Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Biztos jó, majd ránézek PC-n. Viszont nem hinném hogy multiplayer élményben lenyomja a Puyo-Puyo Tetris tetriszét.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#2) Döglött Róka válasza GreatL (#1) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én csak single-t tolok két meeting között, nagyon addiktív :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) genlog


genlog
junior tag

Alin veszel 20 dollárért kézi konzolt, amiben több játék is van... elemmel elmegy hetekig. Ha már mindenképp a retró kell. :U

(#4) HELLAFLUSH válasza genlog (#3) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

az nem fog adni ilyen élményt.;)

(#5) genlog válasza HELLAFLUSH (#4) üzenetére


genlog
junior tag

Szerintem ezzel rosszabb lehet játszani, mint a kézivel. A grafika önkényes tupirozás, kb. mint az első 3D-sített játékok, amiknél visszasírték a 2D-s elődöt.

(#6) TeeBee73 válasza genlog (#5) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ha van rá lehetőséged, egy próbát adj neki. LSD-s bélyeg nélkül is adja a hatást. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#7) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Köszi a tesztet, szemezgetek vele egy ideje, most ki is próbálom! :R

(#8) mperlaky


mperlaky
csendes tag

Sosem érdekelt a tetris de mivel fent game passen és vicceseket olvastam róla ezért adtam neki egy próbát. Nagyon nagy vizuális élmény a journey mód, este fülhallgatóval stb. Ajánlom bárkinek aki szeretne tetrisre veretni :K :D

(#9) Wesder


Wesder
félisten

Ami nagyon jó benne, az a ritmusra rezgés. Bele sem merek gondolni milyen lesz majd DualSense Controllerrel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) Kasya


Kasya
nagyúr

A Game Pass-t értem, hogy abban elérhető. De hogy amúgy 14k legyen az ára, az már túlzás...

(#11) GreatL


GreatL
őstag

Megnéztem... ügyes, de ez a fraktálos villogó valamicsoda nem az én világom. Kicsit olyan mint valami régi scenes demó. Marad a Puyo-Puyo Tetris.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#12) ollie


ollie
MODERÁTOR

Utoljára Commodore 64-en játszottam Tetrisszel, ezzel: [link]

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.