megnéztem a 13. részt. Úgy néz ki hogy Angliában sem jobbak...

Live-Die-Respawn

(#46) dabadab


dabadab
titán

Monitorlopasrol is fognak forgatni? ;] :DDD

DRM is theft

(#47) Jhonny06 válasza dabadab (#46) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát, amibe bele lehet építeni jeladót, az mind mehet.. ;]

(#48) The DJ


The DJ
addikt

15. rész: [link]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#49) Jhonny06 válasza The DJ (#48) üzenetére


Jhonny06
veterán

Milyen ideges lett a hentes csávó, alig kapott levegőt ;]

(#50) MasterMark


MasterMark
titán

Ki ez a Tomcat, és milyen csontokat találtak Csepelen vagy mi? :F

Amúgy a sorozat tényleg hatalmas, de azért elgondolkoztató, hogy sok dologra azt hinné az ember, hogy nem úgy van. Ott a kézenfekvő bizonyíték, és elengedik.

Mondjuk a London-os rész sem volt semmi. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.