Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Atombalu


Atombalu
senior tag

egy kis csemege :DDD

------> [link] <------

iPhone 5

(#952) Atlantis válasza Viktor0610 (#948) üzenetére


Atlantis
veterán

Logisztika korábban is volt és akkor működött 1 hét alatt. Hetente háromszor szállítanak és én pont egy olyan napon adtam le, amikor még aznap el is vihették.


Egyébként kezdek rájönni a rendezési elvére a Walkman résznek. Abban különbözik a W800-étól, hogy a W800 előnybe helyezi az ID3 tag Title mezőjét az Artist-tal szemben, sőt lehet, az nem is foglalkozik az Artist-tal, ott tehát a rendezési elv Album-Title. A 810-esnél nem, ennek Artist-Album-Title a rendezési elv, ezzel viszont azt éri el, hogy azoknál az albumoknál, ahol 1 könyvtárban több előadótól is vannak számok, ott külön könyvtárat csinál minden előadónak, hiába egy albumhoz tartoznak.

Remélem, nagyjából érthető és nem írtam nagy hülyeséget.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#953) _bs_ válasza Atlantis (#952) üzenetére


_bs_
tag

igen, valahogy így van. A válogatás albumokkal elég szép káoszt lehet ezzel előidézni. Alapjában nem rossz készülék, csak az ilyen baromságokat hagyták volna ki belőle. Meg az idióta FW frissítés, amivel hiába birkózok...

(#954) Atombalu


Atombalu
senior tag

Kezdődik.........

FIGYELEM! A Szavazás 2006. 06. 12-én 24:00 órakor lezárult! A legtöbb szavazatot kapott készülék a SonyEricsson W810i lett! Ez a készülék a mai napon 24:00-ig akciós áron, 79.900ft-rt rendelhető meg 2 év garanciával!

iPhone 5

(#955) [HUN]Zolee válasza Atlantis (#952) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Hát én egyszerűn fáljátviteli módban bemásolom az mp3 könyvtáron bellül egy könyvtárba a válogatott számokat, és lejátszási listán meg az egész mappát megadom.
Ha nem erre gondolsz akkor nemszoltam :)

Lehet elsietted a vásárlást? :C

[Szerkesztve]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#956) Atlantis válasza [HUN]Zolee (#955) üzenetére


Atlantis
veterán

Simán az Mp3-on belül csinálsz egy pl.: Album nevű könyvtárat és azon belül vannak a számok? Vagy dupla könyvtárat csinálsz, tehát az Album könyvtáron belól csinálsz még egy Album nevű könyvtárat és abba teszed a zenéket?

Elsiettem? Lehet. Viszont ezt leszámítva nincs gondom a telóval, összeszerelése fejlődött az elődhöz képest. Joggal feltételeztem asszony w800-a alapján, hogy a Walkman részt nem sikerült elkúrni a Sonyericsson-nak. Tévedtem. Ez azonban csak szoftveres probléma, amit előbb-utóbb lehet orvosolni. Ezért filózom, hogy eladjam-e vagy sem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#957) [HUN]Zolee válasza Atlantis (#956) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

csak simán 1 mappa van az mp3-on bellül

azt nem neked szántam :) hanem Atombalu-nak, bocsi elfelejtettem kiírni hogy az már másnak megy :B

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#958) Atlantis válasza [HUN]Zolee (#957) üzenetére


Atlantis
veterán

Értem. Mindegy, azért válaszoltam. :)

Nincs valami trükk, hogy beégetett tartalmat is törölni lehessen? Nem a hely miatt, de van egy szám, amit ismeretlen előadó néven betesz a Walkman-be és ez bosszant.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#959) [HUN]Zolee válasza Atlantis (#958) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

lehet törölni, csak garivesztéssel jár.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#960) Atlantis válasza [HUN]Zolee (#959) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen? Ha letörlök egy semmitmondó szemet kis zenét, veszik a gari? Érdekes elképzelés...kinek jutott eszébe?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#961) [HUN]Zolee válasza Atlantis (#960) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Hmm, most nézem én a gyári zenét is tudom törölni ugyan úgy mint a rátöltötteket.
ráálsz a zenére vagy könytárra, majd egy C-t nyomsz és törlöd. Úgynézki gyárilag is ki lehet törölni ezeket, így vedd semmisnek amit írtam :)

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#962) Atlantis válasza [HUN]Zolee (#961) üzenetére


Atlantis
veterán

Az enyém pannon-os, de nem látok benne logikát, minek kellene fixnek lennie annak a nyomorult .m4a-nak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#963) Karmion


Karmion
csendes tag

Zolee: Nekem is ugyanaz a szoftver verziom van, mint neked és Kviky-nek. Nekünk viszont Kvikyvel ugyanaz a problémánk.(rezgés) neked ez működik?
Kviky: a vakuvillogás probléma ritkán fordul csak elő. Pl akkor ha elindítot a kamerát, és átváltassz videóra, és esetleg még közben vmi mást is átállítassz, pl hatásfok, képméret, képminőség vagy bármi. Ekkor szokot néha villogni a vaku. de nem mindig szóval nem annyira zavaró.Az a fehérség meg nekemis előfordul néha, de sztem ez sem zavaró. viszont, azt már tényleg nem bánnám, ha rezegne menuben valo lépkedés közben. Többen is írtak másféle szoftververziokat. lehet, hogy ezeket kéne megprobálni. de én azt sem tudom, hogy hogyan kell szoftvert frissiteni, meg hogy egyáltalán honnan lehet leszedni a szoftvert.
Amugy bementem ma a T-mobilhoz, hogy mi lehet a probléma. Azt mondták ők is, hogy egy szoftverfrissités kéne rá, csak egyelőre még nincs nekik ujabb szoftver, mivel nagyon uj még náluk ez a teló. 1-2 hét múlva próbálkozzak ujra azt mondták. :((( Ezért lene jó, ha itthon is meg tudnám csinálni magam a szoftverfrissitést, de ugy látom ez nem is olyan egyszerű.
Azt is halottam már, hogy akiknek előfordultak ezek a hibák, amik nálunk Kviky, azoknak kicserélték a telefont. Én nem hiszem, hogy telefoncserére lenne szükség. Biztos vagyok benne, hogy egyszerűen csak egy ujabb szoftver kell rá. ;)

(#964) [HUN]Zolee válasza Karmion (#963) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Igen nálam tökéletesen működik a menüben a rezgés.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#965) Ricardo


Ricardo
félisten

Engem zavarna ha ''nyomkodás'' közben rezegne :U

(#966) [HUN]Zolee válasza Ricardo (#965) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

engem is :)

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#967) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Lehet olyat hogy az sms-eket egy általunk létrehozott könytárba tároljuk?

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#968) zsorzsterror


zsorzsterror
csendes tag

ma érkezik.... végigolvastam az egész rizsát :)

http://c.wade.hu

(#969) zsorzsterror válasza zsorzsterror (#968) üzenetére


zsorzsterror
csendes tag

megjött...
gyilkos
és:
szoftver ugyanaz
rezeg az orbit
többit később... drága volt, de remélem később már nem ezt mondom

http://c.wade.hu

(#970) Ricardo válasza zsorzsterror (#969) üzenetére


Ricardo
félisten

Megéri a pénzét.

(#971) Atlantis válasza Ricardo (#970) üzenetére


Atlantis
veterán

Francot éri meg.

Ipari hulladék, csinos pofival. Vaku akkor villog, amikor neki jólesik, Walkman rész sikeresen lerontva hangminőségre és szervezettségre is. Hangsúlyozom, lerontva, mivel a w800-zon jól működött minden(viszont annak meg a kinézete és a szerelési minősége más téma).

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#972) zsorzsterror válasza Atlantis (#971) üzenetére


zsorzsterror
csendes tag

ha nembaj majd eldöntöm én jó?

http://c.wade.hu

(#973) Atlantis válasza zsorzsterror (#972) üzenetére


Atlantis
veterán

Felőlem...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#974) Ricardo válasza Atlantis (#971) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor nem :(
Én a W800 alapján mondtam. Nekem K750 volt tesómnak meg W800. Azt hallottam tovább fejlődött. De ezek szerint nem :(

(#975) mukos válasza Atlantis (#971) üzenetére


mukos
tag

''Ipari hulladék'' ha nem kell nekem adhatod:)

(#976) Atlantis válasza mukos (#975) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha úgy döntök, meghirdetem, küldök egy privit. Még nem tudom, mi legyen vele.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#977) Atombalu válasza Atlantis (#971) üzenetére


Atombalu
senior tag

Sajnalom, h ilyen tapasztalataid vannak vele, sztem kifogtál egy sz*rt.
en szandekosan rengetegszer bekapcsoltam a vakut, hagytam had égjen, semmi rendellenes nem tortent.
zene tokeletes.

Új info: eddig 48 órája üzemel és 73% a feltoltottsegi szintje. /sokat zenéltem, videoztam es fenykepeztem/.

Számomra a tökéletes telefon :R

iPhone 5

(#978) Atlantis válasza Atombalu (#977) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyet? Ez a harmadik, amivel dolgom van. Mindhárom ugyanolyan szemet volt. Lehet a pannon a bűnös? Ezt azért nem hinném.

Én ma 6 órán keresztül hallgattam rádiót, ill. zenét és 4x%-ra merült fullról. Telefonálás kb 10 perc volt. Azt hittem jobb lesz, bár az akksinak még kell egy kis idő, hogy belemelegedjen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#979) [HUN]Zolee válasza Atlantis (#978) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

nekem 12 órán keresztül megnt egyhuzamba a zene a telón (hifin erről hallgattam) . És akkor még nem kezdett el csipogni.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#980) Atombalu


Atombalu
senior tag

en elso 3 toltest ''odafigyelve'' toltottem, ami azt jelenti, h 10 óra kikapcsolt állapotban való töltést követően a lemerülés után ezt még 2x elkövettem. Lehet teljesen felesleges, de nem akartam rossz lelkiismerettel lefeküdni aludni, h nem tettem meg mindent az akksi érdekében:)
és talán pont ez használt neki...........nem lehet tudni. most 70%-os a kicsike :R

mod.: es eleg gyanús, h a pannon a hunyó a problemadat tekintve!

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#981) Atlantis válasza Atombalu (#980) üzenetére


Atlantis
veterán

Bizonyíthatatlan, hogy így van-e. Nem is éri meg a macerát. Kíváncsi vagyok, mikor lesz újabb szoftver hozzá.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#982) Kviky válasza Karmion (#963) üzenetére


Kviky
tag

Na ma bent voltam az SE szervízben. Megnézték a telot, és firissítettek rajta sw-t, de mondták, hogy nem fog rezegni, mivel a T-Mobile egy másik menüt tett rá, ami még véletlenül sem hasonlít a gyári Orbitra. Azt javasolták, hogy próbáljak meg egy másik Orbitot rátenni, hátha megy, de nem tudják ők sem, hogy ez tényleges megoldás-e.

Az a problémám, hogy ha bekapcsol a bill zár és kialszik a képernyő, akkor ha megnyomok egy gombot először egy fehér képernyő jön be kb. 0,5 sec-re, csak utána, hogy kapcsoljam ki a bill zárat, megoldódott, ugyanis az összes telo így csinál. Tehát nem a telo hibája, hanem ''ennyit tud'' :)

(#983) Atomgeszi válasza Kviky (#982) üzenetére


Atomgeszi
veterán

igen! Az én összes telóm _SE_ ''fehérképernyőt adott 0,5 sec-re! De sztem ez nem zavaró, szal télleg, még egy szempillanásnál is kevesebb volt a ''fehérképernyő'' , ja és engem nem zavar :)

(#984) mukos


mukos
tag

én 2x csutkára lemeritettem aztán 16 óráig töltöttem és 30 óra után 65%:S , érdemes még 1x lemeriteni? aztán elvileg ezeken a lithiumos aksikat elvileg 25% alá nem érdemes vinni igaz ez? csak hallotam valahol, és nekem semmi bajom a teloval:)



[Szerkesztve]

(#985) Viktor0610 válasza mukos (#984) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Felesleges volt a korábbi hosszabb idejű töltés is.
A Li-akkukat szükségtelen formázni.
Esetleg kicsivel tovább töltheted, de 16 órán át felesleges (volt)...

Samsung Galaxy A54

(#986) Kviky


Kviky
tag

Nektek hogy jelzi, ha le akar merülni? Rezeg, vagy mit csinál? Nekem még nem írt ki semmit úgy 15% körül, hanem furcsa ciripelő hangot adott és talán rezgett is. Ez a merülést jelzi?

(#987) Viktor0610 válasza Kviky (#986) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A ciripelő hang a merülés jelzése lesz, rezegni sz.tem nem rezeghet, mert az meríti az akkut. :F

Samsung Galaxy A54

(#988) mukos válasza Viktor0610 (#985) üzenetére


mukos
tag

A T-nél mondta a csaj hogy csináljam ezt...

(#989) Viktor0610 válasza mukos (#988) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szükségtelen. Egy topik [link]je, ami tartalmaz több cikket, egyebet is, h. ne csak az én szavam/írásom legyen benne és persze mások is hozzátettek/hozzászóltak a témához.

Samsung Galaxy A54

(#990) a_tesz válasza Viktor0610 (#987) üzenetére


a_tesz
Korrektor

ha csendesben van, akkor (az én SE T610-emből kiindulva) rezeg. a ciripelés meg talán ahova le volt téve, vagy nemtudom :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#991) zsorzsterror


zsorzsterror
csendes tag

emberek némi segítségre lenne szükségem...
bármi legyek ha be tudtam állítani a voda wap-ját... valamit eloozerkodtam, de most alig látok a fáradtságtól
szal aki tud segítsen
előre is kösz

http://c.wade.hu

(#992) |AP|


|AP|
veterán

Járt valaki mostanábam az ElectroWorldben? Mennyi most ott a telefon?
Másik kérdés:
Volt itt korábban szó térerő problémákról, hogy mintha gyengébb lenne. Tapasztalt valaki ilyesmit? Arra is kíváncsi lennék, aki másik Sonyericssonról váltott erre, és arra is, aki más márkáról (Samsung, Nokia). Nem gyengébb sehol sem a térerő ezzel a telefonnal, mint másikkal/korábban?
Azért érdekel ennyire, mert a mostani T630-asomat épp azért szeretném lecserélni, mert kezdi megadni magát, bizonyos helyekről már egyáltalán nem lehet beszélni vele, és ez nagyon idegesítő tud lenni...

[Szerkesztve]

(#993) Atlantis válasza zsorzsterror (#991) üzenetére


Atlantis
veterán

Sonyericsson honlapról le lehet tölteni, pontosabban el lehet küldetni a beállításokat.

pollai:térerő gondjaim nekem nincsenek, ugyanazokon a helyeken stabilabb és erősebb rajt a térerő, mint a z600-on.

Egyébként kezdem megszeretni a nyavalyást, erősen kompromisszumokra késztet és bosszantanak a hibái, de valahogy mégis kezd a szívemhez nőni. Józan ésszel belegondolva nem is értem meg, miért.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#994) Karmion válasza Kviky (#982) üzenetére


Karmion
csendes tag

Kviky: És azt nem mondták, hogy honnan lehet egy másik orbit témát szerezni? ;)
Lemerüléskor, (ez 5%) rezeg, és kiirja, hogy hamarosan lemerül , ezt megcsinálja még 1x 1% körül

(#995) zsorzsterror válasza Atlantis (#993) üzenetére


zsorzsterror
csendes tag

huhh

Első sorban pirospont a SE-nek. Ennél egyszerúbb megoldást nem tudnék kitalálni. Szar motorolaj bezzeg nem csinált ilyet a szar telefonjához.
www.sonyericsson.com/support

Másrészt Atlantis köszi, tegnap néztem, de ezek szerint nem láttam.

Atlantis!
Mint a nők. Kompromisszum, bosszantás... De imádjuk őket. Vagyis a telefon egy nőstény.

Én eddig még mindig el vagyok ájulva :)
Bár kicsit ropog, de még biztos járatós, de a rádió berzsenyi utcától amerikaiig tökéletes volt (fekete7)

tud valaki hozzá olyan bőrtokot, aminek minden megfelelő nyíláson nyitva van: csatlakozó, play/pause, hangerő

[Szerkesztve]

http://c.wade.hu

(#996) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Lementettem a telóról a gyári Orbit témát : [link]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#997) Atombalu válasza Atlantis (#993) üzenetére


Atombalu
senior tag

ez szerelem :)

iPhone 5

(#998) Atlantis válasza zsorzsterror (#995) üzenetére


Atlantis
veterán

Érdekes párhuzam, lehet benne valami. :) ;)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#999) zsorzsterror


zsorzsterror
csendes tag

még mindig nem merek belegondolni, mennyi della volt.
De eddig minden szép és jó
már csak egy spéci tok kell hozzá
elég gáz a szitu... még a speedshop-ban sincs

http://c.wade.hu

(#1000) Karmion válasza [HUN]Zolee (#996) üzenetére


Karmion
csendes tag

Rátettem az én telomra a Te Orbit témádat, és így sem rezeg! Akor lehet, hogy a teloval van vmi? Ezekszerint akkor a szoft frissités sem fog segiteni majd rajta? Bár ez nem olyan sulyos probléma, szóval ha nem fog megjavulni, akkor sem fogom szervizbe küldeni vagy ilyesmi, mert sztem nem ér meg annyi bosszankodást. Mostanában a vaku problémám sem nagyon jelentkezik. Ez a telefoj önmegjavitó vagy mi? :)) :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.