Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

A saját menübe be lehet rakni a profilokat és az ébresztőt?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#452) Lasy válasza Joe bácsi (#451) üzenetére


Lasy
veterán

Persze,de ezeket kipróbálhatod nyugodtan.

+36702778032

(#453) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Ez komoly, h. ennyire tr..gy@ legyen a SE???!!! :W
Veszek egy zsír új telót és egyből barmoljam szét a sw-ét és a cam driverét???!!! :W
Ez abszurd!
Ennél még a Nokia is megbízhatóbb!!! :(((

Bakker, h. minden gombos SE-nál el kell qú...i azokkal az apró sz@r gombokkal az egész telót!!! Nem a számgombokra, hanem a többire gondolok.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#454) Satrafuckar válasza Joe bácsi (#453) üzenetére


Satrafuckar
tag

nekemis 1re inkább kivan a t*köm a telóval. lassan ott tartok h eladom, és használom helyette a jó öreg k750et.
2 év hűséggel 20k-ba került, de igazából nem tud "20k-nyi pluszt" sztem a k750hez képest.
legalábbis amiben több az nekem nem ér meg 20k-t.
gombok nema legjobbak rajta valóban, kamera fos, ha kicsit is kevés a fény (értsd nappal sok ablakos terem, felkapcsolt lámpa) órákig fókuszál + elmosódott lesz a kép, még letámasztott karral is nehéz éleset lőni...
és sztem lassú is. legalábbis nem gyorsabb mint a k750.
amiben jobb az a nagyobb fényesebb kijelző, illetve képek nézegetésénél a zoomolás.
meg talán mintha hangosabb lenne telefonálás közbe, de ez amugy nyilván moddolható a k750nél is....

(#455) Lasy


Lasy
veterán

Gondolom, aki megvesz egy telefont elötte megnézi mit is vesz meg. Mivel sokan nem tuningolják a telefont, amibe én nem tartozom bele. Mindenre tudom a választ, de a legtöbb gondotok, egy olyan dologgal van ami alap állapotban is max telefonkönyv van a kereső helyett. Nem is értem miért vettétek, meg amikor megvettétek?
Ezek rossz képek?

+36702778032

(#456) Lasy


Lasy
veterán

Szeretnél gyári szoftot a telefonodra akkor irány a BLOG-om. :D

+36702778032

(#457) Satrafuckar válasza Lasy (#455) üzenetére


Satrafuckar
tag

hali

nem tudom a tied hogy csinál ilyen képeket, mindjárt linkelek énis.
ezek amugy baromi jó képek, ha ezt téleg ki lehet hozni ebböl a telóból az szinte hihetetlen.
igaz h kültériek és van fény bőven. amivel nekem bajom van leginkább az h ha 1 picit is kevesebb a fény akkor drasztikusan romlik a képminőség. lehet hogy én vagyok nagyon béna de képtelen vagyok éles képeket lőni vele, még letámasztott karokkal is.

nem vagyok vmi nagy spíler telefon moddolásba, de azért talán az átlag user fölött 1 kicsivel. igy rögtön mikor meglett rákerült a gyári szoft igaz 1 másik módszerrel (customize_upgrade.xml, A2Uploader, SEUS) egy az se-portalon levő leirás alapján.
layout-al is játszottam egy kicsit, nem tetszett hogy a nagy óra belelóg a dátumba, feljebb tettem, és hamár ottjártam a vodafone oplogot letettem a bal sarokba, onnan az ébresztöt meg bal fentre. a neten akkor megtalálható editorok közül egyik sem volt jó, mindegyik teljesen elcseszte (és mivel valami régi a2uploaderrel dolgoztam épp ami még nem tudott file-t lementeni, egyszer "rakhattam ujra" az egész telót...) igy szépen a layout.xml-t (ha jol emléxem) szerkesztgettem notepad-el. sokáig tartott, de végül széplett jólett minden.
kellett függetlenitenem is már pár telót (k750, w595), leirások alapján ezek is mentek, de erröl itt ennyi is lehet h sok.
szoval vevő vagyok én mindenre. camdrivert nem piszkáltam még, de ha mutatsz beltéri képeket, és azok is ennyire jók, akkor tuti nekiállok annak is. csak légyszi áruld el, hogy ez éppen melyik.

lassuságot leginkább akkor tapasztalok, mikor a fájlkezelőbe lép be. leginkább mióta feltettem mobile gmaps-t egész budapesttel, gondolom nem tetszik neki a kismillió pici fájl a memkarin.
ha erre tudsz megoldást, kérlek oszd meg!

és hamár ittvagy kérdezek még vmit. se-portal-on találtam olyat, hogy lehet netezni a telóval a számitogép internetkapcsolatát használva, bluetooth-on keresztül. van sok topik és leirás erről, olvasgattam is rengeteget, de mindegyik megbukott valahol. általában ott, hogy nem volt olyan opció a telefonba ami irva volt, vagy a gép nem kínálta fel a megfelelő bt szolgáltatást. ha erre tudsz konkrét, a C510en tutira müködő megoldást, ez is érdekelne. se-portalon még régebben nézegettem, amikor meglett a teló január-február, ha azóta került fel ujabb leirás ami jó C510-hez, akkor arrol még nemtok.

köszi előre is a türelmet és a segítséget! :R

jah és a képek
az első 7 készült a C510el, az utolsó még a k750nel, persze teljesen más jellegű képek, azért egy kicsit talán mégis össze lehet hasonlitani. az uccsónál sokkal kevesebb volt a fény, mégis élesebb, tisztább a kép szerintem.

(#458) Lasy válasza Satrafuckar (#457) üzenetére


Lasy
veterán

Kicsit visszább olvasol megtalálod a camdriver tesztemet.
Mint látható ott sem lettek olyan tökéletesek a képek,de már rájöttam hogyan kell használni a manual fokuszt. Nagyon hasznos, és csináltam hozzá magyar nyelvi fájlt is.
Ifs/setting/acustic mappába kell tenni a wbxml fájlokat ha a hangzással nem vagy megelégedve.
Ifs/setting/camera mappába a a kameradrivert
Tpa/preset/system/language mappába a hu.lng fájlt.
Ezeket amint beérek melóba tudom linkelni,mert még mobilról nehezen megy. Pontosabban nem lesz elegendő időm szerkeszteni.

+36702778032

(#459) Lasy


Lasy
veterán

Manual fokusz 2.37
hozzá a magyar nyelv
íme a beállítások:

Ha pediglen az akusztik kellene, azt az orosz oldalról töltöttem le.
tessék

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#460) Lasy


Lasy
veterán

egy kis walkman ikon. :D

+36702778032

(#462) thozoo


thozoo
tag

Van valaki, aki 64 bites Windows 7 Home Premiummal használja a telefonját, és minden funkció tökéletesen működik? Nekem most az a problémám, hogy a telefonmemóriát és a Memory Stick tartalmát a feltelepített és a Windows szerint helyesen működő driverek ellenére sem tudom se olvasni, se írni. Valakinek van hasonló tapasztalata, vagy megoldása a problémára?

Thozoo

(#463) Satrafuckar válasza thozoo (#462) üzenetére


Satrafuckar
tag

hali
64 bites win7 professional van nekem, és müködik. nem mondom h tökéletesen, memkarira irás néha meghal, ésakkor kihuz bedug majd ujrakezd, de ez nemtudom minek a hibája, lehet akár a memkarié is. a lényeg h működik. igaz ha jol emléxem kicsit idegtépő volt a drivereket felszenvedni, ugy h megusszam a sok SE ien olyan szir szar programot, de minden funkció müködjön, többször kezdtem ujra az egészet arra emléxem...
de ilyet nem tapasztaltam amit te irsz. probálj meg mindent leszedni és megint rádugni. ha jol emléxem először felismeri 1 cd meghajtónak, és utána arról lehet feltenni a drivert. esetleg ha nem akarja másodszorra is felismerni cd meghajtonak (nálam ilyen volt pl) akkor azokat a fileokat elérhetővé tom tenni neked, amik azon a "CD-n" vannak (mert sejtettem h vmi gebasz lesz, és amikor épp hozzáfértem lementettem).
üdv

(#464) thozoo válasza Satrafuckar (#463) üzenetére


thozoo
tag

Ha fel tudnád valahova tölteni azt a virtuális CD-t, akkor megköszönném. Hátha előrébb megy tőle a dolog.

Thozoo

(#465) Satrafuckar válasza thozoo (#464) üzenetére


Satrafuckar
tag

(#466) thozoo válasza Satrafuckar (#465) üzenetére


thozoo
tag

Köszönöm szépen. Le is töltöttem. Megnézem, hogy mit tudok vele kezdeni. Aztán a fejleményeket majd megírom, hátha valakinek hasonló problémája lesz a későbbiek során.

Thozoo

(#467) Lasy


Lasy
veterán

(#468) zetecR válasza thozoo (#424) üzenetére


zetecR
addikt

Nem hiszem, mert a kamera fedél is szinte forró.
Az utóbbi időben a hosszabb beszélgetésekhez már headsetet használok, mert kifejezetten zavar a dolog.

(#469) Lasy válasza zetecR (#468) üzenetére


Lasy
veterán

Sajna nem tudom megmondani neked mitől melegszik, mert mint írtam nálam nem melegedett. Sőtt még most sem.

+36702778032

(#470) DemoN70


DemoN70
csendes tag

Nekem is melegszik a telefon telefonálás közbe is és, néha töltés közben is. Még sosem volt zavaróan meleg, vagy forró. Szerintem az van hogy ez a felület hűtőbordaként is funkcionál, ez jó mert nem robban fel a telefon. :DD
Kicsit most már mozog a kamerafedlap, nem zavaró de észrevehető...

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#471) thozoo válasza DemoN70 (#470) üzenetére


thozoo
tag

Nekem 5 hónapos a telefonom, és eddig kb. 350 képet és videót csináltam vele, de még nem mozog a fedlap. Szerintem hűtőfunkciót nem lát el ez a fémlap, egyszerűen csak az lehet az oka, hogy a fém gyorsabban felmelegszik az emberi kéz hőjétől, mint a műanyag. Persze nem vagyok fizikus, ezt nem tudom alátámasztani, de én így gondolom. Töltés közben pedig szükségszerűen melegszik minden akkumulátor, ez teljesen természetes jelenség. (Még a felhasználói kézikönyvben is le van írva. :P )

Thozoo

(#472) gabor3229


gabor3229
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem a telót, szeretném egy kicsit tuningolni a kameráját.
Amúgy eddig minden szép és jó, csak az egy kis minusz. Ami nagy minusz, hogy a beigértel ellentétben nem kaptam hozzá 2GBos memóriakártyát...

Szóval, láttam itt fent a fórumon is sok drivert, de akkor ugrik a garancia, ha ezeket pakolom fel. Ugye jól tudom?
Ugrik a gari, ha a gyorsgombokat átszerkesztem a fentebb leírt módon?

Az SE honlapján van fent szoftverfrissítés. Megéri nekem felpakolni?
Pontosan az frissíti az egész telefont, minden új szoftvert felpakol?

Aktuális kamera szoftver: 2.1
(VODAFONE)
Előre is köszönöm a hozzászólásokat

[ Szerkesztve ]

(#473) Lasy válasza gabor3229 (#472) üzenetére


Lasy
veterán

Én nem hiszem, hogy bármi gond lehetne a telefonnal, sajna minden egyes tuning, a garancia megvonásával jár, de pl vissza tudod tenni az eredetit, akkor 98%ban nem nézik meg. Ha nem akarják elfogadni csak hozd el nekem, és beviszem. ;)
Szerintem megéri cserélni a gyári szoftot, és a kamerát is.
én a manual fokuszal voltam megelégedve tökéletesen.

+36702778032

(#474) diablo1984


diablo1984
veterán

sziasztok

vettem egy c510-es telót, első benyomásom a k800-as után:
negatívum(ebből több van):
- valahogy fogásra is amolyan olcsóbb teló benyomását kelti
- a menügombjai kényelmetlenek
- a kamerája csapnivaló, pedig azt hittem, hogy 1-1ben a k800-asé, de nem, iszonyat zajos képeket csinál, nincs rajtadigitáls zoom(k800-ason volt)
- gyenge akku, aktív használattal, 1 nap és vége....

pozitívum:
- tetszik az elfordítom a készüléket és fordul a kép is
- szép kijelző(igaz a k800-asé sem csúnyább)

digit zoom-ot elő lehet valahogy ebben csalni? mert 640x480-ban van, de azt a 2k-s készülékek is tudják, nehogymár!
a kamerájából lehet olyat csinálni, mint a k800asé! ha azt a színvonalat elérné, már jo lenne, jobb nem is kell!

(#475) Lasy


Lasy
veterán

(#476) diablo1984 válasza Lasy (#475) üzenetére


diablo1984
veterán

ez a gyári driver? amúgy a 4-es összehasonlításból raktam fel 1-et és azzal már jobb lett a helyzet!

(#477) diablo1984 válasza Lasy (#475) üzenetére


diablo1984
veterán

[ Szerkesztve ]

(#478) Lasy válasza diablo1984 (#477) üzenetére


Lasy
veterán

probléma megoldva. :D

+36702778032

(#479) diablo1984 válasza Lasy (#478) üzenetére


diablo1984
veterán

missön komplít!

amúgy sokkal jobb lett a c510-es kamerája, végre sötétben is jó képet csinál, a régi driverrel olyan volt, mintha a vaku nem az exponáláskor égett volna és sötétet rajzolta volna le....

mind1, az egyik általadival egész türhető képet csinál, valszeg így megtűröm a zsebemben, de a k800-ast is meghagyom! :K

(#481) Lasy válasza diablo1984 (#479) üzenetére


Lasy
veterán

Ezt látod meértem, de a k800hoz is az eredeti gagyi képet csinál, nem akar rendesen fókuszálni automata módban.

+36702778032

(#482) diablo1984 válasza Lasy (#481) üzenetére


diablo1984
veterán

anno azon is cseréltem drivert, és utána nem volt gondom rá, igaz előtte sem....

(#483) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv most készülök venni egy ilyen telefont,érdekelne,hogy az opera mini megy rajta,ha igen melyiket tegyem fel?

(#484) k850 válasza gyuri2008 (#483) üzenetére


k850
addikt

Cső! :)
Természetesen, a legújabbat Opera Mini 5.1.21010 Hu. ;)
[link]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#485) thozoo válasza gyuri2008 (#483) üzenetére


thozoo
tag

Nekem sokáig volt fent az Opera Mini 5-ös verziója, de sokkal jobban kijövök a 4.2-vel, mert ez valahogy jobban ráérez, hogy az oldalakat hogyan tördelje a mobil képernyőjére. Az ötös verzió nagyon "böngésző" akar lenni, ami egy ilyen kicsi képernyőn nem biztos, hogy előnyös. A problémát egyébként én úgy hidaltam át (mármint hogy melyik legyen a telefonomon), hogy nemes egyszerűséggel mindkettőt telepítettem. Szerintem te is tedd ezt, nézd meg azokat az oldalakat, amiket gyakran látogatsz és el tudod dönteni, hogy melyik a megfelelő verzió. Egyébként mindkettő (4.2 és 5.x) remek sebességgel fut a telefonon, jól lehet vele netezni, ha van 3G, akkor meg aztán száguld rendesen.

Thozoo

(#486) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Köszönöm szépen mind a két választ :R
Amúgy jó telefon?
Megbízható?

(#487) k850 válasza gyuri2008 (#486) üzenetére


k850
addikt

Amúgy jó telefon? :F
Ha már használtál SE telót, akkor tudod a választ, valamiben nagyon ott van, de itt is vannak hiányok, pl. dokument fájlok kezelése, közepes minőségű kamera modul, problémás csatlakozó stb.
Nekem a Sony Ericsson menü sokkal szimpatikusabb, mint a Nokiáé, de ez ízlés kérdése.
A zárt operációs mobilok kategóriában a véleményem szerint a legsokoldalúbb a SE.

Az OM 5.1 sokkal többet tud, mint a 4.2, csak valaki a megszokás, miatt nehezen tud váltani. Én is használtam a 4.2 egy darabig, én is úgy használtam, mint az előttem hozzászóló. Most már annyira megszerettem az 5.1, hogy az elődjét le is töröltem a készülékemről. A 4.2-ből csak a skin váltás hiányzik. Cserében van szöveg copy-paste mód, amit a k850 saját böngészője még nem tud, ezért nekem ez nagyon fontos. Nagyon szimpatikus az Opera Link is, össze tudom az asztali gépemmel is szinkronizálni a könyvjelzőimet, utáltam a 4.2-ben újra és újra beírni a jelszavakat, de a 5.1 már ez is megoldott a jelszó mentés funkcióval.
Tedd fel mind a kettőt és majd eldöntöd!
:R

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#488) gyuri2008 válasza k850 (#487) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszi a választ,holnap megveszem.
Vodafonos a telefon.
Van valami hátránya,hogy vodás?

(#489) k850 válasza gyuri2008 (#488) üzenetére


k850
addikt

Na sikerült megvásárolni? :)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#490) gyuri2008 válasza k850 (#489) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem vettem meg mert nem úgy nézett ki ahogy a hirdetésben szerepelt :(

(#491) zetecR


zetecR
addikt

Lehet a C510-et webkameraként használni?

(#492) sdd2 válasza zetecR (#491) üzenetére


sdd2
veterán

Ha jól tutdom akkor nincs ilyen funkciója.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#493) zetecR válasza sdd2 (#492) üzenetére


zetecR
addikt

Szerintem csak SW kérdése, mert kamerája van, mikrofonja van -sőt még állványt is adtak hozzá, csak streamelni kellene a PC felé.
Kérdés, hogy kreált-e már vki erre alkalmazást. :)

[ Szerkesztve ]

(#494) k850 válasza zetecR (#493) üzenetére


k850
addikt

"Szerintem csak SW kérdése" :K , csak gondolom, hogy nem olyan egyszerű dolog megírni, ha volna biztos hallottunk volna már róla. Egyébként a speciális dolgok sokkal jobban működnek, 3000 Ft-tól olyan web kamerát veszel, ami biztos, hogy jobban működik, mint a C 510 beépített kamerája. [link]
:D BUÉK

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#495) zetecR válasza k850 (#494) üzenetére


zetecR
addikt

Sajnos takarékos beállítottságú ember vagyok, és először mindig azzal próbálom megoldani a problémát, ami van. :D

Találtam a neten pár régebbi bejegyzést mobil telefon webkameraként használatáról, de vagy nem létező linkeken voltak a sw-ek, vagy nem túl bizalomgerjesztőek voltak, ezért gondoltam megkérdezem, hátha van rá bejáratott módszer.

Ha nincs, marad a dedekiált kamera. ;]

BUÉK!

(#496) k850 válasza zetecR (#495) üzenetére


k850
addikt

Lasyt kérdezd meg, ő nagyon szeret a szoftverben turkálni. Eltudom képzelni, hogy tud rá megoldást. Lasy: [link] ;)
Ja, és nem árt, ha kicsit járatos vagy az mobiltuningolásban, mert a házi barkácsolás valamikor sokba kerül.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#497) zetecR válasza k850 (#496) üzenetére


zetecR
addikt

Én igazából nem a telefonra gondoltam buhera sw-t, hanem a PC-re.

A mobilból kellene valahogy kinyerni a video és hang információt és átadni - mondjuk - pl. Skypenak.

(#498) atp_elte


atp_elte
csendes tag

Lehet, hogy ez nagyon ostoba kerdesnek tunik, de en nem tudom a valaszt: a facebook kliens, ami be van epitve a telefonba, hasznalja a wap halozatot, illetve general adatforgalmat, ha peldaul kepet akarok feltolteni a profilomra?

Mert soha nem hasznaltam meg a wapot a telefonomom (pontosabban egyszer kb. 500 kb adatforgalmat generaltam, de baromi sokba kerult), azonban neha jol jonne a feltoltest hasznalni.

Toshiba L55, Samsung Galaxy Tab S 8.4, Nokia Lumia 630 DS - mert mobilnak lenni jó...

(#499) thozoo válasza atp_elte (#498) üzenetére


thozoo
tag

Természetesen, mint minden fel- és letöltés, generál adatforgalmat.

Thozoo

(#500) k850 válasza atp_elte (#498) üzenetére


k850
addikt

Csak óvatosan, nem tudom, hogy milyen szolgáltatónál vagy a T-Mobile-nál van egy ingyenes facebook, de óvatosan, mert sírás lehet a vége. Ha nem az ő kliensüket használod, akkor pörög a költség számláló.
Szerintem ha képeket, akarsz feltenni, akkor érdemesebb inkább PC-ről, ráadásul ott meg is tudod szerkeszteni a őket. :K

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#501) Lacazr93 válasza atp_elte (#498) üzenetére


Lacazr93
senior tag

A telenor és a vodafone számlálja, valamint a T-mobile is, kivéve a 0.facebook.com-ot. Viszont itt nincs képfeltöltés, csak pénzért.

(#502) Rotate


Rotate
veterán

asszonynak igencsak elkezdett recsegni a telefon hangszórója hívás közben, meg mikor csöng a telefon mikor hívnak, cseng 1-2 másodpercet, és 1 másodpercre megakad a csengés hangja, majd folytatódik tovább... esetleg ha valakinek volt hasonló gondja, és megoldást is tud esetleg, akkor szívesen fogadnám :) köszi

(#503) thozoo válasza Rotate (#502) üzenetére


thozoo
tag

Nekem is volt ilyen problémám, hogy kihagyott a csengőhang. A megoldás az lett, hogy minden üzenetet, e-mailt és egyebet kitöröltem a telefonból, kb. 60 mega szabad hely lett rajta, akkor már nem hagyott ki. Egy idő után megint újrakezdte, csengőhangot váltottam. (A hosszú csengőhangokat nem szereti.)

Thozoo

(#504) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Valahogy újra lehet rakni a telefonon az opercáiós rendszert, ha már frissíteni nem lehet? :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#505) sdd2 válasza Bjørgersson (#504) üzenetére


sdd2
veterán

Mint ha frissítenéd rádugod a gépre követed az utasításokat.Majd kiírja hogy nem érhető el új frissítés.És megkérdezi hogy jelenlegi szoftver újrarakása.Ezt megnyomod és megvan.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#506) k850 válasza Bjørgersson (#504) üzenetére


k850
addikt

Mért kellene újra rakni, van valami gond vele?
Mivel próbálkoztál, SEUS-al vagy PC Companion? A SEUS, ha meg volt flashelve a készülék, akkor nem nagyon szereti.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#507) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Lassú a telefon, lagzik össze-vissza és már nagyon idegesítő. PC Suite-al és PC Companionnal próbálkoztam eddig sikertelenül. Egyik ismerősöm ajánlotta hogy csináljak egy hard resetet, de akkor előbb megpróbálom, amit sdd2 mondott. :R

Még annyi, hogy ettől az újratelepítéstől elveszhetnek az adatok a SIM kártyáról és a memóriakártyáról?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#508) Bjørgersson válasza sdd2 (#505) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megpróbáltam úgy ahogy írtad, de azt írja hogy "The phone contains modified software that cannot be updated." Ötlet? :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#509) k850 válasza Bjørgersson (#507) üzenetére


k850
addikt

A szoftver frissítés miatt nem vesznek el az adatok a SIM-ről ill. a memória kártyáról. A hard reset az annyit jelent, hogy alaphelyzetbe teszi a készülék beállításokat. Ezzel kellett volna kezdened. Mentést készíts a telefon memóriáról, mert visszaáll az alap beállításokra, ha ezután is gondok vannak a sebességgel, ekkor kell a szoftver frissítés.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#510) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Na jól van, kezd elegem lenni az egész telefonból. Amikor bedugom adattárolásra, újraindul.. :W

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#511) k850 válasza Bjørgersson (#510) üzenetére


k850
addikt

A Sony Ericsson zárt OS telók adatátviteli módban kikapcsolnak, a telefon rész nem lesz elérhető, ha ezt a módot választod. Ilyenkor úgy működik mint egy pendrive, így gyorsabb adatátvitelt biztosít. Leválasztás után automatikusan újraindul a készülék.
Ha nálad is ez van, akkor ez normális. :K
Ha azt szeretnéd, hogy ne kapcsoljon ki, akkor válaszd a telefon funkciót, ebben a módban tudod szinkronizálni a különböző ilyen jelegű programokkal, pl. SE PC SUITE, MyPhoneExplorer stb.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#512) Bjørgersson válasza k850 (#511) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tudom, eddig is ilyen módban használtam, de úgy értem hogy most be sem lép "pendrive üzemmódba", hanem egyből újraindul mintha kihúznám a gépből.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#513) k850 válasza Bjørgersson (#512) üzenetére


k850
addikt

:F
Talán megér annyit, hogy szervizbe elvigyed!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#514) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Még a héten próbálok vele valamit szenvedni, de a vége úgyis az lesz szerintem. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#515) Dexter-2000 válasza Lasy (#414) üzenetére


Dexter-2000
őstag

szia megcsináltam amit írtál és nekem a keresés jött be hogyan tudnám átírni hogy a kedvencek vagy a nevek legyenek ott?

Szépnapot!

(#516) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Magyar nyelvet hogyan tudnék varázsolni erre a készülékre?

(#517) thozoo válasza blade4 (#516) üzenetére


thozoo
tag

Szia!

A Settings (Beállítások) első fülén van egy Language (nyelv) menü, az alatt kell megjelennie a Hungarian/Magyar menüpontnak.

Thozoo

(#518) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok! Tudnátok segíteni nekem? Akinek még van ilyen mobilja, hogyan tudok vakon(törött kijelző) elnavigálni oda, hogy a PC Suite módot kiválasszam, amint csatlakoztatom géphez? :R

(#519) thozoo válasza KaiotEch (#518) üzenetére


thozoo
tag

Sajnos én már túladtam ezen a készüléken, esetleg használati utasításból nem tudod kisakkozni?

Esetleg ilyen videók segíthetnek: [link]

De nem találtam igazán megfelelőt...

Thozoo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.