Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) redraven85 válasza HaKo (#3000) üzenetére


redraven85
tag

Ez a walkman gombos dolog hasznos tanács :) Köszi :B Mit értesz pontosan azalatt,hogy nem időtálló?..hamar tönkremegy vagy eltörik? Nekem anno a 6600 nokiámon volt utángyártott ház és nagyon sokáig bírta.A gyári meg ugye...csak az előlap 5 rugó...ha egyátalán eredeti..közbe tudjuk páran már,hogy nemfeltétlen az.Szóval ezért kérdem,hogy valaki próbálta e már őket? :DDD

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#3002) HaKo válasza redraven85 (#3001) üzenetére


HaKo
aktív tag

Én arra gondolok hogy előfordulhat hogy például kopik... És akkor az elég csúnya lehet... De nekem még nincs tapasztalatom utángyártott házakkal. Lehet hogy jó minőségűek... De én inkább nem vennék...

(#3003) Cathfaern válasza redraven85 (#3001) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hasonóan működik a 2 hangerőállító, illetve a play/pause gomb is.
Hasonló hasznos ''kombináció'' a irányoknál a középső gomb, ugyanis ha ezt lenyomod amikor el van sötétedve a képernyő + billentyű zár aktív, akkor nem jön elő a szokásos ''nyomja le ezt meg azt a gombot'' szöveg, hanem egyből a hátteret, vagy ha fut valami, azt mutatja. Hasznos tud lenni dátum megnézéshez, vagy ha mp3-at hallgat az ember és épp nem tudja melyik szám megy :)

(#3004) StoneBridge válasza redraven85 (#2999) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Én sem ajánlanám, mivel csak az egyik negatívum lesz az, hogy hamar fog kopni. Szembesülhetsz azzal a problémával is, hogy az első alkalom után amikor a zsebedbe teszed a telot, tiszta por lesz a kijelzője (előlap alatt), mert az utángyártott házakon nem biztos hogy ott lesz az a kijelzőt körülfogó gumi porvédő, ami a gyári házakon ott van.

[Szerkesztve]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#3005) redraven85 válasza StoneBridge (#3004) üzenetére


redraven85
tag

Hát a zsebredugás nemfenyegetne mert bélelt tokban hordanám ahogy a w800 ast is anno.Amúgy már megoldottam a problémát :)) Köszi mindenkinek a válaszokat :R

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#3006) thomeef


thomeef
őstag

Sziasztok!
Mobil vásárlás előtt állok, nem vagy telefonbu*i, 3 éve nem cseréltem telefont, de már itt az ideje. So nem nagyon értek hozzájuk.
Kinéztem 2 sony ericssont: K530i és W810i
Egy árban vannak, melyiket válasszam szerintetek? Melyik mit tud amit a másik nem?
A válaszokat előre is köszönöm.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#3007) [HUN]Zolee válasza Viktor0610 (#2989) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Aksit kizártam (köszi Nimda), így szoftvert frissítettem majd meglátjuk. eddig még jó. Köszi a segítséget

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#3008) gozika


gozika
csendes tag

Sziasztok tudnátok segíteni abban hogy a w810i-s széria tud e mp4 es videót lejátszani és h mien progival lehet ezt konvertálni ??

gozika23 = Gózon Lajos a többi lényeges infó a gyors üzlethez a privát adataimnál

(#3009) AMD Power válasza thomeef (#3006) üzenetére


AMD Power
titán

Mind a kettő nagyon jó kis telcsi. A K530i jóval újabb és szerintem szebb is. De a W810i több az alap tartozék.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3010) gozika


gozika
csendes tag

sziasztok nemtud valaki címet mondani ahol w810i tipusú telóra elő és hátlapot lehet venni ??

gozika23 = Gózon Lajos a többi lényeges infó a gyors üzlethez a privát adataimnál

(#3011) Kephamos válasza AMD Power (#3009) üzenetére


Kephamos
addikt

Jó, csak az enyém egy év után el kezdett kopni. A krómozás a nyilakról és középső gombról már majd' teljesen lekopott. Amúgy ajánlom a w810i-t. Illetve kell még hozzá venni pár K-ért egy kártyaolvasót, mert megőszül az ember, mire felmásol valamit a kábellel.

(#3012) buboreak válasza Kephamos (#3011) üzenetére


buboreak
csendes tag

Nekem is több mint egy éves a telóm és még semmi kopás nincs rajta, pedig zsebben hordom és elég sokat nyomkodom.

(#3013) Kephamos válasza buboreak (#3012) üzenetére


Kephamos
addikt

Mondjuk én nyáron sokat bicajoztam úgy, hogy a zsebemben volt a telefon. Lehet, hogy jobban dörzsölődött, ráadásul sok ízzadtságot is kapott. Mindegy, nekem még így is tetszik. Legalább van valami patinája. :)

(#3014) AMD Power válasza Kephamos (#3011) üzenetére


AMD Power
titán

Pár kollégámak és ismerösömnek ilyen van de nem kopik egyik se.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3015) Kephamos válasza AMD Power (#3014) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerintem az ízzadságtól lehet. Én használom a telefont, nem hordom

(#3016) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

sziasztok! nem tudná nekem megmondani valaki,hogy összességében szereléssel, mindennel mennyibe kerül egy átváltás feketéről fehér előlapra? Meg hogy hol lehetne megcsináltatni?
Előre is kösz (ja, ha lehet, akkor privibe válaszoljon, aki tud valami infót). Egyébként pedig imádom ezt a telefont, már 1 éve megvan, ez az első, amelyiknél hosszabb időre megállapodok :)
Üdv mindenkinek

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#3017) HaKo


HaKo
aktív tag

Nekem is kopnak a gombok... :( Gariban cserélik vajon? ;]
Elő- hátlapot lehet venni a SE márkaboltban... de lehet venni olcsóbban is... 6-8k ig terjednek az árak kb... egy feketéről fehérre váltás kb 10-12k biztos mivel oda kellenek fehér gombok plusz középrész is...

(#3018) Viktor0610 válasza HaKo (#3017) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nokia cseréli, és mintha kollégám W810i készülékén is cserélték volna a kopó gombokat...

Samsung Galaxy A54

(#3019) kymco válasza redraven85 (#2991) üzenetére


kymco
veterán

Engem is meglepett, hogy az energiatakarékos óra funkció kikerült a telefonból.... :(
Kerestem egy tíz percet, míg rájöttem.
Nálam ott lenne gáz, mikor pld diktafonoznék és kellene a pontos idő is... de szerncsére ez a feleségem gondja, mert az én k750i-m ismeri ezt a funkciót... :)

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#3020) tucsok.


tucsok.
senior tag

sziasztok!
tegnap cseréltem a k750i-met w810i re. hát nagyon zsír ez a w810. viszont hiányzik a takarék módú óra, sebaj mivel a w810i nem joystick-os ez kárpótol. :K

kérdésem van mivel t-mobilos menüm van, ha felteszek rá gyári sony ericcson menüt az tartalmazza a tak. órát?

másik dolog olvastam fentebb ezeket a nyomógomb kombinációkat, hol találnék még ilyet. esetleg tudnátok írni pár hasznosat, előre is köszönöm :R

üdv. tucsok :))

"So say we all"

(#3021) nemma válasza tucsok. (#3020) üzenetére


nemma
addikt

Volt szó valamelyik topikban erről, hogy a K550i-ben nincs takarék módu óra. Nem hittem el. Ezek szerint mégis igaz lehet :)
Nem hinném, hogy ez a T-mobile-os sw sajátsága, mi értelme lenne lebutítani ilyen szinten? :F
Nyomógomb kombináció alatt mit értesz? Ezt? >*<<*<*

(#3022) tucsok. válasza nemma (#3021) üzenetére


tucsok.
senior tag

szia!

olyanra gondolok amit Cathfaern írt a 3003-as hozzászólásában.

a takarékmódu órával kapcsolatban meg csak gondolkodtam, hátha...

"So say we all"

(#3023) tucsok. válasza nemma (#3021) üzenetére


tucsok.
senior tag

milyen kártyaolvasot ajánlotok hozzá?
tudtok a memory stick pro duo kártyához olyan eszközt amivel pendriveként is használhatnám a telcsi kártyáját?

"So say we all"

(#3024) Viktor0610 válasza tucsok. (#3023) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pl. ezt.

Samsung Galaxy A54

(#3025) tucsok. válasza Viktor0610 (#3024) üzenetére


tucsok.
senior tag

köszi a gyors választ, neked van ilyen?
az lenne a kérdésem hogy az xp kéri a telepítő lemezt a pendrive használatakor?

"So say we all"

(#3026) Atombalu


Atombalu
senior tag

Nekem még semmilye sem kopott meg, pedig már másfél éves. :R

iPhone 5

(#3027) Viktor0610 válasza tucsok. (#3025) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Még csak nem is SE-készüléket használok, így ilyen olvasóm sincs. :D

Általában az XP nem szokott telepítőlemezt kérni az ilyen típusú külső kártyaolvasók gépre kapcsolásakor.

Samsung Galaxy A54

(#3028) Laczik


Laczik
tag

Sziasztok!
Sajna a W880as tapicba kevesen járnak, ezért itt kérnék tanácsot:
W880i vásárlásan töröm a fejem ,másik jelölt N6300.
volt már tapsztalata vkinek a W880 anyagminőségével?
Főleg zene lejátszóként használnám.Egy jobb fülessel kb milyen minőségű zene csikarható ki belőle?

Nemrég hallgattam haverom W300asát az agybadugós SE fülessel és nem kaptam vmi lehengerlő élményt, ráadásul max hangerőn még halk is volt:S
Abban bízok ,hogy a W880 mégis csak egy magasabb kategóriájú készülék és más tapasztlataim lesznek vele.
Ja, ugye lejátsza a lossless .m4a-t is?
Esetleg van vmi általános ,gyakran előforduló hibája a W880nak?
Ti melyiket választanátok?(a kamera minősége nem fontos ténylező)
THX!

[ Szerkesztve ]

(#3029) toong válasza Laczik (#3028) üzenetére


toong
csendes tag

Háááát..??

Nem tudom milyen volt az a w300-as teló,de "szólásilag" ugyanúgy nyomja mint a w810 ill.a w880-as. (Legalábbis szerintem)

Lehet, a haverod gyenge minőségű zenét tett fel rá, mert a hangzással nem igazán van gond velük!

(#3030) Laczik válasza toong (#3029) üzenetére


Laczik
tag

Picit pontositanék:

W630at hallgattam a W300as agybadugós fülesével.A fülesen közepes méretű gumi volt.

A zene minőseg megfelelő volt, mivel a másik kezemben egy SAMSUNG YP-Z5FQ zenejátszó egy CX300as füles társaságában zenélte ugyan azt a zenét.A különbség óriási volt a Samu javára.
Zeneileg teljesen más kategória, másrészt a SE fülese kényelmetlen votl a Sennheiser után.

Bocs ,hogy kevertem itt a számozásokat, csak másik havernak meg w300a van.(az ő fülesét használtam a teszthez)

(#3031) HaKo válasza Laczik (#3030) üzenetére


HaKo
aktív tag

És milyen volt a Sennheiserrel a W300? Amúgy a V630 nem Walkman mobil.

(#3032) Laczik válasza HaKo (#3031) üzenetére


Laczik
tag

A CX a Samu mp3hoz volt csatlakoztatva, így ezt nem tudom megmondani milyen volt.

Hm, tényleg ,ezt benéztem, a W630 nem is walkman mobil.
szerintem a narancssárga boritás tévesztett meg a mobilaréna tesztben

Egy szó mint száz: amint nyíllik rá lehetőségem, a hosszú hétvége után a suliba megfülelem a W300at a CX300as fülessel.

Summa summárum: amilyen eredményt ad a W300 a Sennheiserrel, ugyan olyat fog adni a W880 is a CX300al?
A hangchip közös?

(#3033) HaKo válasza Laczik (#3032) üzenetére


HaKo
aktív tag

A W880-ban mondjuk Walkman 2.0-s lejátszó van a W300-ban pedig 1.0 ha jól tudom... Szerintem nem lesz rosszab a W880... inkább még jobb. De ha bemész egy GSM-boltba vagy MM-ba biztos kipróbálhatod W880-at is. :)

(#3034) _bs_


_bs_
tag

szervusztok. volna pár keresetlen kérdésem.
A gyári 512es Sandisk helyett most egy 2Gb-os Sony (MagicGate-es) memkártyát használok. Következő anomáliákat tapasztaltam: az mp3 fájlokat/foldereket random módon elfelejti/újra megtalálja menet közben. Van amikor "kártya ki-kártya be" sem segít, többször meg kell ismételni, v tel. ki/bekapcs után látja csak a fájlokat (mind a walkman funkcióban mind a fájlkezelőben természetesen). A fényképezett képek nem kerülnek elmentésre, kiírja h "Mentés" és nem történik semmi. A kártya egyébként a PSPmben tökéletesen üzemelt.

Tapasztalt valaki hasonlót esetleg, és ha igen mi volt a megoldás? Esetleg tudtok olyan fórumot ajánlani ahol foglalkoztak a problémával? (guglival nem találtam használható információt). köszi.

(#3035) Viktor0610 válasza _bs_ (#3034) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem szoftverfrissítés kell.

Samsung Galaxy A54

(#3036) pongo01


pongo01
csendes tag

Sziasztok. Nekem csak az lenne a kérdésem, hogy jobban megéri- e az SE W810i az árát vagy jobb a W800i? Csak újat szeretnék venni, de nem látok külömbséget csak a kinézetben. A w810i 47.000ft a w800i 40.000ft. Melyiket vegyem meg? Előre is köszi. :F

Normális vagyok, a hangok is megmondták!

(#3037) nemma válasza pongo01 (#3036) üzenetére


nemma
addikt

Jobban jársz a W810i-vel, mert nem kell bajlódnod majd később a joystickkal. Valamint van benne másfajta menü is! :)
Jah, és jobban néz ki

(#3038) pongo01 válasza nemma (#3037) üzenetére


pongo01
csendes tag

Köszönöm a válaszod nemma! :R

Normális vagyok, a hangok is megmondták!

(#3039) _bs_ válasza Viktor0610 (#3035) üzenetére


_bs_
tag

azzal kezdtem.. legfrissebb...
kicsit utánanéztem a kártyának, sejtettem korábban is de most már biztos h nem eredeti Sony, MagicGate csak a felirat szerint van, valójában nem tudja.
A hamis produo-k viszont teljesen más anomáliákat produkálnak eddigi fórumos adatbányászatom szerint, pl lejátszás közben fagy a telefon. A fájlok eltűnését-visszatérését még nem láttam viszont mint tünetet sehol. Ezért gondoltam h vlki közületek belefutott már

(#3040) nemma válasza _bs_ (#3039) üzenetére


nemma
addikt

Nekem is ezeket csinálta anno az 512es kártyámmal. Leformáztam és utána hibátlanul működött.

(#3041) _bs_ válasza nemma (#3040) üzenetére


_bs_
tag

természetesen ezt is próbáltam, kétszer is, eredménytelenül.
nincs kedvem viszont 20k ért kétséges eredetiségű "eredeti" memkártyát venni. Valszeg visszateszem a kisebbet..

(#3042) MC Pite


MC Pite
veterán

Üdv!
W810re olyan lejtászó ami a *** mp3nál normálisabb formátummal is megbízkózik? Zenetelefon, aztán még a saját AAC formátumát sem tudja, ahogy a wma-t sem, pedig az 5000Ftos lejátszók is vágják.[size=0] MP3ba meg grebbeljen aki tök süket :).[/size]

:respect:

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3043) nemma válasza MC Pite (#3042) üzenetére


nemma
addikt

Olyan lejátszó? Ez nem Symbian, más lejátszót nem tudsz feltenni rá :(
Esetleg lehet, hogy a magas bitrátával nem bír, próbálkozz még azzal!

(#3044) MC Pite válasza nemma (#3043) üzenetére


MC Pite
veterán

WMA-t sehogy nem tud akor sem, AAC-t 2 féle módongyártottam, egyiket sem ette.
Symbian nem érdekel, JAVA a kulcsszó ;)

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3045) HaKo


HaKo
aktív tag

Van a KD Player nevű java-s lejátszó, de szerintem az is csak azokat a formátumokat támogatja amit a telefon.

(#3046) MC Pite


MC Pite
veterán

Köszi, meglesem!

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3047) Laczik válasza Laczik (#3032) üzenetére


Laczik
tag

Kipróbáltam ma a walkman mobilok zenelejátszóképességét jobbfajta fülessel is:

W200/W300 + Sennheiser cx300: érdekes módon számomra,ill haver számára jobban tetszett a W200as hangképe.Tisztábbnak tünt a hang rajta.
De összeségében mindkét teló jól szolt, a sennheiser füles megtette a hatását: megveszem a W880at

Igaz ,hogy nincs benne újdonság a W810hez képest, de számomra a rádió ill autofókuszos kamera hiánya nem negatívum, ugyse használnám
Az egyetlen hátrány talán a rizsszem nagyságu gombsor, de más telefon beviteli nehézségeit is viszonylag hamar megszoktam.
Másrészt ez az egyetlen walkman mobil aminek nagyon bejön a design-ja.

Bocs ,hogy w810es topicban ezzel nyaggatlak Titetek, de így hogy nem gond a kamera/rádió hiánya, de a teló többi része bejön Ti megvennétek?Pannonál 50Kért adják.

(#3048) MC Pite válasza Laczik (#3047) üzenetére


MC Pite
veterán

Nálam mindkettő fontos, azért sem, gombjai nem nagyon jönnek be, azért sem. Fogtam, jó, elmegy, de nem az igazi. Akinek jó az az vegye meg :R . A háza az tetszik.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3049) MC Pite válasza HaKo (#3045) üzenetére


MC Pite
veterán

WMA nem megy, AAC-t nem tudok most gyártani :W

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3050) Makaveli


Makaveli
senior tag

Én november közepén viszem szervizbe. A csávó megcsinálja a képernyőjét mert elfehérült a teteje. Meg veszek egy headsetet. Mert elromlott...

MC Pite: Konvertáló progi nem segítene?

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.