Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) *RLaci* válasza xhege (#6248) üzenetére


*RLaci*
addikt

Úgy írtad, hogy "Nothing képminőségben nem ez a kategória". Erre írtam, hogy P&S-ban simán van olyan.

(#6252) bbendre válasza DrDoktor (#6250) üzenetére


bbendre
őstag

és az a Pixel :)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6253) xhege válasza DrDoktor (#6250) üzenetére


xhege
addikt

Erősen jelen vagyok abban a topikban :D Erre is írtam, hogy én nem nagyon látok olyan minőséget. A Xiaomik kapcsán az a bajom (tudom fotós szempontból ez egyéni szoc probléma), hogy a MIUI-val a világból ki lehet kergetni... :U

RLaci: az árához képest nagyon jó a Nothing. Valószínűleg Point&shoot-ban is , de pl HDR kezelése nem az igazi időnként, meg láttam a fotós topikban olyan képeket, amik nem annyira tetszettek, illetve nekem nagyon hiányozna a zoom. Az S22 U szintjét valóban simán megugorja.

(#6254) DrDoktor válasza xhege (#6253) üzenetére


DrDoktor
tag

Ezzel nem tudok mit kezdeni ha ennyire kötöd magad valamihez akkor csak a PIxel(Tiszta Droid)

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#6255) xhege válasza DrDoktor (#6254) üzenetére


xhege
addikt

Hát szerencsére nem is neked kell ezzel kezdened valamit, ez az én keresztem. :D Oppo és OnePlus vonalon még hajlandó lennék mozogni. Nézegetem is a Find X5 Pro-t vagy az OP 10 Pro-t is.

(#6256) Drakmusz válasza xhege (#6253) üzenetére


Drakmusz
őstag

Én például a gyárit már egyáltalán nem használom, pedig rengeteget fényképezek.
[link]
A natë kolléga által belőtt config még egy jó darabig elég lesz.
Ettől függetlenül agyalok egy 7 Pro-n, de ez csak inkább a vezérhangya.:)
Racionális oldalról nézve nincs értelme cserélni.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#6257) xhege válasza Drakmusz (#6256) üzenetére


xhege
addikt

Igen, ezek nagyon jó képek :K
A 7 pro engem azért mozgat, mert magasabb lett a kijelző fényereje és van benne már makrofotó. Hogy ez megéri-e a többletárat? Nyilván nem :D

(#6258) ledgeri válasza bbendre (#6239) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én meg nyertem a topiktelót... ez esetben nem nézek lófogakat ;]

#6245 MC Pite Elméletileg ja, csak max rá kérne kérdezni. Igazából csak mint potenciál érdekel, arra az esetre, ha hal a 2G. (Meg elméletileg a 2g jobban támadható.)
Miért feltöltős? Mert az elég.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6259) bbendre válasza Drakmusz (#6256) üzenetére


bbendre
őstag

Na kösz :DDD Végre meggyőztem magam, hogy nem kell a Pixel és megleszek nélküle erre tessék :D.
Szuper képek. Ha lenne három darab 10 millás fényképezőgépem sem tudnék ilyeneket fotózni. :R

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6260) MC Pite válasza ledgeri (#6258) üzenetére


MC Pite
veterán

Ja hogy még csak teszt volt.
Én a korlátozások és ár miatt nem szerettem a feltöltőst (2519Ftért van 275perc, 30sms, 4Gb, 5Ft/p sec alapon, meg párommal ingyen beszélgetés, plusz nincsenek nem engedélyezett szolgáltatások, nevemen van, egyeztetnem és töltenem se kell).
Szerintem be kell kapcsoltatnod a ténél a VoLTE-t, hisz miért lenne bekapcsolva ha nem olyan telót vettél náluk (té logika).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6261) ledgeri válasza MC Pite (#6260) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Korábbi lumiámat már 3 éve évente egyszer töltöttem egyenleggel. Műlt évben ment rá a minimum 3000ft, most van rajta kb 3300, és decemberben fordulója.
Pixelbe is jó lesz egy feltöltős, megy rá egy 5gigás marathon, és elvagyok SOS nettel amíg kitart. Alapból van wifi, nem vagyok nagy mozgásközben netező. ( az MS store már rég behalt és vele minden ami generált volna adatot, ami meg fontos azt gépen elintéztem.)
Ezidáig nem is androidozgattam (ha volt valami nagyon SOS, akkor volt emulátor rá), múlt év Augusztusában kaptam egy 2015-ös grand prime-ot szekrény aljáról, hogy "vigyed", kölcsön egy S9+-t márciusban, hogy majd vissza, mert már elterjedt ismerősi körben, hogy szeretnék egy új telót. Majd lett egy a52, mint hogy "legyen egy sajátom, ha a másik már régi, a másik-másik meg másé", aztán nyertem a pixel 6-ot. A kölcsönbe adó, hirtelen meg rámondta, hogy "nem kell vissza"... ;] picit lol, hogy kb lett annyi és olyan telóm ami lehetett volna úgy, hogy végig veszegetem oket,, mint magamé.

Ha meg már pixel, akkor jó opciós a de-google vonal, így az marad. (Extra vicces még, hogy a Symbianos Nokiák után lett egy Windows-os Microsoft lumia, most meg egy Androidos Pixel :)) Full native, baby. A Lumia helyet majdnem lett egy firefox mobilll, de arról nem beszélünk

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6262) maaniac válasza bbendre (#6244) üzenetére


maaniac
aktív tag

Hivatalosan itt sem forgalmazzák, viszont volte működött a kezdetektől.

(#6263) bbendre válasza maaniac (#6262) üzenetére


bbendre
őstag

Igen, tudom. Csak ezért szeretnék oda költözni :DDD
Gondolom durva lett volna amikor valaki átrepül Zürich-be a magángépével és nincs 5G...

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6264) maaniac válasza bbendre (#6263) üzenetére


maaniac
aktív tag

Ha valkinek telik magánrepülöre és pixel fan, akkor olyan pixelt rendel, amelyiken még Grönlandon is 5G-t fog ;]

(#6265) bbendre válasza maaniac (#6264) üzenetére


bbendre
őstag

Ez így van: Pixel 7 Ultrája is van valakinek [link]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6266) ferrari1


ferrari1
őstag

Olyan hibába akadtam, amilyet még nem tapasztaltam. A tárcsázó a híváslistában csak az adott napi hívásokat tárolja. Ma reggel nem láttam a tegnapi listát. Olyan, mintha ki lett volna törölve az egész. 6P, legfrisebb 13. Valakinek tapasztalata vagy ötlete esetleg? Köszönöm!

(#6267) DrDoktor válasza ferrari1 (#6266) üzenetére


DrDoktor
tag

nálam okés.Minden névjegy a ggogle fiókban semmi nincs a sim kártyámon(e sim)megvannak az előzmények.
Esetleg nics valami biztonsági beállítás ,hogy 3 naponta törölje ?Huawei-en volt ilyenem.
Nem tartom relevánsank de valami vírus féreg keresőt futtass le hátha.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#6268) bbendre válasza ferrari1 (#6266) üzenetére


bbendre
őstag

T-s vagy? Ott rendszeresek az ilyen bugok

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6269) ferrari1 válasza bbendre (#6268) üzenetére


ferrari1
őstag

Igen, T-s. Szolgáltató oldali hiba lenne? Remek.

(#6270) DrDoktor válasza bbendre (#6268) üzenetére


DrDoktor
tag

Dehogy is. Nálam semmi féle telefonáláshoz kapcsolodó bug nincs.Nemhogy rendszeres.
Be is tenne ebből is élek...

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#6271) MC Pite


MC Pite
veterán

Én hálózati problémákat szoktam a ténél tapasztalni (főként végesekkel, privátba fél évig bírtam idegekkel, a környéken/megyében nem a legfaszább (volt) a té).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6272) Bullitz


Bullitz
aktív tag

Urak, a hálózati, térerő és hívás fogadási problémák továbbra is van akinél fennállnak?
Számomra ez az egyetlen visszatartó erő a telefontól amennyiben még mindig létező dolog.
2 hónapos a kisbabánk, nem opció az, hogy a nejem nem ér el 0/24, meg amúgy is.. minek vesz az ember MOBILtelefont ha nem ezért.. ?

[ Szerkesztve ]

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#6273) DrDoktor


DrDoktor
tag

Jött új kamera frissítés.Mit tartalmaz?.....Passz...

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#6274) MC Pite válasza Bullitz (#6272) üzenetére


MC Pite
veterán

Én úgy látom nem áll már fenn A13 óta.
Nekem 6a és yetellel nincs gond, korrekt (legalább olyan jelszintet mutat mint a P4a) - de ehhez (hogy legyen VoLTE is) rootolnom kellett.

Kamera frissítés: material you dinamikus színeit használja, meg általános javítások.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6275) DrDoktor válasza MC Pite (#6274) üzenetére


DrDoktor
tag

Értem de mit is javít általánosan?

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#6276) Bullitz válasza MC Pite (#6274) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Köszi, többiek? :)

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#6277) gretzky77 válasza Bullitz (#6276) üzenetére


gretzky77
veterán

Én most 6 Pro-t használok Telekom fizikai SIM kártyával, nem volt még olyan, hogy ne értek volna el, Volte is megy gond nélkül. Előtte sima 6 volt, azzal sem volt gondom, egyetlen egyszer volt béta esetén,hogy asszony mondta, hogy ki vagyok kapcsolva, pedig nem! Betudtam a bétának, bár itt írta valaki, hogy nem amiatt van! Visszamentem stabilra és utána már nem volt ilyen gondom!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6278) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Alap OS-en van mód eltűntenti a gesztus vezérlés-t sejtető also vonalat a kijelző aljáról? erre gondolnék

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6279) rankesz válasza ledgeri (#6278) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Xda-n volt régen root mentes megoldás, de most rákeresve csak root-al megy már az is.
Én aosp mods xposed modulban állítottam be (többek között ezt is)

(#6280) ledgeri válasza rankesz (#6279) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Másnéven "Alap OS-en" nincs mód. (Akkor vajon Calyxon láttam, vagy az egyik samumon..., ha előbbi akkor meg hogy ment.. mindegy, graphene úgy sem fogja berakni...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6281) kokler válasza Bullitz (#6276) üzenetére


kokler
aktív tag

Vodafone esetén egyelőre gyalázat a helyzet, pláne, hogy elkezdték lekapcsolni a 3G-s tornyokat is... hozzáteszem maga a Vodafone is gyalázat más készülékkel (flotta miatt nincs váltás egyelőre) :W

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#6282) bbendre válasza ferrari1 (#6269) üzenetére


bbendre
őstag

Valami miatt egyes T-s SIM kártyákkal vannak érdekes effectek. Van akinek a kimenő hívások lesznek "ismeretlen"ek miután bontották a vonalat mindegy, hogy a szám manuálisan tárcsázott vagy híváslistából indították. Van akinek törli a híváslistát x idő után.
Nem szolgáltató oldali hanem valami Google féle "varázslat". Ahogy jön úgy fog szerver oldali update-el elmúlni (elvileg).
Van rá egy teória, hogy valami ID egyezik valami fejlesztő/híres ember/CIA/jóégtudja kinek a beállításaival az USA-ban, de ezért ebben nem nagyon hiszek.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6283) gretzky77


gretzky77
veterán

Hali!

Kellene egy kis segítség! Létezik, hogy az értesítési panelen nincs NFC kapcsoló és nem is lehet kirakni vagy én vagyok ennyire láma? Amennyiben nincs akkor, hogy tudnám megoldani vagy töltsek le áruházból csak ezért egy segédprogramot? Az is jó ha kezdőoldalra ki tudok tenni egyet! Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6284) bbendre válasza gretzky77 (#6283) üzenetére


bbendre
őstag

Szia, igen, ez létezik. Nincs rá kapcsolo. Tovabb megyek ha letiltod a menuben sem lesz teljesen tiltva mint amikor kilapcsolod a Wifi-t akkor is megtalalja az otthoni halozatot (is) és visszakapcsolja.
BTW miert akarod az NFC-t tiltani?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6285) gretzky77 válasza bbendre (#6284) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tiltani szeretném, csak kapcsolni! Igazából a malőrök miatt! Sajnos pont az előbb jártam úgy, hogy Mol kúton tankoltam céges autóba, amihez van arany kártya, csak éppen mutattam a kutasnak a MOL Move appot és közben közel került a terminálhoz a telefonom és már pittyent is a mobil, hogy sikeres fizetés! :W

De hát ha nincs ilyen akkor marad, hogy beállítások alatt kapcsolgatom

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6286) bbendre válasza gretzky77 (#6285) üzenetére


bbendre
őstag

Jaj, az ilyen fájdalmas. Ilyenkor kérheted, hogy az utolsó tranzakciót stornozzák. 1 gombnyomás nekik és Te is gyorsan visszakapod a pénzed (A terminmálon csak az utolsó tranzakció vonható vissza.
Btw ezt hirtelen nem tudom. Androidon kb akkor is megy a fizetés ha semmi sem aktív csak fel van oldva. Nézd meg a Pay-t, hogy ez tiltható vagy átállítható, hogy csak az app-al tudj fizetni.
Most almán ez legalább nincs. Ott futni a kell a walle-tnak és ki kell választani a kártyát és csak utána megy a fizetés. Legalább ennyi ha már a kamera elég béna ...

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6287) MC Pite


MC Pite
veterán

Töltőből az akciós ingyenes kiszállítást kihasználva a Baseus Super Si 25W-os változtát vettem jónak tűnik. Egyelőre 52%on 16W-al tölt, majd megnézem 20% akár mennyit vesz fel a P6a.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6288) gretzky77 válasza bbendre (#6286) üzenetére


gretzky77
veterán

Sztórnoztattam egyből, bár vissza még nem tették a számlára! De beszéltem a bankkal is, biztos ami biztos! Simple app, mert a gpay nem megy OTP -vel! :W

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6289) aldebaran válasza gretzky77 (#6288) üzenetére


aldebaran
őstag

Én ezt használom. Kiteszem egy sor ikonba amiket egy érintésre ki és be lehet kapcsolni, többek között az nfc-t is.

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#6290) gretzky77 válasza aldebaran (#6289) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6291) Bullitz válasza Bullitz (#6272) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Bárkinek meg visszajelzes? Esetleg a 7es szeriaval volt már ilyen? Vagy tényleg az a13 megoldotta?

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#6292) gti16v


gti16v
őstag

Üdv!
Aki esetleg gyári wireless töltővel tölti a P6 prot,annak kiírja zárolt képernyőnél, hogy "gyors vezeték mentes töltés"?
Vagy a "gyors" jelző vezeték mentes töltésnél, nincs kijelezve (tehát mindegy, hogy 5-10-15 watt vagy a maximum 23 watt, akkor is csak azt írja ki, hogy vezeték mentes töltés?)
Köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6293) Dare2Live válasza kokler (#6281) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én net vonalon heti szinten teszem a panaszbejelentést 1270en. Megnézik. Konstatálják, hogy rossz küldik a szervizest, köv héten megint rossz. Botrány. Szó szerint visszasírom a digit. De legalább drágább. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6294) DrDoktor válasza gti16v (#6292) üzenetére


DrDoktor
tag

Kizárolg a gyári pixel stand 2 tölt gyorsan .Minden más max 15w
A gyárinál ki kellen írni,hogy gyorstöltés
De tegyél fel egy accu battery vagy ampere appot az mutatja a töltés felvételt

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#6295) TaylorPro válasza DrDoktor (#6294) üzenetére


TaylorPro
addikt

Így van. Nekem van és jó nagyon.

Pixel 8 Hazel

(#6296) spect80 válasza Bullitz (#6291) üzenetére


spect80
senior tag

Nekem A13 beta, utolsó csepp a pohárban Pilisvörösvár szélén 0 térerő a házban és kb félnapos akkor idő mert vadul keresi a hálózatot. Városban lefedett helyeken viszont nincs már probléma vele

Szerk.: Ja Telekom és Vodafone, mindkettő letérdelt azon a helyen. Másnak iphone, samsungon simán volt stabil 4g

[ Szerkesztve ]

(#6297) gti16v válasza DrDoktor (#6294) üzenetére


gti16v
őstag

Fent van köszönöm, csak kíváncsi voltam hogy van e megrendelni értelme más eszközt, de akkor csak a gyárit.

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6298) Bullitz válasza spect80 (#6296) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Hát a bétáról más is azt mondta nem jó, az lenne a kérdés hogy rendes A13-mal milyen.

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#6299) Bullitz válasza Bullitz (#6298) üzenetére


Bullitz
aktív tag

7es es 6os szeria kozt van különbség térerő / elerhetoseg kapcsán? Vagy a 7esnel is elofordul ilyesmi? Köszönöm! :)

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#6300) spect80 válasza Bullitz (#6298) üzenetére


spect80
senior tag

Egyszerűen gyenge, rossz a modem benne. Mindegy hogy beta vagy nem.
Ha olyan helyen vagyok ahol jó a térerő, akkor az akksi jobb is mint az S22U-ban, de ahogy gyengébb a jel, elkezd erőlködni, hálózatot dobálni, iszonyat tempóban merülni.
Megérteném, ha a tanyavilágban/dzsungelben/sivatagban történne mindez, de Dunakeszin, Pilivörösváron a lakásban ülve ahol a többi teló 4g-n van ezen meg 2g sincs, azért azt nehéz elfogadni. Otthon az S22U egy 5 perces híváson belül vagy háromszor vált VoLTE és 2g között, mert gyenge a jel, pláne ha lemegyek az emeletről a földszintre. A Pixellel ilyenkor simán megszakad a hívás.
Ellenben pesten belvárosban, ahol a 4g is stabil ott sosem volt vele térerő gondom. De ez nem egyedi probléma, ha visszább olvasol olyanoknál is előjött, akik konkrétan folyamatosan úton vannak Európában, illetve nem EU sajátosság :
[link]

A 7-re azt írják, hogy stabil a hálózat ugyanazzal a sw verzióval, amivel a 6 gyengélkedik:
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.