Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Atombalu


Atombalu
senior tag

Nah most felbuzdulva a sok jó hírtől és kritikatól elindulok a Mammutba lecsekkolni a tellát..hamarosan írok !

iPhone 5

(#252) ricky731 válasza _bs_ (#250) üzenetére


ricky731
tag

Az lett volna az álomteló ha kicsit sokkal okosabb lenne... :DDD Meg ugyebár annak még ára is lett volna még itt kinn is Angliában.... :O

(#253) ricky731 válasza johnny23 (#249) üzenetére


ricky731
tag

Az a baj hogy w800isem nem volt.De szerintem ugyanolyan lehet valószínűleg.Meg tényleg lehet hogy csak finnyás vagyok miután kezembe volt egy 8800ás is ;)

(#254) Faget


Faget
tag

Ha valaki már birtokolja telót írhatna a füles minőségéről. Nekem a w800i-m hez adott 3 hónap után feladta. Amúgy meg EXXXTRA jó telefon! Csak az a rothadt füles

(#255) Atombalu


Atombalu
senior tag

Nah szeva Alle !

Voltam Mammutban ! Eloszor azt hittem nincs ott a teló,de aztan lattam, h üvegbúra alá helyezték. Rögtön ki is vetettem :DDD

Hát hogy is mondjam ez vmi nagyon durva élőben is !! Hihetetlen szép !! :Y
Gyorsan megfogtam! :D Ami rögtön szembetűnő volt a szépségen kívül a méret. Nemtom sose volt w800-asom, de fogtam azt is és ezt is és ez valahogy sokkal kézhez állóbb nemtom miert.....nagyon picike sokkal szebb, mint az elődei, nagyon eltalálták !!!

Mikor nem nagyon nézett az elado kicsit raszoritottam a telora, tesztelve ezzel a hires recsegest/ropogast :D és örömmel jelentem nem volt. Az anyaga valóban nem a legmasszívabb, de teljesen jó !!! Néztem a felső bill-eket is, nekem nem ropogtak azok sem, pedig megismeteltem a tesztemet ott is :DD Igaz hozzájuk kell szokni, de szerintem 1 nap bőven elég hozzá, teljesen jol használhato az is. (nincs batár ujjam, atlagos van) :)

Annyit hozzátett az eladó, h szebbek a színei, mint a W800/K750-nek. Hogy ezt mire alapozta.........vagy csak probalt ravenni a vételre, a 109 ropis vételre :DDD

Megnéztem a többi gombocskáját is minden nagyon rendben van és tenyleg hihetetlen jó helyen vannak Nekem legalabbis...és gyonyoru !!!

Fényérzékelőt nem találtam a tetején!

Mit mondhatnék még........120%, hogy ilyen telefonom lesz :C
Kicsi és annyira, tenyleg annyira jól el lett talalva a színe a formaja meg mindene, h megyek és bilit cserélek :))

Nah 'röviden' ennyit az első talalkozásunkról :D Barmi kerdes van megprobalok valaszolni...

Na azért a meghajlás sem marad el a végére:

:R Sonyericsson W810i :R

iPhone 5

(#256) Atombalu


Atombalu
senior tag

Korrigálok. Van benne fényérzékelő, csak mashol kerestem :)

[kép] :C

W800/K750-ben nincs ilyen ???

iPhone 5

(#257) johnny23 válasza Atombalu (#256) üzenetére


johnny23
tag

nincs . nekem k750i -m volt.

1ébként köszi a leirást :R ... amit tudsz még mondani mondjad,pl. láttad bekapcsolva is (kijelző?)

...neked nemvolt k750i-d ? (csakhoz ahhoz képest 1-2 szót jovolna hallani)


...mostmárvmikor én is ''kézbeveszem a cuccot'' :DD

-- new gamer --

(#258) Atomgeszi válasza Atombalu (#256) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Sajnos nincs.

(#259) Racecam válasza beautifulmin (#247) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem tudtam ellógni, most nem lesz teló kedd előtt!! :O
Kivéve, ha valaki tud olyan helyet, ami holnap is nyitva van, 2 év a gari rá, és 90K körül elérhető! :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#260) _bs_ válasza Racecam (#259) üzenetére


_bs_
tag

gsmdepo-n elvileg 93k, És 2év gari, de nekik nem tudom mi a címük. A honlapon semmi infó nincs, se nyitvatartás se semmi. Ezek szerint ők csak webboltként üzemelnek?

(#261) Racecam válasza _bs_ (#260) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Köszi! ;)
Közben rájöttem, hogy az EW-ben ~95K-ért megvehetném, hétvégén is.
Még meggondolom! :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#262) Atombalu válasza johnny23 (#257) üzenetére


Atombalu
senior tag

De, bekapcsolva láttam. Hát mit mondhatnék egyszer láttam egy k750-es készüléket szerintem tök ugyanolyan minőségű volt a kijelző..tetszett, szerintem nagyon jo. :)

iPhone 5

(#263) Atombalu válasza Racecam (#261) üzenetére


Atombalu
senior tag

Ott is két év garival dobaljak ?

iPhone 5

(#264) Racecam válasza Atombalu (#263) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ja. [link]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#265) Atombalu


Atombalu
senior tag

Ne vedd meg szerintem most még, várj 1 hetet..megjelenik szolgáltatónál és szepen lezuhan a sufni gsm-eseknél az ára. Én is ezt fogom tenni. Ne hagyd, hogy elboruljon az agyad :)

iPhone 5

(#266) drkuhl válasza Atombalu (#265) üzenetére


drkuhl
csendes tag

És miért zuhanna le az ára?? Két év hüséggel 70e ft-ba fog kerülni függön. Akkor nem értem a zuhanás lényegét? Én megvettem és nem is bánom :C Sőt ha zuhan az ára az sem érdekel mert soha többé nem írok alá két évet egyik szolgáltatónak sem :F

(#267) _bs_ válasza Atombalu (#265) üzenetére


_bs_
tag

így van! én május közepén fogom megvenni, akkorra szerintem 85k körül lesz a legolcsóbb helyen. De nyilván én is függetlenül fogom megvételezni, szolgáltatóhoz láncoltat nem akarok

(#268) Atombalu


Atombalu
senior tag

Tapasztalat, hogy amint megjelenik szolgáltatónál egy telefon egy adott áron (ami kevesebb szokott lenni, mint az akkori aktualis sufni ár) akkor a sufni ár egyből lentebb viszi az árát, hogy 'versenyben' maradjon. Ez eddig mindig így volt. W810 se lesz kivétel.

iPhone 5

(#269) Atombalu válasza drkuhl (#266) üzenetére


Atombalu
senior tag

Írhatnál a telcsidről végre vmi velősebb esszét !

iPhone 5

(#270) Racecam válasza Atombalu (#265) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Késő...... :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#271) Atombalu válasza Racecam (#270) üzenetére


Atombalu
senior tag

Neeeeeeeeeeee :D

Na milyen ?????? :Y

iPhone 5

(#272) Racecam válasza Atombalu (#271) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mivel Nekem már volt W800i-m, ezért most csak annyit, hogy szinte teljesen ugyanaz. (Ez mondjuk várható volt.)
A navigyűrűt kicsit nehéz megszokni, így elsőre, állandóan joy-ozni akarok a középső gombbal. :U (Pedig már 5 hónapja nincs W800, és azóta joy nélküli M55-el nyomulok.)
Most beállítgatom, stb., és majd jelentkezem. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#273) johnny23


johnny23
tag

aztán ne kimélj, tudod csak ahogy a tft-tesztekkel :P :DD

-- new gamer --

(#274) Racecam válasza johnny23 (#273) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kösz, de ezt meghagyom Bog-nak. Ehhez én nem értek. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#275) johnny23 válasza Racecam (#274) üzenetére


johnny23
tag

az anyaga milyen a w800hoz képest? ...''műanyagabb'' ??

...gombok minősége ? reccsegést-ropogás effektust észrevettél ?

...nagyságra 1ébként ua.,mint w800i csak keskenyebb nem?


1általán mi a véleményed megérte ??

:F

[Szerkesztve]

-- new gamer --

(#276) m@xsys válasza ricky731 (#248) üzenetére


m@xsys
senior tag

Üdv. a SonyEricsson táborába. :C Ritka jó ilyet olvasni, hogy milyen könnyem megszokta a jót egy Nokiás!

Sok ember nehezen fogja megszokni a joy hiányát, nekem furcsa volt.
A kijelző ugyan az a TFT és maximálisan jónak mondható.
Nem recseg a készülék háza - tényleg jó.
Ugyan azt a fülest adják hozzá, de metál feketében.
Azért a kamerát igazán elzárhatták volna :(

Akinek nem jött be a W800i színei, de kacérkodott a megvásárlás gondolatával, annak mindenféle képpen jól jöhet ez a visszafogott fekete szín.
Szolgáltatok ma már nem támogatnak ''igazán'' telefonokat és nagyon meggondolnám, hogy aláírjak egy szolgáltatonál 2 év rabságot. (talán 1 év szóba jöhetne)
Szerintem egy ideig hivatalos kereskedésekben nem lesz olcsobb 99-105e-nél.
Ennyiért is viszik!

(#277) Atlantis válasza m@xsys (#276) üzenetére


Atlantis
veterán

Dehogyisnem lesz olcsóbb. Már most is az. Még nagyon új itthon és ha a szolgáltatóknál megjelenik, olcsóbb lesz. Szerintem 10k-val lesz majd drágább a mindenkori ára, mint a W800-nak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#278) Racecam válasza johnny23 (#275) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az anyaga kb. ugyan olyan. A nejem W800i-je recseg (egyszerre vettük tavaly aug. végén), de ez engem nem zavar. Ez ''még'' nem recseg. A telefon kisebbnek tűnik, de valószínűleg ez csak a látszat (a szín miatt), majd holnap összehasonlítom.
Egyelőre szívok azzal, hogy amikor rádugom az USB kábelt, és telepítené fel a drivereket, az egyik modem-drivernél kéri a gyári lemezt, miközben a CD a meghajtóban van. :U
Újítás, hogy kétféle módon lehet használni így a telót: adatátviteli módban, és telefon módban. Na most adatátviteli módban látom a telefon belső memoriáját, és a kártyát is Windowson keresztül (cserélhető meghajtók), viszont telefon módban, semmilyen program nem látja. :U
És persze csak itt működne a szinkronizálás, stb....
Kezd tele lenni a hócipőm! :(
Most vagy én cseszek el valamit, vagy szar a telefonom!
Akinek már van ilyen, az adhatna jótanácsokat!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#279) Racecam válasza Racecam (#278) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezt a szopást!!! :U És ezt a lámaságot! :B
Azért nem volt jó a telefon, mert nem akartam kibontani a csomagból a hozzá adott USB kábelt, mondván, hogy minek, hiszen itt lóg ki a gépből a másik, a W800i-hez adott.
Csak az a baj, hogy a két kábelen, a csatlakozón, nem egyforma a ''tüskék kiosztása!!!!
A W800i-n, minden érintkező ott van (az egyik ugye, jobbról a negyedik, hosszabb), a W810i-n mindössze négy darab érintkező van, jobbról az első hiányzik, három bekötve (a harmadik a hosszú) végül az utolsó is bekötve. (Ez a telefon is tölt USB-ről, még mielőtt valaki azt hiszi, hogy ez hiányzik.)
Egy szó, mint száz, sok-sok órai, hiábavaló kísérletezés után, kezdett gyanússá válni a dolog. Elővettem a saját kábelét, és akkor jött a döbbenet.
Egyből jó lett minden! :U

u.i.: A tanulságok levonását, mindenkire, külön-külön rábízom! ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#280) Atombalu válasza Racecam (#279) üzenetére


Atombalu
senior tag

Látom eltelt kb. 2 óra míg rájöttél :) Nosebaj, jó ''tapasztalat'' :)

koszi az infokat. Milyen újítást találtál benne, ami w800-ban eddig nem volt ?
Tenyleg plug & play a telo ?

iPhone 5

(#281) Atombalu


Atombalu
senior tag

Látom a specifikációk közt, h max. 100 sms-t bír el. Ez jókora visszalepes... :(
még a fel labbal a sirban allo 6610-sem is 200-at bír.
Memóriakártyára vajon nem lehet sms-eket pakolaszni ?

iPhone 5

(#282) kaller1 válasza Racecam (#279) üzenetére


kaller1
veterán

Tényleg 20 mega a belső memó benne?

.::> <::.

(#283) Atombalu válasza kaller1 (#282) üzenetére


Atombalu
senior tag

aha, de 512-es memkarit adnak hozzá

iPhone 5

(#284) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Mivel most teljesen össze-vissza telepítgettem, ezért majd este visszarakom a Windows telefon buherálás előtti állapotát, és megmondom, hogy adatátviteli módban mi a helyzet, így felismeri-e alapból. (Szerintem nem, de majd meglátjuk.) a belső memóriára 20 MB van írva, de a telefonállapot lekérdezésére, valami 22 MB-ot mutatott még tegnap.
Ez bőven elég, ide legfeljebb a témák, háttérképek, csengőhangok (30 mp-re vágott mp3-ak) kerülnek nálam. (Ezek is csak azért, hogy ha valamilyen oknál fogva nincs benne a memókártya, akkor is úgyanúgy viselkedjen a teló.)
Majd este jelentkezem. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#285) Atombalu válasza Racecam (#284) üzenetére


Atombalu
senior tag

Várunk vissza :D

iPhone 5

(#286) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Na kérem! Akkor fussunk neki. :)

A telefon nagyon tetszik, jól el vannak találva a színek. A tapintása talán egy kicsit más, mint a W800i-nek, míg az teljesen sima, ennek a tapintása kicsit olyan, mintha ''szőrös'' lenne, de ez valószínűleg direkt van így. A telefon színe egyébként hivatalosan szatén fekete (Satin Black), ami talán ugyanezt jelenti? :U
A kijelző a W800i-ből már megszokott, de itt észrevettem egy megdöbbentő dolgot.
Mikor egymás mellé tettük a két telefont, a feleségem 2005. 08. 16-án vásárolt W800i telefonjával, a kijelzők fényereje között, ég és föld volt a különbség. A W800i kijelzője majdnem úgy nézett ki teljes fénnyel, mint a W810i a készenlétbe kapcsoláskor. (A képernyő lekapcsolása előtt.) Persze azt nem tudom, hogy ez minek köszönhető, milyen volt a W800i újkorában, de az biztos, hogy a különbség drámai. Nem tudom, hogy ez hogyan van más telefonoknál, és azt sem, hogy a háttérvilágítást biztosító LED-ek ilyen fényerő csökkenése törvényszerű-e, de minden esetre, ez nem túl bíztató.
(Ennek a problémának, van egy számomra anyagilag is kiható vonzata, most a nejemnek is ilyen telefon kell! :U :D )
A navigyűrűről már írtam, meg kell szokni, de egyébként jól működik.

Nézzük a csatlakozást a számítógéphez. Az USB kábel első csatlakoztatásakor, a telefonon a következő feliratok jelennek meg: Fájlátvitel, Telefon mód, amelyek közül lehet választani. Fájlátvitel módban a telefon kikapcsol, (nincsenek kommunikációs portok megnyitva), és így a különböző mobilkommunikációs programok itt nem működnek. Telefon módban minden úgy működik, ahogy azt más készülékeknél, így a W800i-nél is megszoktuk.
A számítógépen közben elindul a szokásos folyamat: új hardver telepítése varázsló. Ezt most a mégsem gombbal lelőttem, és a telefonon a Fájlátvitel módot választottam.
A Windows ekkor automatikusan felismerte a telefon belső memóriáját, és memória kártyát, és mindkettőt fel is tüntette a ''Cserélhető adathordozós eszközök'' között.
Tehát arra a kérdésre, hogy használható-e a telefon driverek feltelepítése nélkül, a válasz egyértelműen az, hogy Windows alól Fájlátvitel módban a memóriák elérhetők és az adatok mozgatása file kezelő programokkal tökéletesen működik, tehát igen!
Mivel azonban, így nem tudjuk használni a jól megszokott mobilkommunikációs programjainkat, köztük a gyári SE programot sem, ezért ha mást is szeretnénk kezdeni a telefonnal, mint ide-oda másolgatni, át kell térnünk Telefon módra.
A jelenlegi kapcsolat szabályos bontása után (USB háttértár leállítása), újra csatlakoztatjuk a készüléket, és most a Telefon módot választjuk. Ilyenkor a Windowsban nem látszanak a telefon memóriái, nincsenek ''Cserélhető adathordozós eszközök''. Ebben a módban, már szükségünk van a driverekre a communikációs portokhoz. Ezek feltelepítése után, a telefon most már a megszokott módon használható, minden mobilkommunikációs programmal, és modemként is tökéletesen működik.

Egyelőre elég legyen ennyi, mert holnap reggel korán kelek! ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#287) _bs_ válasza Racecam (#286) üzenetére


_bs_
tag

köszönjük a kimerítő leirást! A Sárga irigység rág minket ám :)

(#288) Racecam válasza Racecam (#286) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Folyt.

Visszatérve a telefon külsejére, illetve a kezelőgombok használhatóságára, meg kell mondjam, hogy a W800i ilyen szempontból sokkal jobban el lett találva. A lényegesen nagyobb funkció gombok sokkal biztosabban kezelhetők. A W810i körben elhelyezkedő vezérlőgombjainak a kezelése, sokkal nagyobb odafigyelést, megszokást igényel. Nagyobb kezű, illetve vastagabb ujjú felhasználóknak okozhat nehézségeket. (Például nekem.) Az igazság az, hogy kissé túl lett zsúfolva ez a két funkcióbillentyű, a használhatóságot feláldozták a design érdekében.
Visszatérve a navigyűrűhöz, és annak is a középső gombjához, bizony annak a kezelésekor is előfordult, hogy helyette, valamelyik körgyűrűn elhelyezkedő gombot sikerült lenyomnom. De ez valószínűleg, tényleg csak a különlegesen nagy kezű felhasználók problémája.
Sok helyen olvasható volt érdekességként, hogy a főmenüben való navigálás közben a telefon rezeg, ami nagyon jópofa, de a gyári témák közül, csak az un. ''Emerge'', és az ''Orbit'' rendelkezik ezzel a funkcióval. (Elképzelhető, hogy a téma-szerkesztő programokban ez a feature beállítható.)

Racecam

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#289) johnny23 válasza Racecam (#288) üzenetére


johnny23
tag

thx for the infos :R !

-- new gamer --

(#290) _bs_ válasza Racecam (#288) üzenetére


_bs_
tag

Racecam! légyszi egy dolgot írj még meg! Sokan panaszkodtak arra h gyengébb a max hangerő a w800asokon mint kéne, (pl w550hez képest). Ezzel a modellel mi a helyzet? És ha nem a gyári agybadugóst használod hozzá hanem vlmi nagyobb buci fülest? Köszi! :R

(#291) Atombalu


Atombalu
senior tag

Más w810-zel kapcsolatos tapasztalatodról is írhatsz Racecam, ne fogd vissza magad! :)
A csengőhangereje mondjuk engem is kulonosen erdekel.

iPhone 5

(#292) evR válasza _bs_ (#290) üzenetére


evR
aktív tag

ez utóbbi kérdés engem is nagyon érdekelne.. szóval a max hangerő elég-e, megfelelő-e... illetve max hangerőn nincs-e valamilyen féle torzítás vagy egyéb nagyon zavaró dolog....? :U :F

''...trend a lelke mindennek...''

(#293) |AP|


|AP|
veterán

Ez a hangerő dolog engem is érdekelne. A Sonyericsson márkaboltban a Westendben meghallgattam egy w800i-t, és bár nem a gyári fülessel volt kitéve, de én nem találtam elég hangosnak...
Ez elég nagy baj lenne, mert már nagyon kinéztem magamnak és vannak helyek, ahol már 85-86-ért meg lehet kapni.

Tényleg, tudtok megbízható boltot, ahol két év Sonyericsson garanciával lehet vásárolni?

(#294) Atlantis válasza |AP| (#293) üzenetére


Atlantis
veterán

Szent Isten! ti süketek vagytok? :)

Asszony W800-asa már kb 60% hangerőn elviselhetetlen nekem, neki meg pláne. Gyári fülessel.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#295) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Ilyen Telefont veszek magamnak.Ha MInden jól megy Ebbe a hónapba már meg is lessz.
Amúgy mennyi a legolcsóbb ár amennyiérrt meglehet kapni a telót?.És már le is töltöttem hozzá a prohardver témát is:D:D

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#296) Atombalu


Atombalu
senior tag


Ezt a téma dolgot elmagyarázhatná valaki, még sose volt SE-m

iPhone 5

(#297) Ricardo válasza Atombalu (#296) üzenetére


Ricardo
félisten

A témákkal átformálhatod a telód, nem csak a háttérkép változik , hanem minden. Betűszín a menü háttere, az aktív ablak kinézete...Ezt igazán akkor látod ha a kezedbe veszel egy SE-t és kipróbálod.

(#298) [pod]Diablo válasza Atombalu (#296) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Ezene a linken itt vannak a külömböző témák a linknek a közepe fele:[link]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#299) Atombalu válasza Ricardo (#297) üzenetére


Atombalu
senior tag

ja vagom, és ilyeneket magad is csinalhatsz valahogy ?

iPhone 5

(#300) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Mindenkinek: Két kérdést tettetek fel, az egyik a füles hangerejére vonatkozott, a másik a csengetés hangerejére. Mivel most éppen dolgozom - reggelig - ezért nem tudok összehasonlítást tenni, sőt holnap sem, mert akkor meg az asszony dolgozik. Addig maradva csak a W810i-nél, megpróbálok válaszolni a kérdésekre.
1./ A gyári fejhallgató hangereje. Elég hangosan szól-e a gyári füles, ill. torzít-e maximális hangerőn?
Az, hogy elég-e a hangerő bonyolult kérdés, mert függ a feltöltött számok hangerejétől, ill. a környezettől, környezeti zajoktól. A gyári füles ebből a szempontból rendkívül jól vizsgázik, mert szinte tökéletesen szűri ki, csökkenti a fülbe jutó környezeti zajokat. A hangerőt 16 lépésben lehet szabályozni, ezt 8 kis kocka mutatja, jelképezi a kijelző felső részén. Ezek félkockánként változnak a hangerő állításával. Annak idején a W800i-n is, és ezen a telefonon is utcai használatnál a 12-es 13-as hangerő nekem tökéletesen elég. (6 / 6 és 1/2 kocka, tele.) Ennél nagyobb hangerő már nagyon hangos, teljes hangerőn pedig - szerintem, hosszútávon -, már halláskárosodást okoz. (W800i-vel, és más fejhallgatóval az összehasonlítás később.)

2./ A csengőhangok hangereje. Elég hangos-e a csengőhang, meghalljuk-e zajos környezetben?
A kérdés megválaszolásához érdemes a gyári csengőhangoknál maradnunk, hiszen a feltöltött csengőhangok nem összehasonlíthatóak, mérvadóak. Gyárilag is kétféle típusú csengőhangot kapunk a mobillal, midi-t és mp3-at. (Ki gondolta volna.) A csengetési hangerőt 8 fokozatban állíthatjuk, én a 6-os fokozatot használom, igaz saját, vágott mp3 zenei részlettel. Kipróbáltam a gyári midi, és mp3 csengőhangokat is 7-es fokozatnál már brutális, és szerintem tömegközlekedési eszközökön is meghallható a telefon csengése. Ha mégsem, még mindig ott a 8-as fokozat, ami már - kis túlzással - légkalapács mellett is észrevehető. (W800i-s összehasonlítás később.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.