Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) fury71 válasza Swami (#940) üzenetére


fury71
aktív tag

Akkor lehet nem olvastad ezt a cikket. :)
"az Xperia S burkolata úgynevezett UV-aktív nano-coating változat, így taszítja a napi igénybevételtől származó koszt" Mondjuk attól még biztos koszolódik.
illetve
"a lítium-polymer akkumulátor feleannyi idő alatt tölthető fel mint a konkurens erőforrások, mindössze tíz perc töltés egy óra használatot tesz lehetővé"

[ Szerkesztve ]

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#952) fury71


fury71
aktív tag

Nem írtam az előző hozzászólásomhoz mert fontos lehet!
Hibásak a Sony Xperia S kijelzői - ingyen cserélik
Itt a fórumon is írták páran hogy sárgás elszíneződés jelenik meg a kijelzőn.

Most olvastam, hogy több tulaj a képernyö alsó részén jelentkezö sárgás elszínezödésröl számolt be. (Xperia Blog)

[ Szerkesztve ]

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#953) r-chee válasza fury71 (#951) üzenetére


r-chee
őstag

A zsírfoltok meglátszanak rajta (melyiken nem), de nem veszélyesen. Tapintása jó, szöszöket nem gyűjti, passzentosan illeszkedik a készülékhez. Egyszóval frankó :)

Szerk.: én nem találkoztam még sárgulással, pedig sokat netezek vele, mint pl. most is.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#954) r-chee


r-chee
őstag

Hm, tettem fel egy cpu monitorozó progit, és alapban 384MHz-et mutatott, ha viszont megnyitottam egy zenét vagy egy HD videót, felugrott. Szal nem fut állandó 1.5 GHz-en, ez zsír :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#955) S_xperia_S válasza r-chee (#950) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

en hibanak szamitom be nala h nem lehet 1 kepernyos kepet beallitani (720*1280), csak ha vmi launchert hasznalsz

Sony Xperia™ S

(#956) petymeg válasza elek0 (#933) üzenetére


petymeg
addikt

Nekem azt írja hogy szállítás alatt. A munkahelyemre kértem a szállítást még vasárnap, de tegnap betáblázták az egész napomat, meeting meeting után. Nem biztos hogy át tudom ma venni. :(

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#957) kungzi


kungzi
veterán

Debrecenben nem vett valaki esetleg ilyen telót? vagy nem tudja hol lehet megnézni boltban, esetleg megnyomkodni?

(#958) fury71 válasza kungzi (#957) üzenetére


fury71
aktív tag

Én is debreceni vagyok, szívesen megnézném valahol, de szerintem még nincs kint sehol. Majd az MM-ben talán, de addigra meg a T-pontokban is biztos kint lesz.

[ Szerkesztve ]

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#959) kungzi válasza fury71 (#958) üzenetére


kungzi
veterán

MM-ben már ott van a műanyag tetős polcon, nem lehet tapogatni, kemény 185.000Ft-os áron. vicc :W

(#960) fury71 válasza kungzi (#959) üzenetére


fury71
aktív tag

Arra nem jártam mostanában. Az tényleg vicc. :((

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#961) Maxentius válasza pingwin011 (#949) üzenetére


Maxentius
addikt

Majd egyszer, nem mostanában. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#962) arvarez


arvarez
csendes tag

Üdv!
Az én orromat is birizgálta a 1,5GB belső memória és felhívtam 1 T-mobilos faszit és mondta hogy ő megnézte máshol is és mindenhol 1,5GB volt írva ami bővíthető 32-ig.Nem értem ezt,vagy valaki elírta vagy sok vevőt fognak veszíteni...

(#963) kungzi


kungzi
veterán

Memória

1,5 GB belső memória, microSD memóriakártyával maximum 32 GB-ig bővíthető

ez érdekes. itt valami nem kerek. jó lenne valaki szólna a T-nek, hogy javítsák :D

(#964) petymeg válasza petymeg (#956) üzenetére


petymeg
addikt

Most vettem át a telefont. Sajnos nem volt bontatlan a doboz, vmi kíváncsifáncsi t mobil dolgozó belekukkantott, de szerintem minden benne van a csomagban:
a telefon, hdmi kábel, füles, töltő, usb kábel, papírok és két db képernyővédő fólia+törlőkendő!

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#965) arvarez válasza petymeg (#964) üzenetére


arvarez
csendes tag

és a memória mennyi benne? :)

(#966) feketeraul válasza petymeg (#964) üzenetére


feketeraul
csendes tag

petymeg!
Neked nem sárga a kijelző? Tegnap rendeltem meg és ma fog megérkezni, kicsit ideges vagyok nehogy egy hibás darabot fogjak ki. Anno nekem ugyan ez a hiba volt tapasztalható az SGSII-vel is.. :F

(#967) r-chee válasza arvarez (#965) üzenetére


r-chee
őstag

32GB, de CF kártyával 64GB-ig bővíthető :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#968) #Dániel


#Dániel
tag

Sziasztok.

Láttam akinek van S-e , készített és töltött is föl fotókat nekünk.
Sokunk nevében kérhetnék még pár (sok) fotót és videót, különböző beállítással?

Köszönöm
D

(#969) r-chee válasza #Dániel (#968) üzenetére


r-chee
őstag

Én ma is tervezek még lőni pár képet.... :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#970) Gáben81


Gáben81
senior tag

Nem igaz mikor jön már meg.... :W :W :W :W :W :W :W :W

Amúgy müxik tényleg az, hogy levágom a simkártyám széleit és akkor az is jó bele?

(#971) dvtkfan válasza Gáben81 (#970) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Még sajna nekem sem érkezett meg, pedig jöhetne, hisz még egy t-pontba is kell menni a sim csere miatt! :((

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#972) r-chee válasza dvtkfan (#971) üzenetére


r-chee
őstag

Ha szállítási napnak a mait jelölték meg, s futár viszi, általában 9-18h között szállítanak.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#973) #Dániel válasza r-chee (#969) üzenetére


#Dániel
tag

Töltsd majd föl őket légykedves.
Köszönöm!

(#974) petymeg válasza Gáben81 (#970) üzenetére


petymeg
addikt

nem kell barkácsolni, felhívtam a legközelebbi t-pontot ingyen cserélik.

a sárgulásról nem tudok még nyilatkozni mert még be sem kapcsoltam. majd otthon este, mert most bolondok háza van a munkahelyemen.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#975) FragMaster válasza petymeg (#964) üzenetére


FragMaster
addikt

Most már csak az a kérdés, hogy tok nem jár hozzá a t-nél, vagy az volt a kíváncsiság tárgya :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#976) Swami


Swami
senior tag

Nekem lassan három hete van meg, de sárgulásról nem tudok beszámolni.
Csak ugye az a kérdés, hogy ment-e a három hét alatt 40 fok fölé a telefon? Mi fűti fel a telefon ekkora hőmérsékletre? Itt Irországban még a napra sem tehetem ki... :))

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#977) Gáben81


Gáben81
senior tag

Nah nekem megérkezett,elég bejövős,sötétbe is végre facca képeket csinál... :)) :))

(#978) petymeg válasza FragMaster (#975) üzenetére


petymeg
addikt

ja fólia csak egy van hozzá... sajnálom hogy nincs tok.

azért a htc a csomaholáshoz jobban ért. a dhd-m atombiztos vastag kartondobozban volt ez meg elég gyengusz.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#979) FragMaster válasza petymeg (#978) üzenetére


FragMaster
addikt

Akkor nézd meg a One X hungarocelltojását :D Valami iszonyat (még jó, hogy a telefont nem -mindig- minősíti a csomagolás).

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#980) r-chee válasza #Dániel (#973) üzenetére


r-chee
őstag

Készült még egy-két kép az albumhoz (lesz még): Képek

Azért elmegy rendesen az idő a fényképekkel :). Kicsit változatosabb képeket összehozni, kiválogatni az elkészültekből a jobbakat....
Kár, hogy a 12MP-es felbontás nem 16:9, úgy, mint 9MP-nél, illetve hogy ezek nem variálhatók.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#981) petymeg válasza r-chee (#980) üzenetére


petymeg
addikt

eddig, pár perc nyomkodás után azt mondom a sense 3.5 jobban tetszik, mint ami ezen van. pl. az időjárás widget nem ismeri fel a tartózkodási helyet és amit eddig begépeltem (budapest, miskolc stb.) egyiket se ismerte. nem találok egész oldalas naptárat stb.

viszont a kijelzője nagyon király. még nem láttam ilyen éleset.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#982) gyuromoj válasza r-chee (#980) üzenetére


gyuromoj
veterán

A képek eléggé meggyőzőek. Szerencsére az SGS2-m családban marad így ha nem jön be 8 nap alatt az XS akkor nyugodtan visszacserélem, de ettől nem igazán félek. Kb. 2 hét és lejár a hűségem, utána ide nekem a készüléket.
Addig figyelem a topikot és próbálok naprakész lenni.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#983) r-chee válasza petymeg (#981) üzenetére


r-chee
őstag

Én Fancy Widgets-et használok, felismeri a tartózkodási helyet, Google-től szedi az infót a 20km-re lévő városból (az a legközelebbi regisztrált mérőállomás pont), de +/- 1 fok eltérés van csak általában. Hőmérséklet, páratartalom, szél, heti előrejelzés....Számomra tökéletes.

Remélem, minél előbb kész lesz az időkép.hu androidos alkalmazása :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#984) Smiro


Smiro
senior tag

Segítsetek lécci; Arc S, vagy XS? Eltetettem mindkettőből T-nél. Megéri a dupla árat az újabb? Mindkettő ICS már. Ami aggaszt, hogy XS fix memória és akksi. Ennek ellenére jobb i? Pro-contra érvek? :R

(#985) szimike79 válasza r-chee (#980) üzenetére


szimike79
őstag

Ahogy elnézem, az én elvárásaimnak tökéletesen megfelel az XS kamerája. Jó képeket készítettél. Akinek ez a minőség kevés, az szerintem vegyen magának valamilyen fényképezőgépet. :U

Smiro: Mindenben jobb mint az Arc S. A vitatható pont talán a kinézet, de az már eléggé szubjektív, kinek mi tetszik jobban kategória. Az tény, hogy az Arc S most nagyon jó áron van a T-nél, én is agyaltam, hogy esetleg bevállalok egyet. Az ICS-ről annyit, hogy pont az Xperia S lesz az ami jobban fog belőle profitálni, mivel ott már számítani fog a két procimag. Ha nem számít a felár akkor az S jobb választás, ha lényeges az ár is, akkor az Arc S is jó választás.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#986) gyuromoj válasza Smiro (#984) üzenetére


gyuromoj
veterán

Az XS csak nyáron fogja megkapni az ICS-t, Arc S pedig pár héten belül hivatalosan.
Én az XS-re szavaznék még így is, mivel újabb és jobban is tetszik.

Más:
Akkor ezek szerint csak a bőrtok ami hiányzik a T-s csomagból a hivatalos Sony-s csomaghoz képest?

#988

Akkor nem kérdés hogy XS! :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#987) Swami


Swami
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#988) Smiro válasza gyuromoj (#986) üzenetére


Smiro
senior tag

Már megkapta. A kezemben volt, kipróbáltam :)

(#989) Smiro válasza szimike79 (#985) üzenetére


Smiro
senior tag

:R Akksi üzemidő egyfoma lehet, vagy a 2 mag duplán is szipkáz?

(#990) gyuromoj válasza Smiro (#989) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nekem most SGS2-m van. Azt én naponta töltöm, de ahogy olvastam XS-el is hasonló a helyzet. Sajnos ezek a mai okostelók nem igazán bírják. Viszont az XS polymer aksit használ ami gyorsabban feltölt mint az ion aksi.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#991) szimike79 válasza Smiro (#989) üzenetére


szimike79
őstag

Szerintem felesleges ezen az üzemidő témán ennyit pörögni. Ha használod őket, akkor mindegyiket esténként tölteni kell,szerintem. Ha meg nem használod ki a telefon képességit, akkor felesleges bármelyiket is megvenni. :N

Bocs, nem veled van bajom, csak már unalmas, hogy sokan az üzemidőn agonizálnak. Ezek az aksik ennyit tudnak. A komoly hardverrel, és nagy kijelzővel szerelt okostelók pedig szipkázzák az aksit. Ha valakinek az a lényeg, hogy elmenjen 5 napig, akkor vegyen egy hagyományos mobilt, vagy hagyja otthon az okostelót a polcon, és nem lesz gond az üzemidővel. :(((

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#992) petymeg válasza szimike79 (#991) üzenetére


petymeg
addikt

van még megoldás: töltő mindenütt. otthon, melóhelyen, kocsiban. a dhd már hozzászoktatott, hogy pár óra alatt lemerülnek, van is töltő mindig nálam.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#993) Attyo


Attyo
tag

Múlt csütörtökön vettem egy Xperia S-t. Minden szép, minden jó, gyors, szép a képe, minden működött...

Ma megadta magát. Telefonáltam, aztán mikor vége lett a hívásnak, a kijelző sötét maradt.
Azóta se kép, se hang, nem lehet bekapcsolni, töltőre sem reagál semmit.
Holnap viszem vissza, kíváncsi vagyok, mit mondanak...
Lehet, hogy visszaállok a Motorolára, a Milestone-t 2 évig használtam, aztán odaadtam öcsémnek, és még mindig semmi gondja...

(#994) Smiro válasza szimike79 (#991) üzenetére


Smiro
senior tag

Semmi gond, nem vagyok mellre szívós. Minden válasz érdekel, a csomagolásból ki tudom szűrni a lényeget:-) Más fórumon is előjönnek lerágott dolgok, de amikor nem 2 filléres dolog vásárláson gondolkozik az ember, csak győzködteti magát:-) Ráadásul nem vagyok az a telefoncserélgetős fajta, a jelenlegi X8 csak kölcsönben van nálam, amíg fel nem száll a füst. Reggelig felszáll:-)

(#995) Smiro válasza Attyo (#993) üzenetére


Smiro
senior tag

Nem kellene töltőre rakni? Ahogy olvastam, ott is kell 10 perc, amire magához tér. (bocs az okoskodásért, amikor csak 2 percig volt a kezemben még ilyen)

(#996) Gáben81


Gáben81
senior tag

Nem látják egymást az MW600-as bluetooth-al :W

(#997) szimike79 válasza Smiro (#995) üzenetére


szimike79
őstag

Ez egy próbát megér. :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#998) Attyo válasza Smiro (#995) üzenetére


Attyo
tag

60%-on volt az akksi. Már fél órája töltőn van, még a led sem világít rajta, hogy töltene egyáltalán...

(#999) Paca2 válasza Attyo (#993) üzenetére


Paca2
senior tag

nekem frissites kozben jatszotta ezt.
nalam megoldotta a hangerogomb fel+bekapcs egyszerre
gondolom itt ez az akksikibeujrainditas...

[ Szerkesztve ]

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#1000) Attyo válasza Paca2 (#999) üzenetére


Attyo
tag

Köszönöm a tippet!
Bevált!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.