Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Sn00k válasza Ricardo (#599) üzenetére


Sn00k
veterán

A 3G az gyorsabb, mint az EDGE ?

3njoy the Lif3

(#602) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Nos, kint van a Pannon honlapján, és ahogy tippeltem is, kezdetnek 79 980 Ft.- két év hűséggel. [link]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#603) [HUN]Zolee válasza Racecam (#602) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

akkor most jöhetnének a T-sek egy jókis ajánlattal

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#604) Ricardo válasza Sn00k (#601) üzenetére


Ricardo
félisten

Igen

(#605) Kev84


Kev84
csendes tag

T-hez bementem ma,és még nem tudnak semmit a telórol(hogy lesz e egyáltalán,és ha igen,akkor mikor).A Pannon árát meg elég soknak vélem(majdnem annyi mint a kártyafüggetlen :U )

[Szerkesztve]

(#606) Atombalu válasza Racecam (#602) üzenetére


Atombalu
senior tag

na végre ! en is ennyire tippeltem. de persze ez draga.
kivancsi vagyok mennyire fogja ez befolyásolni a sufnik árát :)

iPhone 5

(#607) Atlantis


Atlantis
veterán

Ezennel bejelentem, klubtag lettem. :D
Vettem egyet a helyi Pannon-ban, Partnerporgramban már elviselhetőbb az ára. Remélem, újabb 2 évre megoldódik a mobil-kérdésem. Még nem próbálgattam, csak amennyit ott a bemutatóteremben nézegettem.

6280 volt a fő vetélytársa és ha a szívemre hallgatok, azt hozom el. Sokkal jobb anyagminőség, kijelző és menü. Nem lötyögött. Viszont az eszemre hallgatam és ezt hoztam, ezt jobban kihasználom majd, jobb az alapcsomag. 1 hét után már nem lett volna akkor wow a 6280, mint ahogy első pillanatban látszik.

Na, megyek ismerkedem vele, átköltözök rá a z600-ról. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#608) [FH]bekem válasza Ricardo (#599) üzenetére


[FH]bekem
csendes tag

aha, asszem értem, köszi

nem adom meg ha nem kötelező -.-

(#609) Atombalu válasza Atlantis (#607) üzenetére


Atombalu
senior tag

Grat ! :Y

Majd meselj mindenkepp ! :)

iPhone 5

(#610) Atlantis válasza Atombalu (#609) üzenetére


Atlantis
veterán

Mit is írhatnék? Mindent tudtok már a telóról. Én még semmit, elég sok újdonság van a z600-hoz képest. :)

Azt reméltem, gyorsabb lesz a zenemásolás, mint W800-on, de eddig nem. Van valami trükkje?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#611) kaller1 válasza Atlantis (#610) üzenetére


kaller1
veterán

Hogyne volna: kari író-olvsó... ;]

.::> <::.

(#612) Atlantis válasza kaller1 (#611) üzenetére


Atlantis
veterán

Valami más esetleg... :DDD

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#613) Atlantis


Atlantis
veterán

USB csatlakozás sem világos. Olvastam Racecam korábbi írását, viszont nálam Telefon módban nem látszik Total Commander-ben a memóriakártya, mint a W800-nál. Csak Fájlátvitelben, viszont úgy iszonyat lassú a másolás(~240kB/s). PC Suite se segít sokat. Kell valamit telepíteni hozzá?

Mintha azt olvastam volna valahol, hogy gyorsabb a másolási sebesség, mint a korábbi W modelleknál. :(

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#614) HXY


HXY
addikt

ha esetleg vki zavarna, bocsi a reklámért

[kép]
részletekért klikk ide: [link]

(#615) burgatshow válasza Atlantis (#607) üzenetére


burgatshow
veterán

Én is ezen a kettőn gondolkozok de egyenlőre marad a 6280 mint listavezető, mert közben vettem egy mp3 lejátszót így már nem érdekel annyira a walkman mánia...

Kiváncsi vagyok a véleményedre a 2 telefonról...

(#616) Atlantis válasza burgatshow (#615) üzenetére


Atlantis
veterán

Nagyjából már le is írtam. Számomra az SE kihasználhatóbb lesz, viszont ha a Walkman nem érdekes számodra, akkor inkább 6280-at vegyél. Nekem szimpatikusabb a menüje, kijelzője, kezelhetősége. kinyitni szerintem tényleg ritkán kell és amit én nézegettem, nem lötyögött.

Viszont: hadd érdeklődjek, kinek milyen szoftver van a W810-sén. Az enyémen R4CE012 és ezzel borzalmas fehérzaj hallatszik Walkman és Rádióhallgatás alatt. Kibaszott idegesítő, rohadt sistergés. Asszony W800-sán nincs ilyen gond, ott is hallani valamennyire ,de ott nem ilyen zavaró mértékben.
Ezen kívül itt nem működik a W800-on bevált trükk, hogy ha dupla könyvtárba teszem az albumokat, normálisan látszik a telón. A W810-et így nem lehet átverni, úgy összekeverte a zenéimet, hogycsakna. Várnék ezirnyú tapasztalatokat is. Már megint jönne a szokásos SE gond, azaz a szoftverbug, vagy én vagyok tudatlan?

Még egy kis szösszenet a végére: a bal oldali gombegyüttes nyikorog. :) Ezzel még együtt tudnék élni, de azért ejnyebejnye...

Ezeket leszámítva jó kis teló, csakhát ugye amiért megveszi az ember, arra így használhatatlan. Hallgathatod a sistergést, ha megtalálod a zenéidet az érdekes SE logikában, meg ha van türelmed kivárni, míg felvánszorognak a memkártyára az USB kábelen.
Lehet szomorú leszek, amiért nem a Nokiát hoztam el.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#617) Atombalu válasza Atlantis (#613) üzenetére


Atombalu
senior tag

2.0-ás bluetooth adapterrel próbáltad ?

iPhone 5

(#618) Racecam válasza Atlantis (#613) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Pont ezt írtam. Úgy oldották meg, hogy ne kelljen hozzá szoftver, ha csak adatok mozgatására használod, hogy van egy fájlátvitel mód, és egy telefon mód. Fájlátvitel módban látszik a telefon memória, és a memkártya memória. Telefon módban viszont csak a hozzáadott, vagy egyébb szoftverekkel pl. MyPhoneExplorer érhető el a telefon buherálás cáljából. És természetesen csak itt működik modemként is. A másolási sebességről is írtam, amikor valaki 8 GB-os, vagy milyen memkarit akart hozzá venni filmek mozgatására. :)

u.i.: Milyen sistergés? Nálam nincs ilyen.

A másik kérdésem, hogyhogy összekeverte a zenéket? Én csinéltam egy előadó könyvtárat, abban az album címeket, és azóta is így vannak. Aszerint indítom el a zenét, hogy melyik albumot szeretném hallgatni.

u.i.2: Nekem ráadásul semmi nem nyikorog, teljesen jól össze van rakva a készülék, talán még jobban, mint a W800i volt.

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#619) Atombalu válasza HXY (#614) üzenetére


Atombalu
senior tag

semmi baj, mar kaphatni amúgy ólcsóbban ugyanennyi garival :)

iPhone 5

(#620) Atombalu válasza Atlantis (#616) üzenetére


Atombalu
senior tag

fehérzaj :F ajaj :U
remelem orvosolhato

iPhone 5

(#621) Racecam válasza Racecam (#618) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Bocsánat, de lemaradt.
Ugyanaz a szoftver R4CE012.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#622) Atlantis válasza Racecam (#618) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezek szerint nincs módja a másolási sebesség gyorsításának. No mindegy.

Atombalu: Bt-t nem próbáltam, az még lassabb lehet.

Én is így csináltam, egy előadó könyvtár, oszt azon belül a különböző albumok. Erre összekeverte olyan sorrendben, aminek logikájára nem bírok rájönni.
És ez biza sistereg, mint az állat. Szerintetek vigyem vissza?

A nyikorgás ellenére én is azt mondom, jobban össze van rakva, mint a W800.

ui.:Megpróbáltam szoftvert frissíteni, nincs újabb hozzá.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#623) Racecam válasza Atlantis (#622) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igen ez a másolási sebesség elég gáz, még jó, hogy én nem túl sűrűn cserélgetem a zenéket.
Az albumokban (az előadó könyvtáron belül) a számok címe hogyan van nálad? Cím-előadó?

A sistergést egykicsit körülírnád? Mikor sistereg? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#624) Racecam válasza Atlantis (#622) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ja, és még annyit, hogy szerintem vidd vissza. Mit veszíthetsz?
(Rögtön kiderül ez a ''sistergés'' probléma.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#625) Ricardo válasza Racecam (#623) üzenetére


Ricardo
félisten

Én is akkor rakok rá zenét az egy gigás kártyára ha ráérek :U
Elindítom a másolást és leülök ebédelni.

(#626) Atombalu


Atombalu
senior tag

hát ha ilyen sz*ar az átviteli sebesség. akkor lehet erdemes lenne venni kártyaolvasót. csak nemtom hol lehet ilyet kapni és mennyiért :F :(((

iPhone 5

(#627) kaller1 válasza Atombalu (#626) üzenetére


kaller1
veterán

Majdnem bárhol...2-3k,nem pénz érte sztem...:) Ja,és az 5mega/sec mellett nem nagyon kell várakozni...:)

[Szerkesztve]

.::> <::.

(#628) Atombalu válasza Atlantis (#613) üzenetére


Atombalu
senior tag

új kékfoggal 2.0 mar elerhetsz ~375kB/s-et, bár ez se sokkal gyorsabb, de szerintem azert ez nem olyan lassú. 6-7 másodperc 1 szám..elmegy szerintem.
USB-s csatlakozás nem ertem miert ilyen lassú. :U

iPhone 5

(#629) Atombalu válasza kaller1 (#627) üzenetére


Atombalu
senior tag

mutass mar egy linket. Vagy mi a hivatalos neve , h keressem speeshopban ?

iPhone 5

(#630) kaller1 válasza Atombalu (#629) üzenetére


kaller1
veterán

Főoldal/PDA/Memória/Univerzális kártya író-olvsó

.::> <::.

(#631) Atombalu válasza kaller1 (#630) üzenetére


Atombalu
senior tag

köszi, hát ha meglesz a 2 v. 4 gb-os karim ( a leendő telefonomhoz :DDD ) akkor mindenkepp be kell szerezni egy ilyet. Látom az a kis homi rózsaszín a lególcsóbb megoldás ilyen karihoz :))

iPhone 5

(#632) kaller1 válasza Atombalu (#631) üzenetére


kaller1
veterán

Vagy vehetsz bármelyik számtec. boltan beépíthetőt is, 1,5-2k-ért...Az is megfelel a célnak...:)

.::> <::.

(#633) Atlantis válasza Racecam (#623) üzenetére


Atlantis
veterán

Mindig sistereg, ha a Walkman rész aktív. Rádió, vagy Mp3, mindegy. Olyan, mint egy Sokol rádió, legalábbis a w800-hoz képest.

Ez az albumos kérdésed nem tiszta...Van egy könyvtár, amit tekinthet előadónak a szoftvere, meg azon belül egy másik könyvtár, amit tekinthet albumnak. A második könyvtárban vannak a számok. w800 ezt rendesen lekezeli, ugyanilyen szerkezetben adja vissza, bár a rendezés ott is fura, mert valamilyen ABC sorrendbe teszi, nem pedig fájlnevek alapján rendez. Ez mondjuk egy széttördelt mixnél elég gáz. Ha a Walkman-en kívül néztem, a sima fájlkezelőben a hangoknák, ott rendesen látszik minden, abban a struktúrában, ahogy én felmásoltam.


Egyébként visszavittem. Sistergést ők persze nem hallották.Pedig még asszony is észrevette, pedig ő sem vájtfülű. Meglátjuk mi lesz belőle, azt mondták, elviszik kivizsgálásra. Volt a bemutatóteremben még egy w810, az is elkúrta a rendezést, a sistergést nem próbálhattam ki. Félek, nem jövök ki jól ebből as dologból.

Szerintem sima szoftverhiba ez az egész, nem az első eset az SE-nél. A zelmúlt 2 hónapban két SE-t vettem, mindkettővel volt valami gáz. Nehéz így márkahűnek lenni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#634) Atombalu válasza Atlantis (#633) üzenetére


Atombalu
senior tag

ajaj mar mashol is ezt a ''nem konnyu igy markahunek maradni'' szlogent hallom.
remelem azert nem ennyire veszes a dolog

iPhone 5

(#635) Kev84


Kev84
csendes tag

Véleményetek szerint mondjuk egy hónapon belül lemegy a teló ára 80e Ft alá(akár szolgáltatóknál is)? :F Mert ha még sokáig tartja így az árát,és nem változik sokat,akkor megadom magam :R ,és beszerzem most.

[Szerkesztve]

(#636) Viktor0610 válasza Kev84 (#635) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A sima W800i árából kiindulva, inkább kiveszik a kínálatból, mintsem csökkentenék az árát.
Egyébként a Pannonnál 80 k az ára 2 éves előfizetéssel.

Samsung Galaxy A54

(#637) Atombalu


Atombalu
senior tag

lassan en is kezdem feladni az ár elleni harcot :DDD :(((

szerintem a héten bűnbe esek :)) w810i :R

iPhone 5

(#638) Kev84 válasza Viktor0610 (#636) üzenetére


Kev84
csendes tag

A Pannon meg gondolom 2-3 hónapig tartja ezt az árat.A T-Mobile meg az istenért nem adja ki,és ha ki is adja(szerintem kb. egy hónap múlva),az is kb 75e lesz :U .

(#639) Atlantis válasza Atombalu (#634) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyáltalán nem. Csak nem kicsit idegesít ez a dolog és emiatt morgok rájuk mostanában. A történtek ellenére még mindig nem bánom, hogy ezt hoztam el a 6280 helyett. Az a fél nap is elég volt, hogy megszeressem és nem szívesen adjam vissza.

Egyébként az Esato fórumon láttam, többen is panaszkodnak ilyen tünetekre, mint amiket tapasztaltam. Állítólag van új szoftver, de nem térnek ki rá, hog ez javítva lett-e.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#640) Atombalu válasza Atlantis (#639) üzenetére


Atombalu
senior tag

na akkor én ezt majd külön letesztelem vásárláskor.

6280 jo telefon ma nyomkodtam, szep nagy a kijelzo. csak ne lenne csuszkás és olyan unalmasan nokiás a menüje....

iPhone 5

(#641) _bs_ válasza Atlantis (#633) üzenetére


_bs_
tag

-sistergés : Valóban, amikor aktív a walkman mód akkor elég halkan de határozottan hallható a sustorgás, de szerintem nem zavaró, ahhoz túl halk. Lejátszás közben nem lehet észrevenni, csak ha csend van (meg van állítva az mp3 stb).
- ami jóval zavaróbb, hogy számok között amikor vált, pattogó hangok hallhatóak a két szám közti szünetben.nem mindíg, gondolom mp3 válogattja. Érzésem szerint SW frissitéssel megoldható lenne, ha valaki is törődne még egy olyan termékkel amit kiadtak és nem a köv verziókon dolgozna mindenki... Ez nem SE specifikus, ne értsétek félre, nem őket bántom, hanem az összes céget.
-Ami nem teljesen érthető, miért ragaszkodnak ahhoz hogy a telefon az id tag-ek alapján válogassa össze a számokat, miért nem a filerendszert veszi alapul és egy dir-ben lévő számokat játszik le. Ez vegyes számokat tartalmazó könyvtáraknál jön elő, idegesítő h a filekezelőben egy könyvtárban vannak, míg a walkman mindegyik számot külön könyvtárba teszi, és mindegyikben van egy szám... Ez meglehetősen idióta módon sikerült, igaz ha teljes albumokat másol fel az ember akkor meg kényelmesen elrendezi albumcím alapján.
Igaz lejátszási listákat viszonylag könnyen és hatékonyan lehet készíteni.
Egyelőre ennyi..
Összességében viszont nagyon elégedett vagyok a telefonnal, nálam nem produkált semmi
furcsa működést a két led, eddig (kopp-kopp) nem őrült meg a kijelző sem .. :) Csak ajánlani tudom a hezitálóknak ezt a telefont.

(#642) Kev84


Kev84
csendes tag

A mobilarénás tesztben azt írja a fülesénél,hogy jackdugós.Ezek szerint bármivel össze lehet kapcsolni (hifi,hangfal,.....)?

(#643) Atomgeszi válasza Kev84 (#642) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Természetesen igen! :R Multkor csináltunk egy kisebb bulit a W800immel, rákötöttük az erősítőre, és had szóljon! :DDD

(#644) _bs_ válasza Kev84 (#642) üzenetére


_bs_
tag

a headset a mikrofonnál szétszedhető, egy sima 3.5ös jack van benne, viszont ha más fülest használsz akkor lesz másfél méter fölös zsinór a nyakad körül.. Kipróbáltam egy nagyobb fülessel (Icemat Siberia gamer füles) és meglepő módon egész jól meg tudta hajtani a telefon, de gondolom ilyenkor leszopja az akkut..
Ha HiFire akarod kötni akkor inkább vegyél egy RCA átalakítós kábelt, 2-3kiloHUFért árulják, de szerintem a legjobb megoldás ha veszel egy MPP-60 zenei csomagot, van benne egy plusz töltő, egy dokkoló és az említett kábel, ez így egyben 8k..

(#645) Atlantis válasza _bs_ (#641) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem zavaró a sistergés. Igazad van abban, hogy leginkább akkor hallani, ha Pause-t nyomsz. Asszony w800 mindenesetre sokkal halkaban sistereg(az engem sem zavar) és a Walkman-en belüli számrendezés is jobban van megoldva.

Én 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy szoftveresen megoldható ennek a telefonnak majd minden hibája.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#646) Atombalu


Atombalu
senior tag

Huha, akkor lehet várok még pár hetet, mert egy sistergés engem nagyon bosszantana. :O

iPhone 5

(#647) Atombalu


Atombalu
senior tag

Sőt, ha ezt a jövőben nem akarják/fogják orvosolni az se plasztikai sebeszei, akkor ez nalam a telefonról való lemondást is jelentheti :O :O :(( :(((

(pedig ma is nyomogattam és igaznak tűnik a szerelem köztünk) :DDD

iPhone 5

(#648) Viktor0610 válasza Atlantis (#645) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pláne, h. a sistergésre a W800i-tulajok is panaszkodtak.
Az ő esetükben a probléma megoldása valóban a SW-frissítés volt.

Samsung Galaxy A54

(#649) Kev84 válasza _bs_ (#644) üzenetére


Kev84
csendes tag

Köszi a tippet.Annyira nem lesz lényeg ez nekem,hogy még rádobjak 8et(így is elég húzós az ára).Majd kipróbálom a headsettel,ha már nálam lesz(remélem holnap) :DD ,és ennyi.

(#650) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

ma mennyi W810i reklámot láttam a TV-be, komolyan mondom a W800i nem volt ennyire reklámozva mint ez, pedig az volt az Első Walkman.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.