Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mbalint987


mbalint987
aktív tag

3 éve használok mobilfizetést, most éppen Google Pay-t. Már van olyan kártyám, aminek a PIN-kódját is elfelejtettem... :B

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#2) UnA


UnA
Korrektor

Az teljesen egyértelmű, hogy minél bonyolultabb és összetettebb egy technológia, annál több hibalehetőséget hordoz. Vagyis nincs menekvés, az elkényelmesedésnek is ára van. :)

(#3) joey04


joey04
titán

Ez a BKK-s mobiljegy ez borzalom. Rengeteg ember jár így mint te. Pedig én is át szretnék téni, de ez így egy használhatatlan túlbonyolított szar.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) szaszyka


szaszyka
senior tag

Szerintem az lehet a gond, hogy túl kevés milliárdot költöttek az appra. Nem volt idő, pénz rendesen megcsinálni. Nekem egyébként eddig hiba nélkül működik, nem volt szerencsére gondom vele. Egyenleget feltöltöm hónap elején, és abból veszek jegyet. Eddig mindig működött a rendszer, bár lassú, digis nettel használom, így azért kicsit várni kell.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#5) oszi666


oszi666
őstag

Nekem az az egy bajom van, hogy volán busznál miért nem veszi meg automatikusan a távolsági kiegészítő akármilyen extrasarcnak a jegyét is, egyébként teljesen jól működik ez a cucc, meglepően

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.