Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Szia! Szerintem ez bőven elég lett volna egy fórumhozzászólásnak. Sztem egy teszt kicsit ennél több. De a telohoz grat! :K

(#2) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Mobilarena-n van róla egy teszt. Az elég átfogó...
Ha még csak tegnap kaptad meg, akkor még lesz mit kitapasztalni a telefonon.

Én januárban vettem (szintén használtan [akkor volt 8 hónapos] de gyönyörű állapotban), kb. 1 hét volt, mire alaposan kiismertem. Az enyém fehér, elég feltűnő jelenség.:)

Tanulmányozd, használd, meglátod nem döntöttél rosszul, mikor megvetted.

Harrrr!!!!

(#3) Mr X


Mr X
veterán

Kis kiegészítés:

Tudtommal a Sony Ericsson P990i volt az első telefon UIQ3 rendszerrel.

(#4) webdeejay válasza Mr X (#3) üzenetére


webdeejay
aktív tag

de tudtommal ez előbb jelent meg mint a p990 :)

(#5) norti


norti
addikt

Így van, ez pár hónappal előbb kijött, mint a P990.

Én tavaly nyáron vettem, de a sebessége hagy némi kívánnivalót maga után. Kezdetben alig volt rá felhasználói szoftver, ma már azért jobb a helyzet, de más Symbian platformhoz képest még mindig csekély... Firmware frissítés már nincs hozzá, se támogatás, így maradt benne 1-2 bosszantó hiba (pl. ébresztő hangereje nagyon alacsony, a böngésző rettenetesen lassú, java programok lassabban futnak, mint pl. egy nem okostelefonon, a nem natív programok 90%-a nem támogatja a qwerty billt/érintőképernyőt/soft keyeket). Stylus belső tartó pöcökje műanyag, így egy idő utűn letörik. Amúgy masszív, már többször "dobtam el" mozgólépcsőn, lépcsőn, betonon, alig látszik rajta, csak egy újraindítás kellett neki, mert a SIM elmozdult :D

Ami a legrosszabb, hogy az üzenetkezelés borzalmasan lassú...

Bízom az X1-ben, az lesz az utód nálam :)

(#6) groth99


groth99
tag

Ezelőtt én is ilyen telefonról álmodoztam, aztán - természetesen - semmi nem lett az álmokból, viszont múlt héten lecseréltem az előző telómat egy Sanyi Erikszon K800-ra. Nagyon jó kis teló,és ez is legalább olyan szép,mint az M600 :) Persze vannak hibái (kamera takarólap elmozdítása lezárt billentyűzetnél is bekapcsolja a kamerát; ha a joy-t mozgatom sötét kijelzőnél,akkor semmi sem történik,csak ha valamelyik másik gombot nyomkorászom,stb),de igazából egyik sem jelentős hiba,ezeket meg lehet szokni,ennyi kompromisszum még belefér :D De az már súlyos hiba,hogy nem adtak hozzá M2 kártyát :(((

Metalt a népnek \m/

(#7) webdeejay válasza groth99 (#6) üzenetére


webdeejay
aktív tag

a K800 jó telefon, ismerősömnek is van k800-a, de nekem nem tetszik, szerintem túl vastag(bár az M600 túl széles :) ) az m2-t én is hiányoltam, a használt teló csomagban nem adtak ilyet hozzá, de manapság viszonylag olcsón is lehet venni 512-1 gigás karikat, csak nézz szét az apróhirdetések között...amúgy én jelenleg az m600-at egy hpm-70 fülessel használom, nagyon jól szól, és most frissítettem szoftvert, úgy néz ki, hogy sokkal gyorsabb mint a régi

(#8) groth99 válasza webdeejay (#7) üzenetére


groth99
tag

Karit majd én is veszek,csak előbb a piszkos anyagiak...vagyis legyen fizetés :) Ugyanis egy fillérem se maradt belőle,anővéremtől/szülőktől meg nem akarok kölcsön kérni,nem akarok rászokni erre. Nekem HPM-62 füles van,az is egész jól szól - bár az AKG fejhallgatómmal nem ér fel,de az nagy,ez meg kicsi és mikrofonja is van :D Szoftverfrissítés talán jó lenne erre is,bár nem hinném,hogy a kedves Vodkafon sűrűn dobálja ki az új verziókat... Leginkább az ikonokat cserélném le,már irritál a sok piros-fehér ikon :U

Metalt a népnek \m/

(#9) webdeejay válasza groth99 (#8) üzenetére


webdeejay
aktív tag

elvileg erre a vodás ikonokra van egy megoldás, majd írok pü-be ha megtaláltam, és még a garit se veszted el vele

[ Szerkesztve ]

(#10) groth99 válasza webdeejay (#9) üzenetére


groth99
tag

Én csak gari elvesztős megoldást találtam az se-portal.hu-n

Metalt a népnek \m/

(#11) spedyboy


spedyboy
senior tag

grat! :R és örülök, hogy ihletet tudtam neked adni! :DDD
üdv.

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#12) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hello!
A képernyőképeket hogy csinálod? Sosem volt Symbianos/UIQ telefonom így nem nagyon vágom az ilyesmit.. Van rá egy program, vagy mi?
Üdv

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13) Ndruu válasza Apollyon (#12) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

uiq3portalon pl. megtalálható, capturescreen a neve.

Kedvedért linkelem is. Én a caturescreen-t használom, a másik is jó progi.

Harrrr!!!!

(#14) Ndruu válasza groth99 (#8) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Készenléti képernyő - ikon kiválaszt - Tovább gomb megnyom - Szerk. - Parancsikon - Tallózás

Vodásnál ez nem működik? Voda mindent elbarmol a saját hülye menüjével... [hányós smiley]

Harrrr!!!!

(#15) Apollyon válasza Ndruu (#13) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Köszi! :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16) webdeejay válasza Ndruu (#14) üzenetére


webdeejay
aktív tag

én nem azzal csinálom egy olyan egyszerű oknál fogva, hogy nálam invalid version-t ír ki a capture it vagy mi, és én ezt használom:

http://demor.atw.hu/qscreensnap.sis (mivel már nem tudom, hogy honnan töltöttem le, ezért feltettem magamhoz :) )

(#17) groth99 válasza Ndruu (#14) üzenetére


groth99
tag

Nálam nincs ilyen :(((

Metalt a népnek \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.