Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) vinistv


vinistv
tag

Szerintem simán rosszabb, mint a K800i...

Már a jövő sem a régi...

-

(#402) Ricardo válasza niti (#400) üzenetére


Ricardo
félisten

Ennek szép színe van. Ezt el tudom képzelni egy nő kezében, ellentétben sok női telefonnak kikiáltott szörnyűséggel.

szerk:

vinistv: Miben?

[ Szerkesztve ]

(#403) Ricardo


Ricardo
félisten

(#404) Lasy


Lasy
veterán

na ez aztán merész. és szép.

+36702778032

(#405) niti válasza Ricardo (#403) üzenetére


niti
aktív tag

Jajj, de széép :)) Azért ezt az ezüstöt kicsit fiúsnak találom. De máskor meg tetszik, hogy olyan kis komolyka.

A k800-nál tényleg simán rosszabb a kamerája. De ez legalább válllaható női kézben is :D

(#406) Ricardo válasza niti (#405) üzenetére


Ricardo
félisten

A kamerája (alapból). A Xenon hiánya valóban fájó, viszont azt ne felejtsük el hogy különféle driverekkel mennyit javult eddig az összes SE képminősége.

(#407) papi77 válasza vinistv (#401) üzenetére


papi77
addikt

A K800 minimum egy féltégla ehhez képest... :P

Az első: NOKIA 1611

(#408) zorrobomber


zorrobomber
tag

Üdv all,
Most ruháztam be egy c510-re. Létezik az, hogy a selection key-ek funkcióját nem lehet megváltoztatni, és míg a világ világ addig én a yahoo-t fogom tudni behozni a jobb oldali gombbal? Ha igen akkor elég mogorva leszek Sanyi Ericsson-ékra.

Eddig ezen, és a fülhallgató csatlakozáson kívül(erről már lemondtam, nem nagy áldozat számomra) minden mással elégedett vagyok, a fényképezővel is(itt meg tudtam kb mire számíthatok :) ).

[ Szerkesztve ]

hello english friends! whatwhatwhaaat

(#409) thozoo válasza zorrobomber (#408) üzenetére


thozoo
tag

Létezik, hogy nem lehet. Nekem Pannonos a telefonom, és a WAP van rápakolva. A K610i-n is az volt, pedig ott dedikált gombja volt a wapnak. Ki érti?

Thozoo

(#410) Ricardo válasza zorrobomber (#408) üzenetére


Ricardo
félisten

Eddig mindegyik SE-n meg lehetett. Szolgáltató függő? Mert olyan lehetséges hogy azok beletúrnak. Ilyen volt anno az egyik T630-am is.

[ Szerkesztve ]

(#411) zorrobomber válasza Ricardo (#410) üzenetére


zorrobomber
tag

Igen, magenTa, ilyenkor szívesen bemennék asztalt borogatni.

hello english friends! whatwhatwhaaat

(#412) Ricardo válasza zorrobomber (#411) üzenetére


Ricardo
félisten

Ne a Sony Ericssonékra legyél mogorva. A megoldás az hogy ráteszed a gyári szoftot. természetesen ez a garancia elvesztésével jár.

(#413) zorrobomber válasza Ricardo (#412) üzenetére


zorrobomber
tag

Nyilván T-ék a hunyók, nem voltam egyértelmű. Köszönöm a válaszokat!

hello english friends! whatwhatwhaaat

(#414) Lasy


Lasy
veterán

ha csak azt szeretnéd eltöntetni akkor van rá megoldás, de ugrik a garid, (de ha csak és ténylegesen azt törlöd, akkor nem ugrik)
érdekel?
kikapcsolod a virusírtót!
letöltöd az A2uploader progit.
telepíted a ggsetup.exe fájt
elindítod a progit.
teló kikapcs.
jobb oldalt a progiban katt a FILESYSTEMTOOL gombra
a telón nyomod a "C"-gombot, és közben rádugod az adatkábelra.
a c-t elengedheted, ha középen már betöltött mindent.
belépkedsz a középen megjelenő mappáknál a TPA/PRESET/CUSTOM mappába, és törlöd a right_softkey_hook.imt fájlt.
középen alul van egy szép piros felirat ami SHUTDOWN FS.... kesz oda katt, és lehúzod a telefont a gépről.
amikor bekapcsolod a névjegyzék fog ott figyelni neked.

:D

+36702778032

(#415) zümzümm


zümzümm
senior tag

Hali!

Újfent segítséget ill. véleményt kérnék:)

Az egyik hogy, úgy látom pixelhibás a kijelző(az egyik pixel fehéren világít). Garanciás még a teló. Szerintetek ezzel vihetem szervízbe? Kicserélik a kijelzőt? Eddig nem tűnt fel, lehet hogy nem is véletlenül mert sztem ma "jött ki rajta".

A másik hogy, hogyan lehet törölni az "intelligens kereső"-nek a listájából azokat a számokat amiket nem mentettem el, csak hívtam? Nagyon idegesít hogy feljönnek a számok, miközben pötyögök be egy másikat. Persze ha kikapcsolom az intelligens keresőt akkor nem jönnek fel, de még is idegesít hogy "ott" vannak, és meg szeretnék szabadulni tőlük. Újraindítás nem segített:(

De remélem Ti segítetek! :R :)

[ Szerkesztve ]

(#416) DemoN70


DemoN70
csendes tag

Hali!

Vidd vissza szerintem, mindenképpen megjavítják...Érdekes hogy amilyen szépek a sony kijelzők olyan megbizhatatlanok is...Z520-nál 2-szer volt szervizben kijelzővel.
A mostanival szerencsére nincs probléma, bár egyszer csinált olyat hogy vizszintesen kettéosztotta a kijelzőt és tükrözte is... :D durva volt.......ki-be kapcsolással megoldódott.
Flash képek nézegetése után valamikor nem kapcsol ki a világitásom...megszoktam már, jó ez a telefon, a képek viszont egyre pocsékabbak...

Fotó: Észrevettem és lassan bebizonyosodik hogy a lencsevédő miatt készülnek kékes-zöldes-tükrözödös fényképek! Jó lenne panaszlevelet irni a sonynak hogy szedjék le előle vagy valami mást tegyenek oda mert marha idegesitő... egy képen pl. picit tükröződött is.
Szerintem elk**ták "messzire" rakták a lencsétől a védőt, és érzékeli a szoftver is meg a kamera is, ezért születnek olyan képek...... :C

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#417) DemoN70


DemoN70
csendes tag

zümzümm: Érdekesek a fotók... nekem semmi gond nincs a kijelzővel, vidd vissza minél hamarabb.

szerk.: Mutassatok már egy camdriverrel feltuningolt C510 fotót, meg egy sima C510 fotót...(ugyanarról a tárgyról.)

[ Szerkesztve ]

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#418) Lasy


Lasy
veterán

remélem jövő héten lesz nálam egy c510, akkor megcsinálom neked, hogy lásd a külömbséget.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#419) xXmartXx válasza Lasy (#418) üzenetére


xXmartXx
tag

biztosan jobb a camera driverrel felhuzoot c510. mondjuk én a simát is elfogadnám aztán utánna jöhetne a tuning... :R

Üdv. xXmartXx

(#420) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Lehet módosítani, h. a navi gomb jobbra-balra, le-fel irányokba milyen funkciók érhetőek el?
Pl. balra új sms, jobbra naptár, fel kamera, le névjegyzék.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#421) thozoo válasza Joe bácsi (#420) üzenetére


thozoo
tag

Menü, Beállítások, Gyorsbillentyűk. Itt tudod módosítani a négy irányhoz tartozó funkciót.

Thozoo

(#422) zetecR


zetecR
addikt

Normális az, hogy hosszabb telefonálások alatt marhára felmelegszik a telefon felső része?
Ha nem kihangosítóval használom, 15-20 perc után már olyan meleg, hogy inkább leteszem.
Valaki/valahol régeben írta, hogy elég magas a SE SAR értéke. Ezzel lehet összefüggésben?
Nem akarok agyrákot kapni... :D

(#423) Lasy válasza zetecR (#422) üzenetére


Lasy
veterán

ezt a melegedést csak hétvégén tudom letesztelni, de szerntem nem jó dolog. :(

Akkor jöjjön a C510 kameradriver teszt.

Négy darab drivert fogok tesztelni, ezek sorrendben a következőek:
Itt található az összes egyben: [link]
1. eredeti letöltése: [link]
2. snapshoot letöltése: [link]
3. manual fokusz letöltése: [link]
4. v0.9 letöltése: [link]
Az éjszakai fotokat úgy siettettem meg, hogy a szekrénybe fotoztam, ebből látszik is a végeredmény.
Ahogy elnézegettem a képeket nem lettek rosszak, de az éjszakaiaz az eredetiben jobban kijönnek.
Ezért is gondoltam, hogy összeteszem valamelyik kettőt, és lesz belőle egy "jó" kameradriver.
De ezt csak később.
Minden automatikusra van állítva! Most jöjjenek a képek.
Szobán belül szembe a nappal:
1.

2.

3.

4.

Laptop közelről:
1.

2.

3.

4.

Szekrénybe fotozva:
1.

2.

3.

4.

Lehet válogatni. jövő héten megcsinálom a két kameradriver egyesítését is.

[ Módosította: Thrawn ]

+36702778032

(#424) thozoo válasza zetecR (#422) üzenetére


thozoo
tag

Nem lehet, hogy a füledtől melegszik fel? :U

Thozoo

(#425) Ricardo válasza thozoo (#424) üzenetére


Ricardo
félisten

Én is erre tippelek két ok miatt.
1. Kihangosítva nem melegszik, pedig a sugárzás és a teljesítmény ugyanaz mint ha hagyományosan telefonálna az ember.
2.A felső rész melegszik.

(#426) LEFTHORSE1 válasza DemoN70 (#416) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Melyik lencsevèdöre gondolsz, a csùszkåra vagy a fix ablakocskåra?

Cseberből vederbe

(#427) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Hívás közben kiírja, h. mennyinél tartok a beszélgetésben? És a hívás befejezése után?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#428) thozoo válasza Joe bácsi (#427) üzenetére


thozoo
tag

Kiírja közben is, és a hívás befejezése után még pár másodpercig a kijelzőn marad az utolsó hívás ideje. De ha elmulasztod, meg lehet nézni a menüben a Beállítások/Hívásinformáció (4. fül)/Idő és költség/Hívásidőmérők menüpont alatt. Itt mutatja a legutolsó hívás idejét, valamint az összes kimenő és bejövő hívás idejét is.

Thozoo

(#429) Lasy


Lasy
veterán

Egész hétvégén beszéltem az ingyenhívás végett, de semmi melegedést nem tapasztaltam.
Még töltés közben sem. Arra viszont rájöttem, hogy az akku nagyon jó. Pénteken került hozzám a telefon, és hétfő estig bírta, úgy hogy nem töltöttem. Este is 10%-on volt az akku, de még nem mondta azt, hogy kérlek etess meg. Pedig hétvégén telefoonáltam fotoztam, és picit rádióztam rajta. Közel 4óra beszélgetés ment bele.

+36702778032

(#430) thozoo válasza Lasy (#429) üzenetére


thozoo
tag

Az akkumulátora szerintem is nagyon jó. Sokkal jobban bírja, mint az előző telefonom (k610i). Hozzá kell tennem, hogy én egy hónapban nagyon sok (kb. 3500) sms-t küldök el, így aztán ki van használva a készülék, gyakorlatilag egész nap megy valamilyen funkciója. Egy utazgatással és sms-ezéssel, internetezéssel és zenehallgatással töltött nap után sem merül le teljesen, bár ilyenkor a kijelző-világítás 60%-ra van állítva. De nyugodtan rá lehet bízni magam.

Thozoo

(#431) Joe bácsi válasza thozoo (#428) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:R
Bocs a sok kérdésért, de eddig csak Nokiáim voltak és most akarok váltani, mert nem vok megelégedve a Nokia "megbízhatóságával".

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#432) thozoo válasza Joe bácsi (#431) üzenetére


thozoo
tag

Ez a fórum pontosan ezért jött létre. :-) Kérdezz bármit a telefonnal kapcsolatban, itt van nálam, tudok válaszolni.

Thozoo

(#433) Joe bácsi válasza thozoo (#432) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Vhogy lehet rá térképet varázsolni, h. ne csak nettel használja?
Én igazából a C901-est fogom venni, mert ennek elég kicsik a gombjai (a választó és hívás gombok).

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#434) Lasy válasza Joe bácsi (#433) üzenetére


Lasy
veterán

Természetesen lehet.
van kettő progi is hozzá:
1. mgmaps
ez csak egy térkép progi, ha szeretnél utvonalat tervezni vele sajna a netet kell igénybe venned, de ha csak a térkép kell akkor tökéletes.
2. we-travel ez naviigál is.

+36702778032

(#435) Joe bácsi válasza Lasy (#434) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:R

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#436) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Be lehet úgy állítani a kijelzőt, h. miután lezártam a billentyűket ne legyen tök sötét a képernyő, egy csíkban kiírja az időt, dátumot, meg , h. milyen profilban van a teló?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#437) thozoo válasza Joe bácsi (#436) üzenetére


thozoo
tag

Tudtommal nem lehet beállítani. Képernyővédőnek beállíthatsz képet vagy semmit, de bizonyos idő elteltével a fény eltűnik, és nem mutatja folyamatosan az időt. Viszont ha megnyomod a hangerőszabályozók valamelyikét, akkor mutatja az időt, profilt illetően annyit mutat, hogy csendes módban van-e, vagy nem, illetve jelzi, ha időközben SMS-t kaptál, vagy elmulasztottál egy hívást. Ezt kb. 5 másodpercig, aztán megint sötétség. Így spórol az energiával.

Thozoo

(#438) Lasy válasza Joe bácsi (#436) üzenetére


Lasy
veterán

megoldható, ha a menu.ml fájlt szerkeszted. ezt nem tudom miért hadják ki a mostani telókból. :F

csak az időt fogja mutatni.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#439) Lasy


Lasy
veterán

itt a leírás hozzá.
és mindezt egy jegyzettömbben meglehet csinálni.

+36702778032

(#440) Lasy válasza Lasy (#439) üzenetére


Lasy
veterán

Sajna db3200án odateszi a menübe,de nem csinálja. :(
W595ön még ment. Akkor sajna nem lehet megoldani.

+36702778032

(#441) Lasy válasza Lasy (#440) üzenetére


Lasy
veterán

De meglehet oldani, és megy is, csak nem folymatosan lesz kiírva, hamen amikor megnyomod a hangerő +/- gombot.

+36702778032

(#442) thozoo válasza Lasy (#441) üzenetére


thozoo
tag

Hát ezt mondom én is. :B

Thozoo

(#443) Lasy válasza thozoo (#442) üzenetére


Lasy
veterán

igen, de amit, én linkeltem, az beteszi a menübe is, hogy tudd ki be kapcsolni.

+36702778032

(#444) beta


beta
aktív tag

johetne mar egy uj sw, a jelenlegivel hasznalhatatlan a legtobb flash hatteres tema.

(#445) Lasy


Lasy
veterán

ezt hogy érted? mi nem használható rajta?
R1HA035 a legujabb.

+36702778032

(#446) beta válasza Lasy (#445) üzenetére


beta
aktív tag

igen, r1ha035-rol van szo. le van korlatozva a flash hatteranimacio eroforras hasznalata, igy akadozik ha tul szamitasigenyes az adott kepkocka.

(#447) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Rezgője mennyire erős?
Magyarország térkép mekkora méretű, ha a g.maps-ból kivágom és a telóra töltöm?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#448) thozoo válasza Joe bácsi (#447) üzenetére


thozoo
tag

A rezgős kérdésre tudok válaszolni: közepesen erős. Tokban, övre téve, vagy zsebben érezhető, de kabátzsebben nem feltétlenül veszed észre, hogy rezeg. (Esetleg hallod.)

Thozoo

(#449) Joe bácsi válasza thozoo (#448) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:R

A bal és jobb gombokra be lehet állítani pl. a profilok menüpontot és az ébresztőt?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#450) Lasy válasza Joe bácsi (#449) üzenetére


Lasy
veterán

a gombok megváltoztathatók, bármire...
softkey_hook.itm fájl a tpa/preset/custom mappába, de itt a topic róla:
[link]

az egész magyarország kicsit sok lesz.
Budapest 17-es zoommal csomagolva 53 mega, de amint felteszed lesz belőle 300 is. :(

+36702778032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.