Hirdetés

2022. augusztus 13., szombat

Gyorskeresés

(#101) Lauda válasza Tikakukac (#99) üzenetére

Lauda
félisten

Engem nem zavar, hogy nem fogod fel amiről szó van, csak hajtod a magadét.

(#102) Tikakukac válasza Lauda (#101) üzenetére

Tikakukac
titán

Akkor már ketten hajtjuk a magunkét :B Én teljes egészében elfogadtam a te elképzeléseidet, a világlátásodat és minden mást is ami ezekkel jár. Csak merem mindig felhozni, hogy sajnos ezen kívül létezik más is. Ezt konzekvensen átléped, ignorálod, random jelzővel illetve semlegesíted.

Tényleg ezerszer boldogabb lehet így élni :K OFF end részemről, többet itt nem is olvasok-írok. :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#103) t72killer válasza Eastman (#100) üzenetére

t72killer
titán

Ja, mindkettő lehetséges:R.

Mindíg meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#104) #90088192 válasza Lauda (#89) üzenetére

törölt tag

Akkor nem érted amit írok...Sajnálom... TE világod szent és sérthetetlen, vagyis amit mi írunk az nem létezik...
Nincs korrupció, nincsenek fenyegetett diákok/tanárok, nincsenek lopások, és MO.-t egy tökéletesen korrekt réteg reprezentálja, teljesen őszintén. Irigyellek, ilyen helyen élsz, ha én is ott laktam volna akkor most szomszédok lennénk, mert Te megvetted volna a fel falut a jó fizetésedből én meg a másik felét. The END. :R

(#105) Lauda válasza #90088192 (#104) üzenetére

Lauda
félisten

Nem tudom miről beszélsz, én sosem írtam ilyeneket. Persze nincs ezzel probléma.

(#106) Hieronymus válasza Eastman (#100) üzenetére

Hieronymus
őstag
LOGOUT blog (1)

vagy konvertibilis valuta a pikk szalámi.

Nem igazán. Francia és olasz szalámik között is van finomabb.
Nekünk azért Pick, Herz a sorrend, mert hosszú ideig nem volt lehetőség szabadon vásárolni más országok termékeit. A bor esetében is hasonló a helyzet. Van néhány magyar bor, ami megállja a helyét a nemzetközi piacon. A többi csak drága.
Ma már jobb a helyzet, sokkal szélesebb a választék a boltokban.

ruszkik, haza!

(#107) t72killer válasza Hieronymus (#106) üzenetére

t72killer
titán

Lehet hogy selejt olasz terméket fogtam ki eddig, de közelébe se ért a szegedi cuccoknak. A franciák szalámiféleségei, amivel eddig találkoztam is tele voltak nyomva zselatinnal. Másik lehetőség, amikor annyira laza, hogy szinte szétesik ha fel van karikázva.
Tudom, a pickben is akad zselatin, de valahogy sokkal barátibb az állaga.

(#108) Hieronymus válasza t72killer (#107) üzenetére

Hieronymus
őstag
LOGOUT blog (1)

Érdemes kipróbálni az összes forgalomban lévő fajtát. Németországban is rengeteg fajta kapható.
Illetve az eredeti olasz vagy francia minőségi termékeket illik összehasonlítani a magyar minőségi szalámival.

ruszkik, haza!

(#109) t72killer válasza Hieronymus (#108) üzenetére

t72killer
titán

Kicsit jobban körülnézek majd a piacon:R.

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.