Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#471) dynca


dynca
csendes tag

hello!

2-3 hete vagyok én is egy ilyen csoda (ez már egyre irónikusabban értendő) telefon gazdája. az aksija gyors lemerülését még túlélem, hát ez az ára a szépségnek+okosságnak. de valami baj van a kép kezelésével, és ha a küld opcióra klikkelek, jön a fekete majd fehér halál, és újra bekapcsol a készülék. ezért most szoftver frissítésre viszem, áém előtte vettem egy jó kis blúszur adaptert, h lementek mindent. de a nokia pc suite nem támogatja az én kis 2000-es concorde márkájú kütyümet, élből beszól, h nincs megfelelő illesztőprogram, ki se választhatom a conn. managerben ezta funkciót.

ki mit javasol??? kedzem már utálni ezt az egész helyzetet a hűűűdeszép telefonnal együtt.
az a baj, h a blútuszhoz adott progival se lehet fájl transzportolni, mert install közben minden funkcióra kiírta, h nem win kompatibilis, vagy nem is emlékszem, mi volt ez pontosan. így egyetlen egy dolgot se tudfok vele csinálni, max. éjszaka kék villanásokkal a macskát rémisztgetni. nonszensz a helyzet, de remélem, h vmi okos majd jól megoldja! :U

köszi előre is! további szép napot mindenkinek! dyna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.