Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) zso79 válasza Jonie88 (#349) üzenetére


zso79
őstag

Hú apám de képben vagy... :C Ekkora baromságot még nem hallottam :W

Csak hogy te is megértsd: a Google egyszerű marketing szempontok miatt _ÁTNEVEZTE_ az Android Market-et Google Play -re, mivel már nem csak alkalmazásokat lehet elérni rajta keresztül, hanem könyveket, zenéket és videókat is.

A Sony Ericsson pedig egy 50/50 százalékban tulajdonolt közös vállalat volt, amiből a Sony kivásárolta az Ericsson 50%-át és Sony Mobile Communications néven megy tovább.

Hol is van a hasonlóság a kettő között? :Y

[ Szerkesztve ]

(#352) attika89


attika89
senior tag

Az első fecske : ujgsm.hu
Remélem hamarosan T-nél is lesz valami mozgás. Vagy esetleg Vodánál?

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#353) HardSanyeee válasza attika89 (#352) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Ennél még a márkabolti árak is olcsóbbak 2 év garival...

(#354) attika89 válasza HardSanyeee (#353) üzenetére


attika89
senior tag

Azt nem mondtam, hogy jó ár :P
Addig is böngészem az xda-t a tapasztalatokért...

Itt a Voda Hungary írja, hogy a Smart Store-ban már van...Oldalukon még nincs :U

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#355) Cyanogen válasza zso79 (#351) üzenetére


Cyanogen
csendes tag

:C :C van aki szereti magát égetni :D

(#356) Cyanogen


Cyanogen
csendes tag

Nézzétek :D

Összehasonlítása Boot Up - A Sony Xperia S VS Samsung Galaxy S2

[link]

(#357) Dunbar válasza HardSanyeee (#353) üzenetére


Dunbar
senior tag

De még így is sem rossz az ár, jól belőtte a Sony.

(#358) pit stop válasza Jonie88 (#334) üzenetére


pit stop
addikt

Azt hiszed ez a Sony 2012-es palettája és kész? :) Fognak még jönni 2 meg 4 maggal is kiszivárgott menetrend szerint (nem hetente mint egyes gyártók teszik mostanában - de ez szerintem nem is gond - de idénre nem ennyi volt. Ez a q-1(-2) puskapor.

Más: Árazás reális, kérdés a szolgáltatók mit tesznek még hozzá.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#359) zso79


zso79
őstag

(#360) zsoleer


zsoleer
senior tag

T-nél olyan 150K körül lesz domino csomagban!

(#361) zsoleer


zsoleer
senior tag

(#362) papi77 válasza zsoleer (#361) üzenetére


papi77
addikt

partnerot én is néztem,elég korrekt...

Az első: NOKIA 1611

(#363) Xaels válasza zsoleer (#361) üzenetére


Xaels
félisten

Újmobilok: "Az Akciós árú készüléket Magyar nyelvü menü nélkül és tartozékok nélkül, 1 év bolti garancia időtartammal értékesítjük!
Az EU és HU garanciával vásárolt készülékeket 1 illetve 2 év teljes körű garanciával, összes gyárilag csomagolt alaptartozékokkal együtt forgalmazzuk!"
- A 148.000-es ár esetén van sz@pás.

PartNero: 143.000-es ár van csak kirakva, de nincs megadva milyen kondícióban, pedig ők is szoktak "bolti" garanciával forgalmazni. Gondolom ők sem 2 év gyártói garanciával adják ennyiért. :U

Holnaptól az XXLGSM-nél is elérhető lesz a készülék, de személy véleményem szerint egyik ilyen GSM boltot sem ajánlom. Rengeteg "apróbetűs" buktató van. Sensation esetében még a Speedshop is folyamodott szürke importhoz egy időben. Türelemre intek mindenkit.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#364) attika89 válasza Xaels (#363) üzenetére


attika89
senior tag

Akkor a 149.990.- Sony márkaboltban, 2 év garival (és talán 2 SmartTag-el) már tényleg korrekt. :K
(A dobozban: Adapter + adatkábel, aranyozott végű HDMI kábel, használati útmutató (magyar is), bőrtok és természetesen a készülék. + 2 év garancia)[link]

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#365) Xaels válasza attika89 (#364) üzenetére


Xaels
félisten

Korrekt valamilyen szinten, de amit én többször is linkeltem Expansys ár (~138.000+szállítás) elméletileg gyártói garanciát tartalmaz, tehát viheted a hivatalos márkaszervizbe ha gondod lenne a készülékkel, de érdemes rákérdezni e-mailben ha valaki nem biztos benne. Ők üzemeltetik a HTC saját nevén üzemelő webshopját is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#366) attika89 válasza Xaels (#365) üzenetére


attika89
senior tag

Expansys-t én is nézem egy ideje...1-2 hetet még hajlandó vagyok várni a vásárlással :))
Addigra elvileg T-nél is elérhető lesz. Na meg a segíly is talán megjön addigra :DDD

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#367) Xaels válasza attika89 (#366) üzenetére


Xaels
félisten

Küldtem e-mailt Expansys-nak a garanciával kapcsolatban. Ha megjön rá a válasz akkor bemásolom ide ;)

Én személy véleményem szerint, hiába Sony és egy egész jól össze rakott készülék az Xperia S, de kicsit sokallom a 150.000-es árat érte mivel nincs rá ICS még és bár a körítés naprakész, de a SOC nem egészen ebbe az árkategóriába való már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#368) attika89 válasza Xaels (#367) üzenetére


attika89
senior tag

Én is elkezdtem írni nekik, de akkor nem terhelem őket :DDD

Nekem bevallom őszintén, hogy sokat nyom a latban a design is. Volt már kezemben S2, i4s, de valahogy egyik sem volt az igazi.

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#369) FragMaster válasza attika89 (#364) üzenetére


FragMaster
addikt

Na ez a körítés a dobozban dícséretes! :Y 150+k kategóriában így kéne rajtolni mindenkinek, nem egy csoffadt adatkábellel meg egy darab papír használati utasítással ami mellé jó, hogy nem jár egy "örülj, hogy megvehetted" hűtőmágnes....

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#370) zeg válasza Klemice (#60) üzenetére


zeg
senior tag

És mikor fogják fel az emberek hogy felesleges virágágyást, döglött kiskutyát, budiban pózolást, plázában csücsörítős seggkitolást megörökíteni, mert kvára értéktelen szemét -legfeljebb néhány hónapon belül még a készítője is letörli a fenébe- és senkit sem érdekel. F@szságok, meg a kátyútól kiszakadó kerekek megörökítésére bőven elegendő akár egy moto defy optikája is. Fontos, családi albumba való kinyomtatandó események, pl kirándulás, esküvő nem véletlenszerűen következnek be, ilyen seményekre lepkefing az n8, de még a készülő leghiperszuperebb nokia csodafényképteló is a 80-100ezres optozúmos középkat. kompakttal szemben a hulladék kategória.
Lenne inkább az akksiidő a központi téma, persze a gyártóknak könnyebb összehányni filléres műanyag házba a kész alkatrészeket a kész oprencerrel, mintsem ezen az alapvető vásárlói igényen elmélázniuk.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#371) attika89 válasza FragMaster (#369) üzenetére


attika89
senior tag

Csak egy vásárlói facebook kommentből ollóztam szóval nem fix, de tényleg dicséretes. Pláne, ha a szolgáltatós jövevények dobozaiban is tényleg ezek lesznek.

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#372) Dunbar válasza zeg (#370) üzenetére


Dunbar
senior tag

Túrára, családi eseményre, esküvőre nem kell a fényképezőt nyakba akasztani, hanem elég a telefon, ami nálad van, mi a baj ezzel? Ha nagymamának küldenek unokáról kinyomtatott fényképet, akkor arra rendes fényképező, de ha csak facebookra megy, elég a telefon (és rögtön megoszthatod) pl. kirándulós képekre, esküvőn, családi eseményen meg általában egy fotós/ kamerás van.
Az engem is kiakasztott, amikor zongorakoncerten SGS2-vel kamerázott az erre hivatalos ember a zeneiskolámban.
Aki pedig a plázában/ klotyón csücsörít, attól ne várd el, hogy elgondolkozzon vagy felfogjon ilyeneket :D

(#373) Klemice válasza zeg (#370) üzenetére


Klemice
senior tag

Én a fényképezésre értettem a kijelentésemet, nem az általad az első 2-3 sorban felsorolt tevékenységekre...

(#374) kiszi07


kiszi07
senior tag

jó teszt, jó telefon :R

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#375) zsoleer


zsoleer
senior tag

nekem is sürgös lenne már a teló vásárlás de mondjuk meg öszintén 160K induló ár a gsm boltoknál SOK! Megvárom a T-nél mennyi lesz remélem legkésöbb jövöhét elején ott is bevezetik! Ha nem akkor inkább megveszem a sony boltba! 150K-ért két év hivatalos garival! Ahol már elméletileg kifogytak a készletböl! :DD legalábbis az Árkádban mert voltam ma bent ls azt mondták talán szerdán kapnak árút, de lehet csak jövöhét mert jön a hosszú hétvége!

[ Szerkesztve ]

(#376) Cyanogen


Cyanogen
csendes tag

Mit gondoltok ez most ilyen háború?, màrmint règebben pixelekre mentek a gyàrtok..most meg a magokra ès ramokra..szèp telefon z s ,de tuti jön jönjobb a sonytòl...màr mint vissza olvasva vannak a tegrak elörèbb vannak. Sorry a iràsèrt mini proròl vok

(#377) Xaels válasza attika89 (#368) üzenetére


Xaels
félisten

A Magyar support válaszolt még az este folyamán, de stabil választ nem kaptam az ügyben, hogy van-e gyártói garancia. A következő ha hazaérek, hogy a Sony-tól kérdezem meg mire kell számítani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#378) dvk79 válasza Xaels (#377) üzenetére


dvk79
csendes tag

Hello.

Ha valakinek van infoja a fehér modell nem gsm-bolti elérhetőségéről, ne titkolja :)

Köszi!

(#379) kristof83 válasza dvk79 (#378) üzenetére


kristof83
aktív tag

Még GSM boltban sem érhető el a fehér!

(#380) dvk79 válasza kristof83 (#379) üzenetére


dvk79
csendes tag

És egy ideig nem is lesz ahogy kérdezősködtem... marad a fekete, megbarátkoztam vele gyorsan :)

(#381) Xaels válasza dvk79 (#380) üzenetére


Xaels
félisten

Expansys oldalán van fehér is...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#382) dvk79 válasza Xaels (#381) üzenetére


dvk79
csendes tag

Annyit nem bírtam várni, illetve jobban bízok a hivatalos boltban, ezért megvettem a feketét.

Eddig egyedül az átlátszó csíkban található ragasztás ami egy kicsit gagyi, a többi renben van.

(#383) szimike79 válasza dvk79 (#382) üzenetére


szimike79
őstag

Hogy tetszik az új szerzemény? Sebesség milyen, illetve a kijelző?

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#384) Ricardo válasza dvk79 (#382) üzenetére


Ricardo
félisten

Várjuk a beszámolót :K

(#386) dvk79 válasza szimike79 (#383) üzenetére


dvk79
csendes tag

Hello, első Androidom (előtte 3gs) így nem tudom objektíven megítélni a sebességet, de megfelelőnek tűnik. A kijelzője viszont egyértelműen csodálatos.
A telefon kézre áll, súlya ideális, minőségi benyomást tesz, hátlap nem ropog.

Nos csak a csík, ami megszokást igényel :)

(#387) sdd2 válasza dvk79 (#386) üzenetére


sdd2
veterán

3 nap és ha sokat használod kézre fog állni. :K Várjuk további tapasztalataidat. :C

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#388) szimike79 válasza dvk79 (#386) üzenetére


szimike79
őstag

Na igen, az átlátszó csík, az a fórumozókat is megosztotta. Van akinek nagyon tetszik, van akinek nagyon nem. A sebességet úgy tudod megítélni, hogy használat közben mennyire folyamatos pl.: a lapozás, van-e akadás, lagg.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#389) sdd2 válasza szimike79 (#388) üzenetére


sdd2
veterán

Ha összeveti a videók alapján mondjuk egy x10-el vagy Arc-al akkor ahhoz képest milyen az Xperia S. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#390) dvk79 válasza szimike79 (#388) üzenetére


dvk79
csendes tag

Nálam mindkét állapot játszik, messzebbről nézve tetszik, közelről viszont egy kicsit zavaró, hogy látszódik az ikonok matricájának a ragasztása. De ez talán részletkérdés...

Sebessége folyamatos, semmilyen zavaró akadással nem találkoztam eddig, olyan iphone-os :)

Ami még gyakorlati tapasztalat, hogy az alsó navigációs gombokra való ráállás gyorsan ment, a hátlap pedig gyorsan le és feltehető. A dobozban található bőrtok pedig egész kellemes, szerencsére már az is sony feliratú.

(#391) FragMaster válasza dvk79 (#390) üzenetére


FragMaster
addikt

A bőrtokról tudsz felnyomni képet?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#392) szimike79 válasza dvk79 (#390) üzenetére


szimike79
őstag

Akkor ez eddig pozitív. Most irígykedem egy kicsit. ;)
Net sebessége milyen, beágyazott videókat viszi szépen?

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#393) r-chee válasza dvk79 (#390) üzenetére


r-chee
őstag

Majd lőjjél pár képet(tájkép, épületfotó, makró) a telóval, és told fel valahová, ha meg tudod oldani. Köszi.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#394) sdd2 válasza dvk79 (#390) üzenetére


sdd2
veterán

Ha ráérsz majd akkor pár tesztfotót ahogx empítették és a doboz tartalmát is fotózd le kérlek :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#395) dvk79 válasza sdd2 (#394) üzenetére


dvk79
csendes tag

Oké még ma fotózok :)

Ami kiderült, hogy bár maga a telefon 'egyben van', az alsó sáv egy picit ropog. Nem zavaró, de megemlítendő. Intenzív netezés során pedig nagyon-nagyon picit, de akad.

(#396) sdd2 válasza dvk79 (#395) üzenetére


sdd2
veterán

És ez a ropogás mennyiben jön elő? Ha hozzáérsz már ropog?
A fotókat előre is köszönjük. :R

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#397) Dany007 válasza dvk79 (#395) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönjük az infókat. Engem is érdekelnének a további tapasztalatok! :)

(#398) ratkaics


ratkaics
senior tag

Azért ha valaki tud megbízható és olcsó beszerzési forrást, az szóljon ! :D

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#399) werszomjas válasza ratkaics (#398) üzenetére


werszomjas
őstag

Már az edigitalban is kapható.

szerk: ja nem olcsó, de legalább megbízható a bolt, ha jól rémlik gyártói garancia van (legalábbis fényképezőkre biztos, gondolom telefonokra is)

Miért, hol vehető meg olcsóbban, ami megbízható is?

Sztem aki 150k körül vesz telefont, ne sajnálja azt a plusz 10-15ezret a megbízható forrásra, és gyártói garanciára. :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#400) Dany007 válasza werszomjas (#399) üzenetére


Dany007
veterán

Elég durva áron! :(((

szerk.: mondjuk ennyi erővel én is árulhatnám. Megveszem az expansys-nál 140-ért és eladnám 160-ért + postaköltség ahogy az edigital csinálja.

Ahogy látom vannak telenoros ajánlatok is.
Látom egy 8 ezres havi tarifával már "csak" 131.000 forint...
Brutális, hogy még a 17.000-es havi csomagban is 120 ezer forint a készülék... Akkor mi értelme a 2 év hűségnek? :S

szerk2: nekem az edigital annyira nem megbízható. Voltak vele gondjaim. De tény, hogy még talán a jobbak közé tartozik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.