Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Hyuuga Neji


Hyuuga Neji
csendes tag

Hello! Az lenne a kérdésem, hogy ez a teló viszi a wmv, wma, waw, és mpeg1, mpeg2 fileokat? :F Ja és még az, hogy a T-Mobile-os verzióban vannak-e valamilyen korlátozások? Flash, vagy ilyesmi! :F

[ Szerkesztve ]

(#202) Lasy


Lasy
veterán

Huuu ennyi embernek választ adni. Remélem nem hagyok ki semmit.
A live gomb leszedhető és megváltoztatható bármire. Igaz garivesztéssel jár!
Kell hozzá az a2uploader és a TPA/PRESET/CUSTOM mappából ki kell törölni a RIGHT_SOFTKEY_HOOK.ITM fájlt.

A voda nem,de a t-mobil sajna tiltja a flasht,de ugye ez is kiküszöbölhető. Garvesztéssel.

Gyári szoft letölthető a iprotebe.cz oldalról. Reg szükséges,de a bal oldalon alul kiválasztható a magyar nyelv! A reg 1perc
A main fájlból a GENERIC-et kell leszedni, az FSből a CENTRAL_EUROPE-t. Ja és custom is kell hozzá mert nélküle nem fog menni. Configurációs hiba miatt nem fog bekapcsolni.

Szerk
A névjegyzék igen szinkronizálható az outlookkal is... De pl ha mentést csinálsz a memkaridra azt visszatudod tölteni gyorsabban.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#203) FraFer


FraFer
tag

Sziasztok!

Ennek a készüléknek tudom, hogy műanyag a külső borítása, de mennyire bírja a gyűrődést, nem kopik? Mennyire kényelmes amúgy használni (pl. gombok)? Egyelőre kártyafüggetlenül közel annyiba kerül, mint egy C902, megéri inkább ezt venni helyette?

(#204) Khaal válasza FraFer (#203) üzenetére


Khaal
őstag

Műanyagból van, de meglehetősen jól bírja a gyűrődést, korrekt az összeszerelési minősége is, a hátlap fogásra is kellemes gumiszerű festékkel van bevonva.
Nekem a C510 gombjai jobban bejöttek, a C902-es számgombjai megszokást igényelnek. C902 érzetre masszívabb, mivel nagyrészt fémből van, de ennek köszönhetően a festése is sérülékenyebb.

C902-ben 5 megapixeles a kamera, de szerintem nem csinál számottevően jobb képeket, viszont van benne remegésgátló.

C510-nek nagyobb a kijelzője, ez szerintem hasznosabb mint a C902 érintőgombjai,bár azok is kényelmesek tudnak lenni ha sokat fotózgatsz a telefonnal, de leginkább csak feleslegesen elfoglalják a helyet a kijelző elől.

C510-en jobb helyen van a memóriakártya is, viszont nehezebb benne kicserélni a simet (mondjuk azt nem nagyon cserélgeti az átlagember). A hangerőgombok is kicsit fura helyen van a 902-esen.

Minden másban kb megegyezik a két telefon.

(#205) DemoN70


DemoN70
csendes tag

Hali!

Most készülök telefont venni, ezt a készüléket néztem ki, úgyhogy lenne pár kérdésem:

1. A t-mobile hogyan tiltja a flash-t? ugyértem hogy letörli azokat a témákat amik flash alapúek vagy egyszerűen csak nem engedi a menüben a menünézet pontnál a téma alapján pont választását.

2. Ennek mi értelme? :D mi értelme hogy letiltják a flash menüt?

3. Nehéz feltörni a telót?

4. Valaki aki tulajdonos leírna egy részletes jellemzést pm-ben vagy ide? (majdnem minden oldalt végigolvastam de sehol nem találtam részletes jellemzést, ha kihagytam valahol akkor bocsi) nemtudom hogy Nokia után milyen lesz, meg azt sem hogy mindennapi használat során van e valami rossz vagy idegesitő tulajdonsága...

Válaszokat előre is köszönöm! :)

DemoN70

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#206) Ricardo válasza DemoN70 (#205) üzenetére


Ricardo
félisten

1. Ha felrakod a telefonra a témát akkor az nem fog menni a telefonon. Kiírja hogy hibás.(a pontos szöveget nem tudom)

2. semmi értelme

3. Ez ezen a fórumon tiltott nézz be ide

4.Teszt egy részletes elemzés, a topic meg a tapasztalatokról szól. olvasd el, és ha konkrét kéedésed van akkor azt írd meg, ha valaki tud rá válaszolni, biztos megteszi.

(#207) DemoN70


DemoN70
csendes tag

köszi szépen a segítséget!
Az elemzésben olyan dologra gondoltam, amit mondjuk nem írnak le a tesztben, de akkor ezek szerint nincs ilyen! :)

Valószínűleg akkor kártyafüggetlenül fogom megvenni, hátha karácsonyig lejebb megy az ára picikét!

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#208) Satrafuckar


Satrafuckar
tag

hali
tényleg nézegesd az emlitett forumot...
néha nehéz rálelni 1-1 dologra, és rá kell szánni az időt, nem megy 5 perc alatt a dolog, de minden szépen le van irva és meg is lehet csinálni.
én pont ezt a tipust még nem piszkáltam, de néhány másikat már igen, az ottani leirások alapján.
nemtudom mennyivel olcsobb függöen megvenni, de én sztem azt tenném.
azt is fogom vmikor a jövőhéten (csak épp voda).
üdv

(#209) DemoN70


DemoN70
csendes tag

Hát jogos. Csak én általában nem kezdek bele ilyen dolgokba mert amilyen szerencsém van meg amilyen ügyes vagyok, úgysem sikerül...
Ha egyébként nem megy le a független ára akkor függően veszem meg, most egy flash téma miatt nem fogok 40ezret kiadni... :)

Egyébként a vodánál talán nem tiltják a flash menüt!De én már voltam vodás 1 évig és bőven elég volt...

még 1 kérdés, videót milyet csinál a kütyü? N70-nél jobb?

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#210) Ricardo válasza DemoN70 (#209) üzenetére


Ricardo
félisten

Minden szolgáltató tiltja a flash menüt :(((

(#211) bubuka71


bubuka71
aktív tag

Hali ! Nekem nagyon bejött ez a teló ! Többször ázott már be . Kiszáradás után mindíg működik ! a hspa modemmel nagyon gyors az internet !

(#212) Ricardo válasza bubuka71 (#211) üzenetére


Ricardo
félisten

"Többször ázott már be "
Lehet hogy szerencsésebb lenne egy C702 :D

(#213) bubuka71 válasza Ricardo (#212) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Ebben én vagyok a hibás , nem kellene a fürdőkádba ejteni a telót .

(#214) Lasy válasza bubuka71 (#213) üzenetére


Lasy
veterán

nem minden szolgáltató tiultja a flasht. a voda nem tiltja, sőtt tesz is bele sajátot, ami nem a legszebb, de van.
egy kis telefon babrálgatással megoldható, hogy tudd használni a flash menüt.
kell egy customize_upgrade.xml fájl, az A2uploader és a DCU-60 vagy 65 gyári adatkábel. :D

1.
megnyitod az A2uploader-t és kikapcsolt állapotban a "C"gomb nyomvatartása melett csatlakozol.
2.
belépsz középen a TPA/PRESET/CUSTOM mappába
3.
ide belehúzod a customize_upgrade.xml fájlt
4.
középen alul a piros Shutdown FS manager feliratra katt
5.
leszedheted a kábelről a telefont, kapcsold be
ha szépen bekapcsolt és volt kérem várjon feliratod akkor mindent jól csináltál.
innetől már használhaszt hozzá flash menüt rendesen.

bubuka71:
tényleg jobban járnál a c702-vel, azt tuti beleteheted, nem csak beleejtheted.

+36702778032

(#215) DemoN70


DemoN70
csendes tag

Köszi szépen a leírást! Ezek alapján könnyű! :)

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#216) jujeana


jujeana
csendes tag

Üdv!

Olyasvalakit szeretnék megkérni, hogy válaszoljon, aki ki meri jelenteni magáról, hogy ért hozzá, vagy egy ideje van neki c510...

Szeretnék venni 1-2 héten belül, és a klasszikus 6300 megoldás és e között válogatok. A Nokiára mondják, hogy biztosan nem kell majd szervizbe vinni, de mégis a SE-ok nőttek hozzám.

Kérdésem:
Várható, hogy bajok lesznek vele?
Úgy értem, mostani SE-om: w380 nincs egy éve sem, hogy vettem és fél nap alatt lemerül ha kicsit zenét hallgatok, ami ugye elég gáz, mert Walkman és egyik nap direkt "kisütöttem" vagy hogy mondják, és semmi változás.
Ezenkívül nem tudok beszélni, csak kihangosítva, mert egyébként süket!
Van, hogy nem reagál ha megnyomom a fogadás gombot. Jelzi, hogy működik, villan a felirat, de nem veszi fel ...érthetetlen... :F

Bár ezt a telefont azt mondták a pannonba mindenki viszi vissza, mert elromlott vmi. :D

De SEGÍTSÉGET KÉREK!!
Merjem megvenni hosszútávra (tehát nem szeretnék megint egy év mulva cserélni :)) ) a C510 et? Vagy inkább maradjak a 6300 nál....

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS
:R
Ági

[ Szerkesztve ]

(#217) Ricardo válasza jujeana (#216) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem nyugodtan megveheted. olvasd el a tesztet és a fórumot, és ha valami kérdésed van írj, Ha valaki tud akkor tuti segít.

(#218) jujeana válasza Ricardo (#217) üzenetére


jujeana
csendes tag

A tesztet végigolvastam, de ugye az alapján, hogy alaposan megnézi hosszútávra nem tud jósolni senki. De ti talán tudjátok, hogy mennyire lehet hajlamos elromlani. Köszi a tanácsot :))

Ha esetleg többen is írnának véleményt megköszönnném! :)

(#219) jujeana


jujeana
csendes tag

Jah és még egy kérdés. Esetleg BOG-tól kérdezném, vagy mástól akinek van összehasonlítási alapja...

A w380 szerintem csúnyán szól kihangosítva, viszont a nővéremnek, meg még ezer más ismerősömnek :) 6300-ja remekül szól, abból gondolom ahogy csörög.
A c510 milyen?

(#220) DemoN70


DemoN70
csendes tag

Szerintem ha sok gyárihibás telefon lenne, akkor azt már leírták volna ide! :)
Egyébként én is 1-2 héten belül szeretnék ilyet, úgyhogy egy cipőban járunk!
Én hallgattam a hangszóróját, igaz csak a gyári csengőhangokat, szerintem nagyon jól szól kihangosítva, jobb mint az N70-em! :)

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#221) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

a napokban szeretném lecserélni a mobilomat, a két versenyvő a SE C510 és a Nokia 6303 classic.
A Nokia ingyen, a SE 2-3000 ftba kerülne.
Melyik legyen?
1. mobil internetem van, így az Edge vs HSUPA nem érdekel.
2. SE telóim voltak, így van autóstöltőm, kihangosítóm és asztali dokkolóm.
3. Sok zenét hallhatnék rajta, a Nokiához van füles és memória kártya, a SE-hoz nincs.
4. A SE-ban van megabass, de a Nokiára is azt írják, hogy jól szól.

Nos? :F

(#222) Ricardo válasza zetecR (#221) üzenetére


Ricardo
félisten

1.-Ebből a szempontből mindegy
2./3. Teljesen mindegy hogy autós töltőt, és kihangosítót veszel a Nokiához, vagy kártyát és fülest az SE-hez :U
4. Szerintem a megabassnál az előny. Az SE-k hangzásában még nem csalódtam.

A kijelző (16 illió) szín a Nokia mellett szól.

A többi érvem szubjektív:

-Nekem jobban tetszik az SE rendszere, mint az S40. eddig SE-d volt már ismered így ez amellett szól (hacsak nem akarsz változtatni).
A 6303 formája nemkem nem tetszik. Túl kerek az alja, és az egész úgy néz ki, mintha egy csúszkás telefont kinyitva rogzítettek volna.

[ Szerkesztve ]

(#223) Danny750 válasza Ricardo (#222) üzenetére


Danny750
őstag

A 16millió szín nem jelent előnyt a 6303-nak! Próbáld ki mind a kettőt és ott meglátod ,hogy a SE kijelzője kontrasztosabb és teltebb színeket ad! :C

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#224) Ricardo válasza Danny750 (#223) üzenetére


Ricardo
félisten

Na látod ez lehet. Én naívan a 6300-ból indultam ki. :B Bár az X3 tesztjéből megtanulhattam volna hogy kritikusan fogadjam a Nokiák esetén a száraz adatokat.

(#225) Khaal válasza jujeana (#218) üzenetére


Khaal
őstag

Bármelyik típus tönkremehet, bár tény hogy van amiből több a hibás darab (pl Nokia 6500 Slide). C510 még elég friss típusnak számít ahhoz, hogy messzemenő következtetéseket vonjunk le, de mint láthatod itt sincs sok panaszkodó hozzászólás, pedig biztos fogyott már jó pár a darab a telefonból, így hogy mindhárom szolgáltató kínálatában megtalálható.

Nekem van egy lestrapált, agyonhasznált, kopott és szénné karcolt C510-esem, ami mindezek ellenére tökéletesen működik a kameráját leszámítva: rossz fényviszonyok mellett használhatatlan képeket csinál (minden zöld lesz a képen).

SE telefonoknak a fast-port a gyenge pontja szerintem, könnyen elkoszolódik, kikopik a csatlakozó és akkor csak szívás van vele, ezt leszámítva lényegében elégedett voltam mind a 10 SE telefonnal ami a kezeim között járt (kivétel a w700i aminek folyton lefagyott a walkman része, illetve a d750i/w800i a joystickja miatt ami ugyancsak könnyen elromlott).

(#226) zetecR válasza Ricardo (#222) üzenetére


zetecR
addikt

Na, füles volt a csomagban :D , adatkábel, meg mini tripod.

A 6303 jobban kézbe simul a lekerekített formája miatt, de összességében mégis csak a SE tetszett jobban, úgyhogy őt választottam.

(#227) Szellem. válasza Khaal (#225) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Sziasztok!

Lenne egy nagyon láma kérdésem:
Adott két teló: Nokia E51 és SE C510, mindegyikben egy 4 gigás kártya.
Szerintetek melyiket vegyem meg? Mind a kettő t-mobilos, 2 év garival.
Az igazság az, hogy engem az érdekel, hogy bírja az akksija, és ne naponta kelljen töltögetni. Lehessen vele normálisan mp3-at hallgatni, jó legyen a beszéd és hangminősége. A kamera sem utolsó szempont.
Elnézést a láma kérdésért, de segítsetek nekem a választásban.

Ui.: Ami még fontos, hogy a C510-re, lehet egy valamilyen pdf olvasót felrakni? És ha igen, mi lenne ez és honnan lehet leszedni?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#228) k850 válasza Szellem. (#227) üzenetére


k850
addikt

Én a K850-en a MobilePdf 1.01 használom ( Zesium ), de csak unikumnak van a telómon, nem tudja azt, amire számítottam, a képek helyén csak egy ikont mutat. :((( A program is elég körülményes, én nem ajánlom számodra, ha nagyon fontos összetevő a Pdf olvasó, akkor a Nokia E51 a jobb választás. Az E51 kisebb a kijelzője, ill. a médialejátszója gyengébb, mint a vetélytársnak, de Symbian S60-ra több program lehetőség van. :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#229) Szellem. válasza k850 (#228) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Valamiért jobban húz a szivem a C510 felé.
Nem véletlenül?

(#230) Sigiusz


Sigiusz
tag

Sziasztok! most készülök karácsony felé új telót venni, de még nem igazán tudtam dönteni. Tetszik a SE C510 és a Nokia e52 is. Fontos, hogy tudjak rá telepíteni progikat, (tehát ne kapjak ilyen üziket, hogy nem engedélyezett művelet stb.) és hogy a kamerája is elfogadható legyen. A nagy és szép kijelző szintén előny. A SE mellett a kamera szól és hogy olcsóbb, a Nokia viszont jobban tetszik kinézetre, és talán megbízhatóbb is. Szívesen veszek minden véleményt. ha esetleg tudtok egy másik hasonló telót ajánlani, megköszönném. (körülbelül a SE árkategóriájában, vodánál most lement az ára) köszi előre is :)

(#231) Szabeszka válasza Sigiusz (#230) üzenetére


Szabeszka
aktív tag

Teljesen más a két telefon, az SE-n egy zárt operációs rendszer fut, csak java programokat tudsz rá telepíteni, a Nokia E52-n Symbian fut, amire elég sok mindent tudsz telepíteni, sokkal jobban személyre szabható, tényleg inkább üzleti modellnek mondanám, Office van rajta, míg a kamerás rész nem annyira jó, mint az SE C510-ban, ami erre lett kifejlesztve.
Döntsd el, hogy mire akarod használni, ha sok programot akarsz telepíteni, amit használsz, akkor Symbian vagy Android vagy Windows Mobile.

On the road again

(#232) Ricardo válasza Sigiusz (#230) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem egy kategória a kettő. Ha a telepítgetés fontos akkor mindenképpen E52, mert okostelefon. A kijelző méret is mellette szól. Jelenleg én is azt venném a kettő közül. Döntsd el hogy mennyire fontos az ár.

"Nokia viszont jobban tetszik kinézetre, és talán megbízhatóbb is."
Erre ne vegyél mérget :D
Olvasgass bele az E52 topicjába. Meg fogsz lepődni.

[ Szerkesztve ]

(#233) Szellem. válasza Ricardo (#232) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ebben tudnál segíteni?
[link]

(#234) zetecR válasza zetecR (#226) üzenetére


zetecR
addikt

Adatkábel mégsem, ezt benéztem
Viszont az a gondom, hogy a K320-hoz kapott adatkábelen keresztül a softverfrissítés szépen megtörtént, viszon zenék-alkalazások feltöltése nagyon bizonytalan, 1-2 zene felmegy, utána lefagy az alkalmazás, a SE PC Suite nem ismeri fel a telót, stb.
Mi lehet a gond?

(#235) Ricardo válasza Szellem. (#233) üzenetére


Ricardo
félisten

A választ tulajdonképpen megkaptad. Az akku tekintetében mindegy, hisz egyiket sem kell naponta tölteni. Ha a fotó és a zene fontosab akkor C510. Ha a pdf olvasó, és egyéb telepíthető programok akkor E51.

(#236) k850 válasza zetecR (#234) üzenetére


k850
addikt

zetecR! :D Hanyagoljad a SE PC Suite, :((( helyette inkább a MyFhoneExplorert :C javasolom. Sokkal felhasználó barát, egyszerűbb, ill. sokkal többet tud. Én a SE Suite, csak addig használom, még feltelepíti a szükséges drivereket, utána be se kapcsolom többet. Próbáld ki, nem fogod megbánni. [link]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#237) Khaal válasza zetecR (#234) üzenetére


Khaal
őstag

Használd adattárolás módban, nekem úgy még egyik SE telefonommal nem volt gond, Total Comanderrel simán át szoktam pakolni a cuccokat a megfelelő könyvtárakba a memkártyán.

(#238) kissm


kissm
csendes tag

Hali!
Ha valakinek van pannonos c510e, az irja már le h miben korlátozza le a telefont a pannon!
Előre is köszi!
Üdv!

(#239) Ricardo válasza kissm (#238) üzenetére


Ricardo
félisten

Ami biztos:
1. Más szolgáltató kártyáját nem használhatod vele :D
2. nem tudsz flash menüt/témákat rárakni.

(#240) kissm válasza Ricardo (#239) üzenetére


kissm
csendes tag

Hali!
Azt gondoltam :D ! A flash menü annyira nem fájó pont, ha más tényleg nincs lekorlátozva! Köszi a választ!
Üdv!

(#241) DemoN70


DemoN70
csendes tag

Hali!

Múlthéten szerdán megvettem a telefont! Nagyon király, mindent hiba nélkül és gyorsan csinál. Két gondom van: nem tudtam flash menüt tenni rá a leirtak alapján sem pedig szerintem az adatkábel is stimmel(k750i-hez volt gyári adatkábel, amit most használok)
a másik pedig hogy telefonálásnál, a tagot aki beszél, furán hallom, állandóan mintha berezonálna a kütyü. eléggé idegesitő néha, fülessel viszont jó. egyébként nincs vele semmi gond! :)

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#242) Ricardo válasza DemoN70 (#241) üzenetére


Ricardo
félisten

Független?

(#243) DemoN70


DemoN70
csendes tag

Jah, nem, T-mobilos! :(((

[ Szerkesztve ]

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#244) Ricardo válasza DemoN70 (#243) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor azért nem támogatja a flasht.

(#245) zetecR válasza Ricardo (#244) üzenetére


zetecR
addikt

A flash támogatás miben nyilvánul meg?

(#246) zetecR válasza k850 (#236) üzenetére


zetecR
addikt

Köszi, a MyPhoneExplorert ismerem én is, régen használtam, csak az 510-zel nem akar müxni.

A SE PCSuite driverként van fel, ha az fut, akkor a MPE-ben Com3-on és Com4-en is megjelenik a C510, kiválasztom, csatlakoztatnám és a Connecting ablak lefagy (Not responding); még Task Mangerrel sem tuom lelőni, újra kell indítani a gépet.

Lehet, hogy egy komlett Win7 reinstall lesz belőle.

(#247) zümzümm


zümzümm
senior tag

Sziasztok! MA veszem meg ezt a telefont, és egy nagyon gyors válasz kellene!
Gyakori aza probléma ami DamoN70 C510esével van, hogy furán hallja azt akivel telefonál és néha berezonál?
(Az nem nagyon tudna vigasztalni ha hedszettel kiválóan hallom)
Gyors választ please attól akinek van vagy volt c510ese! :F
Köszi!

(#248) zümzümm


zümzümm
senior tag

A tesztelő nem talált hibát a hangminőségben, ugyhogy reménykedek én nem járok úgy mind Damon70

(#249) zetecR válasza zümzümm (#247) üzenetére


zetecR
addikt

Nekem nincs ilyen gondom. Pár napos vétel.

(#250) zetecR


zetecR
addikt

Egy kérdés.

Olyat lehet csinálni, hogy a jobb felső gombhoz rendelt WAP funkcióra valami mást tenni?
Akár SW buherálással?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.