Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) drkuhl válasza Atombalu (#750) üzenetére


drkuhl
csendes tag

Nem leszek hanem vagyok :C

(#752) Atombalu


Atombalu
senior tag

00:10-kor mindenki tapadjon a tré honlapjara , ott fog kukucskalni (ha minden igaz) a w810i :DD :)) :R

iPhone 5

(#753) [HUN]Zolee válasza Atombalu (#736) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Gsmdepo -tól rendelem.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#754) Atombalu válasza Kev84 (#729) üzenetére


Atombalu
senior tag

hát pedig megérkezett ! :R (ahogy mondtam) :DDD

iPhone 5

(#755) Ricardo válasza Atombalu (#754) üzenetére


Ricardo
félisten

Én most nem látom a T oldalán :(

(#756) drkuhl válasza Ricardo (#755) üzenetére


drkuhl
csendes tag

[link] Itt van ;)

(#757) [HUN]Zolee válasza [HUN]Zolee (#753) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Most hívott a gsmdepo, hogy várnom kell a telóra, mert messze vaok bp-től, és nincs futárszolgálattal szerződésük :( :O

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#758) Viktor0610 válasza drkuhl (#756) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És van náluk 6131 is!!! :Y

Samsung Galaxy A54

(#759) drkuhl válasza Viktor0610 (#758) üzenetére


drkuhl
csendes tag

Csak az a gond hogy minden csak hüséggel van :((( :O Én meg nem kötném le magam mégegyszer 2 évre :Y

(#760) |AP|


|AP|
veterán

hmm... 2 év hűséggel, két év garral 69... nem is rossz.
Már csak az a kérdés, hogy mennyire ''firkálják össze'' a telfont T-mobile logóval és mennyire nyúlnak bele a menübe? A T630-amnál nagyon zavart mindkettő.

(#761) Atombalu válasza [HUN]Zolee (#757) üzenetére


Atombalu
senior tag

Muhahahahaaaa, akkor lehet nekem mégis előbb lesz :DDD

mod.: mivel w800 se volt kártyásan, gondolom őfelsége se lesz :(((

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#762) [HUN]Zolee válasza Atombalu (#761) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

vagy mégse, holnap jön postával :P :C :DD

[Szerkesztve]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#763) Atombalu válasza [HUN]Zolee (#762) üzenetére


Atombalu
senior tag

a francba :D

iPhone 5

(#764) Atlantis


Atlantis
veterán

Az enyémet meg még mindig nem hozta vissza a Pannon. :(((

Nem tudom, mi a bánat van velük, de nagyot csalódtam bennük.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#765) Atombalu


Atombalu
senior tag

Ezen a készüléken speciális előfizetések (web'n'walk) nélkül csak wapozni tudok ?
Netfrontról kéne vmi pontos infó, h mi is az, hogy működik.

iPhone 5

(#766) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Láttam már 77ezerért 2év garival is.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#767) Viktor0610 válasza Atlantis (#764) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szervízközvetítés logisztikájából fakadóan a folyamat kb. 3 hét.

Samsung Galaxy A54

(#768) Atombalu válasza [pod]Diablo (#766) üzenetére


Atombalu
senior tag

hol ? :Y

iPhone 5

(#769) [pod]Diablo válasza Atombalu (#768) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

[link] itt.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#770) Atombalu válasza [pod]Diablo (#769) üzenetére


Atombalu
senior tag

azt ott szépen elírhatták, mert rákattintva az uzlet honlapjara ez csapja ki az ember retináját: 85 900 Ft meg a másik kulcsszó: Szeged :Y

iPhone 5

(#771) Atlantis válasza Viktor0610 (#767) üzenetére


Atlantis
veterán

Akkor mi a francért ígérnek 1 hetet? Régen annyi is volt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#772) Ricardo válasza Atlantis (#771) üzenetére


Ricardo
félisten

Ők annyi idő alatt küldik fel. Nekik ez számít. :))

(#773) Atombalu


Atombalu
senior tag

[link] itt 80 ropi :R de a gariját nem ismerem :U

mod.: en mostmár megvárom míg megjelenik ebben a hónapban a k800, az egyből lezúzza a w810 árát :))

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#774) EmThor válasza Atombalu (#773) üzenetére


EmThor
addikt

úgy legyen :C

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#775) Atlantis válasza Ricardo (#772) üzenetére


Atlantis
veterán

Aznap vittem be, amikor elvileg volt szálítás. Szerencsésnek gonoltam magam,hogy még aznap elviszik. Erre tessék. Nade erről nem a w810 tehet, az meg lehetett volna alapból jó és nincs ez az egész.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#776) EmThor


EmThor
addikt

tényleg, mm meg saturn 110k az ára, electroworldbe most mennyi? thx :F :R

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#777) Atombalu


Atombalu
senior tag

depo papa nagyon makacsul tartja az árat :((

iPhone 5

(#778) EmThor válasza Atombalu (#777) üzenetére


EmThor
addikt

gsmdepo:

''Dani007 írta:
hello !

Engem az érdekelne, hogy a W810i telefonnak várhatóan mikor viszitek leljebb az árát? És ehhez kapcsolódóan az is érdekelne, h mi szerint csökkentitek a mobilok árait?
Köszi: Dani

Helló!
Ezt nem árulnám el üzleti titok''

szerintem nyáron vmikor... július talán?! :Y

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#779) DaveNo1 válasza EmThor (#776) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nálunk mm-ben már 99k, viszont nyár végén-ősz elején biztos jelentős árcsökkenés lesz megfigyelhető ennél az SE telónál is mikor piacra kerülnek a legújabbak.

You are not prepared.

(#780) Atombalu válasza DaveNo1 (#779) üzenetére


Atombalu
senior tag

ááááááhhh.....
Nekem legkesőbb június végére meg kell vennem (de addig csak csökken a mostani ár..... :U )

iPhone 5

(#781) EmThor válasza Atombalu (#780) üzenetére


EmThor
addikt

DaveNo1 köszi!

Atombalu, addigra lehet hogy nem fog csökkenni, és csak 2 nap múlva... ráér! :P aszondom legyen 75 és ok. vagy előbb csak 80? hát 4 ropin csak nem szőrőznek nem?! :F

[Szerkesztve]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#782) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Legyen már kedd!!! Postán pihen a telóm addíg :O

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#783) DaveNo1 válasza EmThor (#781) üzenetére


DaveNo1
veterán

75-80ért még mindig ''csak'' w800i van :) w810i akkor lesz ennyi mikor jön a w710i v.mint w850i...bár akkor én már ezt a kettőt ajánlom :P

[Szerkesztve]

You are not prepared.

(#784) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Ezt tudom hogy nem ide tartozik:

Na szal nekem végül egy w800i-m lett.És az lenen a kérdésem ezzel a telóval kapcsolatba hogy a gép érzékeli a memóriakártyát,és a progival tudom másolni a zenét a mem.kártyára,de a telefonnál mikor elindítom a kamerát azt írja ki hogy a memory stick duo nem érhető el.És mikor máf felmásotlam egy számot,akkor is azt írja ki a teló hogy nincs fent zeneszám,csak egy alapszám.Akkor mit kéne csinálnom hogy érzékelje telefon a meme.kártyát?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#785) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#784) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Sorry a felesleges hsz-ért.A probléma megoldódott

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#786) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Remélem nem túl nagy baj,csak ezt azért írom ide mert a w800i-nek nicns saját topicja,legalábis nem találtam,és van olyan itt akinek volt w800i-je azért teszem itt fel a kérdésemet:
Az lenne a kérdésem hogy akor mivan hogyha amit zenét felteszek a mem.kártyámra azt beolvassa,de egyépként azt írja a teló hogy a kártya nem elérhető,és hogyha mást rakokrá azt nem is ismeri fel.Mit kéne csinálnom hogy azt is felismerje hogyha mást is rakok fel a kártyára?Vagy egyeltalán mit csináljak hogy ha meg akarom nézni a meme.kártyát akor mutassa a memóriáját,és nem azt írja hogy hogy nem érhető el?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#787) [HUN]Zolee válasza [pod]Diablo (#786) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

van saját topicja, méghozzá nem is kicsi : [link]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#788) [pod]Diablo válasza [HUN]Zolee (#787) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Sorry.Csak vak voltam.Elnézést

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#789) Atombalu válasza EmThor (#781) üzenetére


Atombalu
senior tag

hát én aszondom 80-ra lemegy :R , azonnal megveszem. :P

iPhone 5

(#790) [HUN]Zolee válasza Atombalu (#789) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

énis így kezdtem, dehát, nembírtam tovább :B
meghát kezd tönkremenni szegény 3310-esem.Remélem mérltó utódja lesz

[Szerkesztve]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#791) EmThor válasza Atombalu (#789) üzenetére


EmThor
addikt

az a 4 ropi mondjuk nem oszt nem szoroz (max memóriakártyában, 1 gigás be van tervezve, azt cserélgetni 512-essel. 2 gigás nagyon drága!) de a 79.990-es lélektani határ azért mégis csak sokat számítana és még reálisnak is tekinthető. :U

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#792) Atomgeszi válasza [pod]Diablo (#786) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha felvan dugva USB-re a teló, akkor nem látja a kártyát(a teló).

(#793) horatio


horatio
tag

Egy W810i-re fáj a fogam, csak egy bajom van ... lámer vagyok és még a Mobil szolgáltatókon kívüli független boltokban eddig sosem vásároltam telót. Nyugtassatok már meg, hogy lehet máshol is vásárolni és nem b@sznak át. (Minimum abban bízom, hogy jelen oldal címlapjának jobb oldali bannerében található boltok ilyenek.)
Olvastam már arról is, hogy az SE telefonokhoz járó ''garancialevelek'' nem mindegyikét fogadja el magyarországi SE szervíz. Honnan tudom, hogy a garancialevél eredeti/használható?
Help please ...

[Szerkesztve]

Két nap az élet, három nap a karnevál.

(#794) DaveNo1 válasza horatio (#793) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha boltban vásárolsz ott boltigaranciát adnak. Szolgáltatonál ezért jobb, mert ott gyárigarancia van. Néha a boltigaranciánál gondok fellépnek, de a boltnak sem érdeke hogy ne adjon eredeti garanciát (magyarnyelvű).

You are not prepared.

(#795) EmThor válasza DaveNo1 (#794) üzenetére


EmThor
addikt

de szolgáltatónál, meg alap, hogy nem független a teló (kisebbik gond) & ilyen árban csak előfizuval kapni, kártyásan nem...(nagyobbik gond, és értem hogy kell a pénz, de nem állapot)

pannonnál gondolom esély sincs hogy kártyás lesz valaha...akár 85ért, de akkor legalább tutira mehetnék, és még a ház is meg a menü is original maradna (ok menü nem érdekes annyira)

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#796) Atombalu válasza EmThor (#791) üzenetére


Atombalu
senior tag

így van, jól mondod, lélektani határ :)

iPhone 5

(#797) Atombalu válasza EmThor (#795) üzenetére


Atombalu
senior tag

es ez is így van sajnos, az ember csak sufniba mehet vásárolni, ha előfizus nem akar lenni egy olyan készülékkel, amit soha nem fognak valószínűleg kártyásan árulni :(((

depo, a gsmline -nál már 80 ropi, neked is csökkentened kéne és 1-gyel biztos nőne a vásárlóid száma :))

iPhone 5

(#798) DaveNo1 válasza EmThor (#795) üzenetére


DaveNo1
veterán

Na igen szolgáltatónál csak előfizetéssel lehet normális áron telefont venni, nem előfizetéses telók, rohadtul drágák az egyes szolgáltatóknál. De az előfizetésnek is meg vannak a hátrányai. Nekem szerencsém volt, hogy mobilbolt ismerősé, így tuti nem basztak át ;]

You are not prepared.

(#799) EmThor válasza Atombalu (#797) üzenetére


EmThor
addikt

gsmline már 78.000 a w810, a w800 meg 70k OMFG :Y --> demiezmiez, balra dzsunka, jobbra rizsföld? dobozt kinyitom, kihullik a rizs meg a kis ázsiai rabszolga? :D

DaveNo1: :((( :DDD

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#800) EmThor válasza EmThor (#799) üzenetére


EmThor
addikt

olvasgatom w800 fórumot, hú, jó sokat bír az aksi. van aksis 2g-s vinyós mp3 lejáccóm, kérdezhetnétek, akkor minek ilyen teló (1. mert egybe van teló, kurtajó fényképező /többi telóhoz képest/, meg mp3 lejáccó - sony) , hát bizony az nem bír ennyit (2. ez sokkal tovább bírja, az csak 6-8 órát, 3 nap, bemegyek munkába, vissza, az kb 2.5 óra/nap).

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.