Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) EmThor válasza Racecam (#700) üzenetére


EmThor
addikt

köszi szépen!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#702) Racecam válasza EmThor (#701) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#703) _bs_


_bs_
tag

Ma volt egy kellemetlen tapasztalatom, a két Led-et bekapcsoltam és egy ideig minden rendben működött. Majd újra szükségem volt kis világításra de elkezdett villogni, rendszeres időközönként ki-bekapcsolt (NEM volt SOS módban!) kb 2 mp-ig világított majd ugyanennyit nem.. Egymás után többször is megismételtem a dolgot, és mindig ugyanaz a villogás volt az eredmény.. Kicsit megijedtem hogy mi lehet ez. Majd fél óra múlva újra megpróbáltam ,de ekkor minden rendben ment...
OFF
A hezitálóknak, akik nem a fent említett (feltehetően SW bug) miatt gondolkodnak a vásárláson: MP3 hallgatás közben a sistergés _tényleg_ teljesen észrevehetetlen, csak pause módban, ha nagyon fülelsz, akkor hallható. Az hogy egy gagyi dokkolós kis hangszóróval mit produkál, nem mérvadó, lehet a beépített erősítő zaja is. A pattogás két szám közt jóval feltűnőbb, de engem annyira nem zavar.
Összességében a gyári headsetet használva a hangminőség jóval átlag feletti, nagyon tisztán, kellemesen szól a zene. Mega Basst meg felejtsétek el, nem azért mert betorzít, hanem mert teljesen felborítja a hangképet, nem azt hallod mint amit a zenész lejátszott, de ez már egyéni perverzió. Én a magas hangokat nyomtam fel, mélyeket enyhén visszavettem.
Amit kiemelnék, hogy kifejezetten jóindulatú, hallgatható hangja van, az eleve szutyok mp3 formátumból nagyon kellemes összhatású hangot csihol ki, ezért dícsérem annyira :) Pedig alapból elég finnyás vagyok, de ez a műszer nagyon bejött, az említett hibái ellenére!

(#704) EmThor válasza _bs_ (#703) üzenetére


EmThor
addikt

w800 fele hajlok kameravédő(!) meg kicsit design miatt, viszont a joystick meg a 810 mellett szól. aksi megint csak w800 mellett..(pedig elvileg detto?!) mem kártya meddig megy bele w800ba? 2gb? akkor gondolom ebbe is. kamera detto. w810 fekete nem jön be, de élőbe meggyőzne, ismerem magam :D. edge nem érdekel, gép + net való az online léthez nem a netfront... 0,1'' kijelző w810 javára meg nem ér meg 15k többletkiadást... szal nehéz... kijelző meg ennek szebb elvileg.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#705) |AP| válasza _bs_ (#703) üzenetére


|AP|
veterán

A villogás más másnál is jelentkezett, olvastam másik fórumon, neki cserélték a telefont, szóval nem biztos, hogy szoftverhiba.

(#706) drkuhl válasza Zsiguli (#692) üzenetére


drkuhl
csendes tag

Én tölük vettem a W810i-met és semmiféle garanciális problémám még nem volt vele! Simán megnézték a SonyEricssonba. Én nem tudom hogy milyen árlistát néztél de ez a készülék már 2hete 83900ft-ba kerül. Leírnád hogy mikor vetted a készüléket tölük mi a problémád és hogy milyen áron???

(#707) Atombalu válasza Kev84 (#690) üzenetére


Atombalu
senior tag

Kösz, h ezt megtudtad :))

Zsiguli: Mi az a személyes tapasztalat ?

Többiek, akik enyhe problemakkal kuzkodnek: Valoszinu problemaitokat egy szoft frissites majd orvosolja. De szerintem erdemesebb lett volna varni a vetellel picit, az első szerias telokkal mindig gondok vannak, a fejfajas meg nem tesz jot senkinek.

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#708) Racecam válasza _bs_ (#703) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Teljesen egyetértek a ''sistergésről'' elmondottakkal. Már harmadszor próbálom ki, és komolyan mondom, hogy alig van különbség aközött, hogy leveszem a fejhallgató csatlakozót a telefonról, vagy nem. Egy egészen halk, alig hallható sistergés van, de ha nem hívjátok fel a figyelmemet rá, talán észre sem veszem.
A telefonon nagyon jól szólnak, az egyáltalán nem gagyi MP3 számaim, tökéletesen helyettesít egy MP3 lejátszót.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#709) _bs_ válasza Racecam (#708) üzenetére


_bs_
tag

a gagyi magára a formátumra, a kódolási eljárásra vonatkozik: adatvesztéses eljárás, felharmonikusok elvesznek, azaz torzítást visz be.. A magasak (pl. cintányér, trombita) rettenetesen tudnak szólni ha mp3ba van kódolva, stb stb.
Az a baj h Ogg Vorbist nem tudja lejátszani, pedig nagyon örültem volna..sok más emberrel együtt.

(#710) Racecam válasza _bs_ (#709) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Rendben, értettem én amit mondasz.
Csak azt akartam kifejezni, hogy nem egy agyontömörített, alacsony bitrátájú MP3 szoktam feltolni. Inkább kevesebb férjen, de jobb minőségben. (Természetesen az MP3 formátum korlátain belül.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#711) Atombalu


Atombalu
senior tag

na ha ma lesz idom, beszallok a klubba :)

iPhone 5

(#712) EmThor


EmThor
addikt

mammut, saturn, w800 is meg w810 is kinn volt, megnyomkodtam mind a 2őt, joystick miatt nyert a w810 :) kameravédő meg le van sajnálva :) kár hogy 110e volt :/

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#713) Atomgeszi válasza EmThor (#712) üzenetére


Atomgeszi
veterán

most megvetted 110k -ért ???? :Y

(#714) EmThor válasza Atomgeszi (#713) üzenetére


EmThor
addikt

hülye azért nem vagyok :D

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#715) Racecam válasza EmThor (#714) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Erre vártál mi, hogy ezt mondhasd? :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#716) EmThor válasza Racecam (#715) üzenetére


EmThor
addikt

hát inkább azt mondhatnám már el, hogy megvettem 80-85ért 1-2 év biztos garival! :F :))

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#717) Atlantis válasza EmThor (#716) üzenetére


Atlantis
veterán

Menj be a Pannonhoz és megkapod ennyiért. :)

Még az is lehet, ha visszajön az enyém, meghirdetem 70k körül. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#718) Atombalu válasza Atlantis (#717) üzenetére


Atombalu
senior tag

megszabadítalak a fejfájástól, beveszem 45-ért és jófej voltam :DDD :)) :DD

iPhone 5

(#719) Atlantis válasza Atombalu (#718) üzenetére


Atlantis
veterán

Hm...ez az ajánlat okoz nekem fejfájást. :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#720) Atombalu válasza Atlantis (#719) üzenetére


Atombalu
senior tag

remeltem is :DDD , hogy azert nem tartod annyira rossznak a telódat, h eladd ennyiért.
( ez egy teszt volt, es orommel ertesítelek padavan, h a helyes úton tipegsz :D )

iPhone 5

(#721) EmThor válasza Atlantis (#717) üzenetére


EmThor
addikt

2 évre nem kötöm le magam, még vmi electro world-be bízok...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#722) Atlantis válasza Atombalu (#720) üzenetére


Atlantis
veterán

Annyira nem. 70 alatt nem adnám.

Függőség? Én hűségnek nevezem, kitartás egy jó döntés mellett. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#723) Atombalu


Atombalu
senior tag

ilyen ew-s meg mm-es akciós árak alá nem szokott soha kúszni (akár az idő múlásával) egy teló ára :F tehat ezekre az akciókra ha jól veszem eszre, erdemes lecsapni.

ugye fehervari akció es csak 6 ropival dragabb a legolcsobb 2 év garit ígérő sufninál.
de mar ennek is lőttek. varjuk a kovetkezo akciót :((

ui.: nemtom mennyi idom lett volna leutazni :Y

iPhone 5

(#724) Atombalu


Atombalu
senior tag

Holnapután azaz Június elsején kapható lesz a trénél is a w810i.
És jobb áron, mint a pannonnal. :R

iPhone 5

(#725) EmThor válasza Atombalu (#724) üzenetére


EmThor
addikt

előfizu az előfizu.... 74.990? eh... 2 év az 2 év :O

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#726) Atombalu


Atombalu
senior tag

valoszinu, h 2 év 69 , 1 év pedig 59 lesz

iPhone 5

(#727) [HUN]Zolee válasza Atombalu (#726) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

nem pont fordítva?

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#728) Atombalu válasza [HUN]Zolee (#727) üzenetére


Atombalu
senior tag

ja igen ..

iPhone 5

(#729) Kev84 válasza Atombalu (#728) üzenetére


Kev84
csendes tag

Ezt eléggé kötve hiszem.Max 69eFt 2év,79eFt 1évvel(de szerintem még 5tel több).
Amúgy nagy francok,még múlt héten egyik üzletben se tudtak mondani egy szót se,hogy lesz e egyáltalán. :(((

(#730) Atombalu válasza Kev84 (#729) üzenetére


Atombalu
senior tag

Azert nem kell csúnyán beszélni :) meglátjuk hogy lesz !

iPhone 5

(#731) Atombalu


Atombalu
senior tag

na szóval a holnapi nap ahogy már mondtam megjelenik a w810i és az ára is fixálódott már:
2 év 69,9 (1 ev pedig valoszinu 79,9 lesz)

iPhone 5

(#732) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Nemsokára énis W810i tulajként írhatok ebbe a topicba :DD

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#733) Atombalu válasza [HUN]Zolee (#732) üzenetére


Atombalu
senior tag

nemar mindenki megelőz ? :O :DDD

iPhone 5

(#734) [HUN]Zolee válasza Atombalu (#733) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

ha minden jól megy, akkor holnap már a kezembe foghatom a telót :C

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#735) Ricardo válasza Atombalu (#733) üzenetére


Ricardo
félisten

Tessék belehúzni :))

(#736) Atombalu válasza [HUN]Zolee (#734) üzenetére


Atombalu
senior tag

kitol vasarolod ?

Ricardo: még 1 arcsokkentésre varok gsm-studio.hu -nal es akkor belevetemmagamajóba :DDD (azert mert mar nagyon regota 83,9 es tuti, h vasarlasom utan csokkene, az meg fájna, mint anno a d500-nal is megszívtam) :((( ;]

iPhone 5

(#737) Ricardo válasza Atombalu (#736) üzenetére


Ricardo
félisten

Ki tudja meddig tartja még az árát. Ha meg csökken akkor sem tudni hogy az az ár tartós lesz e vagy tovább csökken a közeli jövőben. Ez elég kiszámíthatatlan. :U

(#738) Atombalu válasza Ricardo (#737) üzenetére


Atombalu
senior tag

tudom, de ennél a 83,9-ces periódusnál már túl sokat vártam ahhoz, hogy feladjam. :)

iPhone 5

(#739) EmThor


EmThor
addikt

gsm depo: ''''Tisztelt Vásárlóink!
Ezúton értesítjük azokat a vásárlóinkat, akik tőlünk 2 év garanciával rendelkező SonyEricsson típusú készüléket vásároltak, hogy jelentkezzenek nálunk telefonon (+36/70-318-72-88-as számon) vagy e-mailen (info@gsmdepo.hu), mert az általunk kiadott garancialevél ellenében a SonyEriccsonnak már nem áll módjában azt megjavítani illetve szervizelni. Ezáltal a garanciát csak nálunk tudnák érvényesíteni. Természetesen a helyes garancialevelet pótoljuk a mi garancialevelünk ellenében, amit a hivatalos SonyEricsson márkaképviseletekben már elfogadnak! Az új garancialevelet Budapest területén ingyenesen kiszállítjuk vásárlóink részére! A kényelmetlenségekért szíves elnézésüket kérjük!
Tisztelettel: GSM-Depo'''' de hol van nekik üzletük?? :Y mert honlapon nem láttam :/ na majd jövő héten megemailezem. szolgáltatónál kilőve.

atombalu: én is most venném, ha lemegy, akkor max 79900 ig... bár az se rossz :) jövő hetet megvárom. gsm depo vagy gsm studio, majd kiderül melyikről hallok előbb rosszat :D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#740) drkuhl válasza EmThor (#739) üzenetére


drkuhl
csendes tag

Nekem ma ki is cserélték és ingyen kihozták :))

(#741) Atombalu válasza EmThor (#739) üzenetére


Atombalu
senior tag

a sufniság hátránya :DDD

nincs nekik boltjuk, netes eladók.

ezert is ajanlom mindenkinek a www.gsm-studio.hu -t, itt depos árak vannak és több üzlet.

iPhone 5

(#742) Atombalu válasza drkuhl (#740) üzenetére


Atombalu
senior tag

miben kulonbozik a 2 gari level ?

iPhone 5

(#743) drkuhl válasza Atombalu (#742) üzenetére


drkuhl
csendes tag

Nem sokban mindakettő papírból van :DD

(#744) drkuhl válasza Atombalu (#741) üzenetére


drkuhl
csendes tag

Nem hallottál még arról hogy aki dolgozik az hibázhat is? Én korrektnek tartom azt hogy a hibát megprobálták kijavítani és nem elfutni. :R

(#745) Atombalu válasza drkuhl (#744) üzenetére


Atombalu
senior tag

szerintem nem nagyon tudtak volna elfutni :DDD
felhivtam volna oket, h telot veszek azt bevarom oket rendorokkel, ennyi.
Gari leveles kerdesemre valaszolhattal volna ertelmesebben is :D

iPhone 5

(#746) drkuhl válasza Atombalu (#745) üzenetére


drkuhl
csendes tag

Ez igen érdekes hozzáállás :F

(#747) Atombalu válasza drkuhl (#746) üzenetére


Atombalu
senior tag

mi furcsa abban, amit mondtam ? :)
ha becsapna egy ilyen sufni bolt, ezt tenném....

(de ez esetben kicserélték, szal nem tennék ilyet) remelem ez a szajbaragó stílus már értheto :)

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#748) drkuhl válasza Atombalu (#747) üzenetére


drkuhl
csendes tag

Én nem tudnám ezt feltételezni erről a cégről, hiszen már elég sok telót rendeltem tőlük :)) És remélem hogy még fogok is hiszen nagyon várom már a W850i-t :C

[Szerkesztve]

(#749) drkuhl válasza Atombalu (#747) üzenetére


drkuhl
csendes tag

Nekem már az elöbb is értehető volt :DD

(#750) Atombalu válasza drkuhl (#748) üzenetére


Atombalu
senior tag

alapvetoen en se feltetelezek rosszat. remeljük elegedett leszel velük :)

iPhone 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.