Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Dany007 válasza FET-MEN (#149) üzenetére


Dany007
veterán

Erre azt mondták, hogy a 12Mp-s képek miatt van. Amúgy nekem is feltűnt. Az én Lg optimous one-om csinál ilyet... Na de ez egy kis szar az S-hez képest.
Szóval én szerintem v.színű a 12 megás képek miatt lehet, hogy azokat nem tudja elég gyorsan thumb-ba betölteni. Mert amúgy vinnie kéne mint kés a vajat.

Érdemes lenne megpróbálni egy kis notin, windows miniatűr nézet és telerakni egy mappát 12Mp-es képekkel. Aztán kíváncsi vagyok mennyit gondolkodna mire betölti az előnézeti képet, milyen gyorsan lehetne görgetni.

(#152) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Szerintem baj van a szemetekkel, a lőtt képek még napsütésben is borzalmasan képzajosak, a zajszűrés miatt az élesség se az igazi. Számomra nagy csalódás ez a része, még ha a készülék egészében véve nagyon rendben is van.

(#153) kolosanyi válasza freemanone (#145) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen, való igaz, amit mondasz, de tényleg utána kéne olvasni a felhasználónak. Én aminek csak tehetem utánaolvasok, ha vásárlás előtt vagyok. Ezért sem futok bele jobb esetben kellemetlen meglepetésekbe, szerintem csak ezzel a tudatos fogyasztói magatartással lehet elkerülni az ilyet. (Illetve azzal, ha a gyártó agyon korlátozza a terméket, hogy a gyökér user ne tegyen kárt benne, vagy legalábbis ne biggyessze a száját ha a saját hülyesége miatt nem úgy működik, ahogy kéne. Sok esetben még az is segítene, ha Pistike elolvasná a mellékelt kezelési útmutatót, a legfontosabb dolgok le vannak írva ott is.)

Egyébként ellenpéldát saját magam tudok mondani, a GT540-esemben Class2-es kártya volt, illetve van a mai napig (anyám nyúzza) és oda teljesen elég, pedig alig van belső memóriája. Ott ugyanis a 3 megapixeles képekhez, az alacsony bitrátájú 15 FPS-es VGA videókhoz bőven elég az is. Akkor esik gondolkodóba a rendszer, amikor beolvassa a kártyáról a médiatárba a dolgokat (pl zenelejátszó első indításkor), illetve ha az appok az SD-n vannak, de az se vészes. 1 évig használtam így, ki merem jelenteni, hogy oda elegendő az is. Persze amikor repkednek a megapixelek, meg a HD videók ezerrel, akkor már édeskevés lesz ez a sebesség. :)

(#154) pszili8


pszili8
aktív tag

Nagyon korrekt eszköz,tényleg prémium cucc :C

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#155) hallerlaller válasza JR.CSé (#146) üzenetére


hallerlaller
addikt

de hihetetlen hogy a saját hibáikból nem tanulnak.

Tavalyi termékpalettájuk sokkal szimpatikusabb volt számomra.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#156) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

A kamerához:
végignéztem a korábbi tesztek képeit, az öt és nyolc megapixeles összehasonlítókat, sőt, azt is, amikor a G600-at kompakt gépekhez és DSLR-hez mérjük. A képek szerintünk jók, az élesség még 12 megapixeles felbontásnál is kifejezetten jó, a zajosság meg olyan, amit mobilban megszoktunk. A színhűség frankó, kromatikus aberrációnak semmi nyoma, a zajszűrés általi elmosódás a mobilos mezőnyben minimális.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#157) donceleger8 válasza Dany007 (#151) üzenetére


donceleger8
őstag

vigyázz mit írsz! 12 megás kép! az 12 megapixeles kép! nem mindegy! a mérete 2-3 mega.
egy ilyen vasnak vinnie kell simán a képeket, akadásnak helye nincs.
mint már említettem, én tömörítetlenül fotózok az N8-al 12 megapixelen, a képek mérete 10-11 mega és gond nélkül jeleníti meg azonnal. és ugye csak 680MHz-es.
szóval ez a hiba nem a fájlokban keresendő, hanem a rendszerben.
a 2 magnak röhögve kellene vinni.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#158) FET-MEN válasza Dany007 (#151) üzenetére


FET-MEN
veterán

ebbe igazad lehet, de igen ahogy mondod ennek a hw-nak vinnie kellene, nekem ilyen album csak főzött romomba van, és van benne több 5mpx-eles kép is és simán betölti mint a szél :)
naigen ott a nokia a példa, alá is írom :K

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#159) Hanon


Hanon
tag

Jahajj, szifonos trollok. =)

Engem is érdekelne, hogy mi az a "pár idegesitő apróság".

Ezen kívül szimpatikus egy telefon. De én elfogult vagyok a márkával (leginkább azért, mert android mellett tettem le a voksom, sose nyúlnék LG-hez vagy Alcatelhez, a Samsung tucat, számomra egy vicc és úgy nagy általánosságban unszimpatikus, HTC mennyibe kerül már, Huawei meg ZTE meg simán meh).
A lassú képmegjelenítésen túl tudok lendülni, tekintve, hogy ritkán fogom én azt a 12 mpx-t kihasználni (ha jól sejtem van ebben is lehetőség alacsonyabbra venni, mondjuk egy 8-as elég lenne, jó az most is). Üzemidő az én használatom mellett nem lehet olyan vészesen alacsony.

De most két tűz között vagyok, a P egyből megtetszett, élből jobb a kisebb kijelző ésss most hirtelen más előnyt nem tudnék mondani, de na. De arról meg azt csiripelik, hogy a unibody miatt majdnem annyiba fog fájni mint az S, valamint itt a gyenge akkut azzal a rohadványos auto-fényerő beállítással próbálják kompenzálni, ami már a neoban is annyira idegesít, hogy oldalakat tudok ragelni róla.

Szóval most várok pár hetet (egyrészt S árcsökkenésre, másrészt hátha a Sonynak eszébe jut, hogy a kék szín létezik, használták is már, és ezt milyen csudijólenne megismételni :D).

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#160) Dany007 válasza donceleger8 (#157) üzenetére


Dany007
veterán

Sorry, megapixelre gondoltam természetesen :)

"gond nélkül jeleníti meg azonnal. és ugye csak 680MHz-es."

Hm rendben, elhiszem. Az én LG-m csak 3MP-s képeket készít és küszködik az új képek megjelenítésekkor - hasonlóan cooliris van nálam is -, mint ahogy a videón is látható. És ez az LG opti 1 asszem csak 600Mhz-es.

[ Szerkesztve ]

(#161) FET-MEN válasza Dany007 (#160) üzenetére


FET-MEN
veterán

jóhát deaz LG ;] nekem volt sima optimusom , tuningolt 806Mhz-s procival úgyahogy betöltötte a képeket, X8-am most 600Mhz-n simán betölti őket .. főzött romról nem is beszlve most az 5MpX-ses galaxy ace fotókat, olyan gyorsan hozza be mint egy uj mini pro.

Iphone 7

(#162) kolosanyi válasza Bog (#156) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát nem tudom, de többen kifogásoltuk a részletességet. Mindenesetre biztos jobban látod, ha most hasonlítottad össze. Igazából ezt kéne nekünk kritizálóknak is, mert egymás mellett kell látni a produkciókat, de én most erre lusta vagyok. :DDD

(#161) FET-MEN
Mi baj az LG-vel? Ugyanaz a hardver, nehogy már ott sz@rabb legyen, mint máshol. Semmi gond nem volt szerintem a GT540-nel, nekem is volt egy évig és teljesen rendben van az a telefon. Egy dolgot nem szerettem rajta, az a rezisztív kijelzője. Meg talán azt, hogy egy rohadt ledes villanót tehettek volna rá, de amúgy teljesen megállta a helyét. Ráadásul olyan kis apróságok is voltak benne, mint a Wolfson DAC, igen jól is szól az a telefon, főleg a kategóriájában. :)

[ Szerkesztve ]

(#163) Dany007 válasza Hanon (#159) üzenetére


Dany007
veterán

"De arról meg azt csiripelik, hogy a unibody miatt majdnem annyiba fog fájni mint az S"

Na ne már... =/ Nem látom értelmét ha már használnak egy kis alut bele egyből ennyivel magasabb ár? :S

Azt az auto fényerőt meg ugye kilehet kapcsolni? Ugye ugye? Mert ha nem akkor nálam felejtős az egész. Nekem is van némi tapasztalatom ilyen auto fényerős telefonokkal. Katasztrófa, semmit nem ér.

(#164) FET-MEN válasza Dany007 (#163) üzenetére


FET-MEN
veterán

hehe , nana, az az auto fényerő sztem nagyon jó :K , sokkal jobban sprórol az energiával, és este kíméli a szemet

Iphone 7

(#165) Dany007 válasza FET-MEN (#164) üzenetére


Dany007
veterán

De mond már a lényeget, a neoban kilehetett kapcsolni? :DDD Mert akkor talán ebben is...

(#166) FET-MEN válasza Dany007 (#165) üzenetére


FET-MEN
veterán

nem tudom, asszem ki lehet kapcsolni, vagynem :DDD , de sztem nemzavaró, nem tom neked mér az :)

Iphone 7

(#167) B1T3 válasza Klemice (#33) üzenetére


B1T3
addikt

Sokaknak a jobb kijelző a nagyobbat is jelenti (mert nem mindenkinek megfelelő pont a 3,5"). Emellett az iPhone 4 és 4S kijelzőjének PPI értéke kb. 329,65, míg a Sony Xperia S-nél ez 341,54. Esetleg a technológiába lehet belekötni, de szerintem nem igazán lehet panasz erre a kijelzőre még az iPhone-éval szemben sem. :U

(#168) freemanone válasza kolosanyi (#153) üzenetére


freemanone
őstag

Igen, ez így van... de aki nem olvas / nem akar olvasni az magára vessen. A gyártó meg nem akarja, hogy ilyen dolgok miatt bukjon esetleg vásárlót ami érthető ugye. Sajna ez nekünk nem a legjobb hír...

Asszonykámnak pont egy GT540-e van és eredetileg 2GB-os Class2-es karival adták. Azát mindig panaszkodott, hogy kicsit döcög amikor kezdett megtelni a kari (1,6gb környékén). Volt kéznél egy másik 4gb kari a polcon (véletlenül class4-es) és kicseréltük arra. Állítása szerint dobott a teljesítményén érzetre, na persze nem lett belőle 2magos csoda. De egyenlőre még elég neki. :)

(#169) pisze


pisze
tag

Itt már megint a plecsnikkel van egy kis probléma. A Prada 3 tetszett plecsnit kapott, pedig az is 2 magos, sőt, az csak 1 Ghz, mégis megáll mellette bőven, különb anyagból van összerakva mint ez, jobban van optimalizálva, röccenés nélkül megy, kijelzője szerintem felveszi a versenyt a Sonyval, de talán még kicsit jobb is,normál SIM, 8 + 32 Gb memó, cserélhető aksi / no mi kell még ? / egyszóval igen pariba vannak , néhol bizony kicsit hátrébb is van a Sony az LG-hez képest ! A Prada árát, 130 ezer és részletre is kapható , sokalltátok, nem éri meg jelszóval, ezzel szemben nem is kicsit elfogultan a Sony 140-150 ezres. ejnye-bejnye lesz ez még jobb is, mit akarunk egy ilyen kaliberű készüléknek ez a reális ára, ajánlott plecsnit kapott ! No erre mit mondjak ? Hál istennek mind a két készülékhez van szerencsém, a Pradat személyesen nyúzom kb. 1 hónapja, az a véleményem, hogy az LG bizony kicsit többet tett az asztalra végre, külsőleg és belsőleg is, mint a Sony ! Sokkal jobb az ár-érték aránya is ! Én speciel nem cserélném el a Pradát a Sonyra, bármennyire is ajánlott a plecsnije ! :R

(#170) gerilee válasza =Mentor= (#152) üzenetére


gerilee
aktív tag

Még mindig nem tanultad meg?
Mivel ez Sony+Droid, így: "korrekt és elfogadható képeket csinál"
Ha ez Nokia+Symbian lenne, akkor: "Vállalhatatlan és többet vártam tőle. Ez így kevés"

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#171) Gzolo


Gzolo
senior tag

Ilyen engergiagazdálkodás-beállító programot mint a Sony-é, lehet marketban találni ICS-re?

(#172) tommjee


tommjee
senior tag

Nagyon redben van szép is, a kamerára sem panaszkodtatok az ára is aránylag elfogadható !

(#173) FET-MEN válasza tommjee (#172) üzenetére


FET-MEN
veterán

és látom végree egy ájfonos aki nem fikáz :C :R :R

Iphone 7

(#174) kolosanyi válasza Gzolo (#171) üzenetére


kolosanyi
veterán

JuiceDefender
Hogy mennyire van értelme, azt nem tudom, de ezt a célt szolgálja.

(#175) mark77


mark77
tag

Onnantól kezdve, hogy egy napot sem bír ki normális használattal, nem ér semmit az egész.
5 nap egyhuzamban, ez a minimum...

Cannibal Corpse

(#176) kolosanyi válasza mark77 (#175) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mondhatsz egy okostelefont, ami kibír annyit aktív használat mellett és azonnal megyek megvenni. Egyébként Isten hozott 2012-ben...

(#177) zord01


zord01
senior tag

Nekem nem tetszik a teló, kár hogy megörökölte a SE logót. Nem érdemli meg.

Off:
Ami a Sony minőségét illeti, szerintem mára visszasüllyedt a tucatjával olcsóbb gyártók közé. Szvsz semmivel sem tud ma már többet mint egy LG, egy Samsung, vagy egy Asus. Sőt... néha alaposan rávernek.
Egyedül az ára az, ami még mindig jóval a többiek fölött jár, de immáron tartalom nélkül.

A cikk írójának igaz van abban, hogy milyen presztízs cucc volt egy Sony régen. A 80-90 években.
Emlékszem mi anno 1991-ben kezdtünk Sony cuccokat venni, és kezdtük egy akkor 190 ezer forintba kerülő hi-fi-vel. Jelzem akkor az nem annyit ért mint mos, kb. 5ször annyit, vagy még többet.
És az a hi-fi még ma is hibátlanul működik egy ismerősömnél.

Aztán jött minden szobába TV. Pár videó. 12 évig azt sem tudtam, hogy létezik olyan, hogy Sony szerviz.
2000-ben még vettünk 150 centis projektoros TV-t majd 2 milláért.

Aztán nem sokkal később megvettük a legújabb generációs videót, ami 2 hét alatt kétszer romlott el.

És ez egy tendencia kezdete volt, innentől csak lefelé volt a minőségben. Ők is elkezdték ugyan azokat az alkatrészeket venni, mint a konkurencia. Kb a saját alkatrészek gyártása leállt, és egy sima összeszerelő üzemmé vált a márka.
Ma már semmivel sem tud többet, mint bármelyik másik gyártó, így sztem indokolatlanul várják el az emberektől, hogy prémium gyártónak tekintsék. Főleg az itthoni "szervízhálózattal".

Régen az ember meglátta a Sony logót, és tudta, ez minőség. Drága, de ez minőség.
A 80-90-es években a Sony volt az, ami most az Apple.
Kompromisszumok nélküli minőség.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ma már nem veszek Sony cuccokat, mert ez nem igaz (audióteknikában még mindig jók, de kb itt kifújt), de már koránt sem érzem úgy, hogy most én valami minőséget veszek.
Annyi, hogy nem noname, de a középkategóriánál nem több számomra.

Pl mostanában tervezek TV-t venni, és nem hiszem hogy Sony lesz.
10 évvel ezelőtt puskával sem lehetett volna arra kényszeríteni, hogy ne Sony-t vegyek, akármiről volt szó.
Ma már inkább az a csoda, ha azt veszek.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#178) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Jó volt a cikk. Fotózásról meg annyit, hogy ízlések és pofonok. Engem érdekel a szubjektív vélemény is. Ne legyen már azért ugyanolyan a photo és video összehasonlító rész, mint a GSMArena honlapján, mert akkor semmi értelme nem lenne megnézni az MA-s cikket, tehát jól van ez így. Azért egy IPS kijelzőt belepakolhattak volna, mert az Iphone 4 kijelzője sem kizárólag a felbontása miatt olyan jó. Jó minőségű videofelvételt egyébként én még egyetlen mobilnál sem láttam, szerintem a kijelző felbontásától nagyobb felbontású videórögzítőt meg felesleges beletenni, sőt nekem a jó minőségű 640x480-as felbontás is bőven megfelelne, ha létezne ilyen.
Attól meg senki ne féljen, hogy Józsi bácsi éppen egy Sony Xperia S telefont akar majd venni, (még elképzelni is abszurd, hogy az ún. Józsi bácsi bebattyog a boltba a bazi nagy, barna keretes okkuláréjával és azt mondja, hogy "Gyermekeim, van-e néktek esetleg egy LED háttérvilágítású TFT-LCD panellel ellátott retina kijelzős Sony Bravia Engine technológiás high-end smartphone?")

[ Szerkesztve ]

(#179) Bog válasza pisze (#169) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Attól, hogy te Pradat vettél (ami szintén fasza gép) még ne érezd személyes sértésnek azt, hogy az nem lett ajánlott, mert csökkenti a józan ítélőképesség esélyét.
De a tényeknél maradva:
Azért a 217 vs 342 ppi az szemmel is erősen látható eltérés. Kamerában a Sony - tényleg hosszasan elemezve a képeket - szerintünk bőven jobb, ha lehúzom 8 megapixelesre a felbontást, akkor ez már egész biztos. Sebességben nincs lényegi eltérés, a Prada iszonyat gyors - de kevesebb pixelt is mozgat, jóval. A Sony-hoz adott gyári extrák (liveware, nfc, bravia, trackid, energy saver, psp certifikáció) között nyilván lehet, hogy pont nem használnál egyet sem, de más viszont igen és ez számít.
Az pedig tényleg csak halkan jegyzem meg, hogy erre tutira lesz ICS.

Természetesen - mint mindig - most is elmondom, hogy a plecsnizésben benne van a tesztelő szubjektív véleménye is. A Sony UI általában tetszik az embereknek, a Prada UI viszont vagy bejön, vagy fújolás a reakció.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#180) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Egy gyönyörű visszatèrès manifesztàlòdàsa!

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#181) gybazsi


gybazsi
senior tag

Köszi a tesztet, jó lett, ahogy a telefon is. De ezek után már tényleg félek, hogy az Xperia P akkumulátora mire lesz elég.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#182) tjb007


tjb007
nagyúr

Múlt héten járt nálam az S (a két Sony tablettel egyetemben), nem vagyok márkafan (mondjuk nem is voltam soha + objektívnek is kell maradnom) de rég járt a kezemben olyan telefon amire azt tudtam mondani, hogy ez tetszik.
A kinézetére egy rossz szót nem tudtam mondani, hardveresen is rendben van annak ellenére, hogy nem a legfrissebb csúcs-belsőt kapta, persze ízlések és pofonok.......

Ami sokak számára fájó pont az az átlátszó csík, a micro-SIM és a nem bővíthető memória, ezeket hellyel-közzel lehet orvosolni.
Adj egy tippet! rovatunk következik.
micro-SIM: ezt úgy lehet a legegyszerűbben "kivédeni", hogy már most elébe megyünk, azaz áttérünk a micro formátumra, amelyik telefon meg mini-SIM -mel működik abban adapterrel használjuk.
Átlátszó csík: Xperia ion, Európában is elérhető lesz (hogy LTE vagy LTE nélkül azt még nem tudni), igaz nem 4,3 hanem 4,55 colos a kijelzőátmérő de mindenki tud mérlegelni (plusz ez ugyebár micro-SD kártyával bővíthető is).
Bővíthetőség hiánya (ez leginkább az U -nál fog kibukni) : nos, ez az ami ellen olyan nagyon sok mindent nem lehet tenni. Vagy áttérünk a felhő alapú tárolásra vagy a nagyobb tárhellyel rendelkező modellt választjuk.

Igazából szerettem volna még több mindent is írni de egy részét közben már elfelejtettem meg nem is akartam egy egész oldalt kitöltő hozzászólás írni.

(#133) Dany007

A PlayStation Certified röviden annyit tesz, hogy XY tartalmat (leginkább játékot) az adott eszközön problémamentesen/tökéletesen lehet futtatni.
A TV Launcher meg gyakorlatilag egy kezelőfelület ami akkor jelenik meg ha HDMI -n (vagy a dokkolón) keresztül rákötöd a tévére vagy monitorra.

(#147) gabancs

"mi van akkor, ha megáll a telefonban a belső memória?"

Ha meghal a memória akkor a telefon SD kártyával és anélkül is használhatatlan lesz, annyiból járnál jobban, hogy az adataidnak nem kéne búcsút intened.

[ Szerkesztve ]

(#183) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nem rossz kis tella, de biztos nem lesz nekem ilyen. A kijelző lehetne amoled. Az Omnia2-m 10-12 napot megy egy töltéssel, ha jobban nyúzom, akkor is 6-8 napot elmegy. Persze nem vagyok egész nap neten vele. Azért az amoleddel talán ez is tovább húzná. Bárt monnyuk a cpu gondolom, több kaját kér, mint az O2-m. :D A kamerájától sem vagyok túlzottan elájulva. Nekem kicsit fakónak tűnnek a képek, de gondolom, lehet rajta állítani valamit. De azért telóhoz képest elegendő. A többi rész rendben van. Nekem is jobban beveszi a gyomrom a sima SONY-t. :C (hát igen, az előítéletek ugye)

(#184) SkyLine3000 válasza SkyLine3000 (#183) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Illetve amit hiányolok belőle az a memóriabővíthetőség. Hiába 32 giga, hadd döntse el a júzer, h neki eklég, vagy beledob még egy memkarit. Nincs az a háttértár, ami ne tudna betelni. Régen a 40megás vinyó mekkora volt, most meg lassan egy procinak lesz ekkora cache memóriája...

(#185) Zolesz007 válasza SkyLine3000 (#184) üzenetére


Zolesz007
őstag

Kártyából se tudnál nagyobbat belerakni :DDD

Fold 5

(#186) SkyLine3000 válasza Zolesz007 (#185) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem, de lehet tartalékba mellette még akár két 32 gigásom is. Mondjuk ezt nem kifejezetten magamra értettem, de akkor se a gyártó döntse el, h mennyi hellyel gazdálkodjak. Nem hiszem, h annyira megdrágította volna az előállítást egy micrscd foglalat... :W

(#187) FragMaster


FragMaster
addikt

A teljesítmény-teszt táblázatban hiányzik a harmadik készülék neve a fejlécből.

Snap S3 ide S3 oda nagyon össze van pakolva ez a telefon. Tán ezt a telefont piszkálták fel a legjobban ezzel az soc-al.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#188) SkyLine3000 válasza FragMaster (#187) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen, annak a 3. telónak valszeg Phantom a neve... :DDD

(#189) Dany007 válasza tjb007 (#182) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönöm! Legalább valaki válaszolt! :R

Más, én nem is tudtam, hogy 340ppi-s kijelzője van a cuccnak. A számok alapján tudtam, hogy nagy, de hogy nagyobb, mint az iPhone 4-é azt nem hittem volna! :) Azért ez impressiv. A P-nek "csak" 275ppi-s lesz. Azért az se gyenge.

(#190) keIdor válasza Dany007 (#189) üzenetére


keIdor
titán

Nem, HTC Sensation-nak volt 250ppi, de már az is durva volt. Ha nagyon nézted láttad a pixeleket, de nagyon kicsik voltak már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#191) olbaidhun válasza Bog (#179) üzenetére


olbaidhun
őstag

"Ha bővíthető lenne a memória, tovább bírná az akkumulátor és két hét után nem nyúlnék még mindig félre az érintőgombokat keresve, akkor Különösen ajánlott is lehetett volna"

megfogalmaztad a félelmeimet. Talán ezen a vonalon kellene javítani a cégnek. Egyébként tetszett a teszt, köszönet érte.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#192) tommjee válasza FET-MEN (#173) üzenetére


tommjee
senior tag

javítom ! olyan mint az iphone csak kicsit nagyobb :DDD

(#193) Dunbar


Dunbar
senior tag

Nekem ez kell, az SE az egyetlen gyártó, aki rendes felületet ad Androidon. 4,3" HD és gyönyörű készülék, minden rendben van vele.
De a képeket én sem értem, itt [link] pl. zajos a szoknya, a többi sem lett túl jó szerintem, nem teljes nagyításban sem tűnik jónak.

(#194) Kasya


Kasya
nagyúr

Mikor megláttam, hogy 12MP, arra gondoltam, hogy végre látom az N8 kameráját másba is...de csalódnom kellett. A különbség még mindig szemmel látható.
A dupla 1,5-ös mag mellett pedig meglepődöm, hogy pár funkció itt is lassabb, mint egy gyengébb gépnél. Remélem, az ICS jobban lesz rá optimalizálva.

Mellesleg szép, tetszik, de nem érzem a "best buy" vagy "need" kategóriát.

(#195) pisze válasza Bog (#179) üzenetére


pisze
tag

Én is csak halkan és fű alatt jegyzem meg, hogy annó amikor adásban bemutattátok a Pradát, Ti is megjegyeztétek, hogy szokatlanul sok plusz van benne, mondjuk többek között az NFC is ! A kamera viszont veri például a fiam Arc S-ének a kameráját. :F Az ICS-t pedig , hogy őszinte legyek, nem igazán hiányolom, nekem így is megfelel, ha netalán az igéret ellenére sem lesz, nem fogom elsírni magam. Bár bízom benne, hogy az LG betartja az ígéretét , már csak a Prada logo miatt is, és az első körben jön az ICS ! :R

[ Szerkesztve ]

(#196) HardSanyeee válasza Dany007 (#189) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Ebben csak az a vicc, hogy a kistestvérnek (az U-nak) pedig 280 dpi a pixelsűrűsége :D

(#197) attika89


attika89
senior tag

Jó teszt lett! Az aksiidő kicsit ijesztőnek tűnik...Eddig nem olvastam olyat, hogy nem bír ki egy napot...
Egyenlőre nem ábrándultam ki belőle...még mindig kell!

Barkács szellemű embereknek csak néhány csavar és lehet aksit cserélni: :DDD [link]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#198) SkyLine3000 válasza Dunbar (#193) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az az SE már csak S... ess vagy sö :DD

(#199) k. válasza FET-MEN (#173) üzenetére


k.
őstag

iPhoneom van, és nyálcsorgatva nézem ezt a telót.
Meg az összes új Xperiat. Attól, hogy valaki iPhone-t használ, még nem feltétlen egysíkú. :)

(#200) JR.CSé válasza k. (#199) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Vigyázz mert hazaárulásért megköveznek:D

olbaidhun : Igazad van hogy ha a sony ezeken tud még javítani akkor igencsak must have kategóriát tud teremteni mindenkinek.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.