Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24357) Foose válasza SzabóTamàs90 (#24355) üzenetére


Foose
addikt

hát,én is így értelmezem,de mégsem vagyok benne biztos. Pár posttal visszább osztottam egy videót. Akkor a 4 perc körül kukkants bele,és mondd meg,szerinted milyen térképen játszik a játékos? Mert már én sem tudom eldönteni. Látható hogy a Canada alatti térkép részek sárgák,bejártak. Ha csak külön profilon játszik,akkor kizárt hogy ott is ment,ennyit egy nap alatt. Szóval nem értem. Másrészt nem hivatalos kiegészítő térképre nincs online fuvar. Így van. Ettől függetlenül pl ets2 esetében is,rengeteg plusz térkép megy az alap (dlc térképekkel!) játék mellett. Pl roextended. Igaz,nincs online fuvar. De mint írtam is lentebb,eddig nem tudtam kideríteni,a canada esetében van-e....? Forma1 időmérőt néztem épp....
Cr00py ezt én értem. De tegyük fel... á mindegy,ezt nem tudom megfogalmazni írásban. Én tudom mit akarok,de ezt megfogalmazni...... Nem érdekes.... Én is új profillal kezdtem el a Canada térképet. de pont ezt akarom tudni,meglevő profil mellett is lehetséges-e....? Nem külön profilon.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.