Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Viktor0610 válasza Atombalu (#500) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Felejtsd el!
Ez a tapasztalat... ;]

Samsung Galaxy A54

(#502) Racecam válasza Viktor0610 (#501) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lesz keddtől, vagy nem lesz? :U

Atombalu: Nem, csak pozitív. Többet bír az aksija, mint gondoltam. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#503) Viktor0610 válasza Racecam (#502) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mondtam, h. szólok... :D
Egyelőre nem tudok új akcióról...

Samsung Galaxy A54

(#504) mrlujoak válasza Atombalu (#500) üzenetére


mrlujoak
veterán

Az akkufreshől sok és főképp megosztott vélemény van. Egyes szakemberek között is van ellenvélemény.
Figyelj, annyit megér hogy kipróbáld nem?
Ha nem is válna be akkor is nyertél tapasztalatot, és véleményedet továbbadhatod.

Személyszerint látok relációt a kémiai magyarázatára a dolognak, bár nem tapasztaltam személyesen...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#505) Atombalu válasza mrlujoak (#504) üzenetére


Atombalu
senior tag

Hát per pill nem én leszek az, akinek megér 1 próbát..sajnos minden fillér szamit most :(((
Motor jogsi, motor ;] W810i, Görögo. ezekre mind oda kell majd anyagilag figyelnem :Y
De örömmel látom, h gsmdepo ismét csokkentette a teló árát: 85,9
Es a masik orom, h gsm-studio.hu végre elhelyezte kínálatai között a telefont, mert azt mar eldontottem, h itt veszem meg. 5 bolt, depos ár...ez kell nekem :D

iPhone 5

(#506) Atombalu válasza Racecam (#502) üzenetére


Atombalu
senior tag

Ennek nagyon orulok :R

iPhone 5

(#507) Atombalu


Atombalu
senior tag

Kedd ? Pannon ? Hírek ? :F

iPhone 5

(#508) Kev84


Kev84
csendes tag

T-Mobilenál nem várja senki?Már nem nagyon lehet kapni W800at.
Ott is elképzelhetö,hogy jön.Annyira nem viccesek a szolgáltatók ;] .
Érkezhetne már :(((

(#509) Viktor0610 válasza Atombalu (#507) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak 4-et kellett volna visszaolvasnod, plusz mégegyet a kérdéshez.
Nincs új akció, nincs W810i a Pannonnál...

Samsung Galaxy A54

(#510) |AP|


|AP|
veterán

14-e elmúlt, elvileg vége az akciónak az ElectroWorldben. Ha valaki arra jár megnézné, hogy feljebb ment-e az ára?

(#511) Racecam válasza |AP| (#510) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Erre én is kiváncsi lennék! ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#512) gabranek


gabranek
aktív tag

lehet hülyeséget kérdezek, de ezzel a teloval videokat (avi, mpg, stb) le lehet vajon játszani? lassan megérett a telefonom a cserére és ez a kicsike nagyon tetszik, csak akkor már olyan kellene amivel videot is lehet nézni.

田中れいな

(#513) Viktor0610 válasza gabranek (#512) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kérdezel hülyeséget, csak nem olvasol vissza... :U
A videókat konvertálják a lelkes W810i-tulajok, h. a telefon képes legyen azok lejátszására.

Samsung Galaxy A54

(#514) Atombalu válasza Viktor0610 (#509) üzenetére


Atombalu
senior tag

Tudom, fejből vágom a W810i hsz-eit :DDD

csak gondoltam van esely arra, h elfelejted bejelenteni az örömhírt.
de latom fejedben tartod, thx :R

iPhone 5

(#515) Atombalu


Atombalu
senior tag

Jó lenne tudni, h milyen márkájú kari jár a W810i-hez.
Sandisk vagy Sony ?

iPhone 5

(#516) Viktor0610 válasza Atombalu (#515) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A W800i-ből kiindulva: vag ez vagy az... :D

Samsung Galaxy A54

(#517) Atomgeszi válasza Atombalu (#515) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem Sandisk, mivel azok voltak mindíg a nagyobb kapacitásuak: W800i-hez 512MB-s Sandisk járt, K/D750i-hez meg Sony 64MB-s, evvől kiindulva ehhez is Sandisk jár

(#518) kaller1 válasza Atomgeszi (#517) üzenetére


kaller1
veterán

Nem jó a logika... :)

.::> <::.

(#519) Atomgeszi válasza kaller1 (#518) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Affene!! :DDD Akkor mégis Sony jár hozzá ? :B Vagy nem jó a logika, de igazam van ?? :D
Amúgy meg tévedni emberi dolog ;]

[Szerkesztve]

(#520) Atombalu


Atombalu
senior tag

Na mi az igazság ? :DDD

iPhone 5

(#521) kaller1 válasza Atombalu (#520) üzenetére


kaller1
veterán

Én már láttam mindkét wrzában w800-at,sztem ez annak a függvénye lehet,hogy mennyi készlete van a sony-nak...Persze lehet, hogy ez hülyeség... :D Amúgy meg lényegtelen,mert nincs minőségbeli különbség a két kari között... :)

.::> <::.

(#522) Viktor0610 válasza kaller1 (#521) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem gáz, h. egy Sony Ericsson telefonhoz Sandisk kártya jár...
Mikor először hallottam erről a párosításról, azt hittem, a kereskedő trükközik.... :D

Samsung Galaxy A54

(#523) kaller1 válasza Viktor0610 (#522) üzenetére


kaller1
veterán

Ez van...Amúgy a Motorolának is a Sandisk a beszállítója...:)

.::> <::.

(#524) drkuhl válasza Atombalu (#520) üzenetére


drkuhl
csendes tag

Sandisk van benne :Y

(#525) Viktor0610 válasza kaller1 (#523) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az egy dolog, de a Motorola nem a ''kitalálója'' a micro SD-nek, ellenben a Sony igen a Memory Sticknek.
Ennyi a nyűgöm... :D

Samsung Galaxy A54

(#526) Atlantis


Atlantis
veterán

Két kérdés:

1., Híváskezdeményezésre nem lehet valahogy beállítani a headset-et? Valami hangvezérléses dolog kellene, z600-on headsettel működik, W800-on viszont nem találok ilyen lehetőséget. -nem fejlődtek ezügyben?
2., Headset gombjával nem lehet szüneteltetni a zenelejátszást?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#527) DaveNo1 válasza Atlantis (#526) üzenetére


DaveNo1
veterán

1. passz
2. nem hinném, szerintem csak az sztereó bluetooth headseteknél van ilyen funkció, mert azok szolgálnak zenehallgatásra.

You are not prepared.

(#528) mrlujoak válasza Atlantis (#526) üzenetére


mrlujoak
veterán

1.)
Na kipróbáltam.
Ha felvetted a hangparancsot, akkor készenléti módban hosszan nyomvatartod a hívásindító gombot.

2.)
A szüneteltetésre ott a play/pause gomb...

mrlujoak


Mindenkinek:

A meóriakari ''gyárilag'' 512 MB SanDisk MS kártya

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#529) Atlantis válasza mrlujoak (#528) üzenetére


Atlantis
veterán

1., Hívásindító gomb alatt mit értesz? Az nem a headset-en van.
2., Szerintem sokszor kényelmesebb lenne, ha a headset gombja is szünteltetni tudna(pl.: melóhelyen szólnak hozzád valamit, te meg keresgélheted a telót, azon meg a Pause gombot), ha már ott van és semmi funkciója nincs lejátszás közben, csak bejövő hívás fogadására jó.

Logika, SE, logika... :(

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#530) Atomgeszi válasza Atlantis (#529) üzenetére


Atomgeszi
veterán

2: A W900i fülese nem olyan h. rajta van a Play/Pause gomb ?

(#531) DaveNo1 válasza Atomgeszi (#530) üzenetére


DaveNo1
veterán

de. van hozzá ilyen kapcsoló. azzal lehet a rádiót is hallgatni. :)

You are not prepared.

(#532) Atlantis válasza Atomgeszi (#530) üzenetére


Atlantis
veterán

De miért csak az olyan? Mennyi plusszmunkát jelentett volna, hogy ezzel is meg lehessen oldani ilyesmit, ha már a ''hardver'' úgyis megvan hozzá?

Meg mi a fenének kell külön oldalra tenni a Pause gombot és a hangerőszabályzót? Ha valaki övre akasztható tokban hordja, akkor vagy az egyiket éri csak el, vagy a másikat. :((

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#533) DaveNo1 válasza Atlantis (#532) üzenetére


DaveNo1
veterán

árcsökkentés. SBH-s füleseken/fejhallgatokon már ugyis vannak irányitó gombok, persze ezekhez megfelelő mobil is kell.

You are not prepared.

(#534) Racecam válasza Atlantis (#532) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egyetértek, én is ilyennel használom (ICE-25), és nem jó megoldás.
Kellett volna, egy a W900i-hez adott fülesen lévő távszabályzóhoz hasonló, hangerőszabályozásra, pause, stb. alkalmas távvezérlő. A rádió viszont maradt volna a telefonban. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#535) Atlantis válasza Racecam (#534) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát igen. w300-on már egy oldalon vannak a vezérlőgombok, legalább ebben fejlődtek. Szerintem mondjuk csak véletlen, kétlem, hogy tudatosan csinálták ilyenre. ;]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#536) drkuhl


drkuhl
csendes tag

Már 83.900ft 2 év garival :C :DD :)) :R

(#537) _bs_


_bs_
tag

Beléptem a klubba :)
Eddig csak próbálgatom, de úgy tűnik hogy mégiscsak el kell olvasni a manualt hogy rendesen tudjam kezelni minden funkcióját.. pl kékfog beállítása elég felemás lett, de alakul. Negatívumot eddig nem nagyon találtam, talán annyi hogy a hangerőt tényleg nem lehet fájdalmasan hangosra állítani, de egyébként ''utazósebességen'' megfelelő a hangerő.
Az is kár h nem került bele a mozgáskompenzáció fényképezésnél, elég nehéz épkézláb fotót csinálni, de elsősorban nem erre való ez a telefon.
Pozitívumként megemlíteném hogy az agybadugós rendszerű fülesnek hála a mély hangok egészen egyszerűen megdöbbentőek. Hasonló mélyeket eddig csak egy AKG 501től hallottam, ami azért más súlycsoport :)
Kis reklám: FlashGSMtől vettem, de hogy a gari mennyire komoly azt nem tudom, mindenesetre 2 évet mondtak. Azért meg nem rontanám el hogy teszteljem a korrektségüket :)

(#538) Atomgeszi válasza _bs_ (#537) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Grat a telóhoz! :)
''....mozgáskompenzáció fényképezésnél, elég nehéz épkézláb fotót csinálni....''
Először én is ügyetlenkedtem a W800i-mmel, aztán szépen lassan belejöttem, és k..... jó képeket csinálok már! Hidd el,ha megszokod mit hogy, pik-pakk király képeket fogsz csinálni :)

(#539) _bs_ válasza Atomgeszi (#538) üzenetére


_bs_
tag

remélem tényleg így lesz, meg el kell kapni a pillanatot amikor az autófókusz épp jó, és akkor.. De akkor is, az irány nagyon jó, az E/// jól járt ezzel a társulással a Sonyval, elkezdtek végre jó szinvonalú, innovatív dolgokat gyártani, a K790/800 a 3.2es kamerával és elmozdulás-kerrekcióval már tényleg komoly dolog. De nekem a zene a lényeg, ebben viszont jól domborít ez a kütyü is. Respect, ez tényleg jó termék.. Elégedett vásárló vagyok, aminél nincs jobb egy cég szempontjából.

(#540) Atombalu válasza drkuhl (#536) üzenetére


Atombalu
senior tag

Ez király ! Tényleg csak türelem játék az egész. A végén még ingyen hozzámvágják :DDD

iPhone 5

(#541) Atombalu válasza _bs_ (#537) üzenetére


Atombalu
senior tag

Először is grat a telódhoz !

Melyik telefonban van ilyen ''mozgáskompenzáció'' ?

Ez a füles egyre jobban kezd erdekelni, mert íme megint egy ÓDA róla :DD
En optimista vagyok es elhiszem.

Várjuk a tovabbi fejlemenyeket. :R

iPhone 5

(#542) Atombalu


Atombalu
senior tag

A füles mizeria szerintem azert turheto.....
Teny es valo, h jobb lenne, ha ott lenne a kis tavvezerlo. De szerintem azert hagyták le ezt is meg a lencsevédőt is, mert félő lett volna, hogy a w810i megszerzi ''a tökéletes telefon'' címet :R

ui.: tudom nem letezik tokeletes telefon...remelem ertheto mire akartam kilyukadni.

iPhone 5

(#543) _bs_ válasza Atombalu (#542) üzenetére


_bs_
tag

nos, az agybahallgató távirányítóján tényleg elférne egy volume gomb is, de sebaj.. majd a köv verzióban.. A lencsevédő nekem nem hiányzik, a lencse üvege kb 1 mm-el ül mélyebben a kamera pereménél, azaz elég nehéz megkarcolni. Pucolni mondjuk nem könnyű, épp ezért.. Az említett mozgáskompenzáció a K790/800 modellekben debütál, idézem az oldalról : ''. A kamera stabilizáló funkciója fényképezés és videofelvétel közben képes kompenzálni keze bármilyen kis elmozdulását is.'' link: [link]
Amit többen említettek, hogy az akksifedő nehezen jön le, nálam nem okozott gondot, teljesen jól illeszkedik, épp megfelelő erővel kell lenyomni h kivegyem. A telefon összeszerelése első benyomásra rendben van, ''egy darabban'' van az egész telefon, jó benyomást kelt.
A menü viselkedésén viszont még van pár dolog amin lehetne csiszolni, kékfog kapcsolat közben ha turkáltam a menüben néha nem az történt amire számítottam, azaz ''Cancel''ként értelmezte azt ha vissza akartam lépni egyet a menüben és megszakította a fájlátvitelt.
Összességébén elégedett vagyok, épp azt kaptam amire számítottam. De ezt már irtam :)

(#544) Atombalu válasza _bs_ (#543) üzenetére


Atombalu
senior tag

K790/800-ról en is tudok, de azok meg nem jelentek meg.

Nem többen, hanem csak 1 emberke a gsmport egyik cikkírója említette a nehéz fedél levételt és emiatt lehordta a telefont a sarga foldig.Nagyon nepszerutlen lett az illeto a cikk közzététele után.

iPhone 5

(#545) Karmion


Karmion
csendes tag

Meg tudná vki mondani, hogy kb mikor lesz kapható a w810 a T-Mobilnál???
A W800-hoz már kiírták:'' A készülékek korlátozott mennyiségben és csak egyes üzleteinkben érhetők el.'' THX

(#546) Atombalu válasza Karmion (#545) üzenetére


Atombalu
senior tag

Ezt mar tudjuk egy ideje.....
De a kerdesedre a valaszt még senki. :U

iPhone 5

(#547) PhoenixSzG válasza Karmion (#545) üzenetére


PhoenixSzG
tag

A W800i a készletek elejéig kapható üzleteinkben, a W810i forgalmazását terveink szerint május végén, június elején kezdjük.
by T-Mobile ügyfélszolgálat

(#548) Kev84 válasza PhoenixSzG (#547) üzenetére


Kev84
csendes tag

És estleg lehet tudni már vmit az árárol ?

(#549) PhoenixSzG válasza Kev84 (#548) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Árat nemírtak.. :(

(#550) DaveNo1 válasza Kev84 (#548) üzenetére


DaveNo1
veterán

kb a w800i kezdőárával lesz egyenértékben, de lehet kevesebb lesz.

You are not prepared.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.