Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Viktor0610 válasza mrlujoak (#400) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Állítólag a W800i azért nem volt Vodáéknál, mert a SE nem engedte ellájvosítani a telót.
Ezen továbbmenve a W810i sem lesz.

Samsung Galaxy A54

(#402) kovsol válasza Viktor0610 (#401) üzenetére


kovsol
titán

hát énse engedném az bisztos
milyen gány lesz már tőle a telő menüje :(

May the Force be with you!

(#403) Atombalu


Atombalu
senior tag

Meghát akkor hány logo lenne már a telon...SE, Walkman, Voda...? :F
kicsit zsufolt lenne :)

iPhone 5

(#404) Atombalu


Atombalu
senior tag

de akkor ha ők megint nem hoznak ki walkman telot, akkor muszaj sufniban vennem, mert maedia marktban nem akarok ráfizetni 20-30 ropogóst :(((

iPhone 5

(#405) mrlujoak válasza Atombalu (#404) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hát biza így van.

Én konkrétan - mint azt feljebb már kifejtettem - örülök, hogy nem lesz Walkman a Vodánál.
Mennyit kellett volna fizetnie a Vodának a Sony felé, hogy meglájvosítsák a Walkman logot?

A sufni vételek között is van nagyon korrekt és megbízható ajánlat.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#406) Atombalu válasza mrlujoak (#405) üzenetére


Atombalu
senior tag

En igazabol akkor nyugodnék meg, ha valaki tudna választ adni arra, hogy vajon ezek a sufnisok honnan szerzik a telókat :F és miért van mindig előre kibontva az összesnek a doboza...mindig azt mondják:''hát le kell ellenőriznünk''... :((
a wap beallitasnal latni neha ilyen alapbol bevitt adatokat....orange stb.

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#407) Ricardo válasza Viktor0610 (#401) üzenetére


Ricardo
félisten

Elképzelem ahogy a Voda lekorlátozza az Mp3at egy walkman telón :))

(#408) DaveNo1 válasza Atombalu (#404) üzenetére


DaveNo1
veterán

vegyél t-mobilenál ők nem cseszik el az ikonokat, szerintem voda is már felhagyhatna a **** live menüjével, nem tom miért kell eröltetni.

You are not prepared.

(#409) Atombalu válasza DaveNo1 (#408) üzenetére


Atombalu
senior tag

vodas kartyam van, ez itt a problema lenyege

iPhone 5

(#410) DaveNo1 válasza Atombalu (#409) üzenetére


DaveNo1
veterán

egyszer eljöhet a váltás ideje :)

You are not prepared.

(#411) Ricardo válasza Atombalu (#409) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor marad a gyári független telefon ;)

(#412) drkuhl válasza Atombalu (#406) üzenetére


drkuhl
csendes tag

Ahol én vettem GSM-boltból az a hívatalos magyar forgalmazótól származik Ezt onnan tudod le ellenőrizni hogyha a dobozán az van van feltüntetve hogy HU akkor az tuti magyar, értelem szerüen abban a dobozban mindennek magyarnyelvűnek kell lennie. ;]

(#413) Atombalu válasza DaveNo1 (#410) üzenetére


Atombalu
senior tag

tudsz jobbat a sima masodpercalapú vitamaxnal, aminek nemreg csokkentették a percdijait ? (kártyásban)

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#414) Atombalu válasza drkuhl (#412) üzenetére


Atombalu
senior tag

En csak azert tartom ezt fontosnak, mert nem szertnék úgy járni, hogy egyszer csak azt latom a telom kijelzőjen, h 'telefon letiltva'.. :Y

iPhone 5

(#415) _bs_


_bs_
tag

T. topictársak! Valakinek volt dolga a Flash GSM-el? Mert elég szimpatikus árat mondanak rá (87 kilohuf) és két év garival.. Csak kicsit bizalmatlan vagyok miért tudják tizessel olcsóbban adni mint a böhöm üzletláncok akiknek azért van respectje ártárgyaláskor ha százasával vesznek egyszerre adott készüléket. Szóval, valaki járt már náluk?

Atombalu: Pannon, Praktikumos prepaid, 14k-s feltöltőkártyaával mindig, mindenhova 28 huf/PERC. Igaz h nem mp alalpú de igy is átlagosan 15 forintot (fél perc) veszítesz egy beszélgetésen, ha 10 perce beszélsz akkor kibirható. Cserébe csúcsidőben is ennyi... És azért lássuk be, főleg csúcsidőben telefonál az ember.

[Szerkesztve]

(#416) DaveNo1 válasza Atombalu (#413) üzenetére


DaveNo1
veterán

nem tom nekem domino nap van 33Ft mindig a hivás/perc és sms asszem 18Ft de előfordult olyan amikor éjjel 8Ft volt/perc (kicsit érdekes...), szóval én meg vagyok ezzel elégedve...

You are not prepared.

(#417) Atombalu válasza _bs_ (#415) üzenetére


Atombalu
senior tag

gsmdepo.hu , xxlgsm.hu és gsmline.hu-n is ilyen árkategóriában van

iPhone 5

(#418) Atombalu válasza DaveNo1 (#416) üzenetére


Atombalu
senior tag

Regen en is westeles voltam :) de akkor azért váltottam, mert sokszor tortént, h mondjuk csak 10 masodpercet beszeltem. ''szia itt vagyok ,te hol vagy?'' :) es levonta kegyetlenul az 1 percet :U de most jo :P

Igazabol azon gondolkodtam, h megvegyem-e valakitol asszem úgy hívják 'rock n roll' elofizuját, h vodát ingyen hivhassak csucsidon kivul es hetvegen, bar lehet még most is bejátszanám..ha létezik... :F

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#419) Kev84


Kev84
csendes tag

Nem tudom jelent e vmit,de az osztrák T-Mobilenál már van W810.
Csak érkezik már hozzánk is. :F

(#420) |AP|


|AP|
veterán

Azt nem tudjátok, hogy az ElectroWorld ára az csak a nyitási akcióban ennyi, és előfordulhat később, hogy drágább lesz, vagy ez így marad, sőt akár még lejjebb is mehet?
Ez a legjobb ár, ha a rendes 20%-os áfával számolok, és ez nekem fontos lenne, mert céges számlára venném.
Egyelőre azonben még várnék vele különböző okok miatt, ezért is remélem, hogy ha mozdul is az ára azt nem felfelé teszi...
Ha mégis, akkor kénytelen leszek 0%-os áfával megvenni a gsmdepoban. Ott elvileg 2 év magyar garancia van hozzá.
Bár kicsit tartok tőle, hogy azzal elhajtanak a hivatalos sonyericsson szervízből. Nyugtassatok meg, hogy nem így van!

(#421) Atombalu válasza |AP| (#420) üzenetére


Atombalu
senior tag

reszemrol passz, ettol en is tartok.. :(((

iPhone 5

(#422) Viktor0610 válasza |AP| (#420) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben 2 év hivatalos, magyar garanciával árulják és hiba esetén mégis elhajtanak a szervízben: fogyasztó védelem.
Tehát, ha a garancia a SE-féle, nem bolti (mert ugye az is lehet 2 éves), akkor nincs (nem lehet) gond...

Samsung Galaxy A54

(#423) mrlujoak válasza |AP| (#420) üzenetére


mrlujoak
veterán

Úgy van ahogy Viktor írja.
A gari az gari. Kivéve ha nem rendeltetésszerű használat miatt hajtanak el.
A csónakázó tóban való úsztatás nem SE specifikus, többek közt a W810i telefonnal nem összeegyeztethető.

Komolyra fordulva, ha van gari, ha valós garancia, akkor kutya kötelessége minden olyan szerviznek javítani, ami garanciális szervizeléssel foglalkozik.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#424) |AP| válasza Viktor0610 (#422) üzenetére


|AP|
veterán

Ok, én is ebben bízom... pontosítom a kérdést: a GSMdepo oldalán feltüntetett 2 év magyar garanciáról tud valaki bővebbet? A bolt vállalja, vagy Sonyericsson garancia?
Ugyanez a kérdés az ElectroWorldnél is.
Lehet, hogy kicsit túlparázom ezt a dolgot, de sokszor jártam már pórul műszaki cikkel, pár nappal az 1 év letelte után bekövetkező hibák... stb...

(#425) Atombalu válasza |AP| (#424) üzenetére


Atombalu
senior tag

talán fel kéne hívnod őket megkérdezni

iPhone 5

(#426) DaveNo1 válasza mrlujoak (#423) üzenetére


DaveNo1
veterán

na ja ha beázik a teló ülkeldenek a p*csába :D

You are not prepared.

(#427) Atombalu


Atombalu
senior tag

realisan nezve mostmar nem nagyon fog csokkeni szolgaltatokhoz kerules elott a w810, mivel elérte a korulbeluli penzbeni elterest w800-zal.

varunk ratok (pani, tré) :R

iPhone 5

(#428) Atombalu


Atombalu
senior tag

Idén jönnek a 4 és 8GB-os Memory Stick Pro Duo-k. :Y :C :DD
Vajon W810i le fogja tudni kezelni őket ? :F

:R
[kép]

iPhone 5

(#429) Atombalu


Atombalu
senior tag

Jó lenne tudni valahonnan a választ, mert akkor lehet érdemes lesz várni rá.
Ha nem tud senki infót erről, akkor majd írok se-nek.

iPhone 5

(#430) Racecam válasza Atombalu (#428) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mi a csöcsnek Neked 4-8 GB-os memkártya? :F
Ez nem 8 megapixeles fényképezőgép, hogy RAW módban mentett képeket tároljál rajta! :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#431) Viktor0610 válasza Racecam (#430) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Memóriából sosem elég, nem tudtad? ;]
Pl. nagy haszna van akkor, ha a Linux DVD-t a telódon szeretnéd hazavinni... :D

Samsung Galaxy A54

(#432) DaveNo1 válasza Atombalu (#428) üzenetére


DaveNo1
veterán

4-et biztos tudja, (w800 is tudja), és szerintem 8-at is tudni fogja de a 4GB-os kártya drágább szerintem mint maga a telefon, hát még a 8as... :D

You are not prepared.

(#433) Racecam válasza Viktor0610 (#431) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Erre nem is gondoltam. :U

Más: itt fekszik előttem az EW-ben kapott garancia. A Strong & Unique KFT adta ki. Szép kétlapos, keménypapíros. Meghibásodás esetén a Sony Ericsson hivatalos szervízpartnere az EVIC Kft., és az A. Coline Kft.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#434) |AP|


|AP|
veterán

Most olvastam, hogy az EW akciója máj. 8-14-ig, illetve a készlet erejéig tart. Vajon utána fejjebb megy az ára? Én még vártam volna a vásárlással, de ha elképzelhető, hogy fejjebb megy, akkor kisajtolom most magamból.... :)

[Szerkesztve]

(#435) Ricardo válasza |AP| (#424) üzenetére


Ricardo
félisten

Az Electro World-ben gyártói garancia van, Hivatalos SE-garancia.
Szerk: Bocs megnéztem Úgy van ahogy Rececam kolléga mondja.

[Szerkesztve]

(#436) DaveNo1 válasza |AP| (#434) üzenetére


DaveNo1
veterán

inkább most probálkozz ha feljebb megy az ára akkor megütheti az MM-es 110es mércét

You are not prepared.

(#437) Ricardo válasza |AP| (#434) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor most vedd meg. Tesóm is ilyen egy hetes akcióban vette a W800-at. Utána visszament az ''eredeti'' árra.

(#438) Racecam válasza Racecam (#433) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Na, akkor egy kis utánjárás, hogy Nektek már ne kelljen!!

Mivel a telefonhoz adott garanciajegyen 12 hónap garancia van feltüntetve, ezért egy kicsit utánajártam a dolgoknak. (Biztos ami biztos. ;) )
A következők derültek ki: Az EVIC már nem a hivatalos szervize a Sony Ericsson készülékeknek. (Ezt mintha már olvastam is volna valahol. :U )
Az A. Coline Kft. a hivatalos márkaszervíz.
Érdeklődésemre megnyugtattak, hogy a 2005 október után vásárolt Sony Ericsson készülékekre 24 hónap garancia van, függetlenül attól, hogy mi áll a ''Jótállási jegy''-en.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#439) Ricardo válasza Racecam (#438) üzenetére


Ricardo
félisten

Megerősítem :R
Én is tisztáztam ezt vételkor az eladóval, mert nekem is egy év szerepelt (2005-11-04), és mivel mikor dobozolták akkor egy év volt,és utána változott, így a vásárlás dátuma számít.

(#440) Atombalu


Atombalu
senior tag

Sokszor van, h hazaviszek havertomtol filmeket, zenéket gigás mennyiségben :)

4g-s kari nekem pont eleg is lenne :D ( de lehet a 2-sel is beérném.. :U )

8-cal mar en se tudnek mit kezdeni :)

iPhone 5

(#441) Atombalu


Atombalu
senior tag

Most jövök amúgy westendbből és a vízesés melletti vodafone kisboltban árulják a W810i-t, csak mint készüléket 99,900,- (1 év garival). :Y

iPhone 5

(#442) Atombalu


Atombalu
senior tag

Koszonjuk a garanciainformációkat :R

iPhone 5

(#443) Racecam válasza Atombalu (#441) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezek egy postba nem fértek volna bele? :F
És használd a válasz gombot! :U

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#444) DaveNo1 válasza Atombalu (#441) üzenetére


DaveNo1
veterán

miért lepödsz meg? MM-ben 110ért láttam még w800-at 90ért...nc
Egyébként 8GB-os kártyát is lehet mire használni...adattárolás-átadás ugyanis bármit rárakhatsz, max nem játsza le de lehet vele filmeket átvinni egyik gépröl a másikra...csak hát egy 8GB-os kártya 100rugo felett lesz

You are not prepared.

(#445) Atombalu válasza Ricardo (#437) üzenetére


Atombalu
senior tag

Mennyibe fájt az akkor az akcióban ?

iPhone 5

(#446) Atombalu válasza Racecam (#443) üzenetére


Atombalu
senior tag

okes

iPhone 5

(#447) mrlujoak válasza Atombalu (#441) üzenetére


mrlujoak
veterán

De független az a W810i, amit a Voda csak készülékként árul, vagy már voda-hálósított?
Gondolom a live! nincs rajta... ;]

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#448) Viktor0610 válasza mrlujoak (#447) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valószínűleg egy olyan viszonteladóról van szó, aki a Vodafone-telók mellett árul független készülékeket is.
Ebből fakadóan a teló valószínűleg Live!-mentes.

Ezt a mi boltunk is teszi, csak mi Pannonosak vagyunk...

Samsung Galaxy A54

(#449) #00809728 válasza Racecam (#430) üzenetére


#00809728
törölt tag

Igaz nekem csak 1db karim van de nagyon jó.Éjszakában melohelyen tőkéletes róla hallgatni az mp3-at

(#450) Racecam válasza #00809728 (#449) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezt mondom én is.
Még az 1 GB-os kártyát megkockáztatnám, ár/érték arányban jó, és azon végképp elférek.
Ha meg valaki ezen akar hurcolászni nagyobb anyagokat, filmeket, stb., az jobban jár egy pendrive-al, mert megőszül, mire áttölti. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.