Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) zolikaDB válasza glacious (#2000) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hogy? A W810i viszi a VBR mp3-at?
Valami fejlemény flash-es, rezgős téma ügyben? Esetleg valami, amivel ilyet lehetne szerkeszteni?

(#2002) wgaborw


wgaborw
tag

Sziasztok, azt meg tudnátok nekem mondani, hogy hogyan lehetne rávenni a telefont arra, hogy bluetooth fejhallgatón keresztül halljam amit a walkman lejátszik. Nem a repülő módra gondolok hanem a telefon módra. Híváskezelés az megy, de a zenehallgatást azt a saját hangszóróra nyomja.

Előre is :R

(#2003) copperhead válasza zolikaDB (#2001) üzenetére


copperhead
aktív tag

Itt nézz körül.[link][link]
Nektek,ha Walkman,rádió hallgatás közben hívás jön be,mi történik?Nekem leáll a zene,a fülhallgatóban semmi,csak a külső hangszóróból szól a csengő.Úgy emlékszem,hogy szoftver frissítés előtt,hívás esetén a fülhallgatómban csengetett.

(#2004) glacious válasza copperhead (#2003) üzenetére


glacious
addikt

Ha jól tudom, addig csörgött a fülesben amíg nem rendeltem hozzá profilhoz a fülest, mert addig nem lehetett rajta beszélni, érdekes módon:D

zolikaDB: most néztem meg és simán viszi a vbr mp3-at.

[Szerkesztve]

(#2005) copperhead válasza glacious (#2004) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi!Ezt a profil hozzárendelést nem lehet megszüntetni valahogy?Másik fórumon is panaszkodtak,hogy szoftver frissítés után,halkabb lett a telefon,nekem eleve halknak tünt.
Én csináltam egy ''Mindent nulláz''-t,mintha ezután egy kicsit hangosabb,gyorsabb lenne a teló.Itt érdemes körülnézni téma,háttérkép ügyben.[link]

(#2006) glacious válasza copperhead (#2005) üzenetére


glacious
addikt

De érted, vagy hallod a fülesben, hogy cseng, vagy tudsz rajta beszélni, sajna a kettő együtt nem megy, de próbálkozunk. És tényleg halkabb, profilváltáskor átteszi a hangerőt 5-ösre (hiába állítottam 8-ra), de csak a frissítés óta.

[Szerkesztve]

(#2007) glacious válasza glacious (#2006) üzenetére


glacious
addikt

És az új szoftverrel már vissza sem tudtam állítani, tehát marad így.

(#2008) evR válasza copperhead (#1982) üzenetére


evR
aktív tag

valakinek ehhez átváltó-software kell? ;]

''...trend a lelke mindennek...''

(#2009) Xero válasza zolikaDB (#1997) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem azért de neked hogy megy a flash téma a T-s telónál? Én itt szopok vele már nem is tudom mióta kismillió témát felraktam de egy sem működik. Már a tököm kivan és gondolkoztam hogy bemegyek asztalt csapkodni a T-hez mert nem erről volt szó hanem csak függőségről.

(#2010) zolikaDB válasza Xero (#2009) üzenetére


zolikaDB
veterán

Héé! Az én telóm alapból totál független!!! :DDD Csak arra voltam kíváncsi, hogy találok-e még valahol máshol is a gyárihoz hasonló rezgős, ikonváltoztatós témát, vagy csak ez a 3 létezik, és slussz-passz....
Na, telefonálás: nekem is úgy megy, hogy ha hívás érkezik: zene megáll, pici rezgés, elkezdi játszani a külső hangszórón a cs.hangot, beszélek, leteszem, majd zene indul...
Megjegyezném, hogy az enyém nem frissített, gyári sw van rajta: R4DB005...
És mégegyszer nagyon köszi a linkekket, de sajna a lasykon, zedge-n nincsenek ilyen témák! Nah, majd utánajárok, és ha van vmilyen eredmény, itt közzéteszem!
További jó napot mindenkinek!

(#2011) copperhead


copperhead
aktív tag

Nyomtam egy ''Mindent vissza''-t,semmi javulás,viszont csak a Walkman maradt meg a témákból,a többi eltünt.Gondolom ezeket nem lehet letölteni.Szerintem a frissítés óta nincsen különbség a Basszus és a Mega Bass (bár ha jól emlékszem ez amúgy is torzított) között,én mondjuk a hangszínszabályzón minden maximumra tolok.

(#2012) Xero válasza zolikaDB (#2010) üzenetére


Xero
nagyúr

Bocsi!:)
Amúgy nyomtok egy kettős keresztet (néma) vagy beállítjátok a profilt némára és akkor a fülesben fog csörögni. :)

(#2013) zolikaDB válasza Xero (#2012) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nah, a seria.hu-n egy kis segítségre bukkantam Macromedia Flash Lite témában, és van egy letölthető szerkesztő-féleség is, bár azt még nem próbáltam! Majd szólok, mit tud!

[link]

Itt megtaláljátok az augusztusi hírek közt!

[Szerkesztve]

(#2014) copperhead válasza Xero (#2012) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi!

(#2015) KaoszTom válasza copperhead (#2014) üzenetére


KaoszTom
aktív tag

De azt is be tudod allitani, hogy mikor a fülest radugod, valtson at magatol nemara, es akkor meg valtogatnod sem kell... :D

(#2016) copperhead válasza KaoszTom (#2015) üzenetére


copperhead
aktív tag

Ezt melyik menüpontban tudom beállítani?

(#2017) glacious válasza copperhead (#2016) üzenetére


glacious
addikt

Profilok és szerkesztéskor, hozzá lehet adni a tartozékokat, amit vele használsz, kivéve a normál profilhoz, ott ez az opció szürke..

(#2018) copperhead válasza glacious (#2017) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi!

(#2019) zolikaDB


zolikaDB
veterán

:( Hajjajj... AAC-t nem viszi! :(
Este próbáltam, és sajnos nem megy!

[Szerkesztve]

(#2020) glacious válasza zolikaDB (#2019) üzenetére


glacious
addikt

Nekem az volt az első, hogy átküldtem BT-n 6230-ról az aac-imet és nem játszotta:(

(#2021) zolikaDB válasza glacious (#2020) üzenetére


zolikaDB
veterán

Én egy Nokia 8800 original sound packot szedtem le, és abban csak aac-k voltak, de nem vitt egyet sem! A gyári konvertere, ami a CD-n van, az mibe konvertálja? Vagy csak tömöríti kicsit jobban az mp3-at?

(#2022) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hy,
nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha reggel, ébresztéskor lenyomom a 9 perces szundit, azaz -bal gombbal- kikapcsolom, akkor miért nem kapcsol be maga a telefon?

(#2023) glacious válasza zolikaDB (#2021) üzenetére


glacious
addikt

Viszont az MP4-et AAC hanggal simán lejátssza, szóval rejtély a szoftvere:D

(#2024) zolikaDB válasza glacious (#2023) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez igaz, az enyémen is így vannak fent az xxx-ek :)) :Y :C :DD

(#2025) zolikaDB


zolikaDB
veterán

2022-es kérdésre a válasz? :D

(#2026) glacious válasza zolikaDB (#2025) üzenetére


glacious
addikt

Igazából nem nagyom értem a kérdésed. Kikapcsolod a telót és ébresztéskor mégsét nyomsz neki, akkor nem értelemszerűen fog bekapcsolni, bár én sosem kapcsoltam ki ejszakára:D

(#2027) zolikaDB válasza glacious (#2026) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hát Nokián úgy volt, hogy a szundit lenyomtam, és megkérdezte, hogy bekapcsolom-e a telefont vagy nem?

(#2028) copperhead


copperhead
aktív tag

Szerintetek,mi arra a megoldás,hogy a telefonnal készített állóképet,ha be akarom állítani háttérnek, ne forgassa el?

(#2029) glacious válasza copperhead (#2028) üzenetére


glacious
addikt

Elforgatásra gondoltál már?:D

(#2030) copperhead válasza glacious (#2029) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi!Az volt a gond,hogy a kép nézésnél én a vízszintes menüt választottam,innen viszont nem tudtam beállítani háttérnek.

(#2031) Kviky válasza zolikaDB (#2027) üzenetére


Kviky
tag

Megvetted a 2 GB-os High Speed Sony kártyát? Mi a tapasztalatod gyorsabban merül a teló?

(#2032) zolikaDB válasza Kviky (#2031) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem, még nem! De amint meglesz, írok!

[Szerkesztve]

(#2033) Ricardo válasza Kviky (#2031) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyik ismerősömnek 2gigás High Speed Sony kártyája van és nem számoét be gyorsabb merülésről. Igaz neki K750-e van de szerintem nincs sok eltérés.

(#2034) EmThor válasza zolikaDB (#2032) üzenetére


EmThor
addikt

köszi, engem is érdekelne majd, hogy nagyobb kártya eszi-e a cuccot, mert pár hívással, 5 óra zenével és 20-25 fotóval egy hétig bírta. persze éjszakára kikapcsolva, zene meg ''csak zene'' módba...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2035) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Nah, engem meg az érdekelne, hogy hogyan lehetne azt megoldani, hogy több feljegyzés férjen bele??? Mert nekem ennyi kevés...

(#2036) kpeter


kpeter
tag

Hi!

A hétvégén vettem egy ilyen telót függetlenül. Eddig nagyon bejön, csak egy dolgot nem vágok: ha beállítok egy gyorsbillentyűt a jobbra gombra (lehet, hogy a többire is ezt csinálná, de nem próbáltam), azt a köv. bekapcsolás után újra be kell állítani, mert nem jegyzi meg. Tudtok erre valamit? Köszi

(#2037) Adél


Adél
csendes tag

azt szeretném megkérdezni hogy meddig bírja az akumlátor a zene mellett?sokáig??

(#2038) [HUN]Zolee válasza Adél (#2037) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

folyamatos zenehallgatás mellett, max hangerőn mp3-at úgy 12-13 órát bírja teljes aksival

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#2039) glacious válasza zolikaDB (#2035) üzenetére


glacious
addikt

Rengeteg notepad alkalmazés elérhető, amelyek titkosíthatóak is.

(#2040) zolikaDB válasza glacious (#2039) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nekem is lenne 2 kérdésem:
1, feljegyzések- próbáltam a Mobile Pad progit, de azt írja ki, h trial, és 2 usage left... mást nemnagyon találok! Fontos lenne, h lehessen kimenteni őket gépre...
2, E-BOOK! Szeretnék e-bookokat olvasni a telómon; ez az egyetlen dolog, ami hiányzik a symbainos Nokiámról! Szóval: van néhány txt file-om, amiket egy progival jar-ba konvertáltam... DE! Ezeken kívül rengeteg prc, és pdb formátumú könyveim vannak! Ezekhez kéne progi, hogy olvasni tudjam őket a telón, vagy legalábbis át kéne konvertálnom őket jar-ba... Ehhez kellene segítség! (Az mtextbox szerintem egy f*s..., ui. net kell hozzá...)
Segítségeteket előre is köszi!

(#2041) _bs_ válasza kpeter (#2036) üzenetére


_bs_
tag

Nekem is volt ahsonló de a balra irányra állítottam valamit, folyamatosan visszaállította default műveletre. Végül újra beállítottam és ki-bekapcs, valamint szoft frissítést követtem el rajta, azóta rendben van, de nem tudom h melyik dolog volt a meghatározó

(#2042) kpeter válasza _bs_ (#2041) üzenetére


kpeter
tag

Úgy néz ki, hogy egy sima bug, hogy nem jegyezte meg. Tegnap esti kikapcsolás után ma reggel nem kellett újra beállítani, mert működik. Minden esetre érdekes...

(#2043) copperhead


copperhead
aktív tag

zolikaDB próbáld ki a MyPhoneExplorer-t [link] hátha segít.
_bs_ én is frissítettem a CXC 1250316,R4EA031-re,gyorsbillentyű gondom nincs,viszont nincs különbség a Bass és a Megabass között.Neked megmaradt a Megabass?

(#2044) _bs_ válasza copperhead (#2043) üzenetére


_bs_
tag

Copperhead: igen, megmaradt a MegaBass és a ''Basszus'' beállítás is, érezhető különbség is van köztük, igaz soha nem használtam mert sima dübörgéssé torzítja a mély hangokat; Soft verziója ugyanaz, és független a telefonom. Kézi EQ a legjobb ;)

(#2045) otteszq


otteszq
csendes tag

Hol lehet megnézni a telefonomon melyik firmware van fent???

(#2046) otteszq


otteszq
csendes tag

Ja és szokott valakinek szarakodni a fotó mód??(néha nem zoom-ol és nem menti a képet) :W

(#2047) dewpapa


dewpapa
csendes tag

Tudja valaki hogy hol lehet kikapcsolni a w810 háttérvilágítását? Én vagyok vak, vagy tényleg nincs ilyen opció? :F Biztos ki lehet valahogy, mert láttam valakinél kikapcsolva és nem csak a fényérzékelő nyomta ki. Kérem a segítségeteket.

(#2048) copperhead válasza _bs_ (#2044) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi!Neked mennyire hangos a telefonod?Nekem simán mehetne még 4-5 fokozatot,pedig jó a hallásom (egyelőre). :))

(#2049) EmThor válasza copperhead (#2048) üzenetére


EmThor
addikt

hát fülessel 8 fokozatból 6-oson hallgatom és bőven elég, 6.5 már sok! pedig kényes vagyok rá... de végre egy okos megoldás, hogy a metrón is ne a hangerő növelésével oldjuk meg a zajbeszűrődést, hanem a gumiharanggal - voi la.

most már télleg para látni/hallani, hogy mekkora nyomással/hangerővel hallgatja a zenét metrón, villamoson, héven, stb. az ember gyermeke 'sima' fülessel...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2050) _bs_ válasza copperhead (#2048) üzenetére


_bs_
tag

hangerővel nincs gondom nekem se, én is 6os körül hallgatom, max hangerőn kb fél óra múlva fáj a fülem, bár közben nem tűnik annyira hangosnak. Hallottam erről egy magyarázatot de nem tudom mennyi a valóságtartalma, erről egy fülorrgégészt kellene megkérdezni: ha FEJhallgatót vagy hangszórót használnak akkor a hang a fül hallójáratán kívül is megrezegteti valamennyire a szöveteket, de FÜLhallgatónál (pláne ennél) csak a hallójáratba jut a hang és közvetlenül a hallócsontocskákat éri, a környező szövetek nem rezonálnak, és ez a ''természetellenes'' környezet okozza hogy a fül hamarabb fárad el mint sima esetben, Állítólag ezért károsabb a fülhallgató mint a rendes füles. De lehet h csak urban legend, majd megkérdezem egy ismerősöm, hallókészülékkel foglalakozik.. :)

másrészt többen írták hogy a szövet koszolódásával egyre halkul a füles, de nekem nem tűnt fel eddig (nyár elején vettem)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.