Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) [HUN]Zolee válasza Karmion (#1000) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Nemtudom mért nem megy.
Bár engem az érdekelne, hogy lehetne equalizer nemüt szerkeszteni. :F

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1002) Racecam válasza zsorzsterror (#995) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

ICE-25 [link], de mivel fekvő, vagy a play/pause, vagy a hangerőgomb nem elérhető. Nekem az előbbi.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1003) Racecam válasza |AP| (#992) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egyedül nekem volt/van a térerővel problémám (ha bemegyek egy épületbe, rögtön azt látom a kijelzőn, hogy ''Csak segélyhívásra'', vagy ''Nincs hálózat''.
Mivel erre még senki sem panaszkodott, sőt inkább az ellenkezője, ezért egyértelműnek tűnik, hogy ez nem típushiba, hanem egyedi hiba. Csak az én készülékem ilyen.
(El kellene vinnem a szervízbe, de lusta vagyok... :U )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1004) Atombalu válasza Racecam (#1003) üzenetére


Atombalu
senior tag

én erre még nem is figyeltem. de majd bemegyek egy uzletbe es megnezem :)

iPhone 5

(#1005) zsorzsterror


zsorzsterror
csendes tag

hát nemtom mi lesz, ma megyek a westendbe megvizsgálni ezt a tok ügyet, remélhetőleg találok valami jót... ha nem akkor vár a barkács... yah meg a csatlakozó is ki kellene jöjjön...


worms jó

[Szerkesztve]

http://c.wade.hu

(#1006) Karmion válasza zsorzsterror (#1005) üzenetére


Karmion
csendes tag

Nálad gondolom működik a rezgés Orbitnál. Lementenéd nekem ezt a témát a tiédről? hátha működne akkor nekem is! ;) Előre is kösz.

(#1007) [HUN]Zolee válasza Karmion (#1006) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

kicsit olvass vissza, én már belinkeltem a gyári orbit témát :U

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1008) Karmion válasza [HUN]Zolee (#1007) üzenetére


Karmion
csendes tag

Tudom, ki is próbáltam nem működött vele. Hátha zsorzsterrornak más a szoftververzioja, és az ővével taán működne a regés :B

(#1009) [HUN]Zolee válasza Karmion (#1008) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

mivel nem a témával van csak a gond, nemvalószínű hogy akármilyen más verzióval menni fog :(

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1010) zsorzsterror válasza Karmion (#1008) üzenetére


zsorzsterror
csendes tag

sorry minden ugyanaz :(

egyébként az Orbit téma annyira zseniálisan minimal, hogy szinte felülmúlhatatlan.
próbáld ki a másik (emerge) témát... ha az sem rezeg...

[Szerkesztve]

http://c.wade.hu

(#1011) Karmion válasza [HUN]Zolee (#1009) üzenetére


Karmion
csendes tag

Most próbálgattam, de nem sikerült előhoznom a vakuvillogást. ugy néz ki, mintha ez is megjavult volna magától :)) Mos már tényleg csak az Orbittal van gond. Azért megpróbálom hátha megy. :U

(#1012) Racecam válasza zsorzsterror (#1005) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Olvasol is? :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1013) Karmion válasza zsorzsterror (#1010) üzenetére


Karmion
csendes tag

:(( :O :(( Kááár.... mind1. Akkor akinek nem RC012-es 8asszem vmi ilyesmi az enyém). szóval akinek nem ilyen szoft verzioja van, az ha tud pls. mentse le a telojáról az orbit témát, és linkelje be ide. Köszönet

(#1014) Karmion válasza zsorzsterror (#1010) üzenetére


Karmion
csendes tag

Az emergével sem mükszik

(#1015) zsorzsterror válasza Racecam (#1012) üzenetére


zsorzsterror
csendes tag

Nos olvasok, de az a baj, hogy nem értettem mit akartál írni.
biztos én vagyok a hülye. meg néztem a dolgot, de nekem gyanúsan nem jó...

http://c.wade.hu

(#1016) Racecam válasza zsorzsterror (#1015) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lehet, hogy nem jó, minden esetre én már lassan egy éve használom.... :U

u.i.: De tovább megyek. Ebben a tartóban a telefon az oldalán ''fekszik'', és mivel alul nincs kivágva, ezért az egyik oldalához nem férsz hozzá anélkül, hogy a tokból kivennéd.
Azt pedig Te választod ki, hogy melyik oldala Neked a fontosabb, a play/pause, vagy a hangerő/léptetés. Én az utóbbit választottam.

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1017) zsorzsterror válasza Racecam (#1016) üzenetére


zsorzsterror
csendes tag

ahhh értem... nemhiába iszom itt a pakura jellegű kv-t
vészesen sürgős... mindig utáltam zsebben hordani a telefonokat... talán az első 5110-es mostmár brutálisnak tűnő méretei...

http://c.wade.hu

(#1018) Atlantis


Atlantis
veterán

Visszatérve a térerő-problémára: mostanában(w810 óta) gyakran megesik, hogy megszakadnak a hívásaim. Eddig azt hittem, hogy a Pannon háló szarakodik, de nem, ma meglestem a telót és észrevettem, hogy időnként ''leesik'' rajta a térerő 0-ra és bontja a hívást. Jellemzően ez akkor fordul elő,ha tokban van a teló és headsetről beszélnék, de egyszer már ''kézből'' is bontott. Szóval mivel Racecam fórumtárs is fekvő tokban hordja a telóját, arra következtetnék, hogy nem szereti a tokot a teló és valóban érzékeny a térerőre. Vajh ez szoftveres hiba, vagy valami hardveres?

Más téma: észrevettem, hogy a Walkman rész v2-es ID3 alapján rendez, a már korábban leírt Artist-Album-Title elven. Engem meglepett, gondoltam leírom, hátha érdekel valakit. Az én gyűjteményem v1-es ID3 alapján van többé-kevésbé rendben tartva(inkább kevésbé). Fene az SE mérnökeinek az agyát.

Egyébként ígéretet kaptam az SE-től, hogy a rendezés is javatva lesz valamikor. Remélem, még ebben az évezredben. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1019) Donfi


Donfi
csendes tag

Sziasztok!

Elismerésem a fórummal kapcsolatban.Ez a legkultúráltabb fórum amit valaha is olvastam a neten, de nem is ez sarkalt a hsz írásra hanem az az örömteli tény,hogy eddig (99%) úgy néz ki hogy egy Sony Ericsson W810i boldog tulajdonosa leszek jöv7 szerdán.Jöhet a jogos kérdés?És akkor mi van, kit érdekel ez és miért írom ide?A válaszom az hogy ez a téma és TI erősítettek meg abban hogy ezt a készüléket vegyem meg és a ti hozzászólásai segített abban , hogy viszonylag valós képet kapjak a telefonról.Köszönöm szépen az igényes fórumot amit létrehoztatok :C

(#1020) Atlantis válasza Donfi (#1019) üzenetére


Atlantis
veterán

Érdekes. Én, ha ezt a topicot végigolvasnám, szerintem nem arra jutnék, hogy vegyek egy ilyen telót, mert gyakorlatilag arról szól, ami nem jó benne, illetve az eleje még a telefon megjelenése előtti felfokozott birtoklási vágyak virtuális megtestesítője(ijj, ez nem gyenge kifejezés így péntek délután). :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1021) Donfi válasza Atlantis (#1020) üzenetére


Donfi
csendes tag

NMekem pedig az jött le hogy ez kell nekem.Ez embertől és felfogástól valamint attól is függ szerintem.De ha jól tom neked is van egy W810esed :P :))

(és tényleg nem geynge kifejezés :) )

(#1022) Atlantis válasza Donfi (#1021) üzenetére


Atlantis
veterán

Jól tudod, szidtam is itt eleget. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1023) Atombalu válasza Donfi (#1019) üzenetére


Atombalu
senior tag

nincsmit :DD

iPhone 5

(#1024) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Én a k790, k800 modelleket várom.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1025) zsorzsterror


zsorzsterror
csendes tag

1. sörök arcomban lehet, hgoy nem lesz értelmes a mondat:

2. pincében volt térerő oktogon táncisiben
3. villamoson headsettel a villamos elnyomta a hangom
4. nem tudom ki használja a megabass-t de nekem vissza kellett venni az eq-ból, lehet hogy túl mélyre toltam, a kicsi gumi miatt?

http://c.wade.hu

(#1026) Racecam válasza Atlantis (#1018) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hmm..., ez érdekes, mivel a fekvő tok igaz, de csak nagyon ritlán használom telefonálásra így, headsettel. Ha másnál is előfordul ez a térerő probléma az messze a legnagyobb hibája a telefonnak.
További teszteket kérünk szépen, hogy leginkább zárt térben, tapasztalható-e a telefonnál, hogy hirtelen leesik a térerő egy rövidebb, hosszabb időre. :R
(Ugyanis feleslegesen nem szedetném szét a szervízben a telefont.)
Viszont tartok attól, hogy ez szoftverfrissítéssel nem orvosolható. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1027) |AP|


|AP|
veterán

Igen, én is már teljesen meggyőztem magam erről a telefonról, most már a pénz is meglenne rá, erre megint kezdek kételkedni. Nincs annál idegesítőbb, mikor egy telefonnal mindent lehet, csak telefonálni nem. A mostani T630-asommal pont ez a helyzet, ha bemegyek egy épületbe, pincébe, a térerő azonnal leesik, csak segélyhívás... :(
Szóval én is várnám mindenkitől, hogy mit tapaszalt ezügyben, mielőtt megvenném a telefont és kiderülne, hogy ennek is hasonló baja van...

(#1028) Atombalu


Atombalu
senior tag

Jelentem 100 órája megy és 13%-on van :R

mod.: átlagos felhasználás mellett.

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#1029) Kviky válasza Karmion (#1008) üzenetére


Kviky
tag

Sajnos a T-Mobile csinált egy saját menüt, ezért nem rezeg az Orbit. Bent voltam a SE márkaboltban és nem is hasonlít egymásra az eredeti és a T-mobilos témája.

(#1030) [HUN]Zolee válasza Kviky (#1029) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

ezért nem szeretek szolgáltatónál telótvenni :(

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1031) Donfi válasza [HUN]Zolee (#1030) üzenetére


Donfi
csendes tag

Ezért vettem én is teljesen mentesen minden szolgáltatói buherától a telefont.Régen minden telefonomat szolgáltatónál vettem, de ezt függetlenül mert nem akarok egy elbarmolt butított menü miatt csalódni a telefonban. ;]

(#1032) Atombalu


Atombalu
senior tag

kereken 120 órát bírt nálam, ez számomra teljesen megfelelő

csemege 2: [link] :))

iPhone 5

(#1033) EmThor válasza Atombalu (#1032) üzenetére


EmThor
addikt

csak ne haraptál volna bele előtte,
akkor lenne csemege :P

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1034) Atombalu válasza EmThor (#1033) üzenetére


Atombalu
senior tag

:DDD

Na megvetted már ?

iPhone 5

(#1035) EmThor válasza Atombalu (#1034) üzenetére


EmThor
addikt

nem :U

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1036) [HUN]Zolee válasza EmThor (#1035) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

nagyhiba :DDD

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1037) B3AST válasza Atombalu (#1032) üzenetére


B3AST
tag

Mi ez?? a legújabb Club Sandwich????? :DDD :DD

(#1038) Kviky válasza Atombalu (#1032) üzenetére


Kviky
tag

Nem szeretem a paradicsomot. Lécci szedd ki! :)

(#1039) Atlantis


Atlantis
veterán

Még egy apró észrevétel w810-ről: ezzel a telóval már lehet hangutasítással hívást kezdeményezni a headset-ről. w800-nál ha jól emléxem, nem lehetett, morogtam is már emiatt korábban. Egy pici piros pont az SE-nek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1040) _bs_


_bs_
tag

Na, sorjában:
- térerő: nekem térerővel nem volt gondom, nem szakított meg hívást sem, és villamoson is értettek ha közvetlenül a (headset) mikrofonba beszéltem bele. Viszont kétszer előfordult hogy egyszerűen nem tudtam hívást kezdeményezni, de némi anyázással és kibekapccsal megoldottam. Azt hiszem a többi topictársam ilyesmire nem panaszkodott, valószínüleg egyedi probléma volt.
- valaki emlegette a tokot, és a SE boltban kérdeztem h jó-e a iec-25 de lebeszéltek róla mondván a headset csatlakozójával már nagyon nehéz lezárni a tokot, a tépőzár két fele alig fél centin érintkezik... Viszont neten láttam Krell tokokat direkte ehhez a típushoz.

vaku villogás nálam is megjavulni látszik, úgy tűnik ez is 28 naponként jelentkezik, khmmm :B

(#1041) Atombalu


Atombalu
senior tag

vaku villogásról mondjon már valaki vmi reszletesebbet.
Konkrétan mikor jön elő ? Ha bekapcsolod a vakut ?

iPhone 5

(#1042) Karmion válasza Atombalu (#1041) üzenetére


Karmion
csendes tag

Vakuvillogás akkor fordulhat elő, ha bekapcsolod a vakut, és még vmit vagy valamiket átállítassz, pl képméret, képminőség, makró vagy akármit, meg még ugrálhatsz a videó és fényképező között. Szóval a lényeg, hogy egy csomó mindent állítgass bekapcsolt vaku mellet, és ha ekkor sem villog, akkor a Tiednél nincs ez a hiba. ;)
nálam előszőr előfordult párszor, de aztán megjavult :)

(#1043) _bs_ válasza Atombalu (#1041) üzenetére


_bs_
tag

nálam akkor jelentkezett amikor bekapcsoltam a pilácsot (nem fényképezés közben) és folyamatos világítás helyett összevissza villogott. Nem reprodukálható a hiba, hol előjön hol nem. Elvileg az uj soft javítja, csak én még nem tudtam felerőszakolni az új SW-t

(#1044) zsorzsterror válasza _bs_ (#1040) üzenetére


zsorzsterror
csendes tag

krell tok?
Azok nem erősítőket gyártanak?
Linket be tudnád tenni?

http://c.wade.hu

(#1045) _bs_ válasza zsorzsterror (#1044) üzenetére


_bs_
tag

áhhh, égés, bocsi.. Krusell tok..
[link]

(#1046) zsorzsterror válasza _bs_ (#1045) üzenetére


zsorzsterror
csendes tag

van nekik rendes boltjuk?
csak mert gyanúsan nem tom, jó-e ez a tok
meg baromi álmos vagyok és nem találom az elérést :D

meg még beszerzés alatt...

http://c.wade.hu

(#1047) Atombalu


Atombalu
senior tag

na akkor kiprobalom en is a ''vaku tragediajat'' :) kivancsi vagyok tortenik-e vmi.
amúgy en szoftververziom a kovetkezo: CXC1250316, R4CE012 nemtom ebbol le lehet-e szűrni vmit.

mod.: wehe, hát nálam is előjött, minden opciót átállítottam és eloszor megnyugodtam, h semmi, aztán video felvetelre váltottam és tényleg :Y :) reszemrol nem para
AZONBAN engem 1 dolog idegesít csak ! Lehet orvosolható a probléma és csak én nem jöttem rá a megoldásra (remelem igy lesz). Amikor keszitek egy kepet nem tudom azt egybol elküldeni bluetooth-szal rendelkezo egyennek, hanem ki kell lépni, át a fájlokhoz és csak onnan. Én csinalok rosszul valamit ?



[Szerkesztve]

iPhone 5

(#1048) _bs_ válasza zsorzsterror (#1046) üzenetére


_bs_
tag

Dr.mobil, van rendes boltjuk:
Bőrtók :) Béla út 44, Móricz körtértől visszafele a Gellért irányába.
Különös ismertetőjele hogy a törzshelyem mellett van a bolt (Clock söröző)

[Szerkesztve]

(#1049) Danielmagua


Danielmagua
csendes tag

Sziasztok. Miután az összes-de tényleg az összes hozzászólást elolvastam és ''vizinnel'' kellett kezelnem a szememet a crt monitor 65Hz-es frissítése miatt,a mai napon elmentem a tmobilhoz és megnéztem a telefont, mely látogatást összekötöttem a sharp TM100-asom garis javíttatására való beadással(szép kis körmondat :) ).
Elsőre az jött át, h nagyon egybe van és lehet, h ezt azért érzem mert a mostanim már egy kicsit meglazult, amúgy ámblokk. Egyébként nekem is nagyon bejön és úgy döntöttem, h pénzem/aranykártya pontjaimat feláldozom és csütörtökön megveszem, így újra lesz 2évre telefonom, 2in1 mert a discman-t már meguntam.
Köszönet jár a sok tapasztalatért, meg infóért! És előre kérnék elnézést ha kérdezek vmi olyat amiről már volt szó, csak nem hiszem,h sok türelmem lesz megint átolvasni az egészet :)

(#1050) _bs_ válasza Danielmagua (#1049) üzenetére


_bs_
tag

összerakottságról annyit h tegnap kétszer ejtettem le földre/csempére és egyben maradt pedig azt hittem szilánkokra törik, de kibírta. igaz a nyakbaakasztó müa. csatja széttőrt, valszeg épp rá esett a telefon, de igy is nyagyott csattant. Egy kicsit jobban nyikorog de nem lazult meg semmi rajta, nem pattant meg a ház, semmi nyoma nincs... Ötös..
A kijelző üvege (muanyaga..) pedig jól tűri a karcolásokat, pedig azt is sikerült megkínoznom egy kicsit. Szóval szerintem korrekten lett összeszerelve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.